حتی یک استیضاح محاکمه می کند کاخ سفید ضد مهاجر دستور کار است.

حتی به عنوان قاضی جان رابرتز ریاست سنا را محاکمه رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در دوشنبه دادگاه عالی استعداد ارشد کاخ سفید مشاور و مستند white ملی استفان میلر با بلند کردن دادگاه بدوی را در سراسر کشور دستور در مقابل تبعیض آمیز قوانین جدید است که نشان دهنده قوی ترین تلاش برای محدود کردن مهاجرت قانونی به آمریکا در بیش از یک قرن است.

تبلیغات:

در روز یادبود هولوکاست تمام پنج جمهوری-منصوب دیوان عالی کشور تایید شده توسعه از “اتهام عمومی” سیاست بود که یک بار استفاده می شود برای بستن درب روی پناهندگان یهودی از اروپا است. یک “اتهام عمومی” به لحاظ تاریخی با اشاره به کسی است که “در درجه اول وابسته به دولت برای امرار معاش” بر اساس دریافت خود را از “عمومی کمک نقدی.” در تلاش برای تشویق خود اخراج ساخت زندگی مردم بدبخت تهمت و دولت اعلام کرد در ماه اوت گذشته برنامه هایی برای گسترش تعریف یک اتهام عمومی — یک مهاجر که دریافت یک یا بیشتر تعیین شده خدمات عمومی — نتیجه ارائه یک خیابان که به انکار دائم. آن مجازات مهاجران برای استفاده از خدمات عمومی که آنها از نظر قانونی تحت عنوان.

بر اساس قوانین جدید حتی مهاجران قانونی که هنوز دریافت هر گونه کمک های دولتی هستند اما تعیین می شود “بیشتر از” نه به انجام این کار در برخی از نقطه در طول عمر خود می تواند اجازه ورود به آمریکا یا رد مجوز به باقی می ماند به عنوان مقیم دائم. این می اختیار به مقامات در تعیین که “اتهام عمومی.” یکی از مغلوب ساختن پیشی جستن اداره راهنمایی شامل هر مهاجر که در حال حاضر درآمد خانواده کمتر از 125 درصد سطح فقر فدرال. البته یک معیار را در نتیجه نژادی متفاوت اثرات به عنوان بسیاری از مهاجران از رنگ آمده از کشورهای با سطح دستمزد پایین. برای مثال چند ساکن در آفریقا کسب درآمد بالاتر از 125 درصد از آمریکا خط فقر. پس از مهاجرت به ایالات متحده آمریکا, اما, شاغل مردان مهاجر از آفریقا به دست آمده به طور متوسط $63,101 در سال 2012 — یا حدود 250 درصد از خط فقر.

تقریبا 544,000 مهاجران درخواست کارت سبز در سال است. با توجه به تجزیه و تحلیل از حزبی قیصر بنیاد خانواده حدود 94 درصد خواهد بود موضوع را به بررسی جدید در حالی که 42 درصد از مهاجران قانونی می تواند خود را ببینید, برنامه کارت سبز “در وزن منفی.” قوانین جدید خواهد حتی گمان حدود نیمی از ایالات متحده متولد شده شهروندان به احتمال زیاد به یک اتهام عمومی با توجه به مرکز بودجه و اولویت های سیاست.

تبلیغات:

کارت سبز انکار بر اساس اتهام عمومی سیاست را به طور چشمگیری افزایش یافت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان کار با وزارت امور خارجه رد صلاحیت بیش از 12 ، 000 متقاضیان ویزا در سال 2019 بر اساس قانون در مقابل فقط 1,033 نفر در سال 2016 در دولت اوباما.

در مسدود کردن این قانون در ماه اکتبر در ایالات متحده در منطقه قاضی جورج دانیلز یکی از پنج فدرال قضات به قانون در برابر تهمت و دولت به نام گسترش حکومت “منفور به رویای آمریکایی از این فرصت برای شکوفایی و موفقیت از طریق کار سخت و تحرک رو به بالا” و یک “سیاست محرومیت در جستجوی یک توجیه.” نیویورک قاضی دادگاه منطقه صادر شده در سراسر کشور مبنی بر اجرای آن و در حالی که مدار دوم دادگاه تجدید نظر اجازه او به دستور باقی می ماند در اثر مدار نهم دادگاه تجدید نظر لغو مشابه دستور. دادگاه عالی طرفه با مدار نهم در روز دوشنبه.

هیچ چیز در دیوان عالی کشور تصمیم آدرس میدهند یا اخلاق از مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست های مهاجرتی است. این تصمیم به طور کامل یک ماده قانونی صلاحیت به عنوان محافظه کار قضات آن را دیدم. آنها با تمسخر ایده دادگاه منطقه تحمیل سراسر کشور دستورات در مغلوب ساختن پیشی جستن دولت سیاست. عدالت نیل Gorsuch پیوست, توسط عدالت کلارنس توماس صادر پنج-صفحه concurring نظر با شنبه را با این استدلال که چنین در سراسر کشور احکام تجاوز اقتدار فدرال قضات است.

تبلیغات:

“مشکل واقعی در اینجا این است که به طور فزاینده ای رایج از دادگاه محاکمه سفارش امداد است که فراتر از این موارد قبل از آنها. آیا قاب به عنوان احکام ‘کشور’ ‘جهانی’ یا ‘کیهانی’ دامنه این دستورات به اشتراک گذاری اساسی همان نقص — مستقیم آنها چگونه متهم باید عمل می کنند نسبت به افرادی که احزاب به صورت” Gorsuch نوشت.

“آنچه در این بازی ماهرانه و هرج و مرج می شود ما افتخار است؟” Gorsuch پرسید.

تبلیغات:

اما به عنوان قاضی Daniels اشاره کرد در ماه اکتبر درست هرج و مرج ایجاد می شود نه با هيچ قضایی را نقد کنید اما با یک دولت که در تلاش است به شدت مختل تعیین که در هدایت سیاست های مهاجرتی برای بیش از یک قرن است. مغلوب ساختن پیشی جستن مقامات نیست “بیان همین دلیل آنها در حال تغییر اتهام عمومی تعریف چرا این تعریف جدید مورد نیاز است در حال حاضر و یا چرا تعریف مندرج در این قانون — که مطلقا هیچ پشتیبانی در تاریخ ایالات متحده آمریکا قانون مهاجرت — منطقی است” Daniels حکومت. با اجازه دادن به اجرای این قانون جدید به جلو حرکت کند و به هر حال دادگاه عالی است که کمک به ایجاد هرج و مرج و سردرگمی به اثر سرما. خانواده که شامل مهاجران در حال حاضر محروم مانده بحرانی خدمات از فراوانی از احتیاط و تقریبا قطعا ادامه خواهد داد به انجام این کار در هزینه های بزرگ.

دیوان عالی کشور با علاوه بر این از دو مغلوب ساختن پیشی جستن-برداشت قضات بارها خدمت به عنوان یک ابزار برای گاو دادگاه های پایین تر را به تسلیم در مهاجرت. به عنوان با شارژ مورد رابرتز دادگاه اجازه داده است مغلوب ساختن پیشی جستن وزارت دادگستری به جست و خیز دادگاه تجدید نظر به درخواست مستقیم رهایی از دیوان عالی کشور است. خیلی محافظه کار شکایت قضایی فعالیت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی