نزدیک به 500 میلیون سال نوری دور سیگنال های رادیویی مرموز است که خود را تکرار.

این یک قطعه جدید در پازل سریع radio bursts (FRBs) — کوتاه از امواج رادیویی است که آنقدر قدرتمند است که دانشمندان را قادر به تشخیص آنها بر روی زمین وجود خود برون ریشه. سریع radio bursts سخت به مطالعه به دلیل چگونه مختصر آنها معنی تلسکوپ نمی تواند اغلب تمرکز بر روی آنها در زمان به نگاه خوب است.

تبلیغات:

از این رو این کشف جدید از سریع رادیو پشت سر هم که تکرار یک بار در هر 16 روز یک عمده سرنخ و نشانه اولین بار دانشمندان مستند یک الگوی قابل پیش بینی در این میان مرموز تکرار سیگنال است که منشاء آن در اعماق فضا.

“ما نتیجه گیری کرد که این اولین بار است که شناسایی تناوب از هر نوع در یک FRB منبع” محققان گفت: در کاغذ. “کشف یک 16.35 روز تناوب در یک تکرار FRB منبع سرنخ مهم به ماهیت این شی.” تکرار FRB لقب گرفته است FRB 180916.J0158+65.

خاص اختر فیزیک است که باعث FRBs است که هنوز هم ناشناخته, اگر چه همه مشاهده FRBs از کهکشان خارج از خود ما است. از جمله سیگنال بودند برای اولین بار کشف در سال 2007. آن را که قبلا تصور می شد که چنین پالس تصادفی بود اما با توجه به فوق مقاله منتشر شده در سرور arXiv در اواخر ژانویه محققان مطالعه FRBs کشف کرد که FRB 180916.J0158+65 درجه یک “تکرار” به معنی آن ساطع انفجار بارها و بارها و به دنبال یک الگوی منظم.

تبلیغات:

دانشمندان تنها کشف دو تکرار FRBs از جمله یکی در بالا ذکر شد. FRB 180916.J0158+65 بود جستوجو کرد با استفاده از کانادا هیدروژن شدت برداری آزمایش (سنج, رادیو تلسکوپ) در بریتیش کلمبیا. با استفاده از صدای سنج ایجاد کردن, محققان دریافتند که بین سپتامبر تا اکتبر 2018 و 2019, FRB 180916.J0158+65 را انفجار خوشه به مدت چهار روز و پس از آن متوقف شد بعد از 12 روز قبل از انتشار یک سیگنال را دوباره در روز 16. نویسندگان این مقاله فرض یک توضیح احتمالی می تواند مداری حرکت به این معنی که هنگامی که یک شی در حال حرکت رو به جلو در حالی که کشیده شده توسط گرانش به سمت یک شی دیگر در همان زمان.

“با توجه به منبع محل در حومه عظیم مارپیچی کهکشان یک سیاهچاله ابر پرجرم همراه بعید به نظر می رسد اگر چه پایین تر-جرم سیاه چاله ها ماندگار” محققان بیشتر توضیح داده شده است. “آینده مشاهدات هر دو شدت و polarimetric و در همه wavebands می تواند تمایز میان مدل و به شدت تشویق, به عنوان در حال جستجو برای periodicities در دیگر تکرار کنید اگر پدیده عمومی است.”

تا این مشاهدات FRBs به نظر می رسید به طور تصادفی. به طور کلی کمتر از 70 FRBs مستند شده است.

تبلیغات:

وجود دارد در حال رقابت تئوری به چه FRBs می شود. یک توضیح مسلم است که FRBs هستند در نتیجه از یک سیستم دوتایی شامل یک ستاره و یک ستاره نوترونی با توجه به یک مقاله جداگانه منتشر شده در arXiv که نگاه در همان داده ها از FRB 180916.J0158+65. در این نظریه نوترون ستاره می تواند ساطع radio bursts که گاهی مسدود شده توسط مات باد.

این آخرین یافته ها نشان می دهد که چگونه انسان ها ممکن است نزدیک به درک این کیهانی پازل.

تبلیغات:

هر چند تمدن ما ارتباط برقرار غالبا با امواج رادیویی این سیگنال های مرموز هستند و احتمالا در آینده از یک تمدن بیگانه به عنوان سالن قبلا گزارش شده است.

“بعید است که همه FRBs از تمدن های بیگانه با توجه به قدرت مورد نیاز در فواصل کیهانی اما ممکن است” Avi, لوئب, صندلی از دانشگاه هاروارد نجوم گروه قبلا گفته سالن. “ما کار کردن اعداد در یک مقاله با postdoc, Manasvi Lingam دو سال پیش است.”

“یکی از نیاز به استفاده از تمام قدرت قطع زمین از خورشید” برای ایجاد یک FRB قابل مقایسه شدت به آنهایی که ما شناسایی کرده ایم در زمین لوئب گفت. اما لوئب را فرض که “بخش کوچکی از نزدیکی FRBs می تواند مصنوعی رادیو پرتوهای گسترده در سراسر آسمان است.”

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی