ساندرز محکوم روسیه دخالت به مبارزات انتخاباتی خود

مقامات گفته سناتور. برنی ساندرز رئیس دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و دیگر قانونگذاران در ماه گذشته است که روسیه تلاش کرده است تا کمک ساندرز’ انتخابات با توجه به گزارش روز شنبه از واشنگتن پست.

اخبار ظهور یک روز پس از نیویورک تایمز گزارش داد که مقامات اطلاعاتی تعیین کرده اند که روسیه نیز مشغول به کار شده است برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن انتخاب مجدد کمپین اطلاعات گفته است که خشم رئیس جمهور. ماهیت دقیق از مداخله در هر دو مورد هنوز رتبهدهی نشده است گزارش شده است.

در آینده به عنوان نشانی از آن را در میان یک گرم اولیه کمپین — و یکی که در آن ساندرز کنونی حزب سوسیالیست ملی — اخبار می تواند اضافه کردن عدم اطمینان به آنچه که شده است در حال حاضر کثیف در انتخابات چرخه.

صحبت با خبرنگاران در مدت کوتاهی پس از این گزارش آمد Sanders که قبلا اعلام کرده روسیه دخالت به معنای به نفع خود 2016 اولیه کمپین علیه هیلاری کلینتون تایید کرد که او تا به حال جریان شده و دوباره دخالت خارجی را محکوم کرد.

“مردم آمریکا, آیا, شما, جمهوری خواه, دموکرات, مستقل, و بیمار و خسته از دیدن روسیه و کشورهای دیگر دخالت در انتخابات ما,” او گفت.

وقتی پرسیده شد که چرا او فکر کرد که این خبر فقط در حال ظهور در حال حاضر ساندرز پیشنهاد آن را به تلاش برای تضعیف شانس خود را در نوادا قفقاز که شروع بعد از ظهر شنبه و در زمان متضاد موضع — به عنوان او قبل از اینکه به این پست که به شکست داستان.

“من به شما اجازه حدس زدن در مورد یک روز قبل از, نوادا, قفقاز,” او گفت:. “واشنگتن پست ؟ دوستان خوب است.”

مغلوب ساختن پیشی جستن در پاسخ به گزارش های مشابهی در مورد روسیه و رییس طرف خود را با تماس با این گزارش “گمراه کننده است.”

“من از دیدن این phonies به انجام هیچ چیز دموکرات — آنها امروز گفت که پوتین می خواهد به مطمئن شوید که برنده انتخاب می شود. Here we go again,” او گفت: در یک کمپین تجمع در لاس وگاس در روز جمعه. “آیا مردم بی حوصله؟”

و در اواخر شب جمعه, تهمت استفاده, گزارش pro-ساندرز دخالت به ترویج — بدون ارائه هر گونه مدرکی — یک تئوری توطئه است که ادعا ساندرز پیدا کرده است خود را در وسط یک حزب دموکرات هماهنگ “جعل” استفاده از همان کلمه ای که او استفاده می شود بارها و بارها به محکوم کردن تحقیقات خود 2016 پیروزی انتخاباتی.

“این همه تقلب دوباره در برابر دیوانه برنی ساندرز!,” او نوشت.

ساندرز اعلام کرده است در گذشته که او معتقد است روسیه بازیگران با دخالت خود را در کمپین 2016. در فوریه 2018 مدت کوتاهی پس از رابرت مولر تحت تعقیب از شهروندان روسی و شرکت در انتخابات دخالت ساندرز در توییتر نوشت که دولت روسیه “سعی کردم به نوبه خود من در برابر حامیان هیلاری کلینتون در اولیه و کلی انتخابات است.”

“من به صراحت محکوم می مانند دخالت,” او اضافه شده است.

اخیرا به او پیشنهاد کرده است که بازیگران خارجی ممکن است مسئول آنلاین خصومت مربوط به برخی از حامیان او هر چند از آن است که هنوز روشن نیست که آیا این پیشنهاد شد بر اساس اطلاعات سناتور دریافت شده در طول ماه گذشته جلسه.

“همه ما به یاد داشته باشید 2016 و آنچه که ما به یاد داشته باشید است, تلاش روس ها و دیگران را به تلاش برای دخالت در انتخابات و تقسیم ما,” او گفت: در طول پنج شنبه شب بحث در لاس وگاس قبل از ارسال داستان بیرون آمد. “من نمی گویم که این اتفاق می افتد اما آن را نمی خواهد به من شوک.”

پس از سال های طولانی تحقیقات به دخالت خارجی به مغلوب ساختن پیشی جستن در کمپین 2016, اخبار, روسیه دخالت است در مورد دلیل آن را muddies ها آب و می تواند رای دهندگان مطمئن نیستید از آنها به اعتماد.

تداخل نیز کسی را بارور زمین مسابقه نتیجه انتخابات آمریکا به طور کلی. به عنوان یک کل آن را تضعیف می کند اعتماد در کل روند انتخابات در زمانی که نهادی اعتماد تضعیف شده است. و به عنوان Axios اشاره کرد در یک داستان ماه گذشته “عمومی اعتماد به نفس بسیار پایین در افراد کلیدی و موسسات که هیچ کس به احتمال زیاد به یک اعتماد کرد, داور” در نتیجه یک رقابت 2020 انتخابات.

بلافاصله این گزارش می تواند باعث ایجاد مشکل برای Sanders. فقط پیش از نوادا, قفقاز, 10 روز از کارولینای جنوبی و کمتر از دو هفته از سه شنبه — هنگامی که رای دهندگان در 14 متحده خواهد سر به پای صندوق های رای — نامزدها به دنبال به تشخیص خود بلکه برای درک بیشتر ذهنی منتل از electability. حتی به عنوان او را محکوم دخالت خارجی در این گزارش در مورد ساندرز می تواند باعث برخی از رای دهندگان دموکرات درگیر در بازی شطرنج سه بعدی از تلاش برای حدس می زنم که خود شخص رای دهندگان ممکن است ترجیح می دهند قبل از آنها بازیگران خود رای برای دیدن سناتور به عنوان آسیب پذیر و در نتیجه کمتر electable تضعیف پایگاه خود را پشتیبانی می کند.

و تضعیف نامزدی از حزب سوسیالیست دموکراتیک می تواند بخشی از روسیه endgame. ما سازمان های اطلاعاتی اعلام قطعی است که پوتین بود “روشن اولویت برای رئیس جمهور منتخب مغلوب ساختن پیشی جستن” در سال 2016 و 2019 گزارش جمهوری خواه به رهبری کمیته اطلاعات مجلس سنا به این نتیجه رسیدند همان چیزی که.

ساندرز’ در واکنش به تازه ترین گزارش ها از دخالت شد tellingly متفاوت از مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر چه او مانند تهمت و سرزنش رسانه ها برای بالا بردن اخبار او نیز به سرعت محکوم کرد همه دخالت خارجی.

“من اهمیتی نمی دهند رک و پوست کنده که پوتین می خواهد به رئیس جمهور” ساندرز گفت: در بیانیه ای به واشنگتن پست. “پیام من به پوتین روشن است: اقامت در خارج از آمریکا انتخابات به عنوان رئیس جمهور من را به مطمئن شوید که شما انجام دهد.”

مغلوب ساختن پیشی جستن از سوی دیگر berated هوش خود مدیر در مورد جلسه توجیهی قبل از شلیک او یک حرکت است که Vox را Alex Ward گزارش شد “کاملا” مرتبط با جلسه.

یک سخنگوی تهمت کمپین در توییتر نوشت که کمپین “محکوم[s] و رد[s] دخالت خارجی در انتخابات آمریکا در هر فرم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>