دانشمندان با انجام اولین ژن حذفی در یک cephalopod

در یک برنامه به طور بالقوه عظیم دستیابی به موفقیت برای تعدادی از رشته های علمی, یک تیم از دانشمندان گزارش آنها قادر به انجام اولین ژن حذفی در یک cephalopod — است که ارائه یک ژن خاص باطل.

“اگر ساخته شده ژنتیکی رام ماهی مرکب و دیگر یادبود ارائه ثروت از بیولوژیکی چیز تازه ای که می تواند خار کشف” نویسندگان این گزارش که بر اساس یک مطالعه رهبری دریایی بیولوژیکی در آزمایشگاه دانشمندان جاشوا روزنتال و کارن کرافورد نوشت: علمی خود مقاله منتشر شده در مجله زیست شناسی کنونی. “در بی مهرگان نه تنها آنها دارای مراتب بزرگترین مغز آنها نیز بیان پیچیده ترین رفتارهای.”

تبلیغات:

به عنوان یک نتیجه از این تیم به رهبری توسط روزنتال و کرافورد که چگونه به انجام یک ژن حذفی در ماهی مرکب گونه Doryteuthis pealeii با استفاده از CRISPR-Cas9 سیستم به صورت هدفمند ژن اختلال.

دانشمندان به طور خاص در یک ژن که تولید ommochromes یک بیولوژیکی رنگدانه است که تعیین کننده رنگ چشم در سخت پوستان و حشرات است. با ضربه زدن مربوط به مواد ژنتیکی دانشمندان قادر به به طور موثر از بین بردن رنگدانه در مرکب ، فقط به عنوان مهم است “دقیقا زمان بندی CRISPR-Cas9 تحویل در طول توسعه اولیه درجه از رنگ می تواند بطور عالی یا ظریف یا کنترل می شود.” به عنوان یک نتیجه “این مطالعه نشان دهنده بحرانی پیشرفت به سمت ساخت ماهی مرکب ژنتیکی سر براه.”

نویسندگان ابراز هیجان در مورد امکانات علمی درگیر در تحقیقات خود از ماهی مرکب و دیگر یادبود در میان باهوش تر بی مهرگان موجودات زنده و تونند کاملا غیر معمول برای حیوانات.

تبلیغات:

“توانایی حذفی ژن در ماهی مرکب ما را قادر به پرسیدن سوالات جدید” نویسندگان نوشت.

تحقیقات خود را می تواند راه را برای پیشرفت های جدید در زمینه های مانند رباتیک پزشکی, مواد, علم زیست شناسی تکاملی و هوش مصنوعی است. این همچنین بدان معنی ماهی مرکب ممکن است پیوستن به لیست حیوانات است که می تواند به طور گسترده ای مورد استفاده در مطالعات ژنتیکی یک گروه است که همچنین شامل میوه, مگس, موش و zebrafish.

“یادبود (حداقل coleoid یادبود — ماهی مرکب, ماهی مرکب و هشت پا) دارای بزرگترین مغز بی مهرگان,” روزنتال گفت: سالن طریق ایمیل. “آنها نیز تکامل یافته و منحصر به فرد طرح های بدن و پیچیده ترین سیستم های استتار. مطالعه ما باز می شود درب در حال قادر به مطالعه ژنتیک چگونه این سیستم تکامل یافته است.”

تبلیغات:

روزنتال همچنین در مورد پتانسیل کاربردهای پزشکی از تحقیقات خود را.

“در تمام سیستم های بیولوژیکی اطلاعات ذخیره شده در DNA” او گفت:. “در هر زمان به اطلاعات که مورد نیاز است کپی RNA و سپس رمزگشایی به پروتئین است که انجام بسیاری از وظایف. یادبود را بسیار تکامل یافته سیستم برای ویرایش اطلاعات ژنتیکی آن را به عنوان عبور می کند از طریق RNA. این توانایی ویرایش RNA می تواند مورد سوء استفاده برای انسان درمان مثل پاک کردن بیماری های ژنتیکی و یا مدیریت درد است. ما در حال حاضر توانایی مطالعه cephalopod ژن که ویرایش RNA در یک سطح بسیار بالاتر.”

تبلیغات:

وی افزود: “علاوه بر این یادبود از طریق برنامه ریزی و تلفظ پیری در پایان زندگی خود را. در بسیاری از این پيری خرس شباهت به انسان, بیماری های عصبی مانند آلزایمر و پارکینسون. با ژنتیکی tractability, یادبود ممکن است توسعه به مدل قدرتمند برای این اختلالات است.”

این است که نه تنها اخیر ماهی مرکب-اخبار مرتبط. ماه گذشته یک مرده ماهی مرکب غول پیکر شسته شده در ساحل در آفریقای جنوبی ارائه محققان با یک فرصت نادر برای بررسی سالم ماهی مرکب غول پیکر. اولین فیلم از یک ماهی مرکب غول پیکر دستگیر شد تنها هفت سال پیش در سال 2013.

ماهی مرکب غول پیکر و عظیم الجثه, ماهی مرکب به مدت طولانی در یک وضعیت نمادین در فرهنگ ما است. قصه های از ماهی مرکب حمله به کشتی ها می توان به سن وایکینگ ها و روم باستان فیلسوف و طبیعت Pliny the Elder نوشت 2000 سال پیش از یک “polypus” بود که “عظیم فراتر از همه مفهوم” و “بازدم وحشتناک ترین بوی.”

تبلیغات:

Pliny the Elder همچنین نوشت که “وجود دارد نه یک حیوان در دنیا وجود دارد که خطرناک تر است برای آن قدرت از بین بردن یک انسان زمانی که در آب است. استقبال از بدن خود آن را خنثی مبارزات خود و تساوی او در زیر با آن feelers و متعدد آن مکنده, وقتی که, به عنوان اغلب مورد است آن اتفاق می افتد به یک حمله بر یک کشتی شکسته مارینر یا یک کودک است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی