سنجش ناامیدی در برابر شانس قریب به اتفاق طبیعی است. تسلیم شدن به سرخوردگی زمانی که روی عرشه یک انباشته در برابر شما قابل درک است. سامانتا زنبور عسل می شود که.

این دلایل هستند چه درایو میزبان TBS’ موضعی سریال کمدی “Full Frontal با سامانتا زنبور عسل” برای مقابله با کسانی که بسیار مشروع مفاهیم با خوش بینی. و شادی است. در حال حاضر.

تبلیغات:

او در این مورد جدی.

“ما قطعا بعد از سه سالی که از این دولت که بسیار کاملا, که ما نیاز به دم ما پوشش با شادی بسیار به عنوان امکان پذیر است” زنبور عسل ” گفت: سالن در طول یک شنبه در مکالمه تلفنی صورت گرفت که چند ساعت قبل از نیوهمپشایر نتایج اولیه شروع به رول در.

“کامل پیشانی” پخش آن اولین قسمت چهار سال پیش در این هفته ماه قبل از سال 2016 انتخابات صورت گرفت. اما زنبور عسل شده است از طریق این wringer بسیاری از بار قبل به عنوان یک خبرنگار برای “نمایش روزانه با جان استوارت.”

تبلیغات:

“در واقع من شمارش صبح امروز,” او گفت: “و من فکر می کنم این است که من دور پنجم از رفتن به کنوانسیون. من انجام شده است کنوانسیون پس بیایید ببینید من سال 2004 و 2008, 2012, 2016 . . . آره من این است که دور پنجم با کنوانسیون ها و انتخابات پوشش. اما من می گویم . . . این درد به تماشای همان نوع از الگوهای بازی کردن.”

شما خواهید فهمید پس چرا تاکید بر شکار برای چند روشن هدایت ستاره در این وجودی نیمه شب یکی از زنبور عسل اولویت دارد.

آخرین نمونه از زنبور عسل استراتژیک شادی توهین آمیز می آید در چهار “فن” که در آن زنبور عسل صحبت می کند با سه زن که در خدمت در میان خانه هفت-عضو تیم مدیران دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را استیضاح محاکمه در سنا: فلوریدا در کنگره وال B. Demings تگزاس در کنگره سیلویا R. گارسیا و کالیفرنیا در کنگره Zoe Lofgren.

تبلیغات:

“کامل پیشانی” گرایش به تنها مجموعه ای است که نه تنها خواستار توجه به تلاش های فوق العاده از خدمت زنان در دولت اما جشن آنها. و این بخش مدل دهید شبیه به یک قسمت از ESPN “30 به مدت 30” آیا این با به تصویر کشیدن Demings, گارسیا و Lofgren به عنوان اصولی مبارزان دادن آن بهترین شات خود را حتی اگر محبوب (و صحیح) فرض شد که آنها به مقصد به از دست دادن صرف نظر از بحث کنندگی.

در دست دیگر خود را وابسته به دان کیشوت تلاش ممکن است استخراج شده اند برای چوبه دار طنز یا تولید کنندگان می تواند به شکل گفتگو به آنها نگاه مانند آمدند. اینجا نیست – در واقع زنبور عسل می گوید او گفتگو می کند با امید.

تبلیغات:

همانطور که شما خواندن این مصاحبه به آرامی ویرایش شده برای طول و وضوح نشان می دهد بحث میزبان است و تحت هیچ توهمی در مورد نبرد دشوار با آن مواجه هستند کسانی که می خواهند برای حفظ دموکراسی ما و یا احتمال بالا است که می تواند همه در نهایت در بدترین سناریو مورد.

اگر یکی از پیام او امیدوار است که “کامل پیشانی” بینندگان را با خود حمل این سال و آن این است: “Oh my God. نشستن نیست این یکی. اگر نامزد شما نیست کامل, نامزد, نشستن نیست این یکی. بینی خود را نگه دارید و رای دادن. که خود وظیفه مدنی.”

به عنوان بخشی من آمادگی صحبت با شما من به تماشای چند خود را “عقب” بخش قدمت آن به سال 2016. باید آن را جالب برای شما را به دیدن چه مقدار از تاریخ است که تکرار: بسیاری از مسائل همان است که گرفتار 2016 انتخابات هنوز هم وجود دارد در حال حاضر به جز در حال حاضر آنها بدتر شده است توسط تعدادی از عوامل. شما بوده ام به پوشش سیاست و بسیاری از مسائل کلیدی در “کامل پیشانی” پس از سال 2016 و در حال حاضر شما باید کامل چهار سال به عقب نگاه بنا به ارزیابی ما چگونه به اینجا رسیدیم. پس چه شده است را برای شما به عقب نگاه در سال 2016 از سال 2020?

تبلیغات:

منظورم این است که شما واقعا نفرت به آن را دوباره اتفاق می افتد ، این دردناک است. این یک روند دردناک است.

. . . و من به این می گویند: آن چه احساس تیره. وجود دارد یک تیره. ما زندگی می کردند تحت این دولت برای چهار سال در حالی که در سال 2016, شما می دانید, کمدی خود را ارائه شده است ، حداقل وجود دارد مانند یک دلقک ماشین از نامزدها. آن را نه فقط به عنوان خنده دار این دور است. بنابراین ما نیاز به پیدا کردن شادی در مکان های که در آن ما انتظار ندارد به. ما به خود ما شادی این زمان در اطراف, در حالی که من فکر می کنم آن ارائه شده خود را کمی بیشتر بدیهی است که زمان گذشته است.

قلب من فقط غرق کمی راه فقط برای شنیدن به شما می گویند که.

تبلیغات:

اوه نه!

هر چند من آن را دریافت کنید. به یاد داشته باشید من در این زندگی تحت این دولت بیش از حد. اما آره, که یکی از چیزهایی که من می خواستم به حفاری. علاوه بر تکرار جزئیات 2016 انتخابات – پرخاشگری از برنی bros همه حملات در هر یک از دیگر در همان حزب همه این چیزهایی که به نظر می رسد نوع از آمدن دوباره به اطراف.

اما یک چیز وجود دارد شما ذکر در این هفته بخش است که وجود دارد باقی مانده است که امیدواریم در قالب میت رامنی علیه همکار خود را جمهوری خواه و سناتور رای گیری با دموکرات ها برای پیدا کردن تهمت گناه. خانه را استیضاح مدیران به ذکر است که به عنوان یک دلیل برای امیدواری, اما آیا شما به اشتراک گذاری است که نمایش زمانی که آن را برای اولین بار رخ داده است ؟

تبلیغات:

زمانی که میت رامنی صحبت کرد ؟ خوب گوش دادن میت رامنی تا به حال مقدار زیادی از فرصت برای ایستادن در گذشته که او گرفته است. من خوشحال هستم که او این کار را کرد اما من نه در حال سقوط بیش از خودم با قدردانی است. من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از فرصت های دیگر که در آن او می تواند صحبت کردن و انتخاب نیست و من مطمئن هستم که من به طور کامل درک چرا. شما می دانید آنچه به من امید میده واقعا مفهوم است که ما باید این شات نهایی در تعویض دولت.

وجود دارد یک فرصت در افق ما. وجود دارد چیزی است که ما می توانیم همه نگاه به سمت و آن وجود دارد برای ما اگر ما را انتخاب کنید به آن را. اگر ما می توانید انتخاب کنید به یکی شدن پشت کسی اگر ما می توانیم, ما می توانیم آن را داشته باشد. ما در واقع می تواند پیروزی در این انتخابات اگر ما می تواند همه فقط به مفهوم ایستاده پشت یک شخص و من احساس می کنم امیدوارم که آن را ممکن است. من امیدوارم که آن را ممکن است. من می خواهم آن را به ممکن است خیلی بد.

شما می دانید, آیووا بود. خواهیم دید چه اتفاقی می افتد امروز. من به احساس امید که از آنجا که شما نمی تواند انجام این کار در غیر این صورت. شما باید برای زندگی در جهان با امید. شما فقط باید به. به طوری که آن را بیشتر از آن را بیشتر از نماز که امید من حدس می زنم . . . اوه نه! من نمی خواهم این مصاحبه را تیره و روشن. من قسم می خورم به خدا ما می توانید انجام دهید این است. به خدا قسم میخورم من عاشقانه این باور است که این امکان پذیر است.

اما ما مجبور به اذعان و صحبت در مورد این واقعیت است که زمانی که یک نامزد می شود, نامزد ما برای ایستادن پشت سر آن شخص هر کس آن را ممکن است. خدا همه ما را برکت دهد.

تبلیغات:

آره که برای تلفن های موبایل بسیار ساده و در عین حال آن را به نظر نمی رسد اتفاق می افتد.

من می دانم! آن است که بسیار ساده است! چرا آن را به نظر می رسد غیر ممکن است ؟ این ساده ترین چیز در جهان به رای دادن برای کسی است که از نامزد. در این زمینه از رویاهای مردم وجود دارد که من می خواهم را انتخاب کنید بیش از دیگر مردم, مطمئن, اما من به شما قول می دهم من رای که نامزد هر کس در آن است. من به شما قول می دهم.

شما می دانید که گاهی اوقات شما باید برای درست مثل رای برای بدترین گزینه است. اوه نه! من فکر می کنم مارگارت اتوود نوشتن یک شعر در مورد که در حال حاضر. من فکر می کنم او واقع شده است. که واقعا می گوید زیادی. مارگارت اتوود رفتن به ما بگویید که چگونه به آن را انجام دهد.

اوه خدا.

تبلیغات:

آره. اما همه ما باید به او گوش دهید.

اجازه دهید بحث در مورد مصاحبه خود با مجلس را استیضاح مدیران.

بله! من با آنها صحبت کرد جمعه گذشته است.

که باید واقعا جالب به صحبت کردن با آنها را در آن زمان پس از تبرئه شد هنوز بسیار تازه است. اما بخش نهایی این است که تنها چند دقیقه, بنابراین من می دانم که وجود دارد جزئیات است که شما مجبور به ترک. بنابراین من کنجکاو به دانستن اگر وجود دارد هر گونه برداشت خاص است که شما را از آنها که شما نمی ممکن است قادر به آوردن در سراسر در این بخش است که شما می توانید به اشتراک بگذارید اینجا ؟

تبلیغات:

من مطمئن هستم که اگر آن را به قطعه اما آنچه واقعا برای من تعجب آور بود این است که آنها واقعا شگفت زده شدند که تنها میت رامنی ایستاد. چرا که آنها می دانستند و من فکر می کنم که آنها حق داشتند آنها می دانستند که آنها متقاعد شده بسیاری از سناتورهای. آنها واقعا در مورد آنها هست. آنها تا به حال واقعا ثابت خود را در مورد آنها فکر می کردند که تحت تأثیر بسیاری از مردم است. و در واقع آن را واقعا مهم نیست که آیا آنها تحت تأثیر یا نه. آنها فقط رای گیری یک راه خاص است.

این مرا شگفت زده کرد که در آن آنها را غافلگیر چون من احساس مانند بسیاری از ما احساس به عنوان ما به تماشای رسیدگی است که [جمهوری خواه و سلطه سنا رای به تبرئه تهمت] یک نتیجه گیری.

اما شما می دانید که آنها را به ساخت یک مورد در حالی که اعتقاد داشتند که آنها می توانید آن را برد. این است که چگونه است که کار می کند. شما باید به آنها را به امید. آنها را که ابدی خوش بینی است که آن را شایسته پیروزی در سفارش به مورد و به مبارزه با قدرت. و است که واقعا مرا شگفت زده کرد.

اما برای من خوب بود آن را بشنود چرا که آن را به من کمک کرد تا درک کنند که رویکرد ما به مشابه است. آن را به.

چرا که به همان اندازه آن را به عنوان یک تمرین و ما را به قطار خود را به احساس خوشبینی دوباره امیدوارم ما انجام دهد. به دلیل آن را می دهد قدرت این نهاد در مبارزه با شما را به احساس مانند آن را ممکن است. وجود دارد به روشنایی ضعیف تابیدن از امکان آن را به ارزش مبارزه را دارد. و که مفید بود برای من, در واقع. من هیچوقت به مصاحبه انتظار برای بیرون آمدن از طرف دیگر و احساس هر نوع امید در واقع.

پس از آن مفید بود برای من برای مشاهده این سبک از تفکر است. چون من واقعا فقط ابدی بدبین. منظور من, خدای من, زمانی که شما تحت پوشش پنج انتخابات شما به معنای واقعی کلمه بود. من نمی خواهم آن را به یک تکرار. منظورم این است که من نمی دانم. شما در نیویورک هنگامی که جورج دبلیو بوش برنده انتخابات دوم ؟

من در سیاتل. اما به من اعتماد آن را نیز افسرده در این سمت از کشور است.

آن افسرده در همه جا! منظورم سراسر کشور: سکوت. آرام در خیابان. خواهد بود وجود دارد منظورم این است – ما نمی توانیم . . . من آماده برای رفتن وجود دارد.

من آن را دریافت کنید. در واقع من برای حمایت از نیمه پر لیوان بدبینی چرا که آن را دشوار است برای رفتن وجود دارد. اما در همان زمان آن را به نظر می رسد مانند همه نیروبخش خود را برای این احتمال است. و است که باید سخت از دیدگاه شما دلیل این که شما در واقع به آمده تا با یک نمایش کمدی در اطراف این همه.

آره ما فقط تلاش برای پیدا کردن یک روش است که مانند من حدس می زنم ما در حال تلاش برای شاد از رزمندگان در راه است. شما باید به. خدای من ما باید به.

من نوشته ام در مورد آخر شب چند بار در طول سال و یک موضوع را من نگه داشته ام تا چشم بر این واقعیت است که تنها چند سال پیش وجود دارد سه زن میزبان در هوا. وجود شما بود و رابین Thede و سارا سیلورمن.

من می دانم!

و پس از آن شبکه به آرامی winnowed که تعداد پایین و در حال حاضر آن را فقط به شما [در اواخر, اواخر شب میزبان لیلی سینگ]. که باعث می شود آن را بسیار مهم است که شما در حال انجام این بخش ویژه به دلیل در حالی که من ادعا نمی کنم که شما می دانید مختلف Jimmys و استفان کلبرت و Trevor Noah نمی تواند انجام یک بخش مثل این با تمرکز بر زنان که استیضاح مدیران شما تنها کسی است.

بنابراین تا آنجا که من نمی خواهم به درخواست برخی از دست و پا چلفتی نسخه اجتناب ناپذیر زن سوال وجود دارد که برخی مسائل در این چرخه انتخابات که من کاملا مطمئنم که شما در حال رفتن به تنها میزبان مایل به حفاری به آنها را همانطور که ما حرکت رو به جلو را در این سال انتخابات.

ما پوشش باروری عدالت در راه است که کاملا منحصر به فرد است در اواخر شب فضا. این نیست که ما حک کردن که زمین را برای خودمان در راه ما آگاهانه در مورد . . . اما آن چیزی است که ما می توانیم با اطمینان صحبت در مورد و آن را گرفتن و صحبت کردن واقعا در همه در زمان هرج و مرج در اطراف پیدا کردن یک نامزد. این خیلی به ندرت صحبت از در بحث مرحله. چیزهایی وجود دارد که برای ما مهم است که ما فقط از طریق لنز های مختلف.

همانطور که ما در حال تماشای, شما می دانید, داستان الیزابت وارن و یا داستان ctq نوع گرفتن papered بیش در راه, زمانی که آنها در واقع انجام این کار بسیار خوبی است. این اعتصاب ما در یک راه بسیار متفاوت است. آن را بسیار آلی است که ما پوشش همه چیز را در راه است که نشان می دهد که دیگر لازم نیست آنها را پوشش میدهد.

و ما همچنین یک فرمت متفاوت نشان می دهد در راه است. ما اصلا مهمان بنابراین ما باید فضای بیشتری برای انجام این کارها. ما فقط باید نوع فضای بیشتری برای رفتن به واشنگتن و بحث به سه استیضاح مدیران. آن را بسیار طبیعی به ما. ما نمی باید به صورت خود آگاهانه در مورد آن را به عنوان شما ممکن است فکر می کنم. این داستان که حباب بالا برای ما آمده است که برای ما در یک راه بسیار طبیعی است.

یکی از چیزهایی که من فکر می کنم “فن” می کند بسیار خوب است که در خدمت به عنوان یک بررس نیروی برای بسیاری از پوشش خبری. بدیهی است که شما هنوز هم تولید یک کمدی نشان می دهد اما در همان زمان شما با داشتن مکالمات با آمار و ارقام مانند [مینه سوتا کنگره] Ilhan عمر در مقابل تجزیه سرفصل.

و در انتخابات سال ما مطمئن هستید برای دریافت داستان های مختلف در مورد late night talk shows, و موضعی کمدی را نشان می دهد شامل مصاحبه با داوطلبان و تحلیل نقش خود را به عنوان kingmakers. و من احساس می کنم که نقش اتحادش را تغییر در حال حاضر. اما به ویژه با نشان دادن خود را به عنوان به شما می گویند, شما لازم نیست که مهمانان اما مصاحبه من فکر می کنم می تواند به همان اندازه به عنوان قدرتمند است.

پس من می خواهم بدانم در مورد این گزینه به شما امکان ساخت در این سال انتخابات. وجود خاص “کامل پیشانی” دستور کار در نظر پوشش نامزد و یا مسائل از هفته به هفته ؟

وجود دارد مقدار بسیار زیاد از برنامه ریزی است که می رود به این چیزها.

من می گویم که مانند هیچ یک از نامزدهای سیاسی را برای ما صحبت می کنند. هیچ یک از آنها است. منظورم اینه که مثل هیچ کدام. صفر. ما خواسته ایم و همه آنها را در آنها کاهش یافته و یا مانند گذشت بر ما و یا هر چیز دیگری. خوب الیزابت وارن شده است و این نشان می دهد اما او تنها یکی است. اما ما به آنها تجدید نظر و من امیدوارم که آنها ذهن خود را تغییر دهید چرا که یک میلیون از چیزهایی که من خیلی دوست دارم به صحبت کردن با آنها همه در مورد هستند.

اما برای برخی از دلایل آنها بسیار ساکت در آمده در این نشان می دهد و من مطمئن هستم که چرا. آنها شده اند بسیار وسواسی در مورد اجتناب از ما. پس از آن زحمت من برای اولین بار در. اما در حال حاضر من در واقع فکر می کنم آن را خوب و مناسب و معقول را به محل. به دلیل داشتن فاصله کمی از کسی مثل پرتاب تمام نشان می دهد در پشت کسی شاید بهتر است جای خود را به نوع تحلیلی.

و سپس ما می توانیم به افرادی که واقعا تغییر اتفاق می افتد در یک پیشگامانه راه در یک روز به صورت روز.

مثل من قصد دارم به مصاحبه استیسی آبرامز در روز پنج شنبه و ما باید بسیار مورد بحث است. او مانند یک دوست خوب را نشان می دهد و کاری که او انجام شده است باور نکردنی است. بنابراین ما قادر به نوع پوشش همه کار از نامزدهای اما در مجاور راه واقعی نامزدهای خود را دارند. بنابراین من ساخته شده من در صلح با آن اما frontrunners باید اجتناب شود ما به طور کامل. من نمی دانم. من فکر می کنم من باید به چالش کشیدن آنها را به نشان می دهد چرا که واقعا این مسخره است.

شاید ترس است چیزی برای انجام با به دنبال کمی مانند آنها حملات بیش از حد به سمت چپ. وجود دارد مقدار زیادی از تلاش در میان نامزدها به نظر می رسد میانه و من تعجب می کنم اگر این چیزی است که شاید ضربه خود را نشان می دهد یک بیت.

شاید. من واقعا نمی دانم. من فکر می کنم ما رسیدن به یک بسیار پرشور مخاطبان است. مخاطبان ما فوق العاده درگیر و علاقه مند و ما سوالی برای آنها که من فکر می کنم هیچ کس دیگری بپرسید. شاید این مشکل است.

یک زن و شوهر از سال پیش من در صحبت با [سابق “فن” سر نویسنده] جو میلر و [“آخر شب با ست مایرز” سر نویسنده] الکس Baze و [پس از آن — “نمایش روزانه” تهیه کننده اجرایی] استیو Bodow در مورد دولت از اواخر شب پس از انتخابات 2016 – چه طور کلی احساس بود و چگونه آنها برنامه ریزی برای حفظ و نگه داشتن مردم خنده در میان این همه ناامیدی.

و شما اشاره کردید این بیت در حال حاضر, اما چه چیزی شما احساس می کنید مانند بزرگترین تغییرات از اواخر سال 2016 و اوایل سال 2017 در نظر مطمئن شوید انرژی نشان می دهد —

نگه می دارد رفتن ؟

بله. فقط در شرایط چگونه انرژی ممکن است تغییر کرده باشد بین آن زمان و در حال حاضر. شده است وجود دارد یک تغییر ؟

. . . ما قطعا پس از سه سال عجیب و غریب این دولت که بسیار کاملا, که ما نیاز به دم ما پوشش با شادی بسیار به عنوان امکان پذیر است. و است که می گویند که ما در حال مقابله با مسائل دشوار ما هستند.

اما ما نیاز به آن, Stephen Colbert, چیز, در واقع. من قصد سرقت از او را برای یک لحظه از آنجا که او در مورد پر کردن شادی خود را سطل. و بنابراین ما در حال تلاش برای انجام این کار از آنجا که به منظور مراقبت از خودمان ما باید برای انجام این کار بیش از حد.

بنابراین چه چیزی شما احساس می کنید بهترین و مهم ترین چیزی است که شما انجام می دهند را پر کنید تا به عنوان به شما می گویند, شما, شادی, سطل به نگه داشتن رفتن و نمی توان مصرف شده توسط تیرگی?

ما در حال انجام همان پوشش است که ما همیشه انجام داده ایم اما شما می دانید مانند هفته گذشته ما تا به حال یک قطعه در مورد haggling برای مراقبت های بهداشتی. من فکر می کنم افراد با ارائه ابزار است که می تواند زندگی خود را بهتر که چیزی که ما را تغذیه. ما در حال جمع آوری پول برای مبارزه عادلانه. ما در حال ساخت مسخره تبلیغات برای مایکل بلومبرگ. ما در حال انجام شما می دانید چیزهای کوچک را نشان می دهد.

ما یک انیمیشن در این آینده نشان می دهد. و ما واقعا سرگرم کننده لفاف بسته بندی در این استیضاح مدیران داستان است که بسیار با نشاط به انجام حتی به عنوان ما در حال تلاش برای یادگیری از آنها و تلاش برای, شما می دانید, تلاش برای خوراک خود و نگرش مثبت نسبت به استیضاح شنوایی.

بنابراین این که چگونه ما در حال انجام آن است. و ما باید برنامه های بزرگ برای پوشش انتخابات. مثل ما در وحشی در سه شنبه کنید و سعی کنید برای انجام کاری بسیار ترشح در کنوانسیون کنید و سعی کنید به واقعا یک درد بزرگ برای این دولت. آن خواهد بود که بزرگترین شادی را برای سال آینده به انجام یک عالی مقدار از ریاست جمهوری آزار و اذیت.

“کامل پیشانی با سامانتا زنبور عسل” پخش چهارشنبه ها ساعت 10:30 p. m. ET در TBS.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی