روپرت مرداک پسر و دختر در قانون افت بیش از 2 میلیون دلار برای کمک به انتخاب بایدن و دموکرات

تابناک بنیانگذار روپرت مرداک پسر و دختر در قانون از بزرگترین حامیان presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن مبارزات انتخاباتی فدرال براده نشان می دهد.

جیمز مرداک و همسرش کاترین مرداک هر سهم $615,000 به بایدن پیروزی صندوق در ماه ژوئن فدرال کمیسیون انتخابات براده.

تبلیغات:

این بایدن پیروزی صندوق انشعابات کمک های مالی بین بایدن ستاد انتخاباتی کمیته ملی حزب دموکرات و 26 احزاب دولت. زن و شوهر نیز کمک به نامزدهای دیگر با هدف سرنگون کردن جمهوری خواهان. کاترین مرداک است “به طور فزاینده دادن به دموکرات ها این چرخه از جمله 1 میلیون دلار برای کمک به سنا دموکرات” واشنگتن پست گزارش شده است.

جیمز مرداک شده است لیبرال تر از رسانه های محافظه کار مغول پسران, حمایت دموکرات ها مانند سابق کلرادو رژیم صهیونیستی است. shive و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg در مقدماتی حزب دموکرات. او و همسرش نیز با صدور بیانیه ای در اوایل سال جاری انتقاد از پدرش رسانه ها بیش از تغییر آب و هوا بوده است.

جیمز مرداک گفت: نیویورکر در سال گذشته که “وجود دارد views من واقعا مخالفم با روباه.” او همچنین در مورد داخلی خانواده, تنش آشکار است که وجود دارد “دوره ها” از زمانی که او و پدرش بحث نیست.

تبلیغات:

این زن و شوهر هستند که نه تنها Murdochs به پشت بایدن. روپرت مرداک را جری هال ارسال a $500 به بررسی بایدن انتخاباتی در ماه مه پس قبلا اهدای $1000 به Buttigieg در اصلی.

روپرت مرداک خود شده است نسبتا آرام این کمپین چرخه هر چند او ساخته شده است که چند کمک های مالی به ایالت و سناتور ” لیندزی گراهام R-S. C.

رسانه ها مغول به گزارش soured در مغلوب ساختن پیشی جستن شانس برنده شدن دوباره در انتخابات به عنوان نظرسنجی ها نشان می دهد بایدن صعودی در پیش است.

تبلیغات:

“روپرت فکر می کند مغلوب ساختن پیشی جستن در حال رفتن به سقوط و سوختگی” کسی که سخن گفت به مرداک در مورد انتخابات گفت: غرور نمایشگاه را گیب شرمن. “این یک clear-eyed ارزیابی و فقط بر اساس فقط به دنبال در اخبار است.”

تازگی منتشر FEC براده نشان می دهد که تعداد زیادی از اهداکنندگان ثروتمند طراحی شده که بایدن پیروزی صندوق به $86.4 میلیون مسافت در 68 روز. این صندوق می تواند دریافت کمک های مالی به $620,600 با Facebook بنیانگذاران داستین Moskowitz و Twilio بنیانگذاران جف لاوسون در میان حداکثر اهدا کنندگان.

تبلیغات:

چند خواهان کمک به بایدن جمع آوری کمک های مالی عملیات از جمله سابق فرمانداری کالیفرنیا نامزد مگ ویتمن که اهدا $500,000.

برجسته دموکراتیک دهنده جورج سوروس نیز کمک $500,000 در حالی که والت دیزنی رئیس Bob Iger و فیلمساز استیون اسپیلبرگ هر یک به 250.000 دلار است. سابق دموکراتیک ریاست جمهوری رقیب تام Steyer اهدا $360,000 و سابق اداره پنی پریتزکر به یکی دیگر از $300,000.

این صندوق راه اندازی شد پس از بایدن رسما مسجل به اندازه کافی نمایندگان به امن نامزدی. صندوق بایدن انتخاباتی و DNC مطرح شده در مجموع $282 میلیون بین آوریل و ژوئن در مقایسه با $262 میلیون مسافت با مغلوب ساختن پیشی جستن عملیات.

تبلیغات:

Anti-مغلوب ساختن پیشی جستن سوپر پکس همچنین افزایش مقدار زیادی از پول در سه ماهه دوم. لینکلن پروژه یک شرکت تاسیس شده توسط جورج کانوی شوهر از مغلوب ساختن پیشی جستن مشاور کلیان کانوی مطرح $16.8 میلیون از 2 میلیون دلار در سه ماهه اول. AB PAC بخشی از آمریکا پل قرن 21 بنیاد که تاسیس سابق محافظه کار دیوید براک مطرح شده یکی دیگر از $10 میلیون.

مدیر صندوق پرچین Stephen مندل کمک 2.5 میلیون دلار بین دو PACs در حالی که Bain Capital co-رئیس جاشوا Bekenstein و همسرش هر یک به $375,000 به AB PAC, بلومبرگ گزارش داد.

بزرگترین همکاران به مغلوب ساختن پیشی جستن پیروزی صندوق شامل Marvel Entertainment مدیر عامل اسحاق Perlmutter و همسرش لورا که به 1.15 میلیون دلار و جت خدمات پشتیبانی مدیر عامل شرکت رابرت کتاب و همسرش امی که داد به قیمت 1.16 میلیون دلار به گفته واشنگتن پست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>