اموزش بن-قیت در مغلوب ساختن پیشی جستن و تلخ آمریکا حقیقت: “ما یک دموکراسی واقعی”

در ایالات متحده در موزه یادبود هولوکاست در واشنگتن وجود دارد یک پوستر است که شناسایی “12 علائم هشدار دهنده زود هنگام از فاشیسم است.”

در اینجا معیار:

 1. قدرتمند و در ادامه ناسیونالیسم
 2. تحقیر حقوق بشر
 3. شناسایی دشمنان به عنوان یک وحدت باعث
 4. شایع جنسیتی
 5. کنترل رسانه های جمعی
 6. وسواس با امنیت ملی
 7. دین و دولت در هم تنیده
 8. قدرت شرکت های بزرگ محافظت شده
 9. کار قدرت سرکوب
 10. اهانت به روشنفکران و هنر
 11. وسواس با جرم و جنایت و مجازات
 12. شایع cronyism و فساد

در این راه بیش از حد بسیاری است که امریکا در سن مغلوب ساختن پیشی جستن.

مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم خود را درگیر در یک supremacist ضد انقلاب در برابر جنبش حقوق مدنی که در آن حقوق بشر از nonwhite مردم در حال لغو. این شامل تلاش های اخیر برای دور زدن قانون اساسی توسط deeming که مهاجران مستند نشده (به شدت سیاه و قهوه ای مردم) باید پاک شود از مردم برای اهداف کنگره نمایندگی.

تبلیغات:

مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم او هستند جرم مخالفت. او رفته است تا آنجا که به صراحت دولت است که افرادی که مخالف با او هستند شبیه به نازی ها و باید زندانی شود یا بدتر.

مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم او هیچ احترامی برای قانون قانون اساسی لایحه حقوق یا هنجارهای دموکراتیک و اصول به طور کلی. مغلوب ساختن پیشی جستن بارها پیشنهاد کرد که او را احترام نمی گذارند نتیجه 2020 انتخابات او برنده است.

مغلوب ساختن پیشی جستن و رژیم او باید به هر طریقی مخفی پلیس فدرال نیروی گاز, شوت ضرب و شتم و به طور غیر قانونی بازداشت های غیر خشونت آمیز معترضان در پورتلند اورگان و به طور بالقوه در جای دیگر.

تبلیغات:

در قابل پیش بینی تشدید مغلوب ساختن پیشی جستن — از طریق دادستان کل ویلیام Barr — دستور داده است که رژیم اراذل و اوباش مستقر می شود به دیگر دموکرات به رهبری شهرستانها به اجرای “قانون و نظم است.” این کاملا محتمل است که مغلوب ساختن پیشی جستن پلیس مخفی نیز مورد استفاده قرار گیرد برای کمک به او را به سرقت انتخابات ریاست جمهوری.

چاد Wolf اقدام وزیر امنیت میهن, به تازگی اعلام کرد که نیروهای تحت فرمان او ممکن است “فعالانه” بازداشت مردم برای جنایات آنها هنوز متعهد است. چنین dystopian منطق مخلوط جورج اورول “1984” با فیلیپ ک دیک “گزارش اقلیت.”

TrumpWorld نیز منعکس وحشتناک سورئالیسم از فیلم و رمان “فرزندان مردان” تبدیل به یک زندگی تجربه برای امریکا و جهان است. نوشتن در جدید دولتمرد گاوین جاکوبسن می کند:

تبلیغات:

راه فیلم extrapolates از اینجا و در حال حاضر به این دلیل است اواخر فرهنگی نظریه پرداز مارک فیشر فکر “فرزندان مردان” منحصر به فرد بود. نوشتن در پی بحران مالی 2008 و فیشر درک این فیلم به عنوان یک تصویر واقعی از آنچه که او به نام “‘سرمایهداری رئالیسم’: گسترده معنا که نه تنها سرمایه داری تنها دوام نظام سیاسی و اقتصادی بلکه آن است که در حال حاضر غیر ممکن است حتی به تصور منسجم جایگزین برای آن.”

“فرزندان مردان” را در پایان جهان است که در حال حاضر اتفاق افتاده است اما در داخل آن سرد دم که در آن به عنوان فیشر می نویسد: “اردوگاه های اقامت اجباری و حق رای دادن میله قهوه همکاری وجود داشته باشد”. وجود دارد هیچ تمایلی به ایجاد راههای جایگزین زندگی و یا به پایان زمان کمتر افتضاح است. …

این ایده که ما خارج از زمان است که چه چیزی باعث “فرزندان مردان” هر دو یک آینه و augur جهان و جهان آمده است. در پایان از تاریخ قطع از آن گذشته و بدبینانه در مورد آینده و رو به مرگ تدریجی تحت افزایش جزر و مد بشریت استعفا داد و خود را به یک somnambulant زندگی است. آن است که یک زندگی از محدودیت های معمول و انطباق; یکی بدون چشم انداز خود و یا تعجب که در آن ما دیگر به دنبال زندگی می کنند بزرگتر زندگی می کند و یا حتی تلاش برای تداوم وجود ما. ما را تبدیل به نیچه را “آخرین مردان”.

در مواجهه با یورش نئو فاشیسم مردم آمریکا باقی می ماند گیر در حالت انکار آموخته درماندگی و ترس است. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و جنبش دموکراسی آمریکایی و جامعه مدنی در یک سبد.

اموزش بن-قیت یک استاد تاریخ و مطالعات در دانشگاه نیویورک و متخصص در فاشیسم و استبداد. او نویسنده “فاشیستی مدرنیته: ایتالیا 1922-1945” و “فاشیسم ایتالیا به امپراتوری سینما” و کتاب های دیگر.

تبلیغات:

نظر خود را در مقالات و نوشتن های دیگر برجسته شده است توسط CNN, the Washington Post, The New Yorker و اقیانوس اطلس. بن-قیت جدید کتاب “Strongmen: از موسولینی به امروز” منتشر می شود در ماه نوامبر.

در این گفتگو او هشدار می دهد که مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید خشونت علیه مردم آمریکا — از جمله در مقابل پیشرو دموکرات مانند باراک اوباما و هیلاری کلینتون — بسیار واقعی است. بن-قیت همچنین توضیح می دهد که آمریکایی, اخبار رسانه های نرمال دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از آنجا که اکثر روزنامه نگاران قادر به اعتراف است که ایالات متحده یک شکست دموکراسی است.

بن-قیت جزئیات چگونه مردم آمریکا (و امریکا نخبگان سیاسی) باقی می ماند در مورد انکار واقعیت های نئو فاشیسم و استبداد زیرا به اعتراف این حقیقت را به معنای مقابله با این واقعیت است که آنها باید اقدام علیه این نیروها را — و نه انجام شده است.

تبلیغات:

شما همچنین می توانید گوش دادن به مکالمه من با اموزش بن-قیت در پادکست “حقیقت گزارش” و یا از طریق پلیر تعبیه شده در زیر.

این گفتگو ویرایش شده برای وضوح و طول.

اخبار اصلی رسانه ها است و در نهایت با استفاده از عبارت “فاشیسم” و “استبداد” به توصیف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و خود رژیم است. من شده اند با استفاده از این زبان پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در مبارزات انتخاباتی در سال 2015. شما و دیگر مورخان و دانشمندان علوم سیاسی, فیلسوفان, بهداشت روان, کارشناسان و دیگران نیز صدایی زنگ مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و آنچه که او نشان دهنده. ما تا حد زیادی نادیده گرفته و مارک به عنوان هیستریک. چگونه آن را احساس به زبان مناسب نهایت استفاده برای توصیف تهمت و تهدید او نشان دهنده?

تبلیغات:

من تقسیم شده است. من بیزارند و با چه چیز بد تبدیل شده اند در این کشور است. من به یاد داشته باشید اولین بار من تو را دیدم کلمه “دیکتاتوری” در chyron برای سی ان ان. آن را در واقع به دلیل سن. Cory Booker, که شده است بسیار هوشمند در مورد این بحران صحبت شد و او با استفاده از کلمه. سی ان ان در نهایت نمایش داده می شود کلمه بر روی صفحه نمایش, و من با خودم فکر کردم: “اوه خدای من تلاش بسیاری از ما در نهایت وارد شدن به سیستم است.”

مورخان و دیگران تلاش کرده اند برای شرکت در آموزش و پرورش مدنی برای کمک به مردم و روزنامه نگاران درک است که آن را می توانید در اینجا اتفاق می افتد. در نهایت به دیدن سی ان ان و دیگر رسانه ها در نهایت استفاده از کلمه “استبداد” به توصیف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و این دولت به این معنی است که همه چیز واقعا بد در امریکا در حال حاضر.

متاسفانه کسانی که صدای در جریان اصلی آمریکایی, اخبار رسانه که در نهایت توصیف تهمت رژیم در آن شرایط پس از آن موفق به شرکت در یک بحث اساسی از این مفاهیم.

من فکر می کنم این مشکل برای مردم به هضم آنچه که برای چند دلیل. یکی این است که ما هنوز عامل با قدیمی ایده از آنچه در کشورهای استبدادی مانند. که یکی از دلایل من استفاده از کلمه “fascistic” به عنوان “فاشیسم” به توصیف دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. هنگامی که ما با استفاده از کلمه “فاشیسم” اکثر مردم فکر می کنم یک لحظه خاموش شدن دموکراسی و قهوه ای و پیراهن و سیاسی دیگر اراذل و اوباش در خیابان ها.

تبلیغات:

بسیاری از مردم نیز رد این ادعا که مغلوب ساختن پیشی جستن است و فاشیستی با استفاده از سطحی نمونه های چنین به عنوان “هنوز هم وجود دارد یک مطبوعات آزاد. مردم هنوز هم می تواند صحبت می کنند.” واقعیت این است که امروز استبداد آثار متفاوت از آن را در برداشت قبلی. امروز نسخه ای از فاشیسم نمی نیاز به یک حزب متحده ، در بحث مغلوب ساختن پیشی جستن و فاشیسم آن را موثر تر به بحث در مورد چگونه آن را در عمل در حال حاضر.

آنچه را که روایت بود اگر رسانه های آمریکایی پوشش اتفاقاتی که در حال وقوع تحت دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما در کشور دیگری ؟

آنچه در جریان است مربوط به آنچه که من اسمش استبدادی راهکار. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در علاقه مند حاکم بر ایالات متحده است. او را در دفتر به غنی سازی خود را خاموش عمومی دفتر کمک همدستان خود را و ساخت شخصیت او را داشتند. دوباره مردم لنگر را به مد افتاده درک درستی از آنچه در انتخابات ریاست جمهوری باید در یک کشور دموکراتیک است. آن را بسیار سخت برای به جهش به چه تهمت اساسی از سنت آمریکایی است.

حال اگر ما شروع به توضیح میدهد که چگونه امریکا در واقع در یک وضعیت استبدادی با دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دولت او سپس سوال دیگری مطرح می شود. یکی از دلایل بسیاری از مردم می ترسند این است که به اعتراف به حقیقت در مورد تهمت و استبداد پس از آن بدان معنی است که آنها را مجبور به انجام کاری درباره آن. بسیاری از مردم نمی خواهید به نگاهی که جهش.

تبلیغات:

بله وجود دارد و معترضان در خیابان ها. اما آمریکایی نخبگان کسب و کار نیز باید که جهش با پذیرش واقعیت موجود است. تاریخ به ما می آموزد آن است که محافظه کاران که حمایت authoritarians و افزایش خود را به قدرت. آمریکا کسب و کار نخبگان در حال رفتن به مجبور به تغییر چگونه آنها فکر می کنم. آنها در حال رفتن به مجبور به صحبت کردن در برابر آمریکا استبداد و Trumpism. کسب و کار آمریکا نخبگان باید برای تصمیم گیری در مورد جایی که آنها ایستاده نسبت به مغلوب ساختن پیشی جستن و استبداد.

مردم آمریکا در حال رفتن به نیاز به تصمیم گیری در مورد جایی که آنها ایستاده به عنوان به خوبی. آن را آسان تر برای تصمیم گیری. آن را آسان تر است برای تلنگر فقط کانال تغییر موضوع و تظاهر تهمت و آمریکایی استبداد نیست و واقعا اتفاق می افتد.

وجود این کادر از استقرار روزنامه نگاران و تحلیل گران و سایر اعضای قروچه کلاس که من به عنوان توصیف “امید دستفروشان.” آنها همیشه در تلاش برای چرخش برخی مبارک داستان در مورد بازگشت به حالت عادی. آنها همچنین بسیاری از همین افرادی که stenographers از وقایع کنونی اما واقعا صحبت کردن حقیقت به قدرت است. ما این را با بسیاری از اسب-مسابقه روزنامه نگاری در مورد 2020 انتخابات. آنها عامل از اشتباه راهکار برای درک استبداد و عدم دموکراسی است. یک مثال واضح است گسترده فرض وجود دارد که حتی یک انتخابات واقعی در Nov. 3.

آمریکایی ها هیچ تجربه ای با استبداد و عدم دموکراسی است. امریکا هرگز به حمله توسط یک قدرت خارجی و اشغال شده است. آمریکایی ها هرگز تا به حال یک دیکتاتوری. البته آشکار غیر از آمریکایی های سیاه و سفید و تجربه خود را با جیم کلاغ برده داری و ظلم و ستم. اما به عنوان یک ملی زندگی تجربه برای بسیاری از آمریکایی ها این کشور را تجربه کرده است یک دیکتاتوری و یا هر چیزی مانند آن.

تبلیغات:

سفید آمریکایی ها در حال حاضر کشف آنچه که مردم از رنگ به مدت طولانی شناخته شده است که ما یک دموکراسی واقعی در این کشور است. بسیاری از آمریکایی ها در حال پیدا کردن آن بسیار دشوار است برای بیدار شدن از داستان آنها در مدرسه یاد گرفته در مورد این که آزادترین کشور جهان و یک دموکراسی موفق.

در چه نقطه ای است که آن را به اواخر به صرفه جویی در یک دموکراسی است که در حال سقوط به استبداد?

از لحاظ تاریخی که وجود دارد کسانی که امضا کرده اند به نقش خود در خودکامه fascistic دولت آن را بسیار سخت برای بیرون راندن مردم است. آنها چسبیده به وضعیت موجود فاسد رهبر برای زندگی عزیز. این اتفاق می افتد به دلیل cronyism و فساد است. همه درگیر با رژیم ساخته شده است همدست.

البته این چیزی است که اتفاق افتاده در روسیه پوتین و دیگر استبدادی متحده است. این سیستم یکی متقابل همدستی. که به معنی عدم تمایل به سنگ قایق از آنجا که کل سیستم می تواند به فروریختن کرد. برای مثال اگر شما فکر می کنم در مورد نانسی پلوسی و چاک شومر و چگونه به انتظار برای آنها را به شروع به استیضاح در برابر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن وجود دارد یک حس روشنی است که آنها نمی خواست به علت اساسی اختلال. چرا ؟ به دلیل سیاسی آمریکا کلاس در هم تنیده شده است.

وجود دارد یک حس قبلا با مغلوب ساختن پیشی جستن است که هیچ کس نمی خواست به سنگ قایق. من فکر می کنم ما به عنوان یک کشور هستند در یک مکان مختلف در حال حاضر با توجه به تمام است که اتفاق افتاده و با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت.

اما در کل وضعیت امریکا در حال حاضر است که هنوز هم بیش از حد ناراحت کننده و بیش از حد نامشخص برای اکثر مردم است. این کشور نخبگان و مردم در دایره خود را می دانم که آنها می تواند از دست دادن امتیازات خود را. آنها را به طور بالقوه از دست دادن مشاغل خود را. آنها را به خطر انداخته است. امید-دستفروشی که شامل تنها ماندن در این دوره بسیار جذاب است. به این دلیل است که نانسی پلوسی به تازگی گفت: “ما در حال رفتن به استیضاح Barr. ما در حال رفتن به اجازه دهید مردم صحبت می کنند از طریق انتخابات است.” این ذهنیت از کشور نخبگان سیاسی و ترس از تاب قایق بیش از حد.

مغلوب ساختن پیشی جستن است بسیار آشکار است. هیچ ظرافت در تهدیدات خشونت علیه دموکرات ها و دیگر او “دشمنان” که شامل هر آمریکایی که به جرات مخالفت با او و جنبش خود را. به همین دلیل است که هنوز هم وجود دارد بسیار انکار این واقعیت توسط مردم آمریکا و رهبران سیاسی?

گاهی اوقات مردم ساده نمی دانم چه باید بکنید. آنها احساس ناتوانی می کنند. آنها می توانند بی حس شدن به دلیل تهمت و عوامل خود را در حال جاری شدن سیل در این منطقه با زباله به عنوان استیو Bannon گفت: از جناح راست تصاحب استراتژی است. بنابراین آن را بسیار دشوار به واکنش نشان می دهند به هر یک بحران است.

این خطر بزرگ است که آن را کاملا محتمل است که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب خواهد شد دوباره. مغلوب ساختن پیشی جستن در واقع سعی کنید برای قرار دادن باراک اوباما در دادگاه. مغلوب ساختن پیشی جستن است با وسواس او. مغلوب ساختن پیشی جستن وسواس است که بر خلاف دیگر جناح راست authoritarians با پیشینیان خود.

دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است شوخی نیست که او می گوید به نظر او باراک اوباما به عنوان یک خائن و می خواهد به خنثیسازی همه چیز که اوباما انجام داده است به معنای واقعی کلمه سعی کنید برای صرفنظر کردن از اوباما. دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است شوخی نیست که او می گوید او می خواهد برای قرار دادن اوباما در زندان است. این مهم را به تهمت و تهدید جدی است.

چگونه می توانم به شما در پیدا کردن تهمت را تهدید خشونت و واقعی خشونت با اراذل و اوباش خیابانی و دیگر مجریان — نسبت به نمونه های دیگر در تاریخ ؟

این است که چرا این مهم است که به تاریخ حس چگونه استبداد می یابد. اگر ما نگه داشتن با استفاده از فاشیسم هولوکاست و جنگ جهانی دوم خشونت به عنوان استاندارد قضاوت سپس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و رهبران مانند مجارستان ویکتور وزیر و ترکیه رجب طیب اردوغان همیشه رفتن به نگاه خوب است. برای مثال جرم بازداشت به جای کشتار جمعی در راه است که بسیاری از authoritarians امروز کار گیرند.

شرایط در برخی از مغلوب ساختن پیشی جستن بازداشتگاه برای مهاجران, پناهندگان و مهاجران شده اند با برچسب خارج از ناظران به عنوان تشکیل دهنده ، بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد در حال حاضر در امریکا تحت مغلوب ساختن پیشی جستن شبیه تکنیک های امنیتی که امریکا مورد استفاده در کشورهای دیگر است. یکی از ironies از مغلوب ساختن پیشی جستن عصر است که همه از آن نظامی آمریکا ممکن است که حمایت جناح راست authoritarians در خارج از کشور برای چندین دهه در حال آمدن به خانه به جای شب بسر بردن.

چگونه شما تفسیر سریع سری از حوادث با مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ به جورج فلوید تظاهرات خود عقب نشینی به کاخ سفید پناهگاه نظامی را عملا امتناع به دنبال مغلوب ساختن پیشی جستن دستور حکومت نظامی و حملات او دستور داد بر معترضان …

این یک فشرده چرخه بسیاری از چیزهایی که اتفاق می افتد زمانی که authoritarians شروع به سقوط از قدرت است. وجود دارد در حال فرار به پناهگاه و تظاهرات — که نه تنها در مورد تهمت آنها در مورد تثبیت نژادپرستی نهادی. در ادامه اعتراضات به این دلیل که مردم آمریکا می دانند که وجود واقعی سفید supremacist در کاخ سفید است. با فرار به پناهگاه نیز وجود دارد که تلافی این سد در برابر مردم از رهبر. که مغلوب ساختن پیشی جستن منظور استفاده از ارتش علیه معترضان در واشنگتن است.

نیز وجود دارد یکی دیگر از ابعاد به این چرخه نخبگان defections. اعضای دولت شروع به صحبت کردن. افرادی هستند که در نهایت تصمیم می گیرید که رهبر رفته بیش از حد است.

وجود دارد یک اشاره از این با ژنرال جیمز Mattis صحبت کردن در برابر تهمت استفاده از نیروهای نظامی در ایالات متحده در برابر مردم آمریکا و تهدید حکومت نظامی. ژنرال Milley رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا علنا گفت: “من اشتباه بود. من نباید استفاده شده برای این عکس-op.”

مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-op که در آن او سعی کرد به نگاه قوی با راه رفتن به کلیسا در سراسر خیابان را از کاخ سفید پس از حمله معترضان همچنین از سمت راست اقتدارگرا راهکار. این حوادث بسیار آشکار به عنوان تا چه حد نسبت ناروا را به ماندن در قدرت و پتانسیل مخالفت و مقاومت از بالاترین سطح نظامی ایالات متحده به عنوان به خوبی.

نقش مرگ مردانگی و خشونت در یک fascistic و/یا رژیم استبدادی?

این رهبران از جمله تهمت واقعا اهمیتی نمی دهند اگر شما زندگی می کنند و یا می میرند. آنها نمی تواند مراقبت کمتر است. شما فقط یک ابزار استفاده می شود به طوری که آنها می تواند باقی ماندن در قدرت و غنی سازی خود را. این قضیه. است که چرا آنها مردم منجر به از دست دادن جنگ. آنها سرکوب آنها. آنها چیزهایی است که برخی از مردم در نظر خود-مخرب — اما در واقع وجود دارد هیچ قدرت بیشتری برای خود خواه, خودشیفتگی استبدادی بیش از نیاز مردم قربانی خود را برای او.

یک مثال از این بود که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شجاعانه مردم برای رفتن به تولسا تجمع بدون ماسک در وسط یک بیماری همه گیر. این شده است به اندازه کافی تاکید کرد از نظر درک عمومی از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. مغلوب ساختن پیشی جستن درگیر در سلطه مرد بازی با هر کس. تهمت و حتی آن را به مایک پنس زمانی که او اعلام کرد که پنس خواهد بود او همسر در حال اجرا در سال 2016.

چه بیشتر نفس راش برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از به هواداران خود خطر زندگی خود را برای لذت از گوش دادن به او صحبت می کنند در فرد ؟ دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را با کمال میل قرار دادن مردم آمریکا به مرگ خود — حامیان خود را گنجانده شده است — چرا که آنها فقط ابزار برای او. فهم سنتی از آنچه در آن به معنی رئیس جمهور در یک دموکراسی را برای این حساب نیست. مردم نمی خواهند به درک رفتار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

چرا بسیاری از مردم حاضر به مرگ برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن? که برای ماده, چرا بسیاری از هواداران خود حاضر به کشتن برای او ؟

آنها در حال مرگ بودند. در طول جنگ جهانی دوم آلمانی ها کشته خود را برای هیتلر. مغلوب ساختن پیشی جستن نشان می دهد که چگونه چنین چیزهایی اتفاق می افتد حتی در یک اسمی دموکراسی است. نابودی خود را برای رهبر باعث می شود آن را حتی بیشتر ترسناک دلیل آن داوطلبانه است. بسیاری از جمهوری خواهان, لیندزی گراهام, برای مثال, روسپی خود را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. البته چنین افرادی باید خود برنامه و در واقع بر این باورند که آنها با استفاده از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و نه راه دیگری در اطراف. هیچ کس در حال برگزاری است حکم اعدام بیش از این افرادی که اولین بار خود را به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. مانند این است که یکی دیگر از رژیم های اقتدارگرا که در آن حمایت از رهبر بود و تحت اللفظی است موضوع مرگ و زندگی است. مغلوب ساختن پیشی جستن فقط آتش سوزی مردم است. در کشورهای دیگر یک فرد که رهبر انجام شد قرار داده می شود در زندان و یا کشته شدند.

اگر پوتین ناراضی است با کسی او یک راه برای قرار دادن آنها در زندان و یا گاهی اوقات آنها را سم. سهام در ایالات متحده با تهمت بسیار پایین تر در حال حاضر. آنچه اتفاق می افتد به کسی که می ایستد و می کند درست است ؟ آنها ممکن است به عنوان یک حرفه ای. آنها ممکن است خواسته شود به نشستن در هیئت مدیره. آنها را به از دست دادن برخی از پول است. آنها ممکن است دوری در کلیسا خود را. اما به طور کلی آن است که زندگی و مرگ وضعیت. این یک وضعیت بسیار غم انگیز است که بیشتر مردم از مغلوب ساختن پیشی جستن دولت و دولت ایالات متحده صحبت نمی کردن. آن است که یک منظره cravenness بشریت است که همه ما از دیدن در مغلوب ساختن پیشی جستن عصر.

اجازه دهید ما فرض کنیم که وجود دارد این است که یک انتخابات ریاست جمهوری در ماه نوامبر و تهمت است را شکست داد جو بایدن. چه اتفاقی می افتد ؟

رهبران مستبد را تجربه نمی شکست مانند انواع دیگر مردم است. آنها نه مردم عادی که فقط به بالا و گام پایین. شکست یک شکل روانی نابودی برای یک رهبر مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. برای مردان مانند مغلوب ساختن پیشی جستن authoritarians خود احساس ارزش خود را به طور کامل مشخص چاپلوسی و داشتن قدرت قلدر مردم است. آن را می سازد رهبران مانند دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن احساس خوب است.

اگر رهبران مستبد احساس می کنید که قدرت گرفته شده از آنها بسیار عصبانی است. آنها را ناامید چیز برای اثبات به خود است که آنها هنوز هم دوست داشتنی است. من انتظار می رود او را به انرژی جناح راست تفنگ متعصب به ایجاد ناآرامی های مدنی به دلیل او می خواهد به نشان می دهد مردم آمریکا — حامیان او — که بدون او بودن رئیس جمهور این کشور را واقعا فرود به هرج و مرج. من خواهد بود بسیار شگفت زده است که اگر تهمت از دست رفته در روز انتخابات به جو بایدن او انجام نمی دهد چیزهای وحشتناک. این تنها راهی است که او می تواند خود را نشان می دهد در دنیای فانتزی خود که او واقعا نجات دهنده کشور است.

چه توصیه شما به مردم آمریکا در مورد چند ماه آینده و چگونه به آماده شدن برای آنچه که ممکن است اتفاق می افتد با تهمت و انتخابات ؟

همه ما به tweeting و تمام چیزهایی که ما فراموش دیجیتالی معنی نیست که هر چیزی اگر مردم آمریکا نمی توانند رای بدهند. داوطلب برای کمک به ثبت نام رای دهندگان. کمک به افراد مطمئن شوید که آنها در لیست رای دهندگان واجد شرایط. اگر وجود دارد این است که قریب به اتفاق بایدن پیروزی در انتخابات بعد از آن می شود بسیار سخت تر برای دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به موفقیت پیدا کردن یک راه برای اقامت در اتاق.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی

دیدگاهتان را بنویسید

hacklink al hd film izle php shell indir siber güvenlik android rat duşakabin fiyatları hack forum fethiye escort bayan escort - vip elit escort html nullednulled themesbuy stripe accountbomb bonanza oynaboom city oynasugar rush oynabahisnowbeylikdüzü korsan taksitropical tiki oynaOmegleelf bar 5000silivri korsan taksiMobil Ödeme Bozdurmavozol 10000Bağlama büyüsürekorbetvan escortbetboo girişbetboogenco bahisKurtköy Escort