زنگ کمربند ساکنان نیست به عنوان مشتاق در مورد fracking به عنوان رسانه ای را به تصویر می کشد

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شنبه شب, ایالت متحده آمریکا شامل مقدار زیادی از خود می بالد در مورد اقتصاد آمریکا اما رئيس جمهور در فصاحت و بلاغت به اوج زمانی که monologuing در مورد یک صنعت خاص: نفت و گاز. “ما در حال انجام اعداد است که هیچ کس تصور می کردند ممکن است فقط سه سال پیش گفت:” از رونق اخیر در آمریکا سوخت های فسیلی تولید می باشد.

همانطور که واشنگتن پست واقعیت-چکرز اشاره کرد تهمت ادعای نادرست است, به عنوان افزایش در تولید نفت و گاز آغاز شد قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن سلطنت. در عین حال برای اکثریت کشور است که آگاه و وحشت زده از این پتانسیل برای افزایش انتشار کربن را در مورد آب و هوا آخرالزمان لاف زدن در مورد توانایی استخراج 300 میلیون سال هیدروکربن سپرده در آماده سازی برای تبدیل آنها به دی اکسید کربن به نظر نمی رسد مانند چیزی به لاف زدن در مورد. در ضمن مقدار از افزایش تولید گاز طبیعی بدهکار است نه به سیاست فدرال اما به جدید مهندسی فن آوری است که اجازه می دهد تا برای افزایش استخراج — در مورد گاز هيدروليكي و یا fracking در خاص است.

تبلیغات:

Fracking است که اغلب در اخبار برای داستان در مورد خطرات آن برای سلامت عمومی است. از آنجا که این فرآیند شامل پمپاژ مایعات به اعماق زمین, آلودگی آب های زیرزمینی مشترک اثر بعدی به عنوان جدول آب و رگهای هیدروکربن ها اغلب بیش از حد دور از هم زیرزمینی. به همین ترتیب fracking یافت شده است تاثیر منفی کیفیت هوا در جوامع را احاطه کرده است که گاز چاه. شده است وجود دارد همچنین تحقیقات نشان می دهد که ساکنان پنسیلوانیا که در معرض گاز چاه شد دو بار به عنوان به احتمال زیاد به میگرن مزمن بینی علائم و خستگی.

آپالاچی متحده مانند پنسیلوانیا برخی از مهمترین و تاثیر گاز طبیعی استخراج و از این رو fracking. به عنوان یک بحی زنگ کمربند دولت ساکنان نیوکاسل هستند و بارها درک شده توسط رسانه ها به نظرات قوی در مورد هر صنعت فراهم می کند که کافی شغل حتی اگر آن شغل برای صنایع آلاینده; غرب ویرجینیا و زغال سنگ خواهد بود قابل مقایسه با corrolary. از این رو ممکن است مشکوک بر اساس کلیشه های که ساکنان نیوکاسل خواهد بود shower pro-frack.

اما این امر به نوبه خود نادرست است. یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که نظرات fracking — و اینکه آیا به ممنوعیت آن را آشکار به عنوان برخی از شهرداری ها باید — باید تقسیم ساکنان پنسیلوانیا است که دومین گاز-تولید دولت در کشور است.

تبلیغات:

با توجه به فرانکلین & مارشال, کالج, نظرسنجی که انجام شد بین Jan. 20 و 26 پنسیلوانیا رای دهندگان فقط در مورد به طور مساوی تقسیم بر اینکه آیا هيدروليكي باید ممنوع شود. رای گیری داده ها نشان دهنده پاسخ 628 پنسیلوانیا ثبت نام رای دهندگان از جمله 292 دموکرات 251 جمهوری خواهان و 85 مستقل.

وقتی پرسیده شد که اگر آنها بر این باور بودند که پتانسیل اقتصادی مزایای گاز طبیعی حفاری بیشتر ممکن است آسیب های زیست محیطی که حفاری ممکن است باعث شود و یا اگر پتانسیل خطرات زیست محیطی حفاری سنگین تر بودن پتانسیل اقتصادی مزایای 49 درصد توافق با دومی. سی و هشت درصد بر این باورند که منافع اقتصادی از حفاری سنگین تر بودن از محیط زیست ،

وقتی پرسیده شد که اگر پاسخ دهندگان را به نفع و یا مخالفت با ممنوعیت fracking در پنسیلوانیا 32 درصد گفتند که “به شدت به نفع” ممنوعیت و 16 درصد گفتند که “تا حدودی به نفع” است. جالب است که 21 درصد گفتند که “تا حدودی مخالفت” بان کی مون, در حالی که تنها 18 درصد گفتند که “به شدت مخالفت” بان کی مون.

تبلیغات:

بحران آب و هوا که منجر مسئله برای همه نامزدهای دموکرات و موضوع بسیاری از رای دهندگان در مورد مراقبت از در این انتخابات است. نیویورک تایمز اخیرا گزارش داد که ضد fracking می تواند به “سینک” برخی از نامزدهای دموکرات در پنسیلوانیا است. دولت فرماندار جان Fetterman موافقت کرد.

“در پنسیلوانیا شما در حال صحبت کردن صدها نفر از هزاران نفر از مشاغل مرتبط با آن خواهد بود — آنها خواهد بود بیکار یک شبه” Fetterman که تایید برنی ساندرز در سال 2016 گفت. او افزود که ممنوعیت fracking خواهد “کاملا نابود جوامع در طول زنگ کمربند.”

تبلیغات:

“اگر یک نامزد می آید به این دولت و به فروش می کند که سیاست آنها در حال رفتن به یک زمان سخت برنده,” او گفت: نیویورک تایمز در هفته گذشته.

اما در چرخش دولت, آخرین نظرسنجی نشان می دهد که Fetterman ممکن است کاملا درست و نه وجود دارد ممکن است یک تغییر در نگرش نسبت به fracking در میان ساکنان نیوکاسل.

در دموکراتیک زمینه برنی ساندرز و الیزابت وارن باید گفت: هر دو آنها پشتیبانی fracking ممنوعیت. در عین حال آب و هوا دانشمندان معتقدند که به جای ممنوعیت یک فن آوری روش استخراج کلی بهترین مورد برای fracking بان خواهد بود به عنوان بخشی از یک سیستمیک سیاست به توقف استفاده از سوخت های فسیلی به عنوان آنجا که ممکن است به عنوان احتراق سوخت های فسیلی و استخراج کمک زیادی به افزایش انتشار کربن در سطح جهان است. یک مقاله توسط یک کرنل دانشگاه محقق اخیرا تخمین زده است که در 10 سال گذشته بیش از نیمی از افزایش انتشار گاز متان در سراسر جهان آمد از fracking در ایالات متحده است.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی