شومر دموکرات می گوید در مورد رفتن “Rooseveltian” در COVID-19 امداد. ترقی خواهان می گویند ما امیدواریم تا

پس از رهبر اقلیت سنا چاک شومر وعده داده شده در مصاحبه روز شنبه که او و مجلس نانسی پلوسی به زودی به پرده “Rooseveltian” coronavirus بسته کمک ترقی خواهان پاسخ با شک و تردید امید.

“اجازه دهید ببینیم که چه چیزی آنها پیشنهاد ایم” مترقی فعال استفانی Quilao. “برگزاری امیدوارم که بیش از حد بالا ،

تبلیغات:

شومر نیویورک از حزب دموکرات گفت: MSNBC را استفانی Ruhle که دموکرات ها مشغول به کار بودند در یک بسته برای کمک به قربانیان بحران اقتصادی ناشی از این ویروس که هنوز در حال گسترش در سراسر کشور و کشته شدن هزاران نفر.

“ما یک بحران بزرگ در اینجا گفت:” شومر. “ما نیاز به عمل در اینجا برای کمک به میانگین مردمی است. ما انجام داده ایم برخی در مجلس نمایندگان و سنا. ما نیاز به انجام خیلی بیشتر است.”

وینی وانگ از بنیانگذاران مردم برای برنی سابق و مشاور ارشد بهداشت ، برنی ساندرز’ انتخابات ریاست جمهوری نشان از حمایت او را برای یک تحول قطعه از قانون در تاریخ همتراز با FDR جدید مقابله:

تبلیغات:

با استناد به فرانکلین دلانو روزولت که قرارداد جدید کمک گرفتن ایالات متحده از رکود بزرگ شومر تنظیم است انتظارات بالا برای بسته.

“این خوب است” توییتی اقتصاددان استفانی Kelton. “در حال حاضر حفاری خود را از پاشنه در و اجازه دهید آن را انجام داده.”

اما برخی از ترقی خواهان بودند با احتیاط از وعده از دموکراتیک رهبری به ویژه در نور از گزارش که پلوسی است که با توجه به اضافه کردن کمک های مالی به یونان لابی به بعد لایحه در حالی که کم اهمیت جلوه دادن امکان از قانون معرفی با تشکر. Pramila Jayapal (D-شستشو.) برای چک تضمین پیشنهاد.

تبلیغات:

پارو پول نقد در گروه های لابی گری نوشت: چشم انداز آمریکایی‘s دیوید Dayen بود “احمق ترین مانور سیاسی” کالیفرنیا از حزب دموکرات می تواند با استفاده از اهرم در زمان حاضر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>