فصل 3 قسمت 1: در برابر جهان

این یک متن قسمت 1 از فصل 3 از سرعت رایت. گوش دادن به بازیکن های زیر و یا عضویت اینجا.

این پادکست به زبان است که برخی از مردم ممکن است توهین آمیز است.

آن شد نوامبر 29, 1994 و Tupac Shakur دچار مشکل شد.

او در دادگاه برای سوء استفاده جنسی لواط و در اختیار داشتن سلاح. یک زن را متهم کرده بود که او را از راه او را تا به تجاوز در نیویورک اتاق هتل. داوران آغاز شده تعمق که آن روز صبح.

توپاک مواجه شد احتمال حبس طولانی مدت محکوم شود. کار خود را در حال حاضر رنج می برند. او می خواهم از دست رفته یک فیلم نقش یک نقطه مهمان در یک سریال تلویزیونی.

و لوایح قانونی بودند تا ستون. توپاک پول نقد مورد نیاز.

در طول محاکمه او را به صرف شب خود را رفتن را از یک استودیوی ضبط به دیگری. او در تلاش بود به رپ راه خود را از تباهی مالی.

آسان Mo زنبور عسل بود یک تهیه کننده از بروکلین. او در استودیو با توپاک بسیاری از کسانی که شب.

آسان MO زنبور عسل: آن 6 p. m. شش ساعت در هر روز است. بنابراین آنچه که او انجام می دهد این است که او را به رفتن به دادگاه به روز و 6 بعد از ظهر تیز boom! او می خواهم مجسمه نیم تنه از طریق درب بسته نرم افزاری از انرژی است. “یو یو ما رو به انجام این کار است.” او صحبت کردن در سریع واقعی. او یک بسته نرم افزاری از انرژی و یا او فقط به حال به شما واقعا نگه دارید تا با او.

در نوامبر 29th, توپاک اولین جلسه با ران G. محلی mixtape DJ. این بود که به صورت رایگان—توپاک بود و امیدوار بود یک آیه را به موسیقی خود را با بیرون آمدن از boomboxes حتی اگر او قفل کردم.

جلسه بعدی برای پول است. توپاک بود برش یک مسیر با کمی شان یک خواننده رپ که بزرگترین ضربه را به آن نقطه بود “Hickeys در قفسه سینه خود را.” این همکاری نمی کنه Tupac back در بالای نمودار, اما آن را کسب او 7000 دلار.

این جلسه در چهار استودیو های ضبط صدا در میدان تایمز. چهار بود مشغول نقطه. SWV, Mobb Deep and Deborah Cox نیز ضبط آن شب.

و پس از آن بود Junior M. A. F. I. A. رپ گروه آغاز شده توسط کریستوفر والاس بهتر به عنوان شناخته شده the Notorious B. I. G. Biggie بود در استودیو همراه با شان “پف” شانه سر خود را ضبط.

به عنوان توپاک با نزدیک شدن به ساختمان با سه نفر از دوستان آنها شنیده ام صدای از هشت داستان بالا.

چیکو دلم VEC: و بس بود “Yo” که به نظر می رسد مثل توپاک پیاده روی تا خیابان.”

که چیکو Delvec عضو Junior M. A. F. I. A. and Biggie دوست دوران کودکی. او و Lil’ بس که او نیز در این گروه بودند و در نظر گرفتن یک استراحت در بالکن سیگار کشیدن باعث کندی و آزادسازی فنجان آب رهگذران.

چند سال قبل از چیکو شده بود یکی برای متقاعد کردن Biggie به خم شدن و بر روی بلوک خود را در بدفورد-Stuyvesant. اساسا چیکو تبدیل Biggie به یک زمان crack فروشنده. او به Biggie اعتماد به نفس جیب پول و اعتبار. زمانی که Biggie شد ثروتمند و مشهور رپ بازگشت او به نفع ساخت چیکو عضو Junior M. A. F. I. A.

این که چگونه چیکو در بر داشت خود را در چهار شب که ضبط آهنگ ها برای این گروه اولین آلبوم.

چیکو دلم VEC: و ما مانند “توپاک? آنچه شما چیست؟” بنابراین همه ما زد به بالکن و نگاه بیش از وجود دارد و مانند “Wooo wooo آخ Pac آخ Pac.” و او در راه رفتن مانند “Yo” who dat که dat?” و ما مانند “یو پک Pac.” بنابراین دسته از niggas جیغ “Yo” توپاک wooo wooo.” و بس بود “Yo” این Lil بس. ما در اینجا در استودیو.” و توپاک است مانند “Lil بس? What’s up, my nigga?” ما صحبت کردن به او را از بالکن.

چیکو در نظر گرفته توپاک اچ—شما می توانید شنیدن آن را در صدای او. همان چیزی که درست بود از بقیه Biggie را دایره. آنها با نگاه کردن به توپاک. آنها می خواهم به استقبال او زمانی که او بازدید بروکلین.

چیکو دلم VEC: بنابراین ما جیغ مانند “Yo” آمده است در اطراف گوشه. بس گون به طبقه پایین می آیند و شما.” مانند “yo” کلمه ؟ چه my nigga?!” او بسیار خوشحال بود. مانند “yooooooooo!”

توپاک رهبری به لابی چهار Studios برای دیدن دوستان خود را و ضبط یک آیه. چند ساعت بعد او را ترک چهار در یک gurney بدن خود را پر از سوراخ گلوله.

زمانی که من شروع به گزارش توپاک و کریستوفر “Biggie” والاس چند ماه پیش خانه دارد و من نمی دانم—در مورد رابطه خود را که در آن رفت و چگونه خود را به قتل تغییر این دوره از hip-hop.

اما این لحظه در gurney: این یک بخشی از داستان که من فکر کردم من تا به حال قفل شده است.

وجود دارد این عکس نمادین شاید شما آن را دیده ام. از آن گرفته شد که خارج از چهار Studios. توپاک در یک برانکارد و با یک بند در سر و گردن. و او را چسبیده انگشت وسط خود را.

او عصبانی در هر کس و همه چیز.

من همیشه فرض بر این او بود کوه در می رم پرنده در این عکاس است. که او عصبانی شد و در رسانه ها برای حمله به حریم خصوصی خود را در این فوق العاده آسیب پذیر لحظه.

اما چیکو دلم Vec به من گفت من تا به حال آن اشتباه: توپاک با دادن انگشت به Biggie و خدمه اش.

چیکو دلم VEC: Tupac کردن, آسانسور, روی تخت بیمارستان, آنها wheeling او را … و او به دنبال ما را با انگشت وسط خود را مانند, “Fuck you niggas.”

جوئل اندرسون: به خانواده?

چیکو دلم VEC: راست. او گفت: “برو میشم niggas.” در دوربین. اما در حالی که آنها نورد او را خاموش آسانسور, او به دنبال ما را در برابر دیوار و شما مانند, او گفت:, “Fuck you niggas.” با انگشت وسط. شما نمی دیدن تصویر ؟

جوئل اندرسون: “من دیده ایم این تصویر از او چسبیده – من فکر کردم که به رسانه ها ،

چیکو دلم VEC: “Nooooo. که بود برای ما!”

چیکو به من گفتن که این شد و آن این بود که در لحظه ای که متحدان دشمنان شد. من می خواهم دیده می شود عکس, اما من تا به حال دیده نشده که.

چه چیز دیگری به حال من از دست رفته ؟ چه چیز دیگری من نیاز به دانستن به درک که Biggie and Tupac بودند و چگونه آنها می خواهم هر دو تا پایان مرده ؟

این است Slow Burn فصل سه, Biggie and Tupac. من میزبان خود جوئل اندرسون. در طول هشت قسمت شما در مورد شنیدن خلاق زندگی و مرگ غم انگیز دو از هیپ-هاپ را بنیادی استعدادها از صداها و زاویه شما هرگز قبل از شنیده. شما در مورد نحوه شنیدن یک دوستی رفته بد تبدیل به یک کشور جنگ چمن…چگونه شعر در مورد خشونت تاری به چیزی واقعی است…و چگونه محققان موفق به حل قتل دو قرن 20th مهم ترین هنرمندان است. این قسمت 1: در برابر جهان است.

در سال 1994 توپاک محدود به نظر می رسید برای تبدیل شدن به ستاره درخشان هیپ هاپ تا به حال تولید شده است.

او 23 سال: جذاب و بی حرمتی و واقعا خوش تیپ. او می تواند سوئیچ در یک لحظه از شاعر انقلابی به سرحال قاتل. او ستاره دار در یک فیلم با جانت جکسون بود و مورخ مدونا.

در همان زمان کسانی که به توپاک فکر می کردم که او به نظر می رسید و محکوم است. آسان Mo زنبور تعجب اگر توپاک بود بخت برای پیدا کردن مشکل در هر کجا که او رفت.

آسان MO زنبور عسل: من نمی دانم به هر دلیل آن را مانند به نظر می رسید … مثل من پدر و مادر آنها از جنوب. من در مورد به صحبت می کنند و برخی از آنها lingo. اما به نظر می رسید مانند شیطان بود خود را در دنباله.

توپاک متولد شد و به جنگ. در سال 1969 مادرش Afeni و لومومبا عبد شکور دو از 21 Black Panthers به اتهام برنامه ریزی بمب گذاری سراسر شهر نیویورک است. و رو به 300 سال زندان محکوم Afeni Shakur انتخاب برای نشان دادن خودش در دادگاه اگر چه او تا به حال هرگز به پایان رسید ،

Afeni و 12 سایر Black Panthers تبرئه شدند در مارس 13, 1971. یک ماه بعد او به هنگام تولد به توپاک.

توپاک در اوایل سال سخت بود. پس از Afeni طلاق لومومبا شکور او و توپاک و خواهر خود را Sekyiwa منعکس از نیویورک به بالتیمور به شهرستان مرین در شمال کالیفرنیا. Afeni معتاد به کراک کوکائین. خانواده بی خانمان در حالی که برای.

بدون توجه به جایی که آنها رفت توپاک تلاش به جا. لاغر شکست و unathletic, توپاک بود و هرگز یکی از بچه های باحال. او گفت که او حتی نتوانست در فروش علف های هرز.

اما او یک خواننده و یک متفکر و او خودش را به عنوان یک بازمانده. در اینجا او در سال 1988 زمانی که او 17 ساله معلم مدرسه ابتدایی بالا.

TUPAC SHAKUR: من واقعا بد دوران کودکی است. و پدر من بد دوران کودکی است. و من تا به حال بد دوران کودکی است. اما من عاشق دوران کودکی من, حتی اگر آن را بد بود من آن را دوست دارم. من احساس مانند آن را به من بسیار آموخت. و من احساس می کنم هیچ چیز نمی تواند فاز من.

توپاک هنری استعداد آشکار بود. در بالتیمور او شروع به بازیگری و رقص; در شهرستان مرین او شعر نوشت و گفت که او می خواست به انجام شکسپیر است. او از اولین شکست خود را به عنوان یک بازگشت به بالا رقصنده با اوکلند گروه رپ دیجیتال زیرزمینی.

چیزهایی که نقل مکان کرد و سریع پس از آن. در نوامبر سال 1991 او اولین آلبوم خود 2Pacalypse Now. چند ماه بعد او ستاره دار در اولین فیلم آب.

او 20 سال و ناگهان او معروف بود.

هر دو آلبوم و فیلم متمرکز بر مشکلات این محله: شکسته موسسات و فقر و خشونت پلیس. شخصیت او در آباسقف بود و نوع بچه ای که جامعه شناسان و سیاستمداران خواستار شد “فوق العاده درنده.” اسقف بود که یک نوجوان سیاه پوست از دست می دهد که خود را در خشم در شرایط و تبدیل به یک ظالم قاتل.

TUPAC SHAKUR به عنوان اسقف در آب: من دیوانه. اما شما می دانید چه چیز دیگری ؟ من اهمیتی نمی دهد. I don’t give a fuck about you. من اهمیتی نمی دهد در مورد فولاد. من اهمیتی نمی دهد در مورد Raheem یا. من اهمیتی نمی دهد در مورد خودم.

فیلم درست شد اما منتقدان گفت: توپاک بود “مغناطیسی” و “خاورمیانه روانی”.

در ماه اوت سال 1992 در حالی که او مشغول کار بر روی دومین آلبوم توپاک رفت و برگشت به شهرستان مرین برای یک جشنواره موسیقی. پس از نشان دادن او مطرح شده برای عکس و امضا امضا. سپس او را به بحث با یک دسته از مردم از او می خواهم با رشد است.

گزارش گفت: این دوستان قدیمی عصبانی بودند که توپاک بود توهین شهرستان مرین در یو! MTV Raps—هر چند که ممکن است فقط یک شایعه. یک تفنگ بیرون آمد, عکس از کار اخراج شدند و شش ساله اش کشته شد یک گلوله ولگرد. گفته تیرانداز آمده بود به جشنواره با توپاک اما هیچ کس تا کنون به اتهام قتل.

Afeni Shakur بعد گفت که این پسر مرگ “آسیب توپاک عمیق در داخل.” در آلبوم بعدی خود را با استفاده از یک عجیب تحریف صدای توپاک پرداخت می شود احترام به کشته و شش ساله و سرزنش تیراندازی در افرادی که حسود از موفقیت خود را.

“چیزی 2 مرگ 4″—2Pac

[از “چیزی 2 مرگ 4” توسط 2Pac]

جوان Qa گذارد

به یاد داشته باشید که نام

علت همه شما mothafuckas

که رفتن به قبر خود را با این نام در خود مغز

علت حسادت و بی مبالاتی

چیزی است 2 مرگ 4

که آلبوم نامیده می شد به شدت 4 My N. I. G. G. A. Z. بیشتر از آن بود که خشمگین پاسخ به توپاک دشمنان و منتقدان. توپاک شدت انتقاد کرد پلیس در رسانه ها و معاون رئیس جمهور دن کویل—شما می شنوید در مورد دشمنی خود را در قسمت بعدی.

اما پیگیری کردم که بیشترین توجه را صدا کاملا متفاوت از هر چیز دیگری در این آلبوم است.

“Keep Ya Head Up” شد الهام بخش نوای سیاه, نوع آهنگ هایی که بازی کردم در جوانان کلیسا رقص و cookouts. Afeni به نظر می رسد در این ویدئو. آن را به شماره 12 در بیلبورد هات 100.

منتقدان هیپ هاپ متهم خواننده های رپ از glamorizing از بدرفتاری با زنان است. “Keep Ya Head Up” در زمان یک نگاه سخت در این نوع زن ستیزی.

“Keep Ya Head Up”—2Pac

[از “Keep Ya Head Up” توسط 2Pac]

و از آنجا که همه ما از یک زن

کردم نام ما از یک زن و بازی ما از یک زن

من تعجب می کنم که چرا ما را از ما زنان

چرا ما تجاوز زنان ما ما نفرت ما ،

این آهنگ منتشر شد به عنوان یک واحد در اکتبر 8, 1993. یک ماه بعد توپاک اخبار ملی ساخته شده و آن را به حال چیزی برای انجام با موسیقی خود را.

خبرنگار: Tupac Shakur, رپ, ستاره فیلم ستاره دستگیر شد در نیویورک به اتهام لواط و تجاوز جنسی.

توپاک و دو مرد دیگر دستگیر شدند در پارکر Meridien Hotel در منهتن.

خبرنگار: رپ خواننده Tupac Shakur منتشر شد در $50,000 وثیقه امروز متهم به حمله جنسی در نیویورک ،

توپاک ملاقات Ayanna جکسون در یک کلوپ شبانه در نیویورک جایی که او در حال آماده شدن برای شلیک یک فیلم است. آن شب برای اولین بار آنها را بوسید در کف رقص. توپاک بعدها می گویند که جکسون انجام می شود دهان او را سمت راست وجود دارد. جکسون ادعا کرد که او فقط می خواهم بوسید محل انشعاب بدن انسان خود. بعد آنها رفت و برگشت به هتل سوئیت جایی که آنها تا به حال رضایت طرفین ،

چهار روز پس از آن او را دوباره و دوباره. هنگامی که جکسون وارد که دومین سفر او آغاز شده و به توپاک یک ماساژ. و سپس برخی دیگر از مردان وارد اتاق شد.

یکی از آنها بود توپاک جاده مدیر چارلز فولر. یکی دیگر از ژاک Agnant بهتر به عنوان شناخته شده “هائیتی جک.” شما خواهید بود با شنیدن بیشتر در مورد او.

در دادگاه Ayanna جکسون شهادت دادند که توپاک می خواستم برای به اشتراک گذاشتن با این مردان دیگر است. او گفت: توپاک به او گفت: – قول – “آنها در حال رفتن به شما صدمه دیده است. آنچه که شما برای من انجام دهید شما برای آنها انجام.”

او در توضیح این حوادث دوباره در یک مصاحبه در سال 2018 است. او یاد کرد و گفت به توپاک, “هیچ, هیچ, هیچ, هیچ, من نمی خواهم این. این است نه آنچه من می خواهم.”

او به یاد او و او اسپندکس سیاه و سفید لباس پاره پاره از بدن او.

“من نمیخواهم بگویم که من تا به حال رابطه جنسی با او را,” او گفت: در مورد توپاک. “من مورد تجاوز قرار گرفت و توسط او آن شب به دلیل نبود رضایت طرفین.”

زمانی که او شده است می خواهم یک چهره عمومی توپاک شده بود دچار مشکل با قانون است. در یک سال و نیم قبل از دستگیری او متهم شده بود از آن زمان که یک فن که خواسته بودم برای تولدش حمله یک راننده ماشین لیموزین, تلاش برای ضربه دیگری رپ با بیس بال خفاش و حمله به آلن هیوز مدیر شرکت فیلم Menace II Society.

جدی ترین توپاک دستگیر شده بود در آتلانتا پس از او دو وظیفه افسران پلیس. اما شواهد وجود دارد او می خواهم دفاع و اتهامات بودند کاهش یافته است.

این زودتر اجرا فهم با قانون تا به حال واقعا صدمه دیده توپاک را در موسیقی و یا فیلم و کسب و کار. اگر هر چیزی که می خواهم burnished خود سخت-مرد تصویر.

سوء استفاده جنسی مورد متفاوت بود.

امکان زمان زندان و از دست دادن خود را از پرداخت گیگابایت ساخته شده توپاک احساس خطر می کنند. او را ایستاده در نیویورک است. اما در اولین روز از داوران مذاکرات او در دفاع از خود در بداهتا کنفرانس مطبوعاتی در خارج از دادگاه.

TUPAC SHAKUR: چرا او را چیزی شبیه به آن ؟ چون hell hath no fury like a woman تمسخر. شما می دانید چه کنم ؟ من گناه از بسیاری از چیزها است. من گناه احتمالا از یک مردسالار خوک. من به جرم احتمالا نمی مراقبت به اندازه من گفت: من به جرم صرف زمان کافی با مردم مثل من باید. اما من نه به جرم تجاوز به عنف.

در تصویری که از روز, نوامبر 29th, شما می توانید یک جمعیت گردان توپاک و scrum از خبرنگاران. توپاک مستقر باقی مانده است اما شما می توانید احساس خود را تشدید ساخت. او اشاره کرد در یک توطئه به سکوت او را برای خود اعتقادات سیاسی. این نوع از استدلال خود پلنگ سیاه مادر ممکن است را ساخته اند که 25 سال پیش از آن.

توپاک به نظر می رسید استعفا داد به این واقعیت است که هیئت منصفه خواهد او را به عنوان چیزی بیش از یک قاتل رپ.

TUPAC SHAKUR: آن را برای من سخت به این باور است که یک هیئت منصفه کامل از بیشتر زنان طبقه متوسط هستند رو درک که در آن من از آنجا که خانواده به سختی درک که من از آمدن و خانواده پوشش قتل و گه هر روز. و خانواده با من مثل من نیویورک را بدنام ترین جنایتکار و خانواده می دانم که این مردم پرتاب نوزادان از ویندوز و puttin’ em در زباله سوز. همه من را raps. من رپ و صحبت کردن با صدای بلند! بزرگترین جرم است که صحبت کردن با صدای بلند شما می دانید چه کنم ؟ خانواده ندارد و هیچ چیز دیگری جز آن.

اگر توپاک به اعدام محکوم شد و تمام اتهامات او رو در نیویورک او در سال زندان زمان.

به مسائل بدتر از او هم می خواهم یک دشمن خطرناک: با همکاری متهم “هائیتی جک” Agnant.

جک و توپاک حال تبدیل شدن به دوستان در حالی که او در حال انجام تحقیقات برای بالا لبه یک فیلم که در آن او با بازی های خشونت آمیز فروشنده مواد مخدر. جک تا به حال متولد شده است در هائیتی اما از سن آمد در بروکلین به عنوان یک کودک رو سنگین-مجموعه چوب تا بچه. او شهرت خود را با سرقت از فروشندگان مواد مخدر, اما او می خواست برای رسیدن به کسب و کار موسیقی.

دریک پارکر بود نیویورک کارآگاه پلیس در 1990s. سپس او شنیده زیادی در مورد هائیتی جک.

دریک پارکر: مردم گفت که زمانی که او به باشگاه رفت و به مکان افراد مورد احترام او ، شما می دانید مانند شما از راه خود را. او تا به حال این نوع از هرزه.

جوئل اندرسون: چرا ؟ او یک شخص بزرگ راست است ؟

دریک پارکر: Nah اما او یکی از آنها بود بچه ها دیوانه, شما می دانید. مردم تکرار. پس او زد و او زد در اطراف. شما می دانید, او یکی از کسانی که دیدن که سریع به شما آمده است اگر شما آمد او را در راه اشتباه است.

زمانی که جک و توپاک آویزان جک کردم و علف های هرز و توپاک پرداخت صورتحساب. جک ادعا کرد او به توپاک اولین رولکس. او همچنین توپاک به صنوبر تا نگاه خود را با جواهرات.

اما به عنوان مورد خود را به رهبری به دادگاه شکاف شکل گرفته بین دو نفر از آنها. جک امن خود را وکیل کسی است که اغلب با کار پلیس نیویورک اتحادیه. توپاک آمد به این باور جک تنظیم کرده بود او را.

TUPAC SHAKUR: آنها همه در همان هتل به عنوان من. همه آنها درست در همان اتاق با من. چرا من تنها کسی در دادگاه در حال حاضر ؟ به همین دلیل است که دوربین های دیجیتال همه در من است ؟ و در گزارش و تمام این اتهامات. من هیچ چیز. من اتهام در کنسرت با برخی از بچه ها. جایی که آنها در?

توپاک سعی به جدا کردن از هائیتی جک. در یک مصاحبه او به نام جک یک “آویز کرد.” هنگامی که آنها را به یکدیگر در یکی از پف احزاب توپاک جک نادیده گرفته و به جای گیر به مسئله مهمی است.

این بی احترامی آشکار. حتی دشمنان اذعان کرد حضور هر یک از دیگر اگر فقط با سر اشاره کردن سر. و بی احترامی به کسی مانند هائیتی جک خطرناک بود.

بنابراین تا جایی که توپاک بود در نوامبر 29, 1994: در مواجهه با زندان زمان beefing با یک گانگستر سوزاندن از طریق پول در دفاع جنایی وکیل و به عنوان چهار Studios به آنچه که او امیدوار خواهد بود آسان هفت Gs از کمی شاون.

یکی ممکن است مانع شد کمی شاون مدیر جیمز Rosemond که رفت به نام جیمی مرید. جیمی بود از بروکلین که در آن او می خواهم به دست آورده هرزه برای سرقت و خرید و فروش مواد مخدر. جیمی تا به حال با آن مواجه اتهامات اعم از در اختیار داشتن سلاح به قتل درجه دوم. او تلاش برای رسیدن به صنعت موسیقی به نمایندگی از رپرهای.

در همان روز که توپاک ساخته شده است که سخنرانی بزرگ در خارج از دادگاه از او به نام جیمی مرید برای پرسیدن به چهار Studios. در تماس است که جیمی گفت که او نمی باید $7,000 او شده است می خواهم امیدوار کننده است. زمانی که توپاک تهدید به نشان می دهد تا برای جلسه جیمی گوشی را گذاشت. دقیقه بعد به نام جیمی برگشت و گفت: او می خواهم مطمئن شوید که توپاک کردم $7,000.

این استدلال در مورد پول با جیمی مرید بود یک ایده خوب نیست. اما توپاک شد بی باک به نقطه بی مبالاتی. شاید این شخصیت اسقف مالش کردن او و یا شاید او بازیگری را از یاس و نومیدی. اما او در مورد به اجازه دهید خود را دریافت پاره پاره کردن.

توپاک و دوستان خود را وارد لابی چهار Studios درست پس از نیمه شب. این زمانی است که چیکو دلم Vec و Lil’ بس دیدم آنها را از بالکن. در حالی که چیکو ماند طبقه بالا بس رهبری را در یک آسانسور با Nino Brown یکی دیگر از اعضای Junior M. A. F. I. A.

پایین در لابی دو مرد با پوشیدن چکمه و ارتش خستگی بر خاست به عمل است.

مردان هم اسلحه داشتند و به آنها دستور داد همه در لابی در طبقه. هر کس اطاعت—به جز توپاک, اقدام بی پروا دوباره.

توپاک به ضرب گلوله کشته شد و پنج بار. او به زمین افتاد. مردان مسلح لگد او را ربوده و خود را از $30,000 حلقه الماس و 10000 $در زنجیر طلا. آنها را توپاک الماس نکردم رولکس سازمان دیده بان—که شده است یک هدیه از هائیتی جک.

در پنت هاوس studio, Biggie و چیکو دلم Vec تا به حال هیچ ایده ای در هر یک از این ها اتفاق می افتد. و سپس دوستان خود را متوقف و Nino Brown با عجله پشت در به پنت هاوس و گفت: آنها آنچه را دیده بودم در لابی. Biggie گفت: خدمه اش به ماندن در جایی که آنها بودند. او و چیکو قرار بود برای دیدن آنچه که اتفاق می افتد پایین.

افراد مسلح در حال حاضر از صحنه فرار کرد. اما لابی چهار Studios هنوز هرج و مرج خونین.

چیکو دلم VEC: در زمان ما وجود دارد و پلیس وجود دارد. بنابراین همه ما طبقه پایین گرفتن جستجو توسط پلیس. و ما مانند “Oh shit—ما بوی باروت.” ما مانند “لعنت بس آنها بود و نه دروغ. کسی که واقعا در این شخص.” و ما می بینیم این شخص توپاک را bandana بر روی زمین و خون وجود دارد و ما مانند “Oh shit.”

اما هیچ توپاک. برخی از زمان قبل از پلیس وارد شدند و قبل از Biggie و چیکو رو به پایین به لابی توپاک ساخته شده آن را بر روی یک آسانسور بود که رفتن.

او سوار تا به طبقه هشتم و سپس خود را کشیده به استودیو جایی که او قرار بود برای دیدار با شاون. گلوله به حال قرق سر و سوراخ خود را از دست ران و بیضه.

او ساخته شده آن را به یک صندلی و با استفاده از حوله کاغذی سعی کنید برای جلوگیری از خونریزی.

اتاق پر شده بود با نیویورک هیپ هاپ مشاهیر. آنها شنیده ام آنچه اتفاق می افتد به توپاک و وجود دارد برای بررسی در او. پف کرده بود وجود دارد. طوری که پف مربی آندره Harrell و اعضای مختلف Junior M. A. F. I. A.

Biggie و چیکو هنوز طبقه پایین برگزار می شود در آنجا توسط پلیس.

توپاک بود اشتباه ناراحت و… مشکوک. او بعدها گفت که هیچ کس در اتاق را حتی نگاه او در چشم. شاید جیمی مرید دستور داده بود یک ضربه بر او. شاید آن را به حال شده است هائیتی جک. شاید مردان در استودیو می دانستم که می خواهم آن را انجام داده و نمی گفت.

چیکو را انکار می کند که Biggie and Junior M. A. F. I. A. تا به حال هر گونه اتصال به تیراندازی. چیکو می گوید که Biggie آمد پایین با اسلحه چرا که او آماده بود برای دفاع از توپاک.

چیکو دلم VEC: و اگر شما می بینید که فیلم شما ببینید ما بیرون آمدن چهار استودیو و پلیس وجود دارد. و آن را بسیار خنده دار بزرگ تا به حال اسلحه به او راه رفتن گذشته پلیس. پس چگونه ما سعی می کنیم به شما در تنظیم و nigga ما آمد به شما را پایین نگه دارید!

کارآگاه مردخای Dzinkansky یکی از, قتل, پلیس که در پاسخ به تیراندازی. هنگامی که او تا به هشتم-طبقه studio, او شروع به سوال همه از جمله توپاک بود که هنوز هم وجود دارد, رسیدگی به خود زخم.

مردخای DZINKANSKY: این که چه کسی از Andre Harrell و تمام افراد دیگر است. من تا به حال هیچ ایده—صفر است. به من از آن همه چیز در مورد توپاک ضربه بودن. او قربانی و گرفتن پسر بد. اما در سمت تلنگر, او که قرار بود به همکاری با ما. و من درک می کنم آن را در حال حاضر. من در نگاه به گذشته خوب است. شما مراقبت از آن است. شما در حال رفتن به انجام آنچه که شما میخوای انجام دهد. هیچ چیز وجود دارد من می توانم انجام داده اند و به اجبار او را به صحبت می کنند.

امدادگران وارد شده و انجام توپاک از چهار استودیو بر روی یک برانکارد. او تقریبا برهنه و بسیار آشفته. این لحظه ای بود که او تمدید انگشت وسط خود را نسبت به چیکو و Biggie.

چیکو دلم VEC: و آنها او را گرفتار. و ما به دنبال او با قرار دادن انگشت وسط مانند, “Fuck you niggas.” و مانند “Yo” چرا این شخص دیوانه ما در مورد چیزی…در مورد چه…ما نمی اشتباهی” شما می دانید آنچه من گفتم’?

چیکو و Biggie که توپاک اشتباه گرفته شد—پس از همه, او می خواهم فقط ادم بیکار و تنبل شده است-با عجله و تقریبا کشته شدند. آنها نمی توانند باور او می خواهم آنها را سرزنش برای عکسبرداری است. و در انصاف به چیکو و Biggie وجود دارد بسیار کمی شواهدی وجود دارد که آنها درگیر شدند.

پس از او انجام شده از چهار Studios, توپاک گرفته شده بود به بیمارستان بلوو. یک تیم از 13 پزشکان مشغول به کار برای تعمیر آسیب دیده رگ های خونی در پای راست خود را.

زمانی که او در بیرون از عمل جراحی, توپاک گفت که او احساس آسیب پذیر در اطراف همه ناآشنا پزشکان. او همچنین نمی خواهم که دشمنان خود را می دانم که در آن برای پیدا کردن او را.

توپاک قابل درک است که مردان مانند هائیتی جک و جیمی مرید تا به حال قدرت به پایان کار حتی در یک بیمارستان است.

او همچنین فکر مردان که به او حمله شبیه این نوع از دیدن Biggie آویزان با در بروکلین. و توپاک در بر داشت و آن ماهی است که او تنها یک در میان تمام ستاره در چهار آن شب—که سرقت کردم و شات.

اگر شما توپاک آن ممکن است ام به نظر می رسید مانند یک مجموعه به شما بیش از حد.

بنابراین توپاک بررسی خود را به خارج از بیمارستان کمتر از سه ساعت پس از عمل جراحی بر روی پای خود. خود را جراح گفت: او هرگز دیده می شود هر کسی را ترک و مانند آن.

توپاک نمی خواهم به جایی بروید او می شود تا او پناه در آپارتمان از یک دوست: بازیگر یاس ، آنها می خواهم ملاقات کرد زمانی که توپاک مهمان-ستاره دار در طنزهای مختلف جهان.

یاس پسر: اول از همه او به ضرب گلوله کشته شد و پنج بار کسی می خواست او را مرده و راه رفتن در اطراف دانستن که واقعا تحت تاثیر قرار توپاک روح. بود و بسیاری از آنچه که من در تماس با روحانی, غنی سازی, رفتن در اطراف او. منظورم این است که ما واقعا در تلاش برای را که زندگی دوباره به او.

توپاک بازگشت به دادگاه بعد از شنیدن هیئت داوران حکم در Ayanna Jackson مورد. او نگاه به عنوان ضعیف به عنوان او بود. او وارد یک صندلی چرخدار, احاطه شده توسط نیروهای امنیتی این کشور اسلام است. سر خود را در صدر بود با پشم یانکی ها عرقچین پوشش داده شده است که خود را باند. او مجبور به ترک قبل از حکم خوانده شد چرا که پای او رفته بود بی حس.

توپاک داشت به جرم سوء استفاده جنسی. که به معنای زندان زمان هر چند او می خواهم که صبر کنید برای شنیدن طول دوران محکومیت خود را.

توپاک را codefendant چارلز فولر کردم چهار ماه پشت میله های زندان. هائیتی جک pled گناه به سوء رفتار جنسی و مشروط. ساخته شده است که توپاک و حتی بیشتر مشکوک که جک بود که با همکاری پلیس.

قاضی مجاز توپاک برای باقی می ماند رایگان در 25.000 دلار اوراق قرضه در حالی که او بهبود از صدمات است. او صرف چند هفته آینده در یاس پسر آپارتمان برای مراقبت توسط مادرش Afeni و خصوصی ، این میوه از اسلام و از اعضای سابق حزب پلنگ سیاه نگهبانی.

او تا به حال مقدار زیادی از زمان به فکر می کنم که می خواهم او را به گلوله بست و تعجب می کنم که آیا دوستان خود را واقعا دوستان خود.

توپاک فکر کردن در مورد چگونه Biggie داده نشده او اشاره در یادداشت بوش او اولین آلبوم آماده برای مردن. او شده است می خواهم یک مربی به مسئله مهمی است. که بی احترامی است.

او فکر کردن در مورد چگونه Biggie و پف مجاز هائیتی جک در خود و همراهان. او گفت: یک خبرنگار: “من صدمه دیده بود. من قصد دارم برای محاکمه من احتمالا برای رسیدن به اعدام محکوم شده و این nigga را در یک مهمانی با شامپاین دار زدن با Biggie?”

بیشتر از همه توپاک فکر کمین در چهار Studios—چگونه Biggie دوست Lil’ بس دیده بود او را در خیابان. چگونه هیچ کس دیگری تا به حال قرار داده تا مبارزه. چگونه زمانی که آن را بیش از همه هیچ کس نمی تواند نگاه او را در صورت.

او احساس خیانت و او فکر شاید Biggie و آنها در آن تمام وقت.

هیچ کس تا کنون دستگیر و برای عکسبرداری در چهار استودیو. وجود نظریه های مختلف در مورد کسی که آن را انجام داد. بسیاری از آنها در مرکز یک زن و شوهر از شناخته شده از نیویورک تا چوب ، آنها هر دو در زندان امروز در خدمت زندگی جملات برای جنایات نامربوط. یکی از آنها می گوید که او کشیده ماشه و جیمی مرید بود و در پشت این عملیات است.

جیمی مرید است در زندان بیش از حد. هائیتی جک تبعید شد به هائیتی در سال 2007.

در سال 1994 مردم می دانستند که چه اتفاقی نیست, صحبت کردن—قطعا نه به پلیس. کارآگاه مردخای Dzinkansky می گوید او می دانست که این مورد تقریبا غیر ممکن خواهد بود را حل کند.

مردخای DZINKANSKY: از آنجا صفر بود—به من اجازه استفاده از کلمه صفر—همکاری است. به این معنی که هیچ کس به صحبت کردن بود به ما که قابل فهم بود. من شکایت در مورد آن. این بخشی از, بخشی از چرخه. چرا که این یک وضعیت که در آن هیچ کس می خواهد به یک موش.

برای یک چیز, همکاری با پلیس شده اند که خطرناک است. هر کس در آن بود که راه اندازی توپاک خواهد بود فقط به عنوان سریع به مجازات هر کسی که snitched.

برای یکی دیگر از هیپ هاپ و اجرای قانون قفل شده بودند در یک جنگ عمومی.

هفته آینده با سرعت کم رایت: hip-hop در مقابل پلیس.

Slow Burn یک تولید تخته سنگ به همراه لوح عضویت برنامه. شما می توانید برای ثبت نام تخته سنگ به علاوه به شنیدن یک جایزه قسمت از نشان می دهد در این هفته و در هر هفته برای دو ماه آینده.

ما در جایزه اول قسمت ما رو مصاحبه ای با یکی از توپاک وکلای شان Holley – یک مدافع و وکیل به ستاره. شما همچنین شنیدن در مورد ساخت این فصل از من و آهسته رایت تولید کننده کریستوفر جانسون. به شنیدن آن برای ثبت نام تخته سنگ به علاوه در slate.com/slowburn.

آهسته سوختگی تولید شده توسط من و کریستوفر جانسون, با تحریریه جهت با جاش لوین و گابریل راث. سوفی Summergrad ما است محقق. ما مهندس مخلوط است Jared پل. Donwill تشکیل شده ما آهنگ تم.

این آثار هنری به صورت Slow Burn توسط لیزا لارسون-واکر. با تشکر ویژه از تخته سنگ را Chau Tu, Lowen لیو, آلیسون بندیکت و جارد Hohlt.

برخی از صوتی شما شنیده در این قسمت از فیلم تاریخی Archives LLC و “کانی Martinson مذاکرات در کتاب” مجموعه از دراکر موسسه در Claremont Graduate University. با تشکر از همه آنها را.

شما می توانید یک لیست کامل از کتاب و مقاله و مستند مورد استفاده برای تحقیق این قسمت در صفحه نمایش ما.

با تشکر برای گوش دادن.

سلام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی