Sean Hannity محکوم مسلح مستند در اعتراض نادر با مغلوب ساختن پیشی جستن: “نمایش قدرت خطرناک است”

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است در دفاع از معترضان در میشیگان نشان داد که در برابر دولت stay-در-خانه سفارش با نیمه تفنگ.

اما بسیار بعید است که فرد مخالفت با او: فاکس نیوز’ Sean Hannity, یکی از شبکه ترین حزبی تهمت حامیان و یک مفسر با سابقه ای طولانی در coronavirus trutherism.

تبلیغات:

“در میشیگان — من شماره یک حامی متمم اول قانون اساسی و متمم دوم” گفت: Hannity در دوشنبه پخش. “در حال حاضر هیچ کس بزرگتر مدافع متمم دوم از شما واقعا. هر کس حق اعتراض به محافظت از خود و سعی کنید برای دریافت به این کشور باز است. این شبه نظامیان در اینجا نگاه کنید و این طولانی اسلحه ؟ Uhhh هیچ.”

“نمایش قدرت خطرناک است” Hannity ادامه داد. “قرار می دهد که پلیس ما در خطر است. و راه, پیام شما هرگز شنیده می شود و هر كس از شما مردم هستند. هیچ کس نباید تلاش برای ارعاب مقامات با یک نمایش قدرت است. و خدای ناکرده چیزی اتفاق می افتد, آنها در حال رفتن به بعد از همه ما مطیع قانون متمم دوم مردم!”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>