Scarborough: تهمت صرف تعطیلات آخر هفته به tweeting مانند یک “عمیقا آشفته شهروند ارشد” در حالی که مردم درگذشت

MSNBC را “صبح جو” میزبان جو Scarborough رفت بر بیهوده گویی در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در صبح روز دوشنبه, شلاق رئیس جمهور برای صرف تعطیلات آخر هفته دیوانه وار به tweeting حملات خود را درک دشمنان زمانی که او بود retweeting طرفداران او را ستایش.

همه به عنوان coronavirus همه گیر مرگ و میر گذشت 80,000 آمریکا زندگی می کند.

تبلیغات:

صحبت با شرکت میزبان میکا برژینسکی و MSNBC منظم Rev. Al Sharpton میزبان آغاز شده توسط ذکر است که رئیس جمهور شد از اتلاف وقت در هفته گذشته حمله به او در توییتر خواستار ریاست جمهوری تلاش های “غم انگیز است.”

با توجه به آخر هفته, به tweeting, دیوانگی, Scarborough گفت: رئیس جمهور آغاز شده است به مانند یک صدا “عمیقا آشفته شهروند ارشد” و آن را فلج جمهوریخواهان در انتخابات ماه نوامبر.

“ما می تواند این بحران به مراتب بهتر اگر دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را ترک” Scarborough اصرار داشت. “که قصد ندارم به اتفاق می افتد. اما شما می دانید که ما در حال صحبت کردن در حدود 50 جمهوریخواهان در اینجا. ما در حال صحبت کردن در حدود 30 جمهوریخواهان پنج خواهان رفتن بیش از وجود دارد گفت: “آقای رئیس جمهور ما درخواست شما را به ترک ما فقط درخواست شما را به انجام کار خود را. ما باید درد و رنج مردم ما در مناطق ما مردم درد و رنج در ما, متحده, ما باید به مردم بازگشت به کار, اما خود پزشکان داشتن گفتن شما برای سال در حال حاضر است که می تواند اتفاق می افتد بدون قوی تست رژیم, که در آن ما می توانید تست و ردیابی آقای رئیس جمهور. شما در حفظ و امتناع از انجام این کار است. شما تنها فرد در این دولت است که می تواند یک ملی رویکرد به تست برای ردیابی, برای درمان, برای انجام این نوع از چیزهایی که ما نیاز به انجام به بازگشایی اقتصاد ما را به صرفه جویی در کسب و کار ما در کشورهای ما است.'”

تبلیغات:

“نکته قابل توجه این است که با انجام هیچ چیز با اجازه رئیس جمهور بود بی پروا با به tweeting مانند برخی فقط عمیقا آشفته شهروند ارشد منظورم این است که آنها فقط صدمه زدن به خود و حتی بیشتر از” MSNBC میزبان خود ادامه داد. “وجود دارد هیچ بازمانده این برای بسیاری از این سناتور جمهوریخواه. وجود مقالات تمام آخر هفته که در آن جمهوری خواه و سناتور جمهوری خواه مشاوران بودند گفت: آنها در حال رفتن به دریافت شسته در یک زمین لغزش جاروب دور در یک موج جزر و مدی این سقوط در انتخابات ، در عین حال آنها در حال انجام هیچ چیز نیست.”

شما می توانید از بخش های زیر از طریق یوتیوب:

تبلیغات:

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>