ساندرز تخریب بلومبرگ ، Buttigieg و Klobuchar سر-به-سر می گوید نظرسنجی جدید


DURHAM, NC - FEBRUARY 14: Democratic presidential candidate Bernie Sanders pauses for cheers from the crowd while holding a rally at the Durham Convention center on February 14, 2020 in Durham, North Carolina. (Photo by Melissa Sue Gerrits/Getty Images)

Frontrunner.

ملیسا Gerrits/گتی ایماژ

اگر شما نگاه ملی دموکراتیک اولیه نظرسنجی, آن ممکن است به نظر می رسد به عنوان اگر برنی ساندرز است که تنها frontrunner چرا که بسیاری از مخالفان خود را باید تقسیم کردن حزب میانه رو. این سناتور از ایالت ورمونت در حال حاضر آگهی در Real Clear Politics رای گیری متوسط با 23.6 درصد از آرا. جو بایدن, مایکل بلومبرگ, پیت Buttigieg و ctq با مقایسه ترکیب برای 48.6 درصد است. مطمئنا یکی از آنها می تواند در برنده شدن در یک سر-به-سر matchup در برابر Sanders, راست?

شاید نه. اخبار یاهو و YouGov هستند و با یک نظرسنجی جدید نشان می دهد که ساندرز بیت از رقبا بالا در سر به سر مسابقه. او در حال حاضر برنده حداقل 53 درصد آرا در برابر بلومبرگ ، Buttigieg و Klobuchar هیچ یک از آنها شکستن بیش از 38 درصد است. رقابت نزدیک با بایدن که 44 درصد در مقابل 48 درصد از Sanders. اما ونرخ مسابقه با وارن که مسیرهای او را از 42 درصد به 44 درصد با مقدار زیادی از undecideds.

این فقط یک نظرسنجی. اما به نظر می رسد به منعکس کننده یکی از ساندرز’ اغلب نادیده گرفته نقاط قوت: مرد فوق العاده خوب دوست عادی دموکراتیک رای دهندگان. مطمئن شوید که او ممکن است مرعوب برخی از DNC مقامات و کابل news سر صحبت. هیلاری کلینتون و چوب لباسی هنوز هم آن را برای مرد. اما با توجه به صبح مشورت او 74 درصد favorability امتیاز در درون حزب بالاتر از هر نامزد دیگر. بسیاری از زمان بایدن Buttigieg وارن و حتی بلومبرگ حامیان در حال حاضر در لیست او را به عنوان انتخاب دوم.

این ممکن است یک تن از حس اگر فرض کنیم که رای دهندگان انتخاب نامزدهای خود را به شدت منطقی ایدئولوژیک زمینه. اما این بدیهی است که چگونه جهان کار می کند. مردم رای برای نامزدها زیرا آنها آشنا هستید چرا که آنها به نظر می رسد قابل اعتماد و یا فقط به این دلیل آنها از نوع دوست داشتنی است. وجود دارد برخی از دموکرات ها وجود دارد که احتمالا برنامه ریزی برای رای بلومبرگ در حال حاضر به دلیل آنها بوده ام هولناک با تبلیغات اما در غیر این صورت به طور پیش فرض به ساندرز چرا که آنها بوده ام با شنیدن نام خود را پس از سال 2016 و نوع لذت بردن از مرد نگرش است. آن را ممکن است حس را به اخبار جستوجوی اما در این طرح بزرگ از رای دهندگان آمریکایی, اخبار, معتادان واقعا دورافتاده.

این امکان وجود دارد که نامزدها مانند Klobuchar یا Buttigieg می تواند به دست آوردن زمین یک در یک در برابر ساندرز به عنوان تبدیل شدن آنها بیشتر آشنا ملی رای دهندگان. اما اگر در میانه این آخرین سر-به-سر نظرسنجی به طور جدی آن را واقعا نشان می دهد که—همانطور که در حال حاضر—بهترین شات خود را در ضرب و شتم ساندرز است به یکی شدن در اطراف بایدن یا وارن. شخصا, من می خواهم پیشنهاد دومی. بایدن هنوز عشق باقی مانده در سمت چپ بیش از روز خود را به عنوان جو Veep. اما تماشای او صحبت کنید احساس می کند مانند خیره به RCA تلویزیون از سال 1985 با گران آنتن: تصویر و صدا در حال نیمه استاتیک و شما هرگز واقعا مطمئن شوید که همه چیز در حال رفتن به شکستن ، Warren, از سوی دیگر, پر جنب و جوش قسم خورده سرمایه داری است که بسیار وعده داده است که او نمی اتلاف وقت در تلاش برای عبور از تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی. مطمئن مبارزات انتخاباتی او را ضعیف اما ما در زمان چرخه انتخابات این سرسخت مترقی فقط ممکن است آخرین نئولیبرالی امید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی