شنبه شب زنده گرداند با یک Lo-Fi قرنطینه نسخه توسط تام هنکس


Saturday Night Live castmembers appear in the gallery view of a group Zoom call.

ستاره ها: آنها درست مثل ما.

NBC

به عنوان coronavirus قرنطینه ادامه, تلویزیون را نشان می دهد به آرامی در حال بازگشت به هوا در هر فرمت های تولید و اجرا می تواند به سنگ فرش با هم با استفاده از تجهیزات در خانه های خود. اواخر شب نشان می دهد در حال حاضر به عقب و این آخر هفته شنبه شب زنده پیوست و آنها را با یک قسمت از SNL شات از بازیگران عضو اتاق نشیمن و زیرزمین. نمایش لگد کردن با باز کردن مونتاژ نشان دادن بازیگران مبارزه از طریق قرنطینه و سپس میزبان (و اخیر COVID-19 بیمار) تام هنکس تحویل مونولوگ. “این است که یک بار عجیب و غریب را امتحان کنید خنده دار باشد اما تلاش می شود خنده دار است SNL‘s همه چیز, بنابراین ما فکر کردم چه خبره بیایید یک شات بدهید!’ “هنکس گفت: از آشپزخانه خود را قبل از انجام هر دو طرف از یکی از نمایش علامت تجاری Q&A, تک گویی.

در حالی که آن را جذاب بود برای دیدن شنبه شب زنده سعی کنید به تقریبی معمول آن ساختار تحت قرنطینه شرایط آن را حتی بیشتر جذاب برای گرفتن یک نگاه اجمالی از تام هنکس و SNL بازیگران در خانه به خصوص در این تکان دهنده و آشکار شات هنکس مبدل به عنوان یک فرانسوی:

Tom Hanks, wearing a beret, fake mustache, denim shirt, and scarf, smokes a pipe in front of a bookshelf containing the first 18 volumes of the OED and an encyclopedia.

موسیو هنکس در خانه.

NBC

درست است: تام هنکس فرهنگ انگلیسی آکسفورد به پایان می رسد در دوره هجدهم (Thro – Unelucidated) که بدان معنی است که او ممکن است در عین حال آگاه از تاب و چرخش در دوره نوزدهم (Unemancipated – وو-وو) و یا حجم XX (موج – Zyxt). آیا از بین بردن آن را برای او—او را تام هنکس! بقیه نشان می دهد, بیشتر شامل طرح های ارائه شده در فیلم, فرمت های بازیگران به راحتی می تواند تکراری در خانه. هایدی گاردنر, نوجوانان, منتقد فیلم ضبط شده یک ویدیو یوتیوب, Mikey بعد رفت و با کشش و Kate McKinnon ثبت یک خانه تمرین تصویری در شخصیت به عنوان اموزش Bader Ginsberg. جالب ترین استفاده از یک تازه کار, قالب بود احتمالا نفس Nwodim را به صورت عمودی فیلم برداری قرنطینه آموزش آرایش:

آن را کاملا به عنوان بزرگ به عنوان مگان Amram افسانه ای Glee , استماع, اما پس از آن Amram نبود برخورد با یک بیماری همه گیر. کایل Mooney و بک بنت انتخاب FaceTime برای خود طرح های عجیب و غریب کمی از موسیقی concrète با تعجب ظاهر از Fred Armisen:

و البته زوم طرح مورد مشکلات ذاتی در استفاده از زوم:

هیچ کدام از این طرح ها را نگاه همه متفاوت است و اگر آنها می شده است ساخته شده در طول یک هفته عادی در SNLبه دلیل کیفیت پایین صدا و تصویری است که پخته شده را به محل خود. همان می تواند نمی شود گفت برای “آخر هفته به روز رسانی” است که در این هفته ویژه مایکل Che و کالین Jost از طریق تقسیم صفحه نمایش زوم مخاطبان از چهار یا پنج نفر chuckling ناشیانه در, جوک, الک بالدوین دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در تلفن و کل بسیاری از پژواک. این بسیار عجیب و غریب!

چه گوارا و Jost در اتاق نشیمن خود را خیلی بیشتر نگران کننده تر از تام هنکس در آشپزخانه خود ظاهر-عاقل تا حدودی به دلیل تام هنکس است که حداقل نگران کننده در آمریکا و تا حدودی به دلیل شکاف بین “آخر هفته به روز رسانی” در هر قبل از قرنطینه هفته و “آخر هفته به روز رسانی” در این هفته بود خیلی گسترده است. اما با وجود تمام coronavirus جوک و sweded ارزش تولید کامل تاثیر همه گیر نمی آمد تا از طریق SNL‘s نهایی بخش ادای احترام به هال pennsylvania, usa نشان می دهد دیرین موسیقی هماهنگ کننده که فوت شنبه با نشانه های سازگار با COVID-19. شنبه شب زنده نیست همیشه تا به حال سابقه زمانی که می آید به اجتناب از maudlin به خصوص هنگامی که وجود دارد یک singalong درگیر اما این دقیقا حق بازگرداندن سابق اعضای بازیگران از آدام سندلر به مولی شانون به بحث در مورد آنچه pennsylvania, usa زندگی و کار به معنای به آنها. با تمرکز بر یک دست دادن آنها آمد و نزدیک تر از بسیاری از به تصویر کشیدن این مقیاس از این جریان فاجعه:

شما را مجبور به شلیک بیش از 2000 ویدئوها فقط می خواهم که یکی به سادگی به پوشش آمریکایی که جان خود را از COVID-19 روز جمعه هرگز به ذهن بقیه جهان و یا استراحت در هفته و تماشای همه عجله بنیاد با هم آیفون و وب کم فیلم کمدی لامپ عزاداری دوست خود را واقعا به خانه آورد چگونه به شدت همه چیز تغییر کرده در یک زمان کوتاه است. سپس متوجه شدم که کایل Mooney بود به نحوی موفق به دریافت یکی از طرح کاهش زمان حتی اگر نشان دادن نیست زندگی می کنند:

حتی در آخرالزمان برخی از چیزهایی که در مورد زندگی در آمریکا ثابت باقی می ماند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>