دانشمندان در حال مطالعه اینکه آیا سگ می تواند کمک به خر خر کردن coronavirus

پزشکی, تشخیص سگ همچنان مبهوت محققان با چه بینی خود را می توانید انجام دهید. سگ می تواند آموزش دیده برای تشخیص زمانی که یک فرد مبتلا به دیابت است و تجربه کم و یا قند خون بالا یا زمانی که کسی با یک اختلال تشنج در حال رفتن به یک تشنج. آنها قادر به خر خر کردن انواع مختلفی از سرطان در نمونههای خون و ادرار و عرق و بزاق و بازدم نفس با دقت زیادی شده است. بینی خود را آنقدر حساس است که برخی از آموزش سگ حیوان خانگی که لذت بردن از “تشخیص بازی” در پن دامپزشک سگ کار مرکز در دانشگاه پنسیلوانیا می تواند تشخیص سرطان تخمدان در یک قطره پلاسما.

این بویایی شاهکارهای همه التماس سوال: آیا سگ را از آنچه در آن طول می کشد قادر به تشخیص SARS-CoV-2 ویروس است که باعث COVID-19 در آزمایشگاه نمونه — و یا حتی به کمک صفحه نمایش مردم به طور مستقیم ؟

تبلیغات:

دانشمندان می دانند که قدرت از یک سگ بینی guardedly خوش بینانه است که سگ می تواند مورد استفاده برای شناسایی رمان coronavirus. “من گمان می کنم که آنها می تواند اگر ما می تواند آنها را آموزش مناسب و با خیال راحت می گوید:” مدل لباس, اتو, DVM, دکترا, بنیانگذار و مدیر اجرایی پن دامپزشک سگ کار مرکز.

فیلادلفیا سازمان مبتنی بر یکی از چندین محترم موسسات گام گذاشتن در پژوهش کنید اگر ویروس قابل تشخیص عطر و اگر سگ می تواند با خیال راحت و قابل اعتماد هشدار به آن است. این پیوست توسط موسسه خیریه پزشکی, تشخیص سگ در میلتون کینز انگلستان است که در همکاری با دانشگاه دورهام و لندن دانشکده بهداشت و طب گرمسیری و سگ عملکرد علوم در دانشگاه آبرن دانشکده دامپزشکی.

نستله, Purina Petcare ارائه پول دانه برای Dogs4Diabetics (D4D) در کنکورد واقع در کالیفرنیا است برای اثبات مفهوم آزمایش است که می تواند در یک ماه کامل. منطقه خلیج سازمان است زمان خود را برای رویکرد علمی به آموزش سگ ها برای تشخیص دیابت پایین در خود انسان شرکای اما موقتا تعویض دنده ها به تمرکز بر روی بیماری همه گیر.

تبلیغات:

علامت Ruefenacht یک اندازه گیری استانداردهای متخصص که تاسیس D4D در سال 2004 پس از کشف که سگ ها می توانند بوی این عطر دیابتی پایین امیدوار است که اگر سگ می توانید با خیال راحت این ویروس را شناسایی آنها می تواند مشغول به کار در این زمینه سه تا چهار ماه پس از اثبات مفهوم فاز. او می گوید D4D خواهد شد که “شفافیت کامل” بنابراین دیگران می توانند ایجاد برنامه های مشابه. او را تشویق به استفاده از دیسک نجات سگ برای کار.

“ما نیست و به دنبال ایجاد میلیون ها دلار. ما به دنبال به صرفه جویی در زندگی و به حداقل رساندن تاثیر COVID-19 در نوع بشر” او می گوید.

Ruefenacht و تیم خود را پیش بینی سه راه سگ خود را آموزش مدل می تواند کمک به جلوگیری از ویروس را گسترش اگر آنها به اثبات می شود بسیار قابل اعتماد:

تبلیغات:
  • در موقعیت های بالینی مانند در درایو تا مراکز تست و سگ می تواند اولین خط از غربالگری به خصوص در حالی که آزمایش چنین در تامین کوتاه مدت.
  • غربالگری افراد ورود به فضاهای عمومی مانند ساختمان های اداری بزرگ و یا فرودگاه
  • تشخیص این ویروس در سطوح آنجا که پزشکی تشخیص سگ در ونکوور بیمارستان با C. diff.

اثبات مفهوم فاز خواهد شد در واقع شامل موش نه سگ. موش در D4D به طور معمول صرف وقت آزاد خود را حلق آویز کردن با مربیان و با بهره گیری خانواده ها در تعطیلات آخر هفته. اما در طول تحقیقات اولیه موش خواهد بود hunkering پایین در ستاد برای ماه بدون معمول نزدیکی به مربیان برای از بین بردن هر گونه شانس آنها می تواند از انتقال ویروس در مورد آنها در تماس با آن با وجود دقیق پروتکل های ایمنی.

جوندگان معمولا خر خر کردن نمونه های بزاق و عرق از بیماران دیابتی در هیپوگلیسمی را به مطمئن شوید که نمونه کار خواهد کرد برای آموزش سگ است. (پاداش خود را برای یک کار خوب انجام می شود ؟ یک کلیشه موش درمان: پنیر هر چند برخی ترجیح می دهند شیر استخوان است.) در این ماه به موش ها آموزش داده خواهد شد در بزاق دهان و نفس, نمونه های گرفته شده از افراد مبتلا COVID-19. اگر موش ها می توانند یاد بگیرند به افتراق این نمونه از کسانی که از افرادی که ویروس آنها را در حرکت به عرق نمونه.

تبلیغات:

Ruefenacht می گوید: عرق شده است نشان داده شده است برای انتقال ویروس و اگر موش ها می تواند تشخیص دهد این ویروس از عرق نمونه آنها را در سگ به قطار در عرق برای مرحله بعدی از تحقیقات است.

به سازمان بهداشت جهانی متحده وجود دارد هیچ مدرکی سگ می تواند انتقال COVID-19 و که شده است وجود دارد تنها یک مورد از یک سگ با این ویروس در هنگ کنگ است. مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری را در صفحه وب مورد حیوانات و COVID-19 تساوی نتیجه همان: “ما شواهدی وجود دارد که حیوانات خانگی از جمله حیوانات خانگی می تواند گسترش COVID-19.” (یک مقاله جدید در طبیعت, اما نشان می دهد که گربه ها ممکن است مستعد ابتلا به این ویروس است و می تواند گسترش آن به دیگر گربه ها. صاحبان گربه نباید نگران هر چند از آنجا که “هیچ مدرک مستقیمی وجود دارد که گربه آلوده ترشح کافی coronavirus به تصویب آن را به مردم” با توجه به virologist نقل شده در مقاله است.)

با دقت انتخاب شده سگ در سگ عملکرد علوم (CPS) شده اند قادر به تبعیض های متعدد ویروس ها و باکتری ها در طول چند سال گذشته با توجه CPS co-مدیر کریگ زاویه دکترا. او امیدوار است که تحقیقات CPS در حال آماده سازی برای انجام را نشان می دهد که سگ ها قادر به تشخیص SARS-CoV-2 در آزمایشگاه نمونه.

تبلیغات:

“آنها [سگ] قطعا توانایی شناسایی دیگر ویروس ها. ما فقط باید برای کشف کردن بهترین راه برای نزدیک شدن به مشکل…و انجام مطالعات بیشتر برای دیدن اگر آن را ممکن است,” او می گوید.

ایمنی زیستی میباشد. دکتر زاویه می گوید CPS این تیم چند رشته ای از کارشناسان موضوع در ویروس شناسی, باکتری شناسی, بیماری های عفونی, تکنیک های آزمایشگاهی شیمی و سگ آموزش را توسعه داده اند روش به ضبط ویروسی هدف بو و استریل کردن آنها را به یک سطح امن به طوری که آنها در حال حاضر عبور است که پرش از روی مانع. اما هنوز هم وجود دارد چالش های قابل توجهی.

“این یک مشکل پیچیده را حل کند چرا که ما در بازی uncharted waters ویروس شناسی و شیمی تجزیه,” او می گوید. “ما همچنین باید مطمئن شوید که سگ ما شرکای خواهد ماند هدف خاص به یک سویه خاص و تعمیم به دیگر گونه های کروناویروس و یا دیگر distractors در ارتباط با ویروس.”

تبلیغات:

اگر سگ می تواند قابل اعتماد تشخیص ویروس و تشخیص آن از سایر ویروس های مرتبط با آن می تواند یک بازی را تغییر. گسترده آزمایش ضروری است به منظور دریافت جلوتر از ویروس ها و “پهن کردن منحنی” به عنوان شعار می رود . با منبع پزشکی کمبود شایع علاوه بر این صدها سگ می تواند یک راه عملی برای سرعت صفحه نمایش ده ها میلیون نفر از مردم است.

من به عنوان دیده بان سگ من گاس خواب در آفتاب کنار اسباب بازی های خود را, من امیدوار است که خود را از راه دور عموزاده در سراسر جهان ممکن است قادر به کمک به جلوگیری از میلیون ها نفر از مرگ با انجام آنچه آنها بهترین را انجام دهید: با استفاده از آنها فوق العاده بینی برای ساده چک از رفتار و محبت و ستایش است.

بیوگرافی: ماریا Goodavage است نیویورک تایمز نویسنده پرفروشترین دکتر, Dogs: چگونه بهترین دوستان ما در حال تبدیل شدن ما بهترین دارو و دیگر کتاب در مورد سگ کار.

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>