Scarborough تماس از مک کانل بیش از سکوت در مغلوب ساختن پیشی جستن عکس-op: آیا او تنها نقد رهبران سیاه و سفید?

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در روز چهارشنبه دوباره بالا برده یکی از مورد علاقه خود را نهفته است: که جو اسکاربورو MSNBC گفته سابق خود را به قتل کنگره کارمند.

حمله آمد به زودی پس از “صبح جو” میزبان رنگ و لعاب به رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل R-Ky., برای امتناع از محکوم کردن رئیس جمهور عکس-op در یک کلیسا ساخته شده ممکن است با متفرق کردن معترضان با گاز اشک آور و گلوله های لاستیکی.

تبلیغات:

در طول یک فاکس نیوز رادیو مصاحبه “فاکس و دوستان” میزبان برایان Kilmeade رئیس جمهور خواسته که چرا او تا به حال اختصاص داده شده به تکه های از وقت خود را به هل دادن افشا و خنثی تئوری توطئه به خصوص که این کشور قرقره میان یک همگرایی از یک سه گانه تاریخی بحران: نابرابری نژادی, یک بیماری همه گیر و رکود است.

“من فقط آن را انجام دهید —من ضربه به عقب” مغلوب ساختن پیشی جستن پاسخ داد. “من همیشه احساس Scarborough got away with murder. که غیر معمول نیست داستان — بنابراین ما لازم نیست به صرف مقدار زیادی از زمان در آن — اما من همیشه احساس کردند که.”

مغلوب ساختن پیشی جستن گرفته شده به توییتر در هفته های اخیر به تقاضا و بدون منطق است که مقامات فلوریدا بازگشایی رسیدگی به 2001 مرگ لری Klausutis که مشغول به کار به عنوان یک کارمند سابق در آن کنگره Scarborough منطقه در فورت والتون بیچ.

تبلیغات:

PolitiFact بنیانگذار لایحه Adair — در زمان سابق واشنگتن دفتر رئیس St. Petersburg Times — بررسی Klausutis’ مرگ چند دهه پیش. یک معاینات پزشکی رد آن منجر به زمانی که او سر خود را بر روی یک میز پس از سقوط ناشی از آریتمی های قلبی.

Scarborough, یک عضو سابق مغلوب ساختن پیشی جستن خود شد صدها مایل دور در واشنگتن در آن زمان است.

“من در زمینه سوابق درخواست ها و انجام یک نمایشگاه تعدادی از مصاحبه. من صحبت با مردم می دانستند که دستیار لری Klausutis و سوال از رئیس پلیس و معاینه پزشکی” Adair اخیرا در توییتی در مورد گزارش با اشاره به وجود شواهد برای حمایت از مغلوب ساختن پیشی جستن تئوری توطئه.

تبلیغات:

ساعت قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن که کسانی که اتهامات کاذب, Scarborough پاره به مک کانل در eponymous خود نشان می دهد برای دادن یک پاس به ناروا خود را برای عکس-op روزهای بعد از تظاهرات پس از جورج فلوید مرگ در مینیاپولیس پلیس بازداشت کرده است.

Scarborough فوران پس از مک کانل گفت: MSNBC خبرنگار Kasie شکار “من قصد ندارم به نقد افراد دیگر اجرای.”

تبلیغات:

“سکوت از تمام کسانی که خواهان زمانی که خواست به دفاع از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بود محکم برای خوب دلیل آنچه او انجام داد این بود شنیع” او گفت:.

اسکاربورو به یاد می آورد که چگونه تنها در ماه گذشته مجلس نمایندگان آمریکا گفت: اوباما “باید نگه داشته ام دهان خود را بسته” پس از رئیس جمهور سابق dinged مغلوب ساختن پیشی جستن botched پاسخ به کروناویروس بیماری همه گیر. مک کانل را گول زدن بود “ترین بدبینانه” از همه غیر از پاسخ های او اضافه شده است.

“او وجود دارد فقط کاملا هجوم باراک اوباما برای ساخت یک — فقط ساخت بسیار خفیف بیانیه چند هفته پیش” Scarborough گفت: رهبر اکثریت که یک بار گرفتار توپخانه ضد هوایی برای پوشیدن یک کت و شلوار قهوهای مایل به زرد پس از همان نگاه اوباما به عنوان “یک impeachable جرم.”

تبلیغات:

“آیا میچ مک کانل تنها نقد, سیاه, رئیس جمهور؟ – نیست نقد, سفید رئیس جمهور?” Scarborough پرسید. “آیا این مک کانل قانون است که ما در حال رفتن به استفاده از در حال حاضر؟”

خشم بیش نژادی و بی عدالتی و خشونت پلیس مشتعل است طی هفته گذشته پر سر و صدا ترین ناآرامی های مدنی به خرد و متلاشی شدن کشور از سال 1968. مغلوب ساختن پیشی جستن است به طور فعال antagonized عمدتا مسالمت آمیز معترضان با تهدید از نیروی نظامی.

دو هفته قبل از تیموتی Klausutis — لری شوهر سابق — ارسال نگران نامه ای به مدیر عامل توییتر جک دورسی گدایی که او را مغلوب ساختن پیشی جستن توییتهایی دربارهی اواخر خود را ،

تبلیغات:

توییتر حاضر به حذف آن توییت از تهمت اما هفته گذشته پرچم یک بی پایه و اساس تئوری توطئه در مورد تقلب انتخابات و نقاب یک صدای جیر جیر ستایش خشونت علیه معترضان در پی فلوید مرگ است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>