روسیه coronavirus شیوع گرفتن بد است. پوتین می گوید بدترین هنوز به آمده است.

روسیه را بسیار می ترسید coronavirus بحران است که در اینجا — و آن را نگاه نمی کند مانند آن است که کاهش پایین در هر زمان به زودی.

روسیه همیشه رفتن به مبارزه اگر شیوع بزرگ در کشور رخ داده است و کارشناسان پیش بینی تقریبا قطعا با توجه به نزدیکی به چین و محکم بسته بندی شهرها از جمله پایتخت مسکو. بیمارستان ها در مناطق شهری و عدم اعتماد تجهیزات پزشکی و کارکنان به کار آنها می گویند هیچ چیز از دولت از امکانات پزشکی در مناطق روستایی است.

اما تعداد کمی از آن انتظار می رود به این بد است. همانطور که در آوریل 28, روسیه گزارش داد نزدیک به 100,000 تایید coronavirus موارد و نزدیک به 1 ، 000 مرگ و میر. این اعداد را به روسیه هشتم-سخت ترین-آمار کشور در جهان است.

ولادیمیر پوتین رئیس جمهور روسیه روز سه شنبه اذعان کرد که این کشور تا به حال با کمبود بحرانی تجهیزات حفاظت فردی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی و هشدار داد که بدترین همه گیر نشده آمده است.

“جلوتر از ما یک مرحله جدید و شاید شدید ترین مرحله مبارزه با این بیماری همه گیر” او گفت: در یک ملی آدرس, که در آن او همچنین اعلام کرد یک فرمت از ملت خود را مستند تا زمانی که ممکن است 11. “خطرات ناشی از آلوده شدن هستند در بالاترین سطح و تهدید خطر مرگبار این ویروس همچنان ادامه دارد.”

“روسیه موفق به کم کردن سرعت گسترش این بیماری همه گیر اما ما نمی گذشت, اوج و در عین حال” پوتین ادامه داد.

او بدبینی موجه است. بیمارستان ها تبدیل شده اند تاخت و تاز کردن با بیماران ترک آمبولانس گیر معطل ماندن در صف های طولانی در خارج از بیمارستان ها فقط به ارائه بیماران مبتلا به بیمار. حداقل یک راننده تا به حال به صبر در حدود 15 ساعت است. مسکو ممکن است اجرا از بخش مراقبت ويژه تخت قبل از پایان این هفته است. و پرستاران را ترک یکهو در اعتراض به فقیر شرایط کاری و دستمزد پایین.

میلیون ها نفر از روس ها می تواند از دست دادن شغل خود در این سال به دلیل مستند و درآمدهای نفتی که بخش قابل توجهی از اقتصاد روسیه را به شدت کاهش یافته است که مردم در سراسر جهان را متوقف کرده اند سفر و کسب و کار باید توقیف با توجه به کوروناویروس.

به عنوان اگر که نیست به اندازه کافی بد تیم هسته ای رسمی گفت: این ویروس تهدید ایمنی سه “ایران شهر” — مکان های که در آن تحقیقات هسته ای انجام شده است در روسیه از جمله زادگاه شوروی بمب اتمی — با بالا گرفتن دانشمندان بیمار است.

این شاید بزرگترین آزمون پوتین مواجه شده در طول 20 سال در قدرت است. او بازار خود را به عنوان روسیه قهرمان تنها کسی که می تواند در بازگرداندن اتحاد جماهیر شوروی سابق با عظمت و ثبات را به کشور خود. هر چیزی که messes با تصویر — چنین به عنوان یک کشور بحران بهداشتی — خرابه اسطوره او و یاران او را کشت برای چند دهه.

این مشکل برای او و میلیون ها نفر از روس ها شمارش رهبری او این است که وقتی که می آید به مبارزه با کروناویروس ماچو ذکراست و دروغ فقط آن را قطع نکنید.

در اوایل این ماه, مایکل Favorov که منجر مراکز ایالات متحده برای کنترل و پیشگیری بیماری را در اروپای شرقی و آسیای مرکزی از برنامه به من گفت که روسیه “احتمالا در مرحله اولیه از همان بیماری است که در ایالات متحده در حال حاضر.”

“آنها رو به افزایش قابل توجه موارد در ماه آینده” در پایتخت و فراتر از آن “و یک افزایش قابل توجهی در تعداد مرگ و میر.”

Favorov پیش بینی به نظر می رسد به حقیقت می پیوندند. فقط نگاهی به نمودار زیر با کروناویروس آمار از جهان ما در داده ها. پس از شروع دیر روسیه روزانه موارد تایید شده (به رنگ ارغوان) به طور پیوسته افزایش یافته است در طی ماه گذشته بیشتر از قبلی اروپایی در فاصله مانند اسپانیا و ایتالیا.

جهان ما در داده ها

و کسانی که تعداد رو به رشد شروع به پایمال کردن روسیه سیستم مراقبت های بهداشتی.

ویروسی در گردش در سراسر روسیه و فیلم برداری توسط یک راننده آمبولانس که می گوید او منتظر یک ساعت به رها کردن یک بیمار را نشان می دهد یک خط طولانی از آمبولانس انتظار در سکوت به یک بیمارستان در خارج از مسکو.

یلنا Alikhashkina یک بیمار که می ترسید او coronavirus گفت: رادیو آزاد اروپا/رادیو آزادی دو هفته پیش در مورد تجربه خود را.

“من منتظر 3.5 ساعت برای آمبولانس,” او گفت:, و آن را دریافت نمی کند خیلی بهتر است. پس از او در آمبولانس, او گفت:, آن را در زمان 40 دقیقه قبل از اینکه کسی جواب خط به آمبولانس که در آن او را. و هنگامی که او در نهایت وارد تعیین شده بیمارستان “وجود دارد 30 آمبولانس ها در حال حاضر در خط.”

جودی Twigg, یک کارشناس در روسیه سیستم مراقبت های بهداشتی در کشورهای مشترک المنافع ویرجینیا دانشگاه به من گفت که صف های طولانی می تواند تابعی از سیاست روسیه به برخی از بیمارستان ها درمان تنها coronavirus بیماران در حالی که دیگران رسیدگی غیر آلوده به مشتریان. در حالی که ممکن است درمان در داخل coronavirus تسهیلات کارآمد تر آن محدودیت مقدار فضای در دسترس برای کسانی که با این بیماری است.

دکتر واسیلی Vlassov متخصص اپیدمیولوژی در مدرسه عالی اقتصاد در مسکو به من گفت که “دولت همچنان به باز کردن بیشتر و بیشتر بیمارستان ها برای Covid-19 بيمار و آنها پر سرعت.” بنابراین به نظر می رسد میزان بیماران همچنان برای رسیدن به این کشور مراقبت های بهداشتی با ظرفیت.

اما اوضاع در داخل روسیه coronavirus بیمارستان بزرگ نیست ،

کارشناسان می گویند بسیاری از تجهیزات روسی بيمارستان را از جمله هواکش شکستن نگران کننده فرکانس. روسیه است که با داشتن بیشتر تولید می شود اما معلوم نیست اگر کسانی که به آنها نیاز دارید آنها را در زمان به خصوص به عنوان غنی و ذخیره کردن آنها را.

بیشتر روسیه به طور کلی کوتاه است از تجهیزات است که می رود با هواکش مانند اکسیژن و بیهوشی آرام بخش. و این کشور به نظر می رسد کوتاه دیده 24/7 پرستاران بخشهای مراقبت ويژه مورد نیاز برای مراقبت از بیماران در هواکش. پوتین خود اذعان کرد که روز سه شنبه وجود دارد کمبود تجهیزات حفاظتی برای کارکنان مراقبت های بهداشتی.

حتی اگر امکانات پزشکی تا به حال تمام تجهیزات لازم به نظر نمی رسد آنها را لازم فضا را برای بیماران.

بیمارستان Alikhashkina بازدید, برای مثال, متوقف پذیرش بیماران جدید در مارس 13 با توجه به ازدحام بیش از حد. که محدود بود به اتفاق می افتد به عنوان یک 2017 مطالعه از مسکو بر اساس مرکز برای اصلاحات اقتصادی و سیاسی در بر داشت تعدادی از بیمارستان ها نصف شده در روسیه بین سال های 2000 — پوتین در سال اول در قدرت و 2015.

اگر روسیه همچنان به حدود 6000 تایید coronavirus موارد در هر روز به عنوان آن را برای حدود 10 روز گذشته Twigg گفت: بیمارستان ها در مسکو و سن پترزبورگ “را غرق به زودی به عنوان آن را به نظر می رسد مانند آنها در حال حاضر در ظرفیت.”

پزشکان مانند ایرینا Sheikina از پایتخت را به بیمارستان شماره 15 توافق برسند. “وجود دارد در حال حاضر نزدیک به 1500 نفر از بیماران با پنومونی,” او گفت: همان خروجی است. “به اندازه کافی وجود ندارد تخت. آنها با قرار دادن بيمار در هر کجا که فضای آزاد وجود دارد.”

کمبود تخت مشکل گسترده است.

در اوایل این ماه کارشناسان به من گفت کل کشور تا به حال در مورد 70,000 تخت بیمارستان. که مقدار به وضوح به اندازه کافی برای رسیدگی سریع سنبله در روسیه coronavirus موارد است. در حال حاضر بیمارستان در مسکو و در جای دیگر در این کشور به دنبال تخت اضافی در هر کجا که آنها می توانند. به عنوان آنها در تلاش برای انجام این کار امید است موقت بیمارستان در حال حاضر تحت ساخت و ساز در خارج از مسکو ممکن است کمک به سرریز با در نظر گرفتن حدود 500 بیماران بیشتر است.

اما در یک منطقه حداقل شرایط آنقدر بد است که برخی از حرفه ای ها تصمیم گرفته اند این دیگر ارزش خدمت در روسیه سیستم مراقبت های بهداشتی.

بیش از یک دوجین از اعضای کادر پرستاری از Kommunarka بیمارستان بالا coronavirus تسهیلات در مسکو به طور ناگهانی ترک با هم در روز دوشنبه زیرا آنها به اندازه کافی ندارند دنده محافظ مواد غذایی به غذا خوردن و یا برخی از $132 میلیون دلار پاداش پوتین وعده داد این کشور را پزشکان.

یک ویدئو از مسکو تایمز نشان می دهد یکی از پرستاران توضیح داد که چرا او را ترک بیمارستان. “من برای دو روز راست و گاهی سه” بینام حرفه ای پزشکی گفت. “آنها را متوقف تغذیه ما. آنها شروع به توزیع غیر بهداشتی [استفاده] تجهیزات به ما.”

“هیچ یک از پرداخت ما به صورت اضافی شیفت” او ادامه داد. “من می خواهم مردم را به گوش دادن به ما در نهایت, و من می خواهم ما را به پرداخت پول ولادیمیر پوتین وعده داده است ما به خصوص برای کسانی که مشغول به کار در این شرایط است.”

تقریبا از هر زاویه و سپس روسیه coronavirus بحران ضربه و ضربه سخت است.

هیچ کس نمی تواند متهم پوتین ایستاده و به عنوان coronavirus جاروب در سراسر جهان است.

در ژانویه 30, کرملین بسته بزرگ آن far-مرز شرقی با چین و معلق به موضوع ویزای الکترونیکی به مردم است. روز بعد آن را تخلیه روس ها در چین در نظامی هواپیما و تهدید به اخراج اتباع خارجی که تست مثبت برای این بیماری است.

که همان ماه مسافران پرواز به مسکو از چین ایران و کره جنوبی — coronavirus فاصله در زمان تا به حال تحت آزمایش هنگامی که آنها پا کردن هواپیما. در همین حال شهروندان از بازگشت از اروپا خود را در دماهای بررسی و دستور داده شود به قرنطینه به مدت 14 روز در خانه.

کارشناسان به من گفت: آن دسته از اقدامات در حالی که سخت در بهترین حالت محدود به تعداد افراد آلوده در کشور و شاید مانع حتی بزرگتر شیوع از روسیه در حال حاضر تجربه.

اما روشن است که پوتین و تیم خود را بدست جدی تر به عنوان coronavirus بحران جدی تر بیش از حد.

در مارس 1 ویدئو کنفرانس پوتین گفت: اعضای دولت به او بگویید که اطلاعات درست زمانی که او به آن نیاز دارد. “نتایج کار ما باید مربوط به آنچه اتفاق می افتد در حال حاضر,” او گفت:. که برای VCU را Twigg بود تعجب آور است. “این یک ضمنی پذیرش که چه اتفاقاتی تا به حال همه به یکدیگر دروغ” او به من گفت.

در حال حاضر پوتین به گسترش است مستندات گفتن شهروندان است که بدترین و در عین حال به آمده و با داشتن جدید بیمارستان ساخته شده است. هیچ سوالی وجود دارد که او را به گرفتن بحران جدی اما دولت روسیه سیستم مراقبت های بهداشتی به نظر می رسد مانند آن آماده نیست و برای لحظه ای.

که می رود در برابر این نوع از پهلوانان پوتین رژیم نشان داد که پیش از آن در سال. تبلیغات روسیه ادعا کرد که در اوایل این ماه که کشور بهتر و آماده تر از ایالات متحده برای چه بود و حتی اشاره کرد که چگونه پوتین شده بود که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کمک. در واقع یک هواپیمای روسی با تجهیزات پزشکی اعزام شد به ما.

برخی از کارشناسان هنوز هم شک دارم که رسمی این کشور coronavirus آمار نیست به طور کامل و شفاف شاید در تلاش برای ایجاد وضعیت بهتر از آن است. طرفدار کرملین حساب های رسانه های اجتماعی معمولا هنوز هم تمرکز بر کم بودن تعداد مرگ و میر به عنوان یک راه برای گفتن پوتین همه چیز تحت کنترل است.

“ما در روسیه هنوز هم در شک در مورد آنچه در جریان است در کشور” Vlassov این اپیدمیولوژی به من گفت. “این نه تنها شک در دولت, آمار, اما همچنین در این تصویر در رسانه های اجتماعی است.”

“تعداد موارد کشنده نسبت به Covid-19 هنوز هم پایین” او ادامه داد. “من فکر می کنم که این یک نتیجه از misclassification از مرگ و میر ناشی از [بیماری] به شرایط دیگر و یا عوارض است.”

که در گذشته اتفاق افتاده: در سال 2015, پوتین گفت که او می خواست برای کاهش مرگ و میر ناشی از بیماری های قلبی عروقی در روسیه است. تقریبا بلافاصله, بیمارستان آغاز شد که به گزارش مردم کمتر شد و در حال مرگ از بیماری قلبی. چه ساخته شده است که بیشتر مشکوک است که وجود دارد افزایش در حدود همان نرخ مرگ و میر ناشی از علل دیگر.

هیچ کس در جهان به جز شاید پوتین است که تصویر کامل از آنچه که بحران واقعا به نظر می رسد در روسیه است. اما بر اساس آنچه در حال حاضر شناخته شده است, پوتین تا به بسیاری از کار را به انجام.


پشتیبانی بورسی را توضیح روزنامه نگاری

هر روز در Vox هدف ما برای پاسخ به مهم ترین سوالات و ارائه شما و مخاطبان ما در سراسر جهان با اطلاعات است که قدرت را به صرفه جویی در زندگی می کند. ماموریت ما این شده است هرگز حیاتی تر از آن است که در این لحظه: برای توانمند سازی شما از طریق درک. Vox کار رسیدن به مردم بیشتر از همیشه اما متمایز ما با نام تجاری توضیحی روزنامه نگاری طول می کشد تا منابع — به خصوص در طول یک بیماری همه گیر و رکود اقتصادی. مالی خود را کمک خواهد تلقی نمی اهدای اما آن را قادر می سازد کارکنان ما به ادامه به ارائه مقالات رایگان, فیلم ها و پادکست ها در کیفیت و حجم که در این لحظه نیاز دارد. لطفا نظر سهم به بورسی امروز.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>