صحنه های از رای دهندگان ویسکانسین رفتن به پای صندوق های رای در میان یک بیماری همه گیر در حال عمیقا نگران کننده


A man wearing a mask casts a ballot while a masked election worker looks on. A sign in the foreground says "VOTE" and features an American flag.

یک مرد کست رای خود را در کنشا ویسکانسین در روز سه شنبه.

کمیل Krzaczynski/گتی ایماژ

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

رای دهندگان در ویسکانسین شروع به رفتن به پای صندوق های صبح سه شنبه. بله شما که راست است. در میان جهانی از همه گیر یکی با رشد مرگ و میر در ایالات متحده است که دولت پیش رفتن با فرد رای گیری. ویسکانسین است که در حال حاضر تحت یک دو هفته اقامت در خانه سفارش از رژیم صهیونیستی است. تونی Evers که روز دوشنبه صادر کرد در آخرین لحظات فرمان اجرایی به دنبال به تعویق انداختن رای گیری تا ماه ژوئن زمانی که وجود دارد که حداقل برخی از شانس آن برگزار می شود با خیال راحت و بنابراین نسبتا. دولت جمهوری برگزار شد و دیوان عالی کشور به دست داشتن هیچ کدام از آن و به سرعت رد دولت دموکراتیک فرماندار. به تعویق افتادن منظور رد شد به نقض دولت است که قانون اساسی به قوه مقننه ایالتی قدرت برای تغییر تاریخ انتخابات. جمهوریخواهان کنترل مجلس قانونگذاری حال حاضر به حتی یک تغییر در طول یک جلسه اضطراری نامیده می شود توسط فرماندار بیش از آخر هفته. توافق قانونگذاران نیز حاضر به آن را آسان تر برای رای دادن از طریق پست به مردم اجازه می دهد برای جلوگیری از نشان دادن در پای صندوقهای رای است.

بنابراین در اینجا ما هستند. در حالی که انتخابات مقدماتی برگزار شد روز سه شنبه این موضوع بود که سرنوشت هزاران نفر از محلی نژادها برای دفاتر اعم از شهرستان ناظران به منطقه مدرسه اعضای هیئت مدیره و دولت و قضات که از نظر تنظیم به تغییر در طول این ماه است. Evers ” نظم داشته زمان officeholders در کار جدید به تعویق افتاد انتخابات برگزار می شود. منطق اساسی دولت حزب جمهوری خواه امتناع به تکان دادن است که کمتر مردم در انتخابات خوب خواهد بود برای آن انتخابات شانس به خصوص دادگاه عالی ایالت صندلی که برای grabs.

هر دولت دیگر با یک مسابقه برنامه ریزی شده برای ماه آوریل یا به تعویق افتاده و یا منتقل شده به پست الکترونیکی-در رای دادن. رای دهندگان در ایالت ویسکانسین در حال حاضر باید انتخاب بین رای دادن و سلامت خود را. صحنه در حال حاضر پوچ و نگرانی به عنوان انتظار می رود.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>