امن اجتماعی و تعهدی طراحی داخلی بدون خطر به سلامت خود و خانواده

“خانه خود را ساخته شده کامل” یک دو روز شده نشان می دهد عرضه در سال 2019 اما آن جدید, فصل دوم, پیدا کرده است, ارتباط خاص در این بیماری همه گیر عصر.

میزبانی شده توسط آنجلا Scanlon اولیه زمین از برنامه های است که اجازه می دهد تا دو معماران به استفاده از واقعیت مجازی تا به حال صاحب خانه به طور کامل با تشکیل تعاملی نسخه از طرح های خود را که اجازه می دهد تا آنها را به “راه رفتن” را از طریق توانایی های بالقوه خود را به خانه جدید بدون کسی تا به حال نیاز به انتخاب کنید تا یک چکش. مالکان و سپس انتخاب طرح که بیشتر به دادگاه تجدید نظر به آنها را عملا که الهام بخش یک زندگی واقعی نوسازی خانه.

تبلیغات:

“آنها اساسا قدم به خانه خود آن را به عنوان پاپ, عینک, و آنها در حال ایستاده در آشپزخانه خود” Scanlon گفت: در مصاحبه با ساخت. “و سپس ما معمار شروع به آنها را از طریق برنامه ریزی برای خانه جدید و دیوار پایین آمده است.”

مفهوم عمیقا جذاب برای من به عنوان من مثل بقیه کشور صرف کرده اند اکثریت قریب به اتفاق از زمان قفل شده است و در خانه من از ماه مارس و زمانی که شما صرف زمان زیادی را در فضای زندگی خود را از آن روشن می شود چه کار می کند و آنچه را نمی کند.

که زمانی که آن را نشان داد که شربت خانه کوچک ارائه شده است که هیچ مشکلی در زمانی که شما قادر به ضربه زدن به فروشگاه مواد غذایی بیشتر پر می کند تا واقعا به سرعت زمانی که شما در جوراب زنانه ساقه بلند برای هفته در یک زمان و یا دفتر خانه که کاملا آرام هنگامی که شما تنها یکی است که گاهی اوقات کار از خانه است که در واقع یک اتاق اکو برای پارس سگ و همسرتان کنفرانس تلفنی در اتاق بعدی.

تبلیغات:

اما ما نیز زندگی را از طریق یک دوره زمانی که در آن داشتن یک غریبه آمدن به خانه خود را به هر دلیلی مانند یک طراحی داخلی مشورت کنید مثلا — احساس ذاتا خطرناک است بنابراین این ایده که قادر به پاپ در آن جفت از عینک و یا نگاه کردن به صفحه نمایش کامپیوتر به منظور تجسم فضای جدید خود را به نظر می رسد مثل یک راه حل هوشمندانه.

اما به این مفهوم نیست فقط یک واقعیت در برنامه هایی مانند “خانه خود را کامل ساخته شده است.” با توجه به مت Langan بنیانگذار و مدیر عامل شرکت stuccco مفهوم مجازی طراحی داخلی به دست آورده حرکت جدید در طول بیماری همه گیر.

Stuccco شناخته شده ملی مجازی طراحی داخلی شرکت مستقر در Louisville, Ky. آنها استخدام فهرستی از طراحان مستقل که به کمک مالکان و عوامل املاک و مستغلات با دو اصلی خدمات: مجازی, مرحله بندی و اتاق های مجازی طراحی دوباره.

تبلیغات:

“ما فکر می کنیم که با طراحی خانه با استفاده از آخرین فن آوری با بهترین استعداد است بهترین راه حل” Langan گفت. “پس هر دو از این ارائه می دهد تلاش برای به انجام رساندن ماموریت همان است که قادر به طراحی فضاهای به عنوان سریع و به عنوان زیبا به عنوان ممکن است.”

مجازی برگزاری عمدتا توسط عوامل املاک و مستغلات که گرفتن عکس از اتاق های خالی در صفحه اصلی آنها ذکر شده است. کسانی که در حال ارسال به یک stuccco طراح که ظرف 24 ساعت در حال حاضر خواهد شد با یک رندر از آنچه در این فضا نگاه می خواهم با مبلمان و یا امکانات خاص. برای مثال آنها می تواند نشان می دهد یک اتاق خواب یدکی صحنه به عنوان یک دفتر و یا یک مهد کودک. این عکس ها به طور متوسط در حدود 29 دلار در هر رندر.

تبلیغات:

“و پس از آن جزء دیگر از ما کسب و کار آنلاین, طراحی داخلی, طرف, کسب و کار,” او گفت:. “اینجا جایی است که ما مطابق صاحبخانه با یکی از طراحان ما به همکاری یک در یک با هر فضا در خانه ما. هدف این است که فضای طراحی شده در 14 روز از شروع این پروژه و فعلی ما قیمت $399 در هر اتاق برای این سرویس است.”

Stuccco خدمات به طور کامل طراحی داخلی مبتنی بر این معنی که تغییرات معماری مانند ضربه زدن به پایین دیوار یا ساختمان جدید گنجه نیست در محدوده طراح تفاسیر. طراحان قادر به کار با مبلمان موجود و ارائه توصیه ها در رسانه های آنلاین است که متناسب با در بودجه مشتریان.

در حال حاضر stuccco همکاری با مارک های مانند West Elm, Nordstrom, Etsy, مواد غذایی, 52, Arhaus و هدف است. مشتریان داده می شود و یک لیست خرید است که پر از مواردی است که می تواند سفارش آنلاین. این نشان دهنده یک روند است که توسعه یافته قبل از همه گیر بیشتر مصرف کنندگان خرید مبلمان آنلاین تر از همیشه قبل از.

تبلیغات:

با توجه به یک 2019 مصرف کننده گزارش Storis — ملی خرده فروش از نرم افزار برای مبلمان, ملافه و لوازم خانگی صنایع — پیش بینی این است که تا سال 2021 و 27 درصد از درآمد کل را از خرید و فروش آنلاین (در مقایسه با بیش از 11 درصد در سال گذشته) در حالی که داده های کنونی نشان می دهد که بیش از 90% از مشتریان خود را شروع مبلمان فرایند خرید با مرور آنلاین بدون در نظر گرفتن جایی که آنها در نهایت خرید.

Langan نیز می گوید: وجود قطعی چشم انداز مثبت در کسب و کار بیش از شش ماه گذشته.

“ما در حال رشد در هر ماه تنها و بخشی از آن است زیرا مردم در حال هزینه آگاهانه” او گفت:. “بخشی از آن نیز درخواست تجدید نظر از تماس با ما خدمات; آنها نمی خواهند مردم برای حمله به فضای خود را.”

تبلیغات:

او نیز با دیدن درخواست های بیشتر از realtors درخواست خود را به طراحان عملا مرحله خانه های آینده بر روی بازار در راه است که نشان می دهد پتانسیل برای دفاتر خانه و ورزشگاه خانگی. علاوه بر این او همچنین دریافت هجوم نمایش داده شد مستقل از طراحان درخواست اگر او تا به فضای باز در تیم جدید مجازی طراحان.

“بزرگ سربازان ارتش,” او گفت:. “ما در حال حاضر به طور فعال در بیشتر طراحان اما من انتظار دارم که ممکن است تغییر کند که ما رفتن به جلو, بنابراین در حال حاضر ما در حال گرفتن مقدار زیادی از برنامه های کاربردی است.”

مستقل طراحان که به طور معمول کار جسمی در خانه یا فضاهای تجاری نیز مهاجرت آنلاین در میان همه گیر. ناتالی افسر یک طراح مستقر در لوئیزویل که صاحب ناتالی O طراحی, گفت که او به پایان رسید پروژه های در Bushwick نیویورک و در شمال کالیفرنیا در طول چند ماه گذشته با حرکت خدمات خود را آنلاین در حالی که G. ریس یک دانشجوی معماری که انشعابات زمان بین نشویل و میامی گفت: آنها باید شروع به مصرف در پروژه های جدید است که سازمان به طور کامل آنلاین از طریق ایمیل و اسکایپ جلسات.

“من شروع به کار با مشتریان در خارج از منطقه فوری گفت:” ریس. “با انجام بیشتر کار مجازی در طول تمام این باعث می شود من می دانم که من واقعا می تواند به گسترش کسب و کار من.”

تبلیغات:

با توجه به مت Langan در Louisville, راه کسب و کار در حال انجام است به عنوان یک رمان coronavirus حل خواهد شد و به احتمال زیاد تغییر صنعت به طور دائم.

“من فکر می کنم که همیشه وجود خواهد داشت تقاضا برای فرد خدمات و من می خواهم به این باور است که ما قادر خواهید بود به طعم عادی به حدی در آینده ای نه چندان دور” او گفت:. “اما من فکر می کنم که دیجیتال طراحی داخلی بهترین راه برای رفتن در مورد آن برای اکثریت قریب به اتفاق افرادی که به آگاه از زمان و پول و همچنین فقط می خواهم به اهرم بهترین بصری تکنولوژی وجود دارد.”

او ادامه داد: “بنابراین من فکر می کنم آنچه COVID انجام داده است که به سادگی فشرده جدول زمانی اجتناب ناپذیر است که یک تغییر به سمت دیجیتال.”

“خانه خود را ساخته شده کامل” در حال حاضر جریان در Hulu.

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>