آن را ایمن می گویند که چند چیز باید وسواس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از خشم در ورزشکاران حرفه ای که انتخاب کرده اید به زانو زدن در طول سرود ملی در اعتراض به نژادپرستی و خشونت پلیس. به خصوص در پاییز سال 2017 — در حالی که او هنوز شعرم از ملی خشم و انزجار خود را شرح سفید supremacists که rioted در شارلوتزویل به عنوان “بسیار خوب مردم” — مغلوب ساختن پیشی جستن در رفت و داد و بیداد در برابر NFL kneelers تلاش برای موقعیت خود را نژادپرستانه پاسخ به میهن پرستی و عشق به نیروهای ایالات متحده.

“آیا شما عشق را به دیدن یکی از این NFL صاحبان زمانی که به کسی بی احترامی پرچم ما را بگو که ماشین خاموش این زمینه در حال حاضر. است. او را از کار اخراج شدند. او را از کار اخراج'” مغلوب ساختن پیشی جستن ranted در آلاباما تجمع در سپتامبر 2017.

تبلیغات:

تهمت نیز اعلام کرد که ماه در توییتر که NFL رتبه بندی شدند چرا که “بسیاری از ماندن چون آنها را دوست دارم کشور ما است.”

او آنقدر متعهد به این ایده است که زانو را در طول سرود بود توهین به سرباز و ملت است که او فرستاده معاون رئیس جمهور مایک پنس به یک Indianapolis Colts بازی برای هدف خاص در مرحله یک اعتصاب لحظه ای بازیکنان در زمان زانو طول pregame مراسم.

مغلوب ساختن پیشی جستن شده است و در آن دوباره به تازگی به tweeting عصبانیت و رجزخوانی های خود را در طول فاجعه تولسا تجمع که NFL آن را پشیمانی اگر بازیکنان خود ادامه زانو اعتراض در این فصل است که ممکن است یا ممکن است رخ دهد این سقوط.

تبلیغات:

آن بود که همیشه مضحک است که مغلوب ساختن پیشی جستن نفرت و بیزاری به زانو در ورزشکاران بود در مورد میهن پرستی و “حمایت از نیروهای نظامی” به جای صاف کردن نژاد پرستی. Khezri سابق San Francisco 49ers کارفرمایی که شروع به زانو سنت (و که از دست رفته کار خود را در NFL برای آن) آمد تا با ایده گرفتن زانو پس از مشورت با یکی از دوستان که یک کلاه سبز را در بهترین راه برای صحبت کردن در برابر نژادپرستی و بدون توهین به نیروهای نظامی و یا پرچم.

علاوه بر این در چند هفته گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن شده است در یک پارگی در مورد قرار اهمیت حفظ بناهای تاریخی و پایگاه های نظامی تجلیل مؤتلفه ژنرال ها و رهبران است. هنگامی که شما در نظر بگیرید که صدها نفر از هزاران نفر از نیروهای ایالات متحده درگذشت سفید-supremacist خائن که از آغاز جنگ داخلی مغلوب ساختن پیشی جستن دلبستگی به مؤتلفه پیکرنگاری باید قطعی اثبات او نمی مراقبت در مورد “سربازان.”

اما در صورت وجود هر گونه شک طولانی که تهمت ادعای عشق نیروهای ایالات متحده است که همه در یک عمل در نظر گرفتن محکم گزارش از نیویورک تایمز و دیگر سازمان های خبری این هفته که تهمت نادیده گرفته و خود را سازمان های اطلاعاتی هنگامی که آنها به او گفت, روسی, عوامل شد و به احتمال زیاد پرداخت مستقیم به مبارزان طالبان به کشتن سربازان آمریکایی در افغانستان است. مغلوب ساختن پیشی جستن نه تنها نمی پرداخت هر گونه توجه به این گزارش وی در ادامه به فشار به روسیه برای پیوستن G7 به احتمال زیاد به دلیل خود ادامه داد تحسین رئیس جمهور روسیه, ولادیمیر پوتین, چه کسی تهمت ستایش حتی قبل از پوتین دستور خود هوش به دخالت در انتخابات 2016 در مغلوب ساختن پیشی جستن از طرف.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن را تکذیب کرد کسانی که گزارش های اولیه این ادعا او تا به حال شده است در جریان و در همه حال حتی اگر مقامات اطلاعاتی آنقدر نگران است که شورای امنیت ملی گزارش برگزار شد جلسه بین در اواخر ماه مارس به آمده تا با گزینه های به کمر فشار علیه روسیه — هیچ کدام مغلوب ساختن پیشی جستن به تصویب رسید. در پاسخ به تهمت را رد ناشناس و مقامات امنیتی باید پس گفت: بار است که مغلوب ساختن پیشی جستن دریافت کتبی جلسه در این موضوع با استناد به یک تاریخ Feb. 27.

بعلاوه آسوشیتدپرس گزارش کرده است که مقامات کاخ سفید “آگاه بودند در اوایل سال 2019” — یک سال کامل قبل از آن که طبقه بندی شده هوش نشان داد “روسیه مخفیانه ارائه مستقیم به طالبان برای قتل آمریکایی ها” و پس از آن-مشاور امنیت ملی جان بولتون شخصا در جریان مغلوب ساختن پیشی جستن در این موضوع در مارس 2019. (Bolton کاهش یافته است به نظر.)

تبلیغات:

پس این آیات آمار تیتر یک rowdy بحث فوران کرده است در سیاسی-جستوجوی جهان بیش از اینکه تهمت به طور فعال تصمیم به چشم پوشی از هوش است که روسیه پرداخت شد مبارزان طالبان به کشتن سربازان آمریکایی و یا او به سادگی را درک نمی کنند هوش چون او نمی بخوانید نوشته شده جلسات و نمی توجه به جلسات.

نشانه های وجود دارد که مقامات اطلاعاتی می ترسم بگویم مغلوب ساختن پیشی جستن هر چیزی که ممکن است او را تهدید می کند love affair با روسیه و به طور خاص با پوتین. اما در یک معنا این است که همه فقط hair-splitting. یا تهمت است تا در عشق با پوتین که او حاضر به عمل در هر اطلاعات منفی در مورد او و یا او را در عشق با پوتین است که مقامات امنیتی به این نتیجه رسیده اند که به اشتراک گذاری اطلاعات منفی در مورد روسیه است که تلاش بیهوده. در هر صورت برگ برنده مراقبت بسیار کمی برای جان سربازان آمریکایی که او هیچ کاری برای حفاظت از جان سربازان از دسیسه.

مغلوب ساختن پیشی جستن بی توجهی به زندگی و ایمنی از سربازان آمریکایی ساخته شده است حتی بیشتر روشن در پاسخ به شکستن داستان در مورد روسیه و نعمت برای آمریکا زندگی می کند. به عنوان هدر Digby پارتن با اشاره به در سالن در دوشنبه مغلوب ساختن پیشی جستن در واکنش به داستان بازی گلف در تمام طول روز شکایت در مورد “خبر جعلی” در توییتر و نگرانی در مورد چگونه این باعث می شود او را بد نگاه — همه بدون نمایش حتی یک میلی گرم از نگرانی در مورد سربازان ایالات متحده که فوت کرده اند ممکن است با تشکر از روسی گرفته شده است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن پرچم-بغل کردن و سرود-عاشقانه روال هرگز در مورد “سربازان” بدیهی است. این همه بهانه ای برای واقعی خود را در دستور کار بود که به جین تا نژادپرستانه و تنفر علیه افراد درگیر در صلح آمیز تظاهرات سکوت در برابر نژادپرستی و خشونت پلیس. این نشان دهنده هر دو مغلوب ساختن پیشی جستن وسواسی نژاد پرستی و خود را آشکار باور است که رای دهندگان محافظه کار را بهانه ای هر مقدار مع بی کفایتی و کینه توزی تا زمانی که او را نگه می دارد stoking خود تعصب.

پس از همه آن نیست که فقط تهمت نمی مراقبت در مورد سربازان آمریکایی در حال مرگ است. مغلوب ساختن پیشی جستن است همچنین شانه ای بالا انداخت مرگ بیش از 126,000 آمریکایی ها از رمان های کروناویروس و در ادامه به فشار پیام که ویروس است که پشت سر ما حتی اگر از موارد جدید خونتان در بسیاری از مکان ها در سراسر کشور و چند کشور که “بازگشایی شد” بیش از حد عجله هستند که مجبور به تعطیلی.

در تلاش برای منحرف کردن اذهان آمریکایی ها از شکست خود در بهداشت عمومی و اقتصاد مغلوب ساختن پیشی جستن است افزایش نژادپرستانه چرخش. به همین دلیل او را به خوبی از griping در مورد زانو در ورزشکاران — و به همین دلیل او اشک تانک های مسالمت آمیز معترضان در مقابل کاخ سفید است. فقط در چند روز گذشته مغلوب ساختن پیشی جستن را بازتوییت کرد یک ویدیو از ثروتمند سنت لوئیس وکلا تهدید سیاه زندگی مسائل معترضان با اسلحه و یکی دیگر شامل طرفداران تهمت در چرخ دستی گلف فریاد “سفید قدرت” (که بعد از او وانمود او نیست انجام دهد) و سپس به مصاحبه با فاکس نیوز که در آن او پیشنهاد کرد که آمریکایی های سیاه و سفید بودند و نادان از تاریخ است.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن است و هیچ پاتریوت و او هرگز شده است. “میهن پرستی” است صرف برگ انجیر برای واقعی خود را در دستور کار سفید برتری. این باید واضح همراه است اما در حال حاضر غیر قابل انکار در نور از عدم تمایل خود را به کمر فشار علیه روسیه حتی پس از آن رشوه نیروهای دشمن به کشتن سربازان آمریکایی. مغلوب ساختن پیشی جستن معتقد است که رای دهندگان آمریکایی — و یا حداقل به اندازه کافی از آنها را به نوسان کالج انتخاباتی — رانده بیشتر نژادپرستانه ترس از نگرانی برای جان سربازان آمریکایی. ما باید منتظر بمانید تا نوامبر برای پیدا کردن اگر او درست است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

خرید کتاب زبان اصلی