رودی جولیانی عجیب و غریب COVID-19 تئوری توطئه: اوباما اعطا NIH بودجه به ووهان آزمایشگاه — در سال 2017

رودی جولیانی شهردار سابق راه اندازی یکی دیگر از تئوری توطئه در مورد کوروناویروس و گفت که رئیس جمهور باراک اوباما به بودجه به ووهان, چین, آزمایشگاه ویروس شناسی در سال 2017 از بودجه ایالات متحده.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان ریاست جمهوری جان. 20, 2017 اما بودجه آن سال بخشی از یک نبرد بین جمهوری خواهان در حال اجرا در مجلس نمایندگان و سنا در سال 2016. در آن زمان بلندگو پل رایان (R-WI) در کنترل کنگره و رهبر اکثریت سنا بود میچ مک کانل (R-KY).

تبلیغات:

با توجه به واقعیت-چک $3.7 میلیون دلار کمک مالی داده بین 2014 و 2019 توسط موسسه ملی بهداشت (NIH) به EchoHealth اتحاد جهانی بهداشت محيط گروه غیر انتفاعی, کمک صندوق تحقیقات ویروس شناسی در ووهان چین است.

“نه همه که $3.7 میلیون رفت و به ووهان موسسه ویروس شناسی و نه همه بودجه صورت گرفت در دولت اوباما” گزارش Snopes. “در حدود $700,000 از $3.7 میلیون تصویب شد تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.”

جولیانی مکرر اذوقه رسان از تئوری های توطئه است. او مجدانه با اوکراین به تلاش و تولید “خاک” در سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن پسر شکارچی است که در نهایت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>