ساندرز خواستار مردم آیووا نمایندگان شان می شود بی باک. بایدن ارائه می دهد برای محافظت از آنها را از ترس خود را.


Bernie Sanders speaks at a podium, with a crowd of his supporters standing behind him onstage.

برنی ساندرز صحبت می کند به رای دهندگان ایالت آیووا در ایمز (ames) شهرستان سالن در روز شنبه.

برنده McNamee/گتی ایماژ

DES MOINES, آیووا—مایکل مور رو برای شکستن این خبر در صبح روز شنبه.

“اجازه دهید من حق را به آن و به شما بگویم اگر شما را بیدار نمی کند و خبر خوب این صبح: the New York Times, نظرسنجی برای برنی پیش در آیووا” این فیلمساز surrogating برای یک سی-رشته برنی ساندرز در طول یک تاون هال در دانشگاه Northern Iowa در سدار فالز گفت: به صدای بلند دور از کف زدن. “و من معنی راه پیش رو راه پیش رو است.” به عنوان تشویق به تشدید شب انتخابات پیروزی سطوح مور تا به حال شماره گیری آن را به عقب.

“همه حق همه حق هیچ endzone رقص در حیاط دوم خط, راست?” مور گفت. “ما دیده ایم که چه اتفاقی می افتد هنگامی که شما انجام این کار است. این هنوز تمام نشده.”

آن بود و نه روز تا آیووا حزبی و روگرفت داده ها از نظرسنجی های متعدد که آخر هفته نشان داد ساندرز افزایش یک پدیده در انعکاس ملی و نیوهمپشایر انتخابات به عنوان به خوبی. که انرژی آشکار بود در مبارزات حوادث در طول روز در روز شنبه به اوج خود رسید که با یک شب تجمع در ایمز (ames) که در آن حدود 1000 نفر از مردم به تماشای ساندرز در نهایت قادر به گرفتن و دور از استیضاح محاکمه وظیفه در سالن اصلی در حالی که یکی دیگر از آرد 400 مورد در ورزشگاه خدمت به عنوان یک سرریز اتاق. اگر ساندرز کمپین است که با داشتن هر گونه مشکل در آیووا این انتظارات را ایجاد کرده است: دولت در فینال با حداکثر سرعت دویدن به خط پایان در حال تبدیل شدن به ساندرز’ به از دست دادن.

ساندرز’ نزدیکترین رقیب در آیووا رای گیری متوسط است جو بایدن. و اگر ساندرز و بایدن به ندرت مستقیم اسنایپس در هر یک از دیگر در طول حوادث, دیگر, کمپین و دیگر نظریه تغییر بافندگی بیش از هر نامزد ، در سطح اخر مسابقه مناظره بین ساندرز و بایدن یکی بیش درک electability و هر نامزد و عملیاتی مربوطه باید موارد متضاد را برای زنده ماندن خود را. اما در هسته اصلی اختلاف میان این دو است در مورد ترس است. امکان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن برنده چهار سال دیگر به عنوان رئیس جمهور است یا دلیل که چرا این حزب نمی تواند خطر بر روی یک نامزد مانند ساندرز و یا دلیل آن را باید.

این بایدن کمپین را متوقف کرده است که ظریف به حدی است که در آن همیشه مورد موقعیت او را به عنوان فرد لازم برای جلوگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن. بیش از آخر هفته مبارزات انتخاباتی شروع به در حال اجرا یک تلویزیون جدید آگهی در آیووا به نام “تهدید.” این یک درخواست تجدید نظر مستقیم به بایدن توانایی به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن نمایش گرافیک نه جدا نظرسنجی نشان دادن او انجام می دهند که در سراسر کشور و در نوسان متحده است. بایدن است تاکید بر نه فقط سر خود را به سر قدرت در برابر تهمت اما خود را جلو و در بالای بلیط.

در مبارزات انتخاباتی بیش از آخر هفته بایدن مبارزه کرد و با دقت انتخاب گروه عملیاتی: مظنونان حمله به دانشگاه آیووا مدل لباس Axne و ابی Finkenauer تگزاس در کنگره کالین Allred و پنسیلوانیا در کنگره Chrissy Houlahan. تمام چهار سال اول “frontliners” که بدبختانه کرسی دموکرات آخرین چرخه و چهار صحبت در مورد چگونه آنها نیاز بایدن نه فقط برای برنده شدن در انتخابات ریاست جمهوری اما به نگه داشتن خانه و تلنگر سنا.

این معاملاتي طبیعت از خود زمین بود refreshingly مستقیم. “ما نیاز به یک رهبر در بالای بلیط است که درک اهمیت حرکت کشور ما در مسیر درست اما همچنین کسی که اطمینان خواهد داد … دموکرات ها مثل ابی و من را مجددا انتخاب و که ما قادر به رشد اکثریت” Axne گفت: در یک ironworkers’ اتحادیه رویداد در Des Moines صبح روز یکشنبه.

Allred, در ضمن, در یک بعد از آن رویداد در مرشللتون گفت: چند صد شرکت کنندگان که “جو بایدن قرار می دهد تگزاس در بازی” و تنها جو بایدن قرار می دهد تگزاس در بازی.

“من می دانم که مردم در جامعه که به دنبال یکی دیگر از گزینه” Allred که نشان دهنده شمال دالاس و حومه گفت. “و جو بایدن تنها کسی که در حال اجرا برای رئیس جمهور خواهد شد که رای خود را. بنابراین ما نیاز شما را به ارسال او را [به] ما.” در حالی که Allred متمرکز بر وسوسه انگیزی چشم انداز بایدن گسترش نقشه Houlahan یادآوری رای دهندگان که بایدن و تنها بایدن بازسازی می تواند زنگ کمربند “دیوار آبی” که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن شکست طریق در سال 2016.

“چشم از جهان بر شما” Allred گفت: مردم آیووا نمایندگان شان مونتاژ در یک انبار مرکزی آیووا Fairgrounds.

این مسائل کار می کند. بسیاری از آیووا حزبی را برانگیخت صحبت کردم که در رویدادهای صحبت در مورد احساس فشار بیشتر این چرخه با چهار سال دیگر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در خط به دریافت آن راست از آنها در چرخه گذشته است. برخی مانند کریستین تریسی از Des Moines که بین بایدن و ctq در حال فکر کردن فراتر از منافع خود را به عنوان مردم آیووا نمایندگان شان و به امید سوق نامزد با بهترین شانس در سراسر کشور. “این یک فشار” تریسی گفت: “به فکر به نمایندگی از حزب دموکرات به طور کلی چیدن کسی است که هر کس می تواند و نه فقط تمام مردم در آیووا.”

دیگر بایدن هواداران فکر می کنم در مورد جمهوری خواه خود ، سوزان Judkins یک بایدن حامی که در خدمت در شورای شهر از کلایو یک Des Moines, حومه شهر بزرگ شده در شهر روستایی از Vinton, آیووا و صحبت در مورد چگونگی ثبت نام جمهوری خواه از اعضای خانواده اش در بازگشت به خانه به دنبال دموکراتیک اولیه.

“زمانی که آنها شنیدن نامزدها صحبت کردن در مورد برنامه هایی که به نظر می رسد بسیار گران قیمت وجود ندارد که درآمد بسیار تفاوت بین حرفه ای ها و یا تجار و بازرگانان و افراد برای آنها کار” در Vinton Judkins به من گفت در یک رویداد در Des Moines. “و همه آنها به اطراف نگاه کنید تصور کنید که برای پرداخت برنامه هایی مانند آن و شکل است که به معنی آنها.” او قدردانی چگونه بایدن در مقایسه با برخی نامزدهای, “ابراز کرده است درک درستی از آن و تمایل به خطر کردن یک موقعیت که ممکن است به عنوان محبوب در جلویی.”

بایدن حوادث قرعه کشی تر موقر جمعیت. آنها صمیمی تر و نه فقط یک تعبیری برای کوچکتر. شاید او را از دست داده و یک گام پس از او نخست اما بایدن است که هنوز هم در سطح جهانی و افسونگر است که می تواند مردم را قانع کند او هرگز ملاقات کرد که آنها شناخته شده هر یک از دیگر تمام زندگی خود را. هنگامی که یک زن در مرشللتون گفت: بایدن پس از این تجمع که دختر او با اکراه از دست رفته این رویداد به دلیل او تا به حال به کار بایدن به حال خود تماس بگیرید تا او پدر و دو در حال گفتگو با تلفن. (این ترفند او را به احتمال زیاد استفاده می شود از روز تلفن همراه اختراع شد. آن کار می کند.) او دارای اثر آرام بخش برای کسانی که فقط می خواهم به آرام و که می خواهند به این باور است که در کشور شکسته نیست—آن را فقط اشتباه پسر پیشرو آن است.

“من 66 بنابراین من از نوع زندگی می کردند از طریق این دوران که از جو صحبت کردن در مورد” ان مضرات گفت: من در پایان بایدن رویداد در Marshalltown, صحبت کردن در مورد بایدن زمین که او می تواند کشور را به عقب با هم. او درک کرد که چرا جوان مردم هجوم آوردند به سمت بیشتر مقابله نامزدها مانند ساندرز و وارن. آن را نه فقط برای او.

“من می دانم که [جوان] مردم واقعا نیاز به کمک برای شهریه کالج و مراقبت های بهداشتی و چیزهایی مانند این که” او گفت:. “اما من حدس می زنم من چنین سنتی. من به اندازه کافی ایمان به دموکراسی ما و دولت ما است که اگر ما حق فرد پیشرو ما, که ما می توانیم در مقابله با این چالش ها و هنوز هم ما به کمک همه ما نیاز داریم.”

برنی ساندرز نمی گرفتن مردم از تلفن همراه برای تماس با دختران خود. او موعظه انجیل سیاسی انقلاب impersonally به پر جمعیت التماس آنها را به تصور چیزی بهتر است. جو به خصوص در طول warmup اعمال است که اغلب غیر قابل تشخیص از تظاهرات در خارج از کنگره. در دانشگاه آیووا در شب جمعه در شهرستان آیووا شرکت کنندگان شرکت در یک دست فشردن ورزش با همسایگان خود به دنبال یک تماس و پاسخ وجود دارد آکوستیک تفسیر از باب مارلی “Redemption Song.” شب بعد در ایمز (ames) وجود دارد یک لحظه به رسمیت شناختن است که قلمرو “در حال حاضر شناخته شده به عنوان آیووا” استفاده می شود به آمریکایی های بومی زمین و یک تماس برای زمین پرداخت غرامت.

با ساندرز فرو رفته در واشنگتن برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح آزمایشی آن تا دو عملیاتی—مایکل مور و Rep. اسکندریه Ocasio-کورتز—برای حمل بار در روز جمعه و نیمه اول از شنبه. آنها در تلاش برای جلب جمعیت. یکی از شرکت کنندگان در یک شهر را در سدار فالز بعد از ظهر روز شنبه به من گفت که او انتخاب بین بایدن و Buttigieg. پس چرا او وجود دارد ؟

“من واقعا هیجان زده برای دیدن AOC,” او گفت:.

Ocasio-کورتز نمی تف آتش در تظاهرات. او داستان می گوید و تلاش می کند برای به دست آوردن مخاطب ذهن کار می کند. او گفت که یک داستان در مورد چگونه او نمی تواند استطاعت برای گرفتن یک آزمایش خون او مورد نیاز و زمانی که دکتر پرسید: چه کار او بود, او گفت:, “من در حال اجرا برای کنگره است.” او در پشت صحنه به نظر می رسد در کنگره چگونه کار می کند, مانند چگونه آینده نگر کنگره نامزدهای گفت: به زحمت در حال اجرا اگر آنها نمی تواند بالا بردن $300,000 بلافاصله و یا چگونه او را محتاط تر همکاران او بگویم بخش خصوصی است که آنها نمی مخالفت با تک پرداخت کننده مراقبت های بهداشتی در هر se. آنها فقط می گویند که اگر دموکرات ها بر روی آن اجرا “ما از دست خواهد داد.”

“این نیست که ما نمی تواند” Ocasio-کورتز گفت: در شهرستان آیووا. “این که ما می ترسم.”

و ساندرز حامیان نفرت استدلال ساخته شده در برابر نامزد خود را در electability زمینه شده اند که در حدود پنج سال و در حال رسیدن به یک زمین جدید به عنوان ساندرز افزایش می یابد در پای صندوقهای رای است. “من به یاد داشته باشید سال 2016 همه گفت: “ما باید برای قرار دادن هیلاری در’ ” مل Underbakke از دکوراه گفت: من در سرو می افتد. “و نگاه کنید که در آن ما در حال حاضر. من فکر می کنم اگر بایدن در, من فکر می کنم برگ برنده برنده خواهد شد و من فکر می کنم از آن خواهد شد یک پیروزی آسان.”

ساندرز حامیان و ساندرز کمپین استدلال می کنند که جو بایدن نیست که هیچ انرژی در پشت سر او و این که او بیش از حد از استقرار سیاستمدار—بیش از حد متصل به نخبگان و ثروتمند اهدا کنندگان به مارشال پوپولیستی انرژی لازم برای برنده شدن بیش از “مردم” را اغوا شده توسط مغلوب ساختن پیشی جستن. و با ساندرز صعودی بنابراین نگرانی در مورد چگونه حزب دموکرات نمی خواهد اجازه می دهد او را به نامزد.

“بزرگترین نگرانی من این است که حزب دموکرات نمی خواهد آن را به او بدهد. آن را مانند آنها نمی خواهید به آن را به او بدهد. و من می ترسم که آنها فقط رفتن به آن را به بایدن” مدل پیراهن شیرر گفت: در مرشللتون. “من احساس می کنم مانند آنها وعده داده شده جو ما پشت سر شما ما به شما کردم.

ساندرز راحت نادرست برخی از نگرانی در مورد استقرار خود. در راهپیمایی خود را در ایمز (ames) در شنبه شب و پس از او تا به حال بازگشت به سرعت در یک پرواز چارتر از سی او صحبت در مورد چگونه عصبی ایجاد شد گرفتن آنها به عنوان شاهد ظهور خود را در پای صندوقهای رای است. (صحیح است.) به ظاهر به سرریز اتاق در ایمز (ames) به آدرس جمعیت وجود دارد قبل از دادن یک مقدار طولانی سخنرانی اصلی جمعیت در سالن ساندرز گذاشته مسیر خود را برای تامین امنیت نامزدی, آیا حزب عدالت و مانند آن است یا نه.

“من اعتقاد دارم که با کمک شما ما یک شانس بسیار خوبی برای پیروزی در اینجا در آیووا” ساندرز گفت. “و اگر ما پیروزی در اینجا در آیووا من معتقدم که ما باید یک فرصت بسیار خوب را به نفع خود در نیوهمپشایر. من فکر می کنم ما در حال رفتن به برنده شدن در نوادا من فکر می کنم ما در حال رفتن به برنده شدن در کالیفرنیا است.” (توجه داشته باشید که او پرید و گفت هر چیزی در مورد کارولینای جنوبی است.) “و من فکر می کنم ما در حال رفتن به برنده شدن در تعدادی از کشورهای دیگر و گرفتن نامزدی حزب دموکرات.”

ساندرز بیزار صاحب نظران سیاسی. اما او صحبت شد در همان شرایط مسابقه اسب ناظران شده اند با استفاده. خاص این آبشار از رویدادهای او در توصیف موقعیت خود را برای برنده شدن در این سه اولیه متحده به مبارزات انتخاباتی خود در حرکت است که حتی بایدن را سنگر در کارولینای جنوبی می تواند متوقف است—دقیق سناریو که سیاست handicappers به دنبال برای دیدن اگر او می تواند به جلو و دقیق سناریو است که جریان اصلی دموکراتیک مقامات کابوس. هیچ یک از این می تواند اتفاق می افتد اگر او نمی تواند معامله در آیووا و او نمی تواند معامله اگر رای دهندگان گوش دادن به همیشه بلندتر استدلال در مورد خطرات ناشی از نامزدی ساندرز در هفته آینده.

نظرسنجی ها نشان می دهد که دموکرات اولیه رای دهندگان هنوز هم فکر می کنم بایدن است که شانس به ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن از Sanders. آن را سخت خواهد بود برای ساندرز به تلنگر که عملی باور است. آن را در برابر بیش از حد بسیاری از سال از دریافت دانش برای اکثریت رای دهندگان به این باور است که سوسیالیستی می تواند بهتر انتخابات نامزد از عمو جو. چه ساندرز و عملیاتی باید انجام دهید به جای آن که مردم را قانع کند که ارزش در نظر گرفتن شانس و که در آن همه حق را می خواهید بیش از فقط به ضرب و شتم دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. اگر ساده شعار “امید” تا به حال نشده است بنابراین شرکت تصمیم گرفتند که توسط برخی نامزد انتخابات ریاست جمهوری در سال 2008 آن خواهد بود مفید برای ساندرز در حال حاضر.

در شهر آیووا تجمع روز جمعه مایکل مور بود که به شوخی در مورد چگونه عصبی دموکرات ها یک بار بود در فکر یک نامزد با نام “حسین” به عنوان اینکه رای دهندگان را تشنج پس از دیدن آن در انتخابات غرفه.

“ما تنها پیروزی” مور گفت: “هنگامی که ما را به خطرات.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی