هکرها روسیه گزارش سعی به سرقت ایالات متحده Coronavirus واکسن تحقیقات


A hand holds a syringe over a white table.
تجربی coronavirus واکسن از یک دادگاه در استرالیا.
دیوید Mariuz/AAP از طریق رادیو فردا

به عنوان اگر بیماری همه گیر کوروناویروس پاسخ نبود هرج و مرج به اندازه کافی در حال حاضر هکرها روسیه درگیر هستند. روز پنجشنبه آمریکا و انگلیس و کانادا و مقامات اعلام کردند که یک گروه از هکرها هدفمند علمی و سازمان های مراقبت بهداشتی است که در حال کار برای توسعه coronavirus واکسن. هر گزارش از انگلستان National Cyber Security مرکز این هکرها “تقریبا به طور قطع عمل به عنوان بخشی از اطلاعاتی روسیه خدمات است.”

دولت روسیه تکذیب دخالت خود در هک—رجعت به سال 2016 زمانی که کرملین شانه ای بالا انداخت اتهام هک کمیته ملی حزب دموکرات.

مشکوک گروه هکر است APT29 در غیر این صورت شناخته شده به عنوان دنج خرس. تا آنجا که به روسیه وابسته به گروه هکر نگران هستند دنج خرس بالای برنج. همراه با گروه های فانتزی خرس آن مربوط به سال 2016 DNC نرم. در حال حاضر از طریق نرم افزارهای مخرب و نیزه فیشینگ آن هکرها در حال تلاش برای دسترسی به COVID-19 واکسن تحقیقات و اطلاعات در پزشکی زنجیره تامین.

این مدیر امنیت سایبر از آژانس امنیت ملی آن Neuberger هشدار داد “APT29 سابقه طولانی در هدف قرار دادن دولتی و دیپلماتیک فکر می کنم تانک مراقبت های بهداشتی و انرژی سازمان برای اطلاعاتی به دست آورید تا ما همه را تشویق به این تهدید جدی است.”

اما تا هنوز دولت ایالات متحده نیست اظهار داشت که آیا هک شده آسیب دیده واکسن تلاش های تحقیقاتی. دانشیار مایک Chapple که می آموزد امنیت سایبر در دانشگاه نوتردام گفت: “نیویورک تایمز “آسیب بالقوه در اینجا محدود به تجاری آسیب به شرکت هایی که در حال زیرپا بسیاری از منابع خود را به توسعه یک واکسن به امید آن خواهد شد پاداش مالی پایین جاده ها است.”

این اولین بار نیست چیزی شبیه به این اتفاق افتاده است. بازگشت در ماه مه وزارت امنیت داخلی و اف بی آی متهم چینی هکرها و جاسوسان از سرقت آمریکایی واکسن پژوهش است. ایران هکرها به همین ترتیب تنظیم مناظر خود را در COVID-19 درمان و کره جنوبی و ویتنام و چند کشور دیگر مستقر دولتی هکرها به جمع آوری اطلاعات در coronavirus نیویورک تایمز گزارش داد.

یک coronavirus واکسن است (انگشتان عبور) در افق هر چند جهانی مقامات بهداشت عمومی ابراز نگرانی کرده اند که ایالات متحده می تواند گوشه ای از بازار, خروج از بقیه جهان است. اوایل این ماه دولت ایالات متحده ساخته شده $1.6 میلیارد مقابله با Novavax برای پیشبرد کار خود را در یک COVID-19 واکسن. اگر آزمایش های بالینی واکسن موفق هستند Novavax را تولید 100 میلیون دوز با آغاز 2021. و فقط این هفته بالقوه واکسن از شرکت زیست فناوری مدرن باعث پاسخ ایمنی در هر یک از شرکت کنندگان که دریافت آن را در اوایل آزمایشی مرحله است. آخرین محاکمه مرحله مدرن را واکسن آغاز خواهد شد در اواخر این ماه. پس از آن خواهید بود تا تنظیم کننده تصمیم می گیرید که آیا واکسن آماده به آمار بازار است. در روز سه شنبه از آزادی مطبوعات مدرن ادعا کرد که آن را “در مسیر قادر به تحویل حدود 500 میلیون دوز در سال و احتمالا تا 1 میلیارد دوز در سال از ابتدای سال 2021.” اما یک جشن نیست منظور فقط رتبهدهی نشده است. کارشناسان هشدار می دهند که کارهای زیادی باید انجام شود قبل از هر گونه واکسن می شود به طور گسترده ای در دسترس است. آنها نیز از ترس که یک زودرس واکسن انتشار عملکرد می تواند به عواقب ویرانگر.

و آن را به عنوان اتفاق می افتد روسیه فقط به پایان رسید خود را برای اولین بار بشر محاکمه تجربی coronavirus واکسن. آن امید به تولید 30 میلیون دوز در داخل کشور در این سال اگر چه روسیه ممکن است بالقوه برای تولید یک علاوه بر 170 میلیون مردم در خارج از کشور, گزارش رویترز.

Future Tense یک مشارکت
تخته سنگ جدید امریکا و دانشگاه ایالتی آریزونا که به بررسی فن آوری های نوظهور, عمومی, سیاست و جامعه است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>