ساندرز به مغلوب ساختن پیشی جستن: لغو تصمیم به دست جلعاد حقوق منحصر به فرد بیش از ممکن است COVID-19 درمان

سناتور. برنی ساندرز اواخر روز سه شنبه خواستار آن شد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بلافاصله لغو تصمیم خود برای اعطای دارویی غول Gilead Sciences حقوق انحصاری به داروی ضد ویروس remdesivir یکی از بسیاری از مواد مخدر در حال حاضر در حال آزمایش به عنوان یک درمان ممکن برای رمان coronavirus است که به سرعت در حال گسترش و زندگی در سراسر جهان است.

در یک بیانیه ساندرز می گوید: “واقعا ظالمانه است که پس از مالیات دهندگان قرار داده و ده ها میلیون دلار به توسعه remdesivir تهمت است [غذا و داروی آمریکا] است که بهره برداری از یک حقوق این سایت متعلق به بیماری های نادر به خصوصی سازی یک دارو برای درمان یک بیماری همه گیر است. virus.”

تبلیغات:

“مغلوب ساختن پیشی جستن دولت باید لغو این شرکت ها به سادگی به جلعاد و هر گونه درمان و واکسن رایگان برای همه” اضافه سناتور ورمونت.

رهگیری گزارش روز شنبه که FDA در اوایل این هفته اعطا جلعاد “یتیم” وضعیت دارو بیش از remdesivir که توسعه یافته با کمک حداقل $79 میلیون دلار مالیات دهندگان بودجه.

تعیین با توجه به رهگیری “اجازه می دهد تا شرکت های دارویی به سود منحصرا برای هفت سال از محصول” و “می تواند بلوک منابع از داروهای ضد ویروسی از generic تولید کنندگان مواد مخدر.”

تبلیغات:

پس از مشخص تصمیم FDA را به عنوان “دیوانه و غیر قابل قبول” در یک صدای جیر جیر شنبه بعد از ظهر ساندرز بعد گفت که “در حال حاضر زمان برای سود بردن در صنعت داروسازی است.”

“در حال حاضر زمان را به دانشمندان ما با هم برای توسعه و تولید بهترین درمان برای coronavirus به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است” گفت: Sanders.

“هنگامی که جوناس سالک توسعه واکسن فلج اطفال 65 سال پیش او درک ارزش فوق العاده ای آن را برای همه بشریت است و او حاضر به ثبت اختراع آن” ساندرز ادامه داد. “در حال حاضر ما باید زندگی انسان بالاتر از شرکت های بزرگ سود. ما نمی توانیم به شرکت های دارویی در انحصار درمان است که می تواند صرفه جویی میلیون ها نفر از مردم در طول این بحران است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>