شنبه شب زنده‘s دوم قرنطینه قسمت شوخ طرح بهتر ارزش تولید و همچنین براد پیت


Brad Pitt, dressed as Anthony Fauci.

حتما چرا که نه ؟

NBC

شنبه شب زنده پخش دوم آن قرنطینه برنامه سه شنبه شب در خانه زندگی می کنند این هفته با یک مقدار بیشتر جلا قسمت از اولین تفرج دو هفته پیش. اولین coronavirus SNL باز در غیر منتظره ای غم انگیز توجه داشته باشید با بهبود COVID-19 بیمار تام هنکس ناشیانه شوخی در مورد زندگی در طول یک بیماری همه گیر. این هفته بیشتر از یک بازگشت به, شکل, شروع با سرد باز است که به یکی از نشان دادن کلید نقاط قوت و/یا عصا: شیرین کاری-مصاحبه مشهور به رابجای دیگری جا زدن مردم در اخبار. معمولا آن را به سرنوشت و لورن مایکلز که آیا یک کاربر جدید به تصویر کشیده است توسط مت دیمون یا Kate McKinnon جعل هویت یک صاریغ اما قرنطینه قوانین متفاوت هستند. در آوریل 10, کاخ سفید Coronavirus نیروی کار عضو Dr. Anthony Fauci پیشنهاد به سی ان ان Alisyn Camerota (پس از ارشاد) که بهترین فرد برای بازی او در شنبه شب زنده ممکن است براد پیت. ارز آغاز می شود در 7:06:

شما احتمالا می توانید حدس بزنید که شنبه شب زنده کردم به بازی Fauci این هفته است. این مرد تا به حال برای مقابله با بسیاری از مزخرف به تازگی پس از این مورد نادر از SNL شیرین کاری-مصاحبه من با صراحت کامل تایید. آن را نیز غیر معمول برای نشان دادن به استفاده واقعی, فیلم واقعی دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن—به جز که در یک زمان به آنها اجازه دهید او میزبان یک کل قسمت—اما هیچ چیز وجود دارد هر impersonator یا کمدین احتمالا می تواند اضافه کردن به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اخیر اظهارات در مورد تزریق مواد ضد عفونی کننده پس از آن عاقلانه نیست برای مطلا کردن لیلی.

بقیه شو بسیار نزدیک تقریب قبل از coronavirus SNL از دو هفته پیش اگر چه در خانه تولید شده منجر به یک تغییر ساختاری: این طرح شد کوتاه تر وجود دارد و خیلی بیشتر از آنها است. و نه از جمله “آخر هفته به روز رسانی” بخش نهایی قبل از قرنطینه قسمت از SNL توسط دانیل کریگ نه طرح است; John Mulaney قسمت است که قبل از آن تا به حال هشت. این هفته قسمت هفده طرح به همراه “آخر هفته به روز رسانی” به همراه مایلی سایرس انجام پینک فلوید را در سال 1975 مبتدی گیتار کلاسیک “Wish You Were Here.” سریعتر, سرعت, شد, بهبود در دو روش: این نمایش تا به حال شانس بیشتری برای خنده و اجتناب ناپذیر نتواند نمی موعد خود را خوش آمدید. این کار خیلی خوب است که آن را می شود به خوبی حفظ هنگامی که SNL بازگشت به استودیو 8H اگر چه این امر احتمالا نیاز به یک گران تعدادی از تغییرات صحنه.

شب بهترین طرح یک قسمت جدید از Kenan Thompson طولانی در حال اجرا نشان می دهد بحث کلاه برداری “آنچه با آن” که تصور آنچه که نشان می دهد ممکن است نگاه مانند تحت قرنطینه. نتیجه این است که در واقع شوخ تر از متوسط خود را قبل از همه گیر “آنچه که با” بخش چرا که سردبیران به درستی متوجه شد که اگر “آنچه که با” یک بحث واقعی نشان می دهد تولید آن کارکنان لزوما بود حداقل به عنوان unhinged به عنوان استعداد. آن شده است کمی بیش از یک ماه پس از جیمی فالون آغاز شده و با تجربه, در خانه, نشان می دهد بحث و فرم نه تنها بالغ آن را بدست منحط به اندازه کافی برای الهام بخشیدن به این نوع از سبک باروک تقلید مسخره امیز.

شب را برجسته دیگر نیز شاهد SNL کار در آشنا حالت است. قسمت این هفته تا به حال سه تجاری, تقلید, تمام, خنده دار, هر یک از درگیر شدن با این بیماری همه گیر در سطح های مختلف. چوپان Fineman را Airbnb آگهی ساخته شده است در اطراف یکی از Airbnb را قبل از همه گیر فروش رزین—”تبدیل شدن به یک Airbnb میزبان یک راه برای دیدار با جدید و هیجان انگیز مردم”—اما با استفاده از قرنطینه (و دو نقش عملکرد از Fineman) به بپرسید که آیا یا نه که زمین تا کنون ساخته شده هیچ حس برای شروع:

در ضمن تبلیغ برای Pornhub شد یک نقطه-در تقلید مسخره امیز از شکل جدیدی از تبلیغات: احساساتی “به تنهایی با هم” نقطه که اجازه می دهد ما می دانیم که اگر چه شرکت های بزرگ مانند آمازون و Smithfield مواد غذایی نمی تواند از لحاظ فنی قرارداد coronavirus آنها عمیقا همدردی با خود بمیرد انسان مشتریان (به عنوان طولانی به عنوان آن دسته از مشتریان هستند همچنین کارکنان که در مورد آنها بسیار بسیار مصرفی). SNL دسترسی به سهام همان فیلم کتابخانه ها که تبلیغ سازمان را که بدان معنی است که آنها قادر به تکثیر این نفرت انگیز ژانر جدید زیبا دقیقا:

Kate McKinnon و Aidy برایانت در زمان گسترده ترین رویکرد به همه گیر با یک فروشگاه مواد غذایی آگهی های ساخته شده در اطراف دو مشاهدات در مورد زندگی تحت قرنطینه: “وجود دارد برخی از محصولات مردم خرید نمی خواهد حتی اگر همه چیز به فروش می رسد” و “تلویزیون تولید شده تحت قرنطینه است عجیب و غریب و باورنکردنی بود.” عکس از مک کینون و برایانت در تلاش برای ارتباط برقرار کردن با یکدیگر از طریق greenscreen می ماهرانه ء:

اما نشان می دهد اکثر کاملأ پیچیده گردد تقلید مسخره امیز نبود تبلیغ آن Kenan Thompson زمین-مناسب تفریح و سرگرمی از نوع فیلم کوتاه بیشتر بینندگان هستند (امیدوارم) آشنایی با: O. J. Simpson را در پست توییتر اظهار نظر درباره رویدادهای جاری و شکایت که او مجاز به بازی گلف. در اینجا یک نمونه:

و در اینجا تامپسون نسخه است که نه تنها یک نقطه در اواخر دوره O. J. جعل هویت اما هوشمندانه صفر در عجیب ترین چیزی که در مورد O. J. است: فیلم های خود را عجیب و غریب اعتقاد است که هر کسی که می خواهید به دانستن آنچه که او فکر می کند در مورد هر چیزی.

در نهایت SNL است گسترش تبادل نظر روح زنده شنبه شب در خانه شامل مخاطبان. “آخر هفته به روز رسانی” شرکت میزبان مایکل Che و کالین Jost طولانی-تهوع در حال اجرا که در آن آنها را با یکدیگر بخوانید حرفه ای-پایان دادن به جوک ها هرگز آنها را قبل از دیده می شود زندگی می کنند در هوا. در اینجا یک نمونه از پیش همه گیر مثال:

در این هفته “آخر هفته به روز رسانی” Jost توضیح داد که آنها در حال رفتن به اجازه می دهد یک خوش شانس, philanthropically فکر ملکی برای پیوستن به در سرگرم کننده به منظور جمع آوری پول برای گرسنگی امداد و موسسات خیریه تغذیه امریکا وعده های غذایی بر روی چهار چرخ جهان مرکزی و هیچ بچه ای گرسنه است.

اگر شما می خواهم به نیروی مایکل Che به خواندن یک شوخی شما نوشته شده و شما می توانید پیشنهاد در اینجا. در مطبوعات زمان در حال حاضر به قیمت به $29,000 و وجود نزدیک به یک هفته به, اما به یاد داشته باشید: چهار سال در دانشگاه هاروارد هزینه $185,360 بنابراین هر چیزی کمتر مقرون به صرفه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>