“Roy کوهن” فیلمساز پیچک Meeropol در جدید HBO doc در مورد مردی که کشته پدربزرگ و مادربزرگ او

فیلمساز پیچک Meeropol در حال حاضر ساخته شده یک فیلم مستند در مورد خانواده اش ارتباط به تاریخ است. به عنوان کسی آشنا با 20 قرن تاریخچه رادیکال را در حال حاضر تشخیص او نوه ژولیوس و اتل روزنبرگ قرار “اتم جاسوسان” اجرا شده توسط دولت فدرال در سال 1953. Meeropol 2004 HBO فیلم “وارث یک اعدام” فراهم می کند یک حرکت صمیمی مطالعه آن واقعه و آن شخصی و سیاسی میراث — اگر چه آن را ندارد و نمی تواند حل و فصل پرسش از Rosenbergs’ گناه یا انصاف حکم خود باقی می ماند که در اعتراض به این روز است.

(افشای کامل, اگر چه من فکر نمی کنم آن را مربوط به این داستان: دو مادر و ناپدری شد آمریکا کمونیست ها و ناپدری من مل تلنگر می دانستند هابیل و آن Meeropol که به تصویب Rosenbergs’ کودکان از جمله پیچک Meeropol پدر پس از پدر و مادر خود بودند و برق. بله اگر شما می خواهید به طور کامل خنثی حساب از این حوادث در جای دیگر بروید.)

تبلیغات:

Meeropol جدید با استفاده از پدربزرگ و مادربزرگ او اعدام به عنوان یک تحریک رویداد پس به صحبت می کنند, اما آن را تنها به طور غیر مستقیم در مورد آنها و در مورد احتراق برخورد کمونیسم و ضد کمونیسم در اواسط قرن امریکا است. “پهلوان پنبه”. ترسو. قربانی. داستان Roy کوهن” که برای اولین بار در HBO این هفته است که به جای آن در مورد یکی از بدنام ترین آمریکایی ها از قرن گذشته — مردی که فرستاده Rosenbergs به صندلی الکتریکی که به عنوان سناتور. جو مک کارتی را به دست راست و کسانی که مرتب و پرورش یک جوان, New York توسعه دهنده املاک و مستغلات به نام دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دیدن در مرغزار پرست و تلخیص مشهور دانه از چیزهای بیشتر.

چند نفر شکل تاریخچه آنجا که کوهن بود و هیچ یک از آن بهتر است. با توجه به این که من گفته Meeropol در مصاحبه تلفنی ما در این هفته این قابل توجه است که “پهلوان پنبه”. ترسو. قربانی است.” ارائه می دهد و چنین کامل و پیچیده و انسان, پرتره از Cohn — که ممکن است بهترین و شناخته شده در عصر ما برای زنده طنز تصویر در Tony Kushner بازی “فرشتگان در آمریکا” (که در زمانهای گوناگون و بازی های برگزار شده توسط Ron Leibman, F. Murray Abraham, Al Pacino و ناتان لین در میان دیگران). هنوز بسیاری از مردم رفته اند از راه خود را به نمایشگاه به مردی که تقریبا به معنای واقعی کلمه او را کشته پدربزرگ و مادربزرگ.

تبلیغات:

من نرم افزار ضبط glitched برای چند دقیقه اول مکالمه ما, اما من می تواند به بازسازی Meeropol پاسخ نسبتا کافی است. او گفت که هر دو به عنوان یک قصه و یک انسان او معتقد بود که برای سوراخ اساطیر اطراف Cohn و به تصویر کشیدن او را به عنوان یک بسیار باهوش و تقریبا منحصر به فرد در تضاد فرد است. کوهن بود که هر دو یهودی و گی — و تنها بخشی از آن را در گنجه برای دومی بخشی از زندگی خود را — و حداقل در ابتدا به عنوان یک لیبرال دموکرات و در عین حال ساخته شده علت شایع با ضد کمونیست جنگهای صلیبی به رهبری جناح راست حزب جمهوری خواه است که به طور خاص هدف قرار یهودیان و مردان همجنسگرا به عنوان عوامل تهدید قرمز. (در این فیلم Tony Kushner معتقد است که جو مک کارتی بود بیش از حد گنگ به درک که کوهن بود کشیدن او را به خود مخرب درگیری با ارتش ایالات متحده که به پایان رسید تا از بین بردن ویسکانسین سناتور حرفه ای است.)

این فیلم عنوان می آید از یک مربع در ایدز یادبود لحاف که Meeropol و پدرش مایکل (این Rosenbergs’ پسر ارشد) تصادفا زمانی که لحاف بر روی صفحه نمایش در نشنال مال در واشنگتن در سال 1987. کوهن مرده بود از ایدز در سن 59 کمتر از یک سال پیش از آن. خود پدر و دختر بحث در این فیلم که در مورد کشف ارائه می دهد یکی از قدرتمند ترین لحظات در آنچه هر دو سوراخ, شخصی, خاطرات و یک کار وسواسی و حتی سخاوتمندانه تاریخ اجتماعی.

سپس از من خواسته Meeropol در مورد این واقعیت است که تقریبا همه درگیر در پدربزرگ و مادربزرگ او محاکمه خیانت — از متهمان و وکلای آنها به کلید شاهدان, قاضی دادگاه و البته Cohn سرب دادستان — تا به حال شده است یهودی.

تبلیغات:

شما می دانید, آن را در نهایت بر من dawned که در یکی از حس تعقیب Rosenbergs بود و چیزی از فیلیپ راث “توطئه علیه امریکا” یک نمایش آزمایشی که توسط یهودی آمریکایی ها می تواند نمایش وفاداری خود را.

اوه بله ، شما می دانید که پشت من در ساخت “وارث یک اعدام” یک یهودی تهیه کننده فیلم من نیست که می گویند که نوع گفت شیلا Nevins در HBO که می خواهم greenlit فیلم “شما نباید در انجام این فیلم است. شما باید ترک کنید این داستان به تنهایی.”

تبلیغات:

مرسی. چرا که اساسا آن را “خوب نیست برای یهودیان”?

آره حتی پس از آن. که بود که در سال 2001 یا 2002 زمانی که من در میان ساخت فیلم است. “است که یک سیاه چاله است. که تاریک لحظه در تاریخ یهود و شما به خوبی انجام نمی دوباره آن را.” که نوع از چیزی. بنابراین از نظر [این روزنبرگ محاکمه] آن را کاملا محاسبه شده است. کوهن در آغوش گرفت و او را صرف کار خود را مطمئن شوید که او به وضوح – چرا که او با افتخار به یهودی اما او واقعا می خواستم به برخی از آن بود که او همیشه به عنوان یک ضد کمونیست.

شما ممکن است می خواهم به لمس این سوال اما من واقعا زده با حضور Alan Dershowitz در فیلم خود را. من او را ملاقات نمود و او در مصاحبه خودم و او را چنین عجیب و غریب فردی است. من به خوبی آگاه است که در جوانی به او ایستاده بود تا برای حقوق کمونیست ها در کالج بروکلین است و برای خیلی از حرفه ای او بوده است آزادی های مدنی وکیل. اما با توجه به آشکار اسلاید به سمت راست در سال های اخیر و البته عجیب و غریب خود را در رابطه با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن آن را نگران کننده به تماشای او بر روی صفحه نمایش صحبت کردن در مورد Roy Cohn. می خواهم بدانم که چقدر هر یک از آن بود که در ذهن خود را.

تبلیغات:

اوه آره, من, منظور من لزوما هیجان زده شده توسط این ایده از مصاحبه Alan Dershowitz چرا که او در حال حاضر می خواهم شده است علنا برای مغلوب ساختن پیشی جستن. من برای پیدا کردن او بسیار گیج کننده است. من کاملا نمی دانند که در آن او را از آمدن و یا اگر او فقط یک خالص طلب و یا چه. اما من احساس کردم که آن را واقعا مهم مصاحبه را دریافت کنید. من رفتم به آن مصاحبه فقط واقعا تمایل او فقط به من بگویید که داستان های خود را از Cohn, چگونه او می دانست که کوهن و آنچه که او می دانست از او. من می دانستم که کوهن به حال بستری کاملا چند چیز را به او را در مورد پدربزرگ و مادربزرگ’ محاکمه و آنچه رفته بود پایین. من هرگز انتظار می رود Dershowitz برای رفتن تا آنجا که او گفت در نهایت این شد که بیشترین سقط جنین از عدالت در طول عمر خود.

آن را در یک لحظه.

دقیقا و به شنیدن آن از Dershowitz مهم است. این مظنونین گفتن ما این است که آسان برای مردم برای اخراج گاهی اوقات. “آه آن را فقط به کسی که در سمت چپ البته آنها در حال رفتن به می گویند که” درست است ؟

تبلیغات:

و سپس به او بود درگیر در روند استیضاح بود, اوه خدا او وجود دارد دوباره.

ساخت عجیب و غریب دایره استدلال که من را دنبال نمی تواند در مورد چگونگی جمهور نمی تواند استیضاح مگر اینکه او را به اتهام واقعی جرم و جنایت و او نمی تواند با متهم واقعی جرم و جنایت از آنجا که او نمی تواند متعهد واقعی جرم و جنایت است.

و سپس او هرگز شنیده می شود از دوباره بعد از آن روز درست است ؟ او یکی از تنها مردم از این فیلم که — من هیچ نظری ندارم که آیا او را دیدم, فیلم, و یا اگر او که آیا او آن را دوست دارد یا نه. من از او بخواهید اگر او تا به حال شانس به آن را ببینید و او هرگز پاسخ داده است.

وجود دارد هر چیزی که واقعا شما را شگفت زده یا در مورد کوهن و یا در مورد داستان در انجام تحقیق — چیزهای که شما آموخته شده در مورد او و یا در مورد زندگی خود را که شما تا به حال شناخته شده در مورد قبل از ؟

تبلیغات:

منظورم این است که احتمالا دو تا از بزرگترین چیزهایی که بیشتر تعجب آور بود, یکی, که او جنگیدند تا علنا در برابر حقوق همجنسگرایان. من نمی دانم که. زمان حقوق همجنسگرایان لایحه در حال حرکت بود از طریق شورای شهر نیویورک [1986] او به خوبی شناخته شده در بسیاری از محافل به عنوان همجنسگرا بودن. در عین حال او وجود دارد این است که هماهنگی خود را با قلمرو مذهبی اسقف اعظم از نیویورک در همان زمان. من نمی دانم هر چیزی در مورد آن. به طوری که بسیار تعجب آور است.

سپس من به یاد بگیرند که چگونه انتگرال او به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن تجسم خود را در یک سطح ملی و حتی بین المللی مرحله. من می دانستم که البته در مورد اتصال به مغلوب ساختن پیشی جستن. این چیزی بود که من می خواهم این فیلم را بسازد و در واقع تصمیم گیری در نهایت به دنبال آن است. اما آنچه به ما آموخته است که چقدر مهم او در شرایط که در آن تهمت کردم و حتی چگونه ما به جایی که ما در حال حاضر. من فکر می کنم فقط برای دیدن دسیسه واقعی فرایند Cohn داشتن این روابط با بسیاری از روزنامه نگاران. او تا به حال یک رابطه نزدیک با لوئیس رومانو [از واشنگتن پست]. او می گوید: “شما نیاز به مصاحبه من پسر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شما در حال رفتن به دیدن خیلی بیشتر از او.”

سپس او در این کمپین: شما با دیدن فیلم هایی از او صحبت کردن در مورد چگونه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن یک نابغه است و این است و این چیز دیگر. او ترویج او و کمک به او و او معرفی او به هر کس که او نیاز به دانستن در واشنگتن که به نوبه خود مردم مانند پل Manafort و راجر سنگ. تمام کسانی که شخصیت های که در نهایت کمک به او را به کاخ سفید است. روپرت مرداک تمام این اتصالات که سرچشمه با Cohn. من نمی دانم تا چه حد خود را تحت تاثیر قرار.

آره بدیهی است که اخبار قلاب در فیلم است. نیز وجود دارد که این احساس و من فکر می کنم شما را پر کنید در جاهای خالی این واقعا خوب است که شاید دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است به هیچ وجه نزدیک به عنوان روشن به عنوان Roy Cohn, اما او متوجه شدند تعدادی از کلاهبرداری از او را. لفظی, ترفندهای روابط عمومی ترفندها راه به موقعیت خود را — شاید بیش از هر چیز دیگری نگرش همیشه حمله و هرگز عقب نشینی. همه جنبه هایی که ما می بینیم در کاخ سفید در حال حاضر صدا مانند چیزهایی که او را برداشت از روی Cohn.

تبلیغات:

کاملا کاملا. منظورم این است که حتی زمانی که تهمت بود تحت فشار بودن در مورد رابطه اش با پوتین او انداخت بیرون من پدربزرگ و مادربزرگ’ نام. او گفت: “خائن? که چه اتل و جولیوس روزنبرگ هستند. این چیزی است که آنها انجام داد.” این دقیقا همان نوع از چیزی که روی کوهن می گویند برای منحرف کردن توجه از خود است. شما می دانید که ما فکر کردن به عنوان یک خانواده در آن زمان مانند “مغلوب ساختن پیشی جستن حتی نمی دانم چه جهنم او صحبت کردن در مورد.” او احتمالا تنها شنیده از آنها به دلیل Roy. که به نوعی گیر با او و سپس او قادر به گفتن “است که خائن است. یک خائن است روزنبرگ.” سپس پیروان خود می گویند “اوه آره راست که کسانی که کمونیست یهودی اتمی مجموع جاسوس. این چیزی است که یک خائن است و نه دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

این فقط یک مثال کوچک از این نوع از زبان است. قطعا او آموخته است که چگونه برای منحرف کردن و سرزنش و gaslight و انجام تمام انواع Roy Cohn چیز است. هر زمان که من می شنوم در مورد کل حزب جمهوری خواه بودن بیش از حد ترس را به چالش او که فقط مانند روی که تهدید به افشای مردم به سعی کنید به حل و فصل. تاپیک تهمت و تهدید به توییت شما را به فراموشی سپرده است.

فقط این هفته که ما باید فوق العاده تماشایی از مردم مانند سفید جنوب کشیشان پروتستان ایستاده و گفت: “شاید وقت آن است که به این آثار تاریخی است.” و دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن نیست که از جنوب و نمی باید هر گونه سرمایه گذاری در این مسائل است “به هیچ وجه این است که در مورد برنده و عظمت و تاریخ است.” چرا که شما هرگز اعتراف شما در اشتباه هستید.

آره یا تصمیم خود را به صحبت می کنند در تولسا در Juneteenth. که به من کلاسیک است Roy Cohn.

بدیهی است که شما در حال حاضر ساخته شده یک فیلم در مورد پدربزرگ و مادربزرگ خود را و آنچه به آنها اتفاق افتاده است. این داستان است که قطعا بخش مهمی از این روایت اما شما یک تصمیم در اینجا به براکت که کمی. این چیزی است که راه اندازی Roy Cohn حرفه ای اما شاید در برخی از راه های مهم ترین بخش.

من خوشحالم که به شما می گویند که چون من در زمان دردهای بزرگ را ندارد و این فیلم خیلی در مورد من و خانواده به “وارث به اجرای قسمت دوم” یا هر چیز دیگری. من نگه داشته و یادآوری کل تیم من و خودم که این آغاز کار خود را و ما می خواهیم برای پوشش تعداد زیادی از آن. البته ما می تواند استفاده بیشتر از داستان به دلیل چگونه Roy trailed پدر و عموی من به عنوان آنها در تلاش برای بازگشایی [روزنبرگ] مورد. او از دولت در دفاع از اعدام. اما من هرگز می خواستم این فیلم واقعا فقط در مورد آن است.

خانواده ما, داستان خیلی دراماتیک و غم انگیز و احساسی خام که می تواند به راحتی تسلط. این داستان از روی Cohn. منظورم این است که خانواده من داستان مهم است به درک که چگونه او خود را شروع کردم. این نیز مهم است به درک چگونه او را به شکستن قوانین برای دریافت آنچه او می خواست با بی پروا بی اعتنایی و تحقیر برای زندگی مردم است. او که در وقت و زمان دوباره در بسیاری از سالن های مختلف بسیاری از دوره های مختلف از زندگی خود را.

من نمی خواهم آن را به تسلط بسیار است. من محتاط و مراقب باشید در مورد ظاهری مانند این است که خانواده ما انتقام داستان. که به عنوان مهم در ذهن من است. من می خواستم مطمئن شوید که آن را هرگز در آمد که در راه است.

اجازه دهید من از شما درخواست نسخه های مختلف از من سوال باز. شما تا به حال هر دلیلی برای تنفر از این مرد و شما رفته ام از راه خود را به ایجاد یک نمایشگاه و کامل پرتره از یکی از گسترده ترین تخطئه آمریکایی ها از 100 سال گذشته است. آنچه که شما مخاطبان می توانید از آن پرتره ؟

من فکر می کنم تلاش من برای همدردی با کوهن در مورد تلاش برای انسانیت او را به عنوان کسی که نه صرفا بد بود اما همچنین شکنجه های خود و ناتوانی در زندگی آشکارا به عنوان یک مرد همجنسگرا. شما به وضوح می توانید ببینید که او خوشحال زمانی که او می تواند در آن دوره از زندگی خود را که در آن او می تواند فرار به مقصد provincetown و جاهای دیگر. من فکر می کنم مهم است که نه فقط آن را ترک که او بد بود.

