روسیه دخالت واقعی است اما جمهوری خواهان باید گسترده تر برنامه ای برای خراب کردن ما انتخابات

همیشه از انتخابات 2016 امریکا هوش جامعه همواره ادعا کرد که روسیه و عوامل آن همچنان به کار برای تضعیف انتخابات آمریکا. زمانی که اینتل مقامات بازگشت به کنگره در فوریه. 13 به هشدار می دهند — به عنوان مورد نیاز توسط قانون — که روس ها در حال حاضر به دخالت در سال 2020 انتخابات برای کمک به رئیس جمهور تهمت چندین قانونگذاران جمهوریخواه کنگره تحت فشار قرار دادند در برابر ارزیابی قبل از عجله به کاخ سفید برای شکایت.

“من می خواهم هر کس برای من یک دنیای واقعی که در آن استدلال [ولادیمیر] پوتین ترجیح می دهند که رئیس جمهور تهمت و برنی ساندرز” Rep. کریس استوارت, R-یوتا گفته نیویورک تایمز پس از جلسه قبل از خانه کمیته اطلاعات. با توجه به گزارشهای اطلاعاتی جامعه را بالا تامین امنیت انتخابات رسمی گفت: اعضای کمیته است که چند سازمان به این نتیجه رسیده اند که روسیه می خواهد رئیس جمهور تهمت انتخاب مجدد به خدمت کرملین منافع. روز بعد تهمت بوت اقدام مدیر اطلاعات ملی یوسف مگوایر و جایگزین او با ریچارد Grenell سیاسی سرسپرده که فاقد هر گونه تجربه مرتبط.

تبلیغات:

این شستشو و تکرار از حزب جمهوری خواه و فساد و پوشش در هزینه انتخابات ما چیزی جدید است. به یاد بیاورید که رابرت مولر بررسی به این نتیجه رسیدند که روس ها تا به حال هک هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه کمیته ملی. DNC اطلاعات منتشر شد پیش از انتخابات 2016 در حالی که RNC اطلاعات کسر کرده بود — احتمالا برای کنترل ایران. میچ مک کانل R-Ky., این رهبر جمهوریخواهان در مجلس سنا و سپس تهدید کرد رئیس جمهور اوباما که اگر دولت او رفت و با اطلاعات در مورد روسیه دخالت او بگویید رای دهندگان شد که در آن اوباما بود که در تداخل با انتخابات.

حداقل یک دوجین جمهوری خواه کنگره مبارزات در ادامه به استفاده از مواد به سرقت رفته از دموکرات ها توسط هکرها در طول سال 2016 انتخابات. ایران coverup ادامه داد: در عرض چند ساعت پس از مولر را در مورد شهادت خارجی انتخابات دخالت قبل از خانه هوش کمیته در سال 2019 زمانی که جمهوریخواهان کنترل مجلس سنا نقل مکان کرد به بلوک چهار لایحه جداگانه برای دفاع از ایالات متحده در روند دموکراتیک.

در تظاهرات روشنی از این اصل است که فساد آغاز می شود همیشه در بالای RNC اعلام کرد قصد دارد این هفته به حمایت از downriver امواج از گروگانگیری طولانی مدت جنگ علیه دموکراسی است.

تبلیغات:

قانونگذاران جمهوری خواه در سراسر کشور در مواجهه با از دست دادن رای مردمی بیشتر حاشیه انتخابات پس از انتخابات پاسخ داده اند با محدود کردن دسترسی به انتخابات قبل از انتخابات و مرغ فلج کننده قدرت پیروزی دموکراتیک مخالفان پس از انتخابات ، در کنتاکی یک توافق فمن در قوه مقننه دولت فقط رای به برخی از قدرت اجرایی از تازه منتخب رژیم صهیونیستی. اندی Beshear یک دموکرات است. Beshear برنده یک رقابت نزدیک انتخابات که در آن جمهوری وقت مت Bevin که در ابتدا حاضر به تن.

این یک حرکت تکرار توسط جمهوریخواهان در کارولینای شمالی پس از از دست دادن حکومت در سال 2016 در ویسکانسین پس از 2018 شکست کالیفرنیا ، اسکات واکر و در میشیگان که در آن دموکرات ها جاروب هر ایالت در سال 2018 را در انتخابات میان دوره ای. در حال حاضر RNC همراه با مغلوب ساختن پیشی جستن, کمپین قصد دارد به صرف میلیون ها نفر به دفاع از تروریستها در سراسر کشور تلاش برای خنثی کردن دموکراسی پیش از سال 2020 انتخابات.

به عنوان سیاسی اولین گزارش, RNC صندلی Ronna McDaniel متعهد است به صرف 10 میلیون دلار در هزینه های قانونی این چرخه به شکست آنچه او به نام “دموکراتها رای دهندگان سرکوب اسطوره” و به دفاع از جمهوری خواه قانون است که تحمیل محدودیت های شدیدی بر رفتار رای دهندگان مانند میشیگان بالقوه 90 روز زندان برای هر کسی که گناهکار ارائه حمل و نقل به پای صندوق های رای برای یک فرد است که قادر به راه رفتن و حتی از نظر قانونی نابینا رای دهندگان که می تواند درایو.

تبلیغات:

“این اقدامات خطرناک هستند و ما نمی خواهد بیکار ایستادگی در حالی که دموکرات ها سعی در سو راه خود را به پیروزی در سال 2020” McDaniel گفت: از پرونده های حقوقی به چالش کشیدن میشیگان قوانین رای دادن. McDaniel متعهد به استفاده از RNC منابع به “شدت دفاع از یکپارچگی فرایند دموکراتیک و حمایت از حق از همه رای دهندگان واجد شرایط به بازیگران موثر در انتخابات.”

جمهوری خواهان در میدان نبرد متحده مانند فلوریدا در حال حاضر در حال آماده سازی خود برای روز انتخابات رای دهندگان چالش در تابعیت و اقامت زمینه که توسط یک جدید اوباما لایحه که اجازه می دهد تا احزاب سیاسی به اختصاص نظرسنجی ناظران از خارج داده شده منطقه. در 24 متحده هر شهروند می تواند یک چالش رای دهندگان بدون مستندات خود را ثابت کند و یا او را واجد شرایط. در ایندیانا جمهوری خواهان دوباره پیشبرد لایحه ای است که اجازه می دهد شهرستان انتخاباتی به پا زدن به رای دهندگان کردن رول بلافاصله و بدون اطلاع قبلی حتی پس از دو دادگاه فدرال در بر داشت چنین عمل نقض رای دهندگان حقوق. جمهوری خواهان در چندین ایالت معرفی یک محصول جدید از رای دهندگان ID لوایح پیش از سال 2020 انتخابات است.

تبلیغات:

بنابراین در حالی که جمهوری خواهان در کنگره آشکارا به حمایت از روسیه دخالت ما در انتخابات جمهوریخواهان در مجالس قانونگذاری ایالتی در سراسر کشور مصمم هستند به منظور محدود کردن تعدادی از آمریکایی ها که در واقع می تواند رای دادن. بدون این دوقلو ضرب و جرح در دموکراسی آنها می دانند که آنها نمی توانید برنده شوید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>