رودی جولیانی در فاکس نیوز: “Black Lives Matter خواهد آمد و خانه خود را به دور از شما”

رودی جولیانی سابق سخنگوی حفاظت از سرقت هویت سرویس LifeLock گفت: فردا نیوز, میزبان, Laura Ingraham در دوشنبه مصاحبه ای که سیاه و سفید زندگی می کند موضوع عدالت اجتماعی جنبش “خواهد آمد و خانه خود را به دور از شما.”

جولیانی همچنین شهردار سابق شهر نیویورک ساخته شده را مشاهده و پس از مصاحبه رفتگان از قلمرو خود از تجربه و تخصص — عملکرد داخلی از وزارت دادگستری منطقه جنوب نیویورک یک دفتر که او یک بار گروگان — و در زمان این موضوع از فعالان در تلاش برای حذف مجسمه از چهره های بحث برانگیز در تاریخ است.

تبلیغات:

Ingraham خواسته جولیانی در مورد “برنامه ریزی شده و به خوبی تامین می شود حمله در رفتن” در واشنگتن اشاره به تلاش برای سرنگونی مجسمه سابق رئیس جمهور اندرو جکسون در اموال دولت.

“آن را به محافظت می شود در غیر این صورت واشنگتن بنای یادبود لینکلن به جنگ جهانی دوم یادبود — گام بعدی چیست ؟” او پرسید: این دو واژه انعکاس با صدای رسا به عنوان جولیانی را برگردان میکروفون را برداشت بازپخش از خود گوشی.

“خوب بیش از این آخر هفته باید آن را کاملا ساده برای هر آمریکایی که می توانید از طریق تبلیغاتی که antifa, سیاه زندگی ماده کمونیست ها و متحدان آنها در حال اجرای یک طرح آنها نوشت: حدود چهار یا پنج سال پیش” جولیانی ادعا باد گذشته guardrails از Ingraham سوال.

تبلیغات:

“فقط به عقب و خواندن آنها نوشت: در اعلامیه که آنها نوشت: از جمله سیاه و سفید زندگی می کند ماده” مغلوب ساختن پیشی جستن وکیل شخصی و دلال ادامه داد.

جولیانی که خارج از کتاب سیاست خارجی دخالت در اوکراین منجر به طور مستقیم به مشتری خود را استیضاح توسط مجلس نمایندگان و سپس لرزاند کردن یک مناجات از موسسات که antifa, سیاه زندگی ماده کمونیست ها و متحدان آنها ظاهرا می خواهید برای “نابود کردن” از جمله دولت خود را پلیس و زندانها.

“آنها می خواهند تا بین المللی دولت ما” او ادعا کرد بدون توضیح بیشتر و نه پرس و جو از Ingraham. “آنها می خواهند به انجام دور با سیستم ما از دادگاه و آنها می خواهند به اموال خود دور و آن را به افراد دیگر است.”

تبلیغات:

جولیانی افزود که “آنها” بودند دیگر در رابطه با آنچه او به عنوان “آقای فلوید” به معنی تظاهرات علیه خشونت پلیس و نژادی و بی عدالتی که باید لرزاند کشور در پی جورج فلوید مرگ در بازداشت پلیس مینیاپولیس.

“به پایان رسید که مدت ها پیش” سابق در صورت تقلب تضمین LLC گفت. “این یک آنارشیست — سازمان آنارشیست ها پشتیبانی شده با مقدار زیادی از پول” او ادعا بدون ارائه یا واقعی شواهد و یا لفظی پشتیبانی می کند.

تبلیغات:

“ما تا به حال شیوع در حدود 30 شهرستانها بیش از آخر هفته” جولیانی اضافه شده به عنوان او روشن و بدون مقدمه به بحث در مورد تیراندازی.

“وجود دارد و بیش از 100 نفر زخمی با اسلحه و 25 آمریکایی کشته و بیش از آخر هفته. که اتفاق نمی افتد به طور تصادفی لورا” او ادعا کرد. “این بخشی از یک برنامه — و ما بهتر از خواب بیدار به آن و ما بهتر متوقف بودن احمقانه است.”

جولیانی در هفته گذشته صورت گرفت به امواج رادیو و تلویزیون از رئیس جمهور مورد علاقه شبکه به سعی کنید به توضیح دهد که چرا آمریکایی ها دچار سوء تفاهم پلیس تهدید برای جامعه است.

تبلیغات:

“این غیر مسلح بورس که آنهایی که مزاحم وجود دارد نه تنها از آنها در برابر سیاه پوستان 20 برابر سفید پوستان در سال 2019 گفت:” رادیو فردا میزبان اد هنری. “به طوری که به شما احساس. در ضمن وجود دارد 9,000 قتل سیاه پوستان, 7,500 که سیاه و سفید در سیاه و سفید.”

یک Mediaite تجزیه و تحلیل نشان داد که این ادعا کاملا دور از دقیق است.

اما روز دوشنبه جولیانی که در اوایل این ماه رسانه های محافظه کار شخصیت Piers Morgan به نام “به طور کامل پارس دیوانه” در یک بحث و گفتگو در مورد روابط در نهایت محروم و دور از همه عوامل پیچیده مانند کمونیست ها و آنارشیست ها و سنجاق سرزنش صرفا در یک گروه.

تبلیغات:

“افرادی که می گویند آنها مطلوب به زندگی ماده — Black Lives Matter خواهد آمد و خانه خود را از شما دور,” او گفت:. “آنها می خواهند به ملک خود را به دور از شما.”

“بله” Ingraham گفت.

“آنها می خواهند به اجازه مجرمان از زندان — تمام جنایتکاران از زندان” جولیانی ادامه داد.

“خوب گروه . . . گروه . . . گروه” Ingraham گفت.

تبلیغات:

“آنها آنارشیست و آنها ضد آمریکایی” مرد که قبلا شناخته شده به عنوان “امریکا شهردار” به این نتیجه رسیدند.

جولیانی پاسخ نمی دهند به سالن درخواست برای نظر.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>