این محدودیت چگونه ما می تواند غلبه بر سیستمیک همجنسگرا ستیزی و نژاد پرستی و مانند آن. چرا که اگر ما فقط او را رد کند که این خود نفرت, بد, فرد, ما در واقع نمی توانید به درک این معنا که او یک انسان که آرزو, من مطمئن هستم که جایی در داخل است که او می تواند یک زندگی که در آن او شادتر, که در آن او می تواند رایگان بیش از حد. من فکر می کنم این یک چیز قدرتمند برای ما به سعی کنید به درک که.

آن را در مورد عفو و بخشش. آن را در مورد تلاش برای درک آنچه او را از طریق رفت بنابراین ما می توانیم نگاهی به آنچه سیستمیک است و نه فقط نوع یک. آن را فقط یک نفر بودن بد است. آن است که بسیاری از مردم رنج می برند از آنجا که ما در حال حفاظت از آنها را ما آنان را در آغوش ما در حال جشن گرفتن تنوع. ما در حال خرد کردن روحیه مردم هنگامی که ما اصلا آنها را محافظت می کند.

بنابراین روی Cohn یک مثال است که ما می توانیم از یادگیری است. ما فقط می توانید انجام دهید که توسط انسانی او. من واقعا بر این باورند که اگر شما فقط تماس کسی بد آن dehumanizes آنها و پس از آن ما در حال انجام دقیقا آنچه که او انجام داد. ما در حال انجام آنچه مغلوب ساختن پیشی جستن می کند هنگامی که او به تماس های مردم “اراذل و اوباش” که در حال مبارزه برای زندگی مهم نیست و یا هر گونه دیگر عدالت اجتماعی و یا جنبش مترقی که در آن مردم را رد کرد و مانند پدربزرگ و مادربزرگ من بود به عنوان شر کمونیست مجموع جاسوس. آن dehumanizes آنها. من فکر نمی کنم ما باید انجام همان چیزی که به کسی مثل Roy Cohn.

یکی از آخرین سوال و داده های شخصی ما پیشینه من مطمئن هستم که ما می توانیم در مورد این یکی برای ساعت. چگونه می توانم به شما فکر می کنم در حال حاضر در مورد میراث آمریکایی کمونیسم و ضد کمونیسم به عنوان آن را همچنان به طنین در زیر سطح عمومی ما زندگی ؟

مرسی. آره ما صحبت می تواند برای مدت زمان طولانی در آن یکی. منظورم اینه که این خیلی برای من جالب است که کسی مانند تهمت و پیروان خود را به راحتی سقوط به این زبان مانند “آه که سوسیالیسم که کمونیسم خیلی بد خیلی بد.” در ضمن وجود این افزایش از افراد جوان که تشخیص دهند که ارزش ها و اعتقادات و آرمان های سیاسی از این حرکات خیلی از آن است که دقیقا آنچه که مردم هنوز در حال مبارزه برای امروز. این برابری و عدالت اجتماعی و دسترسی برابر به آموزش و پرورش عمومی. این پذیرش نیست که آن را خوب است که ما در حال ادامه برای لینچ سیاه آمریکایی با افسران پلیس انجام درست آن. من امیدوارم که تاریخ آمریکا حزب کمونیست را به افراد جوان به دنبال به درک که در آن افرادی مانند پدربزرگ و مادربزرگ من در واقع در حال آمدن از. این چیزی است که من سعی کردم به انجام این کار در “وارث یک اعدام.”

من می خواستم خیلی به گرو در اوردن هسته ای و ارزش های آن را از راه ساده که برگ برنده دولت را با استفاده از زبان به تقسیم. من یک فرصت واقعی در حال حاضر برای مردم دوباره به همان آرمان است. در “وارث یک اعدام” من میریام Moskowitz, یکی از شخصیت های من گفت: از آن زمان دوره “شما باید مرده را از گردن تا به احساس رادیکال نه به احساس مانند یک تغییر لازم است.” درست است ؟ که در آن ما در حال حاضر. و چه حتی بیشتر هیجان انگیز است که همه این افراد جوان هستند و احساس آن است.

“پهلوان پنبه”. ترسو. قربانی. داستان Roy کوهن” در حال حاضر جریان در HBO حداکثر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik türkçe anime izle Fethiye Escort android rat duşakabin fiyatları fud crypter hack forum su tesisatçısıTürk Telekom Mobil Ödeme BozdurmaBetpasRestbetVdcasinoKlasbahisbuy instagram followershtml nullednulled themes1x betMobil Ödeme BozdurmaMobil Ödeme Nakite ÇevirmeMobil Ödeme Nakite Çevirmebuy stripe account1xbetElexbetCasinometropolRestbetTrbetGorabetMariobetTipobetBetpasBetvoleMobil Ödeme bozdurma Evde paketleme