Sean Hannity تهدید به شکایت از رسانه ها برای انتقاد فاکس نیوز’ coronavirus پوشش

رادیو فردا میزبان Sean Hannity تهدید به شکایت یک ادعا “رسانه اراذل و اوباش” در طول یک شنبه شب بخش که در آن او خطاب انتقادات که سرزنش جناح راست شبکه را پوشش بیماری همه گیر کوروناویروس به عنوان خطرناک است.

“آنچه آنها در حال انجام است و دافعه” Hannity ادعا کرد. “این بسیار زشت است. آن لطمه می زند و کشور است. این نباید ما را متعجب زیرا آنها متنفر مغلوب ساختن پیشی جستن در هر ثانیه دقیقه ساعت در هر 24 ساعت در روز برای بیش از سه سال است. آنها به نمایندگی از رسانه های جناح از حزب دموکرات: نه چیزی بیشتر.”

تبلیغات:

Hannity افتتاح بخش با دروغ ادعا که “رسانه های اراذل و اوباش” بود “به دنبال راه هایی اوه به چماق زدن رئیس جمهور [دونالد] تهمت سیاسی” در حالی که پوشش جهانی و همه گیر. فاکس نیوز میزبان ادعا شده که این به اصطلاح “اراذل و اوباش” تا به حال تحریف پوشش خود را از بحران و با اشاره به یک جدول زمانی از کار خود را در وب سایت خود را “به طوری که آنها نمی تواند ادعای نادانی هنگامی که من فکر می کنم در مورد آنها را تحت پیگرد.” (سالن شد و یکی از رسانه های ذکر شده در فوق ارسال.)

در طول چهار شنبه پخش Hannity با اشاره به سرمقاله منتشر شده توسط رسانه های جریان اصلی که او ادعا تا به حال صدمه زدن به کشور است. او به نام یک Feb. 5 op-ed و op-ed در واشنگتن پست که انتقاد مغلوب ساختن پیشی جستن چین سفر بان کی مون به عنوان بی اثر و نژادی متهم توسط Rosie Spinks و همچنین به عنوان یک Feb. 26 ستون نیویورک تایمز که در آن گیل Collins حمایت برای تماس COVID-19 “Trumpvirus.” Hannity همچنین حمله قطعه نظر توسط پست اریک Wemple (که او بارها و بارها توهین به “جوش”) که به نام روباه اخبار میزبان به اخراج می شود و ستایش CNN و MSNBC برای امتناع از حمل مغلوب ساختن پیشی جستن کامل جلسات مطبوعاتی در این بیماری همه گیر.

هر چند Hannity مصاحبه دکتر Anthony Fauci در ژانویه و ابراز نگرانی در مورد بیماری همه گیر در آن زمان او در موارد دیگر عنوان اهمیت آن است. او تمسخر جناح چپ نگرانی در مورد بیماری همه گیر در یک Feb. 25 تک صدایی که در آن او ادعا کرد که “رسانه ها و اوباش و حزب دموکرات افراطی رادیکال حزب سوسیالیست می خواهم شما را به فکر می کنم” که “آخرالزمان قریب الوقوع است و شما در حال رفتن به همه می میرند. همه شما در 48 ساعت آینده. و این همه به رئیس جمهور تهمت گسل.”

تبلیغات:

Hannity تاسف در طول یک مارس 9 قسمت که “من دوست ندارم که چگونه ما در حال ترساندن مردم بی ارزش” و ادعا کرد رئیس جمهور منتقدان در تلاش بودند به “چماق زدن” او “با این جعل است.” او همچنین به دروغ ادعا کرد روز بعد که “هیچ رئیس جمهوری تا کنون به جز دونالد ترامپ تا کنون عمل کرده و سریع تر از همیشه عمل کرده و دیر یا بیشتر انجام می شود برای جلوگیری از گسترش یک بیماری عفونی.” او خواندن نامه ای از یک ناشناس, دکتر, در هفته گذشته شعار ممکن است محاسن هیدروکسی کلروکین یک اثبات نشده دارو برای درمان جدید کروناویروس شده است که در تبلیغ توسط رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به رغم هشدارهای دکتر Anthony Fauci.

فاکس نیوز میزبان نیز دعوت مغلوب ساختن پیشی جستن بر روی برنامه خود را در هفته گذشته که در آن رئیس جمهور ادعا کرد که “ما هزاران نفر یا صدها هزار نفر از مردم که بهتر است فقط با شما می دانید نشستن در اطراف و حتی رفتن به محل کار برخی از آنها به کار می کنند اما آنها بهتر است.”

Hannity است که نه تنها در میان فاکس شخصیت های که گسترش اطلاعات غلط در مورد این بیماری همه گیر. Lynette “الماس” Hardaway و راشل “ابریشم” ریچاردسون به دروغ ادعا دوشنبه که رسانه ها تا به حال متورم تعداد COVID-19 مرگ و میر به منظور صدمه دیده مغلوب ساختن پیشی جستن. Laura Ingraham اصل ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن برای انکار شدت همه گیر توصیف منتقدان خود را به عنوان “وحشت نيستم” و نادرست این ادعا که مراکز کنترل بیماری است “به شدت سیاسی سازمان است.”

تبلیغات:

سابق فاکس کسب و کار شبکه میزبان تریش ریگان ادعا ماه گذشته که “این استیضاح بیش از همه دوباره. و مانند با مولر بررسی خواهم با اوکراین-دروازه آنها اهمیتی نمی دهند که آنها صدمه دیده است. آیا توان خود نیاز به ایجاد هیستری جمعی برای تشویق فروش در بازار بر خلاف هر چیزی که ما دیده ایم به تازگی و یا اینکه آیا آن را برای ایجاد هیستری جمعی برای جلوگیری اقتصاد ما مرده در آهنگ های خود, آیا بچه های خود را. آنها به ما گفت که چقدر آنها طلب رکود اقتصادی به عنوان یک راه برای خلاص شدن از دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.” (ریگان بود که بعد از اخراج از فاکس کسب و کار شبکه است.)

سازمان دیده بان ویدیو کامل از طریق Media Matters for America:

تبلیغات:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>