علم را انکار ایران نامزد پرواز در جت خصوصی و سپس سطل آشغال آب و هوا فعالان بیش از جت

نیوهمپشایر جمهوریخواه نامزد چوب پنبهای Messner که اختلافات علم در پشت بحران آب و بارها و بارها پرواز در یک هواپیمای جت خصوصی و سپس با انتقاد از تغییر آب و هوا فعالان برای انجام چیزی مشابه به همین.

Messner که تایید شده توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در پیشنهاد اولیه به صورت وقت بهداشت ، جین شاهین D-N. H. شده است صریح شکاک آب و هوا علم قبل از دست خوش پیشامد میشه به کامل در علم انکار در اوایل این سال است.

تبلیغات:

Messner که خود را یک “محافظه کار حفاظت از منابع طبیعی” خود-کمک های مالی مبارزات انتخاباتی خود نقاشی از ثروت به ارزش تا $45 میلیون. سرمایه گذاری خود را منابع متعدد شامل شرکت های نفت و گاز به ارزش تا $380,000 در کل. خود منابع شامل به 250.000 دلار در سهام اکسون موبیل و همچنین کوچکتر سهام در اوکلاهما طبیعی-شرکت گاز ONEOK آب و برق WEC انرژی و گاز و ویلیامز شرکت های طبیعی-گاز پردازنده با توجه به مه افشای مالی.

Messner روشن به آب و هوا فعالان در شهر هال در ماه دسامبر برای استفاده از جت خصوصی برای حضور در اجلاس آب و هوا مکرر انتقاد از افراد مشهور آب و هوا فعالان.

“ما باید به صورت جداگانه انجام کارهای … مانند کسانی که تغییر آب و هوا فعالان که پرواز در اطراف در جت خصوصی باید برای جلوگیری از انجام آن,” او گفت:. “آیا شما متوجه است که یک سفر در یک جت خصوصی از ایالات متحده به اروپا ایجاد CO2 بیشتر از احتمالا همه ما ایجاد کنید ؟ یک جت خصوصی سفر. پس بنابراین همه ما می تواند به کاهش مقدار CO2 تولید کنیم.”

تبلیغات:

اما Instagram پست از سال 2017 نشان می دهد Messner بارها و بارها ساخت پرواز در جت خصوصی با هیچ اشاره ای به انتشار گاز CO2. شخصی خود Instagram خوراک تاکنون ساخته شده ،

Messner حتی فیلمی از او در داخل یکی از جت با سگ خود را.

مسنر در پاسخ به سوال در مورد استفاده از یک هواپیمای جت خصوصی توسط متهم خود را دموکراتیک دشمنان از نفاق.

تبلیغات:

“نفاق سناتور جین شاهین بلندگو پلوسی AOC و دیگران در این موضوع قابل لمس است. آنها مطرح اقتصادی بلایای طبیعی مانند سبز جدید مقابله اما می گویند هیچ چیزی در مورد خود را لیبرال اهدا کنندگان و دوستان جت تنظیم در سراسر جهان” او در بیانیه ای گفت به سالن. “در عین حال من خاص بودن برای چند نادر خصوصی زمانی که پروازهای تجاری سفر امکان پذیر نخواهد بود چرا که سمت چپ است بتواند در نی و وحشت زده است که سی جین شاهین است که با مشکل جدی در اینجا در نیوهمپشایر.”

یکی از پروازهای Messner در زمان به یک بازی کالج فوتبال با توجه به عنوان ،

تبلیغات:

گروه های زیست محیطی محکوم Messner چرخش در این مسئله است.

“چوب پنبهای Messner در حال گسترش است آشکار دروغ برای توجیه خود را انکار علم” جری کوران رئیس نیوهمپشایر فصل باشگاه سیرا در بیانیه ای گفت: به سالن. “بحران آب و هوا واقعی است, آن را به وضوح نهفته انسان و آن را به صدمه زدن به سیاره ما در یک سرعت در حال شتاب سرعت.”

Messner ساخته شده است این نظرات در حالی که کمرنگ جلوه دادن انسان ساخته شده تغییر آب و هوا با وجود اجماع علمی در این موضوع است.

تبلیغات:

“مطالعات متعدد منتشر شده در په-مجله بررسی های علمی نشان می دهد که 97 درصد و یا بیشتر به طور فعال به انتشار آب و هوا دانشمندان معتقدند: آب و هوا-گرم شدن روند بیش از قرن گذشته بسیار به احتمال زیاد به علت فعالیت های انسانی” با توجه به ناسا.

اما Messner اصرار در دسامبر تاون هال که از آن ناشناخته بود که آیا فعالیت های انسانی منجر به تغییر آب و هوا.

“آیا ما واقعا می دانیم چه مقدار از تاثیر مرد تا به حال به تازگی در تغییر آب و هوا ؟ و من فکر می کنم پاسخ به این است که ما واقعا نمی دانم” او ادعا کرد. “با این که من خودم را یک محافظه کار حفاظت از منابع طبیعی است و این تنها زمین ما و ما باید به مراقبت از این زمین است.”

تبلیغات:

Messner بارها ابراز شک و تردید در مورد تغییر آب و هوا.

“من را مطالعه کرده اند که موضوع بسیاری وجود دارد و اطلاعات بسیار در خارج وجود دارد در مورد این تغییر آب و هوا چیزهای” Messner گفت: در ماه ژوئیه سال 2019 زمانی که عضو و از او خواست به انکار است که تغییر آب و هوا واقعی است. “گوش دادن تغییرات آب و هوا. از آن تاریخ زمین. همه درست است ؟ تاثیر که ما در آن هیچ کس واقعا نمی داند که بدون توجه به آنچه آنها می گویند. و من فکر می کنم وجود دارد یک سوال در مورد اینکه آیا تاثیر ما امروز متفاوت است و یا حتی بدتر از سه یا چهار هزار سال پیش که آتش سوزی جنگل ها که سوختن و کنترل آلاینده زمین است. بنابراین شما می دانید این ایده که علم است و حل و فصل نه تنها درست است.”

دانشمندان مخالف بود.

“مشاهدات در سراسر جهان آن را روشن است که تغییر آب و هوا است که اتفاق می افتد و دقیق تحقیقات علمی نشان می دهد که گازهای گلخانه ای منتشر شده توسط فعالیت های انسانی اصلی راننده” یک گروه از 18 آمریکایی انجمن های علمی در بیانیه ای گفت: بیش از یک دهه پیش.

تبلیغات:

Messner ساخته شده مشابه سخنان کمرنگ جلوه دادن انسان نقش در بحران آب و هوا در ماه نوامبر گذشته.

“آب و هوای زمین را تغییر داده است برای همیشه لطفا برای ، به حدی که فعالیت های انسانی اثرات که امروز من فکر نمی کنم ما می دانیم. من فکر نمی کنم این دانشمندان می دانم که او گفت:” در طول مبارزات انتخاباتی رویداد. “من فقط در جایی خوانده که در آن شما می دانید یکی از یخچالهای طبیعی است که ذوب در جایی آنها یافت می شود مانند هزار سال از درختان داخل یخچال. بنابراین آنچه که به ما بگویید ؟ آن را گرم قبل برای زمان بسیار طولانی به رشد هزار ساله درختان. و سپس آن را واقعا سرد دوباره به یخچال های طبیعی بازگشت. بنابراین من فکر نمی کنم ما می دانیم.”

Messner زیرفشار به تمام در علم انکار در مصاحبه با اخبار محلی خروجی WMUR در ماه مارس است.

“انسان تاثیر تغییر آب و هوا بسیار ناچیز است. همه حق است. من اعتقاد ندارم که ما می توانید انجام دهید تا تاثیر آن را” او اعلام کرد. “من فقط فکر می کنم افراطی[s], شما می دانید که می خواهید برای کنترل تمام قسمت های زندگی ما است ، و واقعیت این است که من فکر نمی کنم که خیلی تاثیر داشته باشه به هر حال … بنابراین من فقط — من فکر می کنم ترقی خواهان با استفاده از تغییر آب و هوا به عنوان توجیهی برای گرفتن بیشتر دولت در کنترل است.”

تبلیغات:

دانشمندان نه ترقی خواهان آنهایی که می گویند که تغییرات آب و هوایی واقعی است و انسان ساخته شده است.

“آب و هوای زمین است که در حال حاضر در حال تغییر سریع تر از در هر نقطه ای در تاریخ تمدن مدرن در درجه اول به عنوان یک نتیجه از فعالیت های انسان,” 13 سازمان های دولت فدرال به این نتیجه رسیدند در سال 2018 است.

Messner اصرار به سالن که او معتقد است در حفظ محیط زیست اما استدلال کرد که دموکراتیک طرح “غلط.”

“من نه تنها معتقدم که همه ما باید انجام بخشی از ما به حفظ محیط زیست من در آن زندگی می کنند. من درگیر در حفظ جامعه من در اینجا در نیوهمپشایر و من یک عضو فعال از آب تمیز از طریق تلاش های ما در حوزه آبخيز پروژه,” او گفت:. “ما باید حفاظت از سیاره زمین, اما ما باید این کار را انجام مسئولانه و با درک درستی که این کار خانواده ها و کسب و کارهای کوچک از نیوهمپشایر در حال صدمه زدن به بسیاری با بیش از رسیدن به قوانین مانند سبز جدید مقابله و آن غلط اسپین-آف.”

تبلیغات:

اما کوران استدلال کرد که Messner راه در علم در اطراف تغییر آب و هوا و تنها خدمت به فعال کردن تهمت و حمله به محیط زیست حمایت.

“Gutless جمهوری خواهان مانند مسنر که حاضر به ایستادن برای مغلوب ساختن پیشی جستن برای ترس از عذاب سیاسی در قدم اهسته با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت خرابه آب و هوا حمایت” گفت: سالن. “Messner clueless در مورد آب و هوا اورژانس و که در نوع خود از بی تفاوتی را باید یک فاجعه اثر در نیوهمپشایر اقتصاد محیط زیست و میراث. نیوهمپشایر سزاوار خیلی بهتر است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>