Scarborough ریپ Limbaugh برای هل دادن به بازگشایی اقتصاد: “خفه شو! شما در حال رفتن برای کشتن بیشتر مردم”

MSNBC جو اسکاربورو لعنتی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن رسانه متحدان برای هل دادن به بازگشایی اقتصاد و در معرض میلیون ها نفر از کارگران به کروناویروس جدید عفونت.

“صبح روز جو” به نام Rush Limbaugh برای ترغیب شنوندگان خود را به بازگشت به کار از خانه اش استودیو در فلوریدا زمانی که او را تقریبا به طور قطع نمی شود مایل به افشای خود را به ویروس.

تبلیغات:

“این همه تهمت و سر صحبت که می گویند ما باید بازگشایی اقتصاد در حال حاضر که این همه جعل — هی راش Limbaugh محلی خود را بروید Publix و کیسه مواد غذایی” Scarborough گفت. “اگر شما فکر می کنم آن را مانند یک ایده عالی است اگر شما فکر می کنم آن را مانند یک ایده عالی برای بازگشایی اقتصاد می تواند منجر شما به عنوان مثال با رفتن به یک فروشگاه مواد غذایی و کیسه مواد غذایی. شما می توانید آن را امروز.”

“وجود افراد دیگر در دیگر رسانه های خبری است که می گویند یک چیز روی هوا و, هنوز چیزی کاملا متفاوت از هوا مورد اقتصاد,” او اضافه شده است. “گفت: آن را — شما می دانید چه ؟ اگر شما فکر می کنم اقتصاد باید باز چرا شما بیرون رفتن و بیرون رفتن محافظت نشده بدون ماسک. آیا هر آنچه شما فکر می کنم ما باید انجام دهیم. شما بیرون بروید و کیسه های مواد غذایی و یا بیرون رفتن و پمپ گاز. شما می دانید من می دانم و شما می دانید که شما در حال رفتن به انجام این کار است. شما به صورت هدفمند تلاش برای آمپر رتبه بندی خود را با حمله به پزشکان مانند دکتر [آنتونی] Fauci با حمله به علم است.”

Limbaugh و دیگر محافظه کار رسانه ارقام خطر مخاطبان خود را زندگی می کند با ترغیب آنها به بازگشت به کار قبل از شیوع گسترده تست در دسترس است و شیوع بیماری می تواند شامل او گفت:.

تبلیغات:

“شما فکر می کنم آن را به شما کمک کند خود را با رتبه بندی” Scarborough گفت. “شما گفتن آمریکایی ها به بیرون رفتن و انجام همه چیز است که آنها را بکشند که کشتن عزیزان خود که کشتن شهروندان ارشد, و شما در حال انجام آن را برای رتبه بندی. اما شما نمی خواهد, خودتان آن را انجام, بنابراین اگر شما در حال حاضر به بیرون بروید و کار در یک دفتر با صدها نفر از مردم در اطراف شما بگویم که افراد دیگر برای انجام این کار به دلیل آن را فقط — آن را نه تنها نفاق است همچنین مرگبار مشاوره.”

همان کسانی که چهره های رسانه ها در حال حاضر مسئولیت برای برخی از coronavirus مرگ و میر تا کنون Scarborough گفت: چرا که آنها به عنوان تهدید به جای تشویق شنوندگان اعتماد به هشدارها و اقدامات احتیاطی.

“شما قرار بود به همراه رئیس جمهور در آن زمان” او گفت: “به شهروندان ارشد مشاوره بد دادن به کودکان و شهروندان ارشد مشاوره بد دادن نوه از شهروندان ارشد مشاوره بد دادن امنیت کاذب که به پایان رسید تا بله, ما می توانیم بگویم این است که به پایان رسید تا کشتار هزاران نفر از مردم که نمی توانید این پیام را به زودی به اندازه کافی. پس شاید شما باید فقط خفه شو حال حاضر و اجازه دهید پزشکان و اجازه دهید دانشمندان و اجازه دهید کارشناسان پزشکی انجام همه چیز آنها می توانید انجام دهید برای نجات جان شهروندان ارشد.”

تبلیغات:

“ما در حال صحبت کردن در مورد جمهوری خواه شهروندان ارشد, من صحبت کردن در مورد صرفه جویی در زندگی دموکراتیک شهروندان ارشد, من صحبت کردن در مورد صرفه جویی در زندگی محافظه کار شهروندان ارشد” Scarborough اضافه شده است. “من در واقع صحبت کردن در مورد صرفه جویی در زندگی بسیار افرادی که تا قلب مخاطبان خود را. شما نیاز به خاموش کردن توقف صحبت کردن در مورد عجله مستقیم به اقتصاد از آنجا که شما در حال رفتن برای کشتن بیشتر مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>