این یک متن قسمت 4 از فصل 3 از سرعت رایت. گوش دادن به بازیکن های زیر و یا عضویت اینجا.

این پادکست به زبان است که برخی از مردم ممکن است توهین آمیز است.

در سال 1990 آلبوم بیلبورد نمودار شد و توسط پاپ و راک: جانت جکسون Aerosmith Paula Abdul, Motley Crue.

بزرگترین رپرهای بودند وانیل یخ و MC Hammer.

سال بعد به نمودار نگاه بسیار متفاوت است. NWA بود در آن بالا است. به زودی, Ice Cube, Snoop Dogg and 2Pac خواهد بود بیش از حد.

Gangsta rap تا به حال به طور ناگهانی بدست محبوب تر است. چه چیزی تغییر کرده بود که بیلبورد آغاز شده بود با استفاده از SoundScan دقیق تر سیستم برای شمارش رکورد فروش.

برای طرفداران هیپ هاپ, این نمودار شد اعتبار—اثبات این که موسیقی رپ ساخته شده برای افرادی که عاشق رپ شد و هر دو بسیار محبوب و پول ساز.

اما همه جشن بود.

در اوایل 1990s, کشیش Calvin ته از مد افتاده خود را به عنوان یک مدافع به صورت درونی-شهر سیاه و سفید محله.

از منبر Abyssinian کلیسای باپتیست در هارلم ته مبارزه کرد و در برابر تبلیغات مشروب و سیگار.

و در بهار سال 1993 او شناسایی دیگر بدخیم: نیروی خشونت و misogynistic موسیقی رپ.

برگرد. CALVIN ته III: من ممکن است بیشتر در مشترک با یک مرد سفید پوست که عاشق بشریت از من با یک مرد سیاه پوست که فکر می کند که او باید به تمام زنان “کارشناسی” و “هس.” بنابراین شما می دانید وجود دارد برخی از نقطه که در آن ما نمی تواند تحت فشار قرار دادند به این گوشه و بگو خوب, شما می دانید به خاطر وحدت ما باید فقط به آرام نگه داشتن این.

ته خاص برخی رپ اعمال با نام: N. W. A, 2 Live خدمه و Geto پسران. او خود را به نام موسیقی “کثافت.”

و او نه تنها بیهوده گویی در برابر رپ از منبر. در صبح روز 5 ژوئن سال 1993 او به رهبری چند صد حامیان به پیاده رو در مقابل کلیسای او. وجود او قرار داده شده چندین جعبه نوار کاست و دیسک های فشرده. او نیز تا به حال یک خرد کردن.

اما زمانی که ته رفت داخل کردم و آماده برای شروع به خرد کردن او متوجه شد که مسیر خود را مسدود شده بود. ده ها تن از طرفداران رپ تا به حال نشان داد تا به مرحله یک ضد کردند. آنها فریاد می زدند که کشیش بود و از لمس و او را متهم کرد از سانسور.

مصرف در زمان صحنه ته به نام خاموش خورد.

او و پیروان او سوار یک اتوبوس به میدتاون منهتن. وجود آنها ریخته همه چیز در مقابل از خیابان مدیسون ستاد از شرکت سونی. سونی, ته گفته بود: “نماینده یک صنعت است که می خندد در افراد سیاه و سفید تمام راه را به بانک.”

برخی از اعضای ته’ گروه خرد موسیقی زیر پای خود را برای اندازه گیری خوبی.

خبرنگار: ته کردم اینقدر عصبانی او سازماندهی رپ stomping.

برگرد. CALVIN ته سوم: می دانیم که این سم می کشد. و صنعت خرس بسیاری از مسئولیت است. این است که زباله خود را. آن را به عقب!

ته گفت: hip-hop, مجله, منبع که او از طرفداران موسیقی رپ و او آن را به نام “مهم هنر.” او گفت که او صحبت کردن در برابر “کسانی که, فاحشه, موسیقی ارسال و منفی و کثیف پیام برای ما کودکان و بزرگسالان است.” اینجا ته در نیویورک نشان می دهد تلویزیون تصویری جعبه موسیقی.

برگرد. CALVIN ته III: من صحبت کردن در مورد شعر که منعکس کننده یک نوع نگرش یک فرد است که آنها را می بیند به عنوان یک قطعه از گوشت و نه از یک انسان است. این است که نه تنها یک بیماری در جامعه از مردم آفریقایی تبار. ما باید به نگرانی در مورد تکمیل زوال اخلاقی پارچه در امریکا است.

در سال 1994 گروه Bone Thugs-N-Harmony با استفاده از یک خط از یکی از ته’ خطبه به عنوان نمونه:

“Thuggish Ruggish Bone”—Bone Thugs-N-Harmony

[از “Thuggish Ruggish Bone” توسط Bone Thugs-N-Harmony]

CALVIN ته: ما نه در برابر رپ. ما نه در برابر رپرهای. اما ما در برابر کسانی که اراذل و اوباش, اراذل و اوباش, اراذل و اوباش, اراذل و اوباش…

کشیش ته پایین آمد سخت در رپرهای اما او حاضر به تعامل با موسیقی و مدافعان آن. بعدی سیاه و فعال را به این مبارزه خواهد بود کمتر کمک می کردند.

C. MITCHELL تاکر: من اینجا هستم برای قرار دادن ملت متوجه است که تداوم خشونت علیه زنان از طریق صنعت موسیقی در اشکال gangsta rap و زن ستیز از آلبوم تحمل نخواهد شد دیگر هیچ!

چگونه هیپ هاپ تقسیم رهبران سیاه و سفید همراه نسلی و جنسیتی ، چگونه جانبازان جنبش حقوق مدنی را علت شایع با محافظه کاران? و چگونه 66 سال در یک اخلاقی جنگهای صلیبی upend صنعت موسیقی?

این است که آهسته سوزاند. من میزبان خود جوئل اندرسون و این است که در قسمت 4: در برابر کسانی که اراذل و اوباش.

در دفتر خود در واشنگتن, d. C. C. Mitchell تاکر نمایش داده می شود یک عکس از خودش بازو در بازو با مارتین لوتر کینگ. تاکر راهپیمایی با دکتر کینگ از سلما تا مونتگومری در سال 1965. او حقوق مدنی راه اندازی فعالیت خود در فعالیت های سیاسی در ایالت پنسیلوانیا است.

در سال 1971 تاکر شد اولین زن سیاه برای برگزاری یک کابینه در سطح موقعیت در دولت است.

A. پیتر بیلی بود که یک خبرنگار با سیاه پوست, مجله هنگامی که او اختصاص داده بود به نوشتن مشخصات تاکر بود که در پنسیلوانیا از کشورهای مشترک المنافع.

A. پیتر بیلی: من فکر می کنم عنوان این مقاله بود “بانویی برای دیدن در پنسیلوانیا است.” که چیزی به نام ماده سیاه پوست…

بیلی صرف سه روز با تاکر در هریسبورگ دولت سرمایه است.

A. پیتر بیلی: و من دور از آن سه روز است که این فرد است که طول می کشد مراقبت از کسب و کار. که من تصور اولیه ، و آن را هرگز تغییر بیش از 25 سال آینده.

تاکر حرفه ای در سیاست خارجه در رسوایی به پایان رسید. در سال 1977 فرماندار اخراج او را برای استفاده از او برای غنی سازی شخصی. او می خواهم جمع آوری ده ها هزار دلار برای سخنرانی و با استفاده از کارکنان دولت به نوشتن آنها.

پس از آن تاکر نگه داشته در حال اجرا برای دفتر—معاون فرماندار ایالات متحده آمریکا سنا, مجلس نمایندگان—اما او هرگز از آن گذشته دموکراتیک مقدماتی.

اما حتی به عنوان او موفق به پیروزی در انتخابات تاکر در ادامه به مخاطبان قدرتمند با مردم است. او تاسیس سیاسی ملی کنگره زنان و مخلوط با امثال Coretta اسکات کینگ جسی جکسون و گلوریا استاینم.

هرزه. النور هولمز نورتون: آره او یک حضور قدرتمند!

که النور هولمز نورتون که به نمایندگی از واشنگتن دی سی در مجلس نمایندگان از سال 1991. او می دانست که تاکر از حقوق مدنی در دهه 1960 و reacquainted با او در ’90s.

هرزه. النور هولمز نورتون: ما وابسته که در نوع خود از حضور در سخنرانی و بقیه با مردان مانند مارتین لوتر کینگ. من نمی گویم او, مارتین لوتر کینگ, اما او بسیار انجام بلندگو.

تاکر به خود جلب کرد او با الهام از این کلیسا پرداختن به جمعیت به عنوان اگر او صحبت از منبر. به عنوان او صحبت می کرد صدای او را خواهد ساخت به آواز آهنگ زیر و بمی صدا از یک واعظ.

C. MITCHELL تاکر: ما راهپیمایی برای حقوق ما در سلما – من آنجا با دکتر کینگ. ما مورد ضرب و شتم با بیلی باشگاه ها و گزیده بودند با سگ انداخته توسط گاو کانر. ما نمی خواهد تحمل بی عدالتی و توهین از ما بدترین دشمنان و ما مطمئن ain’t gonna قبول توهین از جوانان ما در حال حاضر!

تاکر بود غیر ممکن است به چشم پوشی است.

او عینک رنگارنگ دستار به تمام ظاهر عمومی. و او به اجرا درآمد خودش را با تحمل یک زن که به اعتقاد او تعلق داشت و در هر اتاق.

در پاییز سال 1993 تاکر بود که در یک رویداد برای کنگره سیاه حزبی که خوانندگان Dionne Warwick و سرخ کرده وبرشته مور با نزدیک شدن به او. وارویک و مور تا به حال طولانی مشاغل در پاپ و R&B و آنها به خشم آمده بودند با این نوع از موسیقی است که در حال حاضر صعود به بالای نمودار.

تاکر به سرعت توافق برای پیوستن به آنها در مبارزه علیه توهین آمیز شعر رپ. او بعدها ادعا کرد که خطرات ناشی از هیپ هاپ تا به حال تبدیل شدن به واقعی برای او هنگامی که او خواهر زاده او پرسید که “چه عوضی؟”

در اینجا النور هولمز نورتون دوباره.

هرزه. النور هولمز نورتون: من فکر نمی کنم که هر گونه شک و تردید است که احتمالا آمریکا به طور متوسط پیدا می کنید که موسیقی توهین آمیز است. بسیاری از لعن بسیاری از نام تماس با. وجود دارد هیچ چیز به توان گفت که به عنوان یک هنری مهم است. بنابراین او تصمیم گرفت برای رفتن قوی در برابر آن.

تاکر شد, حمله سیاه رپرهای. اما او نیز معتقد بودند که رکورد مدیران بودند و آنها را وادار به ترافیک در تحقیرآمیز کلیشه.

او به نام موسیقی رپ “پورنوگرافی” با اشاره به گرافیک توضیحات و توصیفاتی از زنان به عنوان “سگ” و “هس.”

“عوضی نمی گه”—Dr. Dre ft. Snoop Doggy Dogg

[از “عوضی نمی گه” by Dr. Dre ft. Snoop Doggy Dogg

سگ نمی گه اما هس و ترفندها

در این آجیل و خورد دیک

می شود دمار از روزگارمان درآورد خارج پس از شما انجام می شود

“این کیر برای شما”—Geto پسران

[از “سبزه برای شما” توسط Geto پسران]

خروس بزرگ, پدر, دختر, افتادن ” شما هس در گونی

Bustin’ مهره پس از مهره در ترجمه ” بازگشت

و او مقصر رپ را glamorization از باند خشونت های داخلی-شهر جرم و جنایت است.

“Gangsta Gangsta”—N. W. A

[از “Gangsta Gangsta” توسط N. W. A]

Homies همه ایستاده ام’ در اطراف فقط سماجت

برخی از dope-dealin’ برخی از باند-bangin’

ما تصمیم به رول و ما عمیق

دیدن یک nigga در دیتون و ما خزش

واقعی کند و قبل از اینکه شما می دانید

من تفنگ ساچمهای اشاره در پنجره

مانند مأموران اجرای قانون که مقصر رپرهای برای ضرب و جرح در پلیس او استدلال کرد که موسیقی را تحریک کرده بود و شنوندگان آن به رفتار ضد اجتماعی.

رپ طرفداران رشد کرده بود استفاده می شود به شنیدن این نوع اعتراض—اغلب از زنان تاکر نسل.

هرزه. النور هولمز نورتون: ما فکر آن را فقط اشتباه عاقبت به جنبش حقوق مدنی.

C. Mitchell تاکر نیست همیشه طرف با حقوق مدنی ایران ، شروع در دهه 1960 NAACP به تصویر جوایز برای کار هنری توسط آمریکایی های سیاه و سفید. پیش از سال 1994 جایزه Tupac Shakur نامزد دریافت جایزه بود برای نقش خود در Poetic Justice. در این فیلم Tupac بازی دلسوز پدر تنها که می افتد به جانت جکسون.

دو روز پس از توپاک را از نامزدی اعلام شد, دستگیر شد و به اتهام سوء استفاده جنسی Ayanna جکسون.

تاکر گفت که توپاک “نشان از یک الگوی رفتاری است که demeaned هستند سیاه زنان است.” او تحت فشار قرار دادند NAACP به برداشت نامزدی خود را.

گروه نگه داشته توپاک در مشاجره با وجود اختلاف.

خبرنگار: به عنوان مشاهیر می رسند برای امشب تصویر, جوایز, آنها تا به حال بسیاری برای گفتن در مورد تجلیل Tupac Shakur. آیا شما هر گونه نگرانی در مورد توپاک بودن افتخار آن زحمت شما ؟

QUEEN LATIFAH: Tupac من است ،

آنا ماریا HORSFORD: من فکر می کنم او باید دعا. من فکر نمی کنم آن را در یک نقطه که در آن…

توپاک برنده نشد یک تصویر جایزه. و تاکر حرکت بود در ابتلا به. Black Entertainment Television اعلام توقف پخش موسیقی رپ فیلم ها که نشان داد اسلحه. ایستگاه های رادیویی که در حال حاضر نشان داده شده است نگرانی صریح شعر متعهد را موهن رپ آهنگ کردن لیست پخش خود را.

تاکر حمایت کردم بزرگترین آن, افزایش, اما, هنگامی که او بر روی او پیر ارتباطات سیاسی. تاکر داوطلب خدمت سربازی کنگره Cardiss کالینز و سناتور کارول Moseley براون را به مبارزه با رپ به کاپیتول هیل.

اجازه بدهید با یک فرار سریع.

در فوریه 23, 1994 گزارش کمیته فرعی برگزار شد جلسه در “خشونت آمیز و تحقیرآمیز تصاویر محبوب موسیقی است.”

در طول شهادت تاکر گفت: gangsta rap تبدیل شد کودکان را اجتماعی بار بمب و امریکا رپ-addled جوانان “را آغاز می کند جرم و جنایت موج اپیدمی نسبت که ما را دیده اند هرگز دوست دارد.”

او پس از خواندن نامه او ادعا کرد که او می خواهم دریافت شده از یک زندانی: “رپ صدا خیلی خوب و نگاه واقعی که من می نوشند و دود مواد مخدر فقط در این ویدئو که فکر کنیم که تنها راه من می تواند کسی” زندانی ظاهرا نوشت.
“من هود دختران شد هس و سگ. چه بد در مورد آن است که آنها آن را پذیرفته.”

تاکر شهادت رفتن نیست بلامنازع. مایکل اریک Dyson بود که پس از آن استاد در قهوه ای هشدار داد در برابر “جریان سنت دیرینه” از “اهریمنی … جوان مردان سیاه و سفید” و pathologizing سیاه فرهنگ جوانان.

همچنین صحبت کردن در دفاع از gangsta rap شد که کنگره ماکسین واترز. آب بود 55 ساله سیاه زن است. او می اید به نظر می رسید طبیعی متحد برای تاکر. اما آبهای نمایندگی جنوب مرکزی لس آنجلس که در آن بسیاری از موسیقی در حال بحث در کنگره را از آمد.

“اینها فرزندان من” آب گفت.
“من قصد ندارم به حاشیه راندن و یا تحقیر آنها. نه من مسئولیت تلاش برای درک آنچه آنها می گویند.”

اما جلسات پایان ندارد با هر بتن سیاست های پیشنهادی. Moseley-براون می گویند که ثبت شرکت نیاز به انجام بیشتر برای محافظت از کودکان از توهین آمیز شعر. “ما نمی را تهدید می کند,” او گفت:. “ما نشان می دهد.”

C. Mitchell تاکر و کارول Moseley براون بودند انتقاد رپ از خارج است. اما نیز وجود دارد زنان در هیپ-هاپ جامعه که موضوع را با برخی از نر خواننده های رپ می گفتند.

Kierna مایو آمد گوش دادن به رپ در بروکلین در 1980s. او به مدرسه رفت با آینده هیپ هاپ ستاره.

KIERNA مایو: بسیاری از زبان مادری کودکان و نوجوانان بودند یا همراه و یا درگیر است. همچنین جنگل برادران…پس از آن و پس از آن وجود دارد Q-Tip!

مایو شد یک نویسنده کارکنان در منبع جایی که او و دیگر زنان با استفاده از پلت فرم خود را به جشن موسیقی آنها را دوست داشت—و به تماس جنسیتی که در آن آنها آن را در بر داشت.

KIERNA مایو: این چیزی است که ما در تلاش بودند به راه حضور ما در منبع. مانند رقابت برای فضای رقابت برای دقت و صحت. گفتن داستان زنان از دیدگاه یک زن. به چالش کشیدن آشکار شایع زن ستیزی که C. Mitchell تاکر نیز در تلاش برای به چالش کشیدن.

در سال 1994 مایو به تن او سردبیران روی مشخصات تاکر. او امیدوار بود برای پیدا کردن برخی از زمینه های مشترک با هیپ-هاپ را قابل رویت ترین منتقد.

KIERNA مایو: شما می دانید من تا به حال خاص—به عنوان من برای تمام بزرگان—من تا به حال یک احترام خاصی و احترام به او بود که من امیدوار خواهد بود بازگشت و در نوع خود است. نه فقط به من بلکه به فرهنگ است.

آن رفتن نیست که در راه است.

KIERNA مایو: او به نظر می رسید کمی kooky به من.

صحبت کردن با مایو, تاکر توصیف gangsta rap به عنوان بخشی از بزرگ و مرگبار توطئه است. “آنچه [ثبت شرکت] در حال انجام است و برنامه نویسی [شنونده] می گویند که ما مردم نیست.
و هنگامی که مرد می آید به نابودی ما قرار داده و ما را در اردوگاه های کار اجباری سفید کودکان و نوجوانان در حال رفتن به در مورد آن خوشحال.” برای تاکر در این اردوگاه های کار اجباری نیست برخی از دور چیزی. او ادعا کرد که اولین آنها در حال حاضر ساخته شده است در نیواورلئان.

KIERNA مایو: بسیاری از این گفتگو در نگاه به گذشته نوع مانند وحشی بود و دور از ذهن است.

مایو مشخصات به تصویر کشیده تاکر به عنوان نادان از هیپ-هاپ و هنوز آویزان در حقوق مدنی مبارزات دهه 1960 است. مشکل با تاکر فعالیت مایو نوشت که “او باور اساسی که gangsta rap علت است و نه یک اثر است.”

ما میخوایم یک زمان.

موسیقی رپ بود تقسیم حقوق مدنی و هیپ هاپ نسل. آن را نیز جذب افزایش تعداد سفید شنوندگان.

خبرنگار: Gangsta rap تبدیل شده است فوق العاده محبوب و سودآور با, فروش, شعر در مورد سیاه خشونت به یک جوان مخاطبان جریان اصلی است که نمی خواهد از خواب رفتن در هر نقطه در نزدیکی یک محله یهودی نشین.

پس از بیلبورد روشن به SoundScan ثبت شرکت ها رو به طور منظم تایید که هیپ هاپ را مخاطب تا به حال گسترش فراتر از آن پایه اصلی سیاه و سفید و قهوه ای کودکان و نوجوانان در ساحل شرقی شهرستانها.

حتی به عنوان برخی از ایستگاه های رادیویی ممنوع رپ با صریح شعر دیگران در آغوش موسیقی تغییر فرمت به تمام هیپ هاپ تمام وقت. Yo! MTV Raps شد شبکه بالاترین امتیاز نشان می دهد. LA بار توصیف رپ به عنوان یک 700 میلیون دلار از یک سال و کسب و کار.

خبرنگار: رپ است که در اصل یک نوع هنر است. اما آن را به یک معدن طلا برای سفید ضبط شرکت که هنرمندان می گویند تشویق, هاردکور, شعر چرا که آنها به فروش برساند. و جای تعجب 70% از موسیقی رپ است خریداری شده توسط افراد جوان است.

فرد ناشناس: من این است Wu-Tang Clan این جدید Snoop Dogg بدیهی است که محبوب است.

فرد ناشناس: من فکر می کنم این راه از شورش در برابر آنچه آنها با رشد و آه چیزی است که کمی خطرناک بدون گرفتن بیش از حد نزدیک به واقعیت از آن است.

ثبت شرکت ها خوشحال بودند به سرمایه گذاری در افزایش فروش از سیاه و سفید ضبط خریداران.

اما آنها نیز رو به افزایش انتقاد از سیاه و سفید و فرهنگی محافظه کاران است.

ویلیام بنت ساخته شده نام خود را به عنوان رونالد ریگان, وزیر آموزش و پرورش و George H. W. Bush ملی مواد مخدر تزار.

پس از ترک کاخ سفید, بنت, شد, فرهنگی, جنگجو. او مثل یک پدر و بنیانگذار—نقره ای-کیردار jowly و بسیار جدی است. او فکر خود را به عنوان یک “ملی قطب نمای اخلاقی” و او در مورد اهمیت آموزش ارزش ها به کودکان است. او را دیدم کمی در موسیقی رپ و او می خواست در C. Mitchell تاکر جنگهای صلیبی.

آنها ساخته شده یک زن و شوهر عجیب, اما آنها دریافتند علت شایع در مبارزه با gangsta rap.

C. MITCHELL تاکر: من یک لیبرال دموکرات.

ویلیام بنت: و من محافظه کار جمهوری خواه. اما ما هر دو نگران جامعه و فرزندان ما در امروز زندگی می کنند.

در اینجا Peter A. Bailey که مشغول به کار برای تاکر ،

A. پیتر بیلی: در این مثال من در نظر گرفته است که موسیقی بسیار مخرب است که اگر من تا به حال به کار با بیل بنت در سفارش به انجام کاری با آن, سپس من آماده برای انجام این کار.

برای شروع همکاری خود را بنت و تاکر صحنه دراماتیک ظاهر در تایم وارنر در سال 1995 در جلسه سهامداران ” —آنجا که چارلتون هستون انجام داده بود سه سال پیش از آن.

تاکر خریده بود 10 سهام تایم وارنر سهام که حق او را به صحبت می کنند در این نشست است.

او آماده برای قرار دادن در یک نمایش.

A. پیتر بیلی: و به آنها گفت: او را در لباس پوشیدن وجود دارد مانند شما می خواهم فکر او مانند ستاره از همه ستاره های بزرگ. شما می دانید او آمد و در آنجا با عمامه و همه چیز را می دانید. و او گفت: هنگامی که او راه می رفت در آنها تا به حال یک زن سیاه و سفید که به یک موقعیت با تایم وارنر پس از آن و او در نوع کارگردانی او را به یک صندلی—این نوع نزدیکی پشت اتاق. و دکتر تاکر گفت که او راه می رفت و حق با او و در زمان یک صندلی سمت راست پایین ، و آنها نمی جرات درخواست خود را به حرکت می کند.

تاکر خواندن شعر از آهنگ ها توسط توپاک و Snoop Doggy Dogg و خواسته مدیر عامل جرالد لوین “چه مدت طول خواهد تایم وارنر قرار داده و سود قبل از اصل است؟”

در اینجا چگونه تاکر در توصیف این رویداد در یک کنفرانس مطبوعاتی.

C. MITCHELL تاکر: و من قادر به آدرس رئیس هیئت مدیره به سهامداران. و مجله تایم گزارش داد که پس از من به پایان رسید و هفده دقیقه آدرس که وجود دارد یک سوم از سهامداران کف. بنابراین ما در حال ساخت یک اثر به دلیل فرزندان ما.

C. Mitchell تاکر قطعا نبود اولین بار برای حمله به رپ متن ترانه. اما تاکر-Bennett داد چیزی جدید بود—ابتدا از هر دو حزب ملی مبارزه با gangsta rap.

باب دل این رهبر اکثریت سنا که در راه خود را برای نامزدی ریاست جمهوری رو در هیئت مدیره.

SEN. باب دل: یک خط عبور بوده است—نه فقط از طعم و مزه اما از کرامت انسانی و نجابت است. از آن عبور هر بار که خشونت جنسی است که با توجه به لحن جاذب. من صحبت کردن در مورد گروه Cannibal Corpse, Geto پسران و 2 Live Crew. نقش deviancy باید به پایان رسیده است. اما آن را تنها توقف زمانی که رهبران صنعت سرگرمی تشخیص و مسئولیت خود شانه.

بنت و تاکر خاص تایم وارنر—و به خصوص آن بخشی فرعی interscope Records که به کار گرفته شده برای توزیع Suge Knight را اعدام برچسب. تاکر نیویورک تایمز گفت: “بود از دوستان خود ايميل شرکت تایم وارنر نیاز به خارج شدن از کسب و کار با بلافاصله.”

اعدام و هنرمندان آن خشمگین بودند. Suge Knight زد دو صفحه آگهی در منبع این برنامه شامل یک لیست از “مبارزان آزادی.” تحت نام مارتین لوتر کینگ, نلسون ماندلا و مالکوم ایکس بود C. Mitchell تاکر عبور از یک خط قرمز. در باند محافل عبور از یک نام به معنای کسی بود مشخص شده برای مرگ.

در اینجا توپاک در یک سال 1995 مصاحبه از Dannemora زندان:

TUPAC SHAKUR: من نمی فهمم چگونه Delores تاکر و باب دل و این همه دیگر دیدن چگونه آنها می گویند ما رو gangsta music. من هرگز حتی طبقه بندی شده موسیقی من به عنوان gangsta music و اگر شما واقعا—من می دانم که آنها به گوش من نوار. من می دانم که کسی geesed آنها را برای رفتن به توپاک حمله. و در حال حاضر آنچه در آن می کند این است که آنها مورد حمله چند رپرهای معروف و در حال حاضر آنها خود معروف هستند. Delores تاکر فقط می خواهید برای دریافت یک نام است که او را پیدا کند. علت آن را محو. من نمی بینم که چگونه او می گویند او را کمک به جامعه سیاه و سفید و حمله به ما. Um ما جامعه سیاه و سفید.

در نهایت تایم وارنر ترک خورده.

اولین شرکت از کار اخراج شدند داگ موریس اجرایی که تا به حال ساخته شده بود از دوستان خود ايميل معامله است. تاکر در زمان اعتبار است. “من پیش بینی است که interscope Records آینده سقوط” او در بیانیه ای گفت.

پشت صحنه, تاکر بود حتی بزرگتر در نظر دارد. او راه اندازی یک جلسه با Suge Knight, و تن به تن او را در یک سرمایه گذاری جدید است که قرار دادن “مثبت” هیپ-هاپ ، او گفت که او می تواند متقاعد کردن تایم وارنر قرار داده تا $80 میلیون نفر است.

Suge Knight علاقه مند نبود.

بود از دوستان خود ايميل و اعدام شکایت علیه تاکر ادعا که او در دخالت خود را در رابطه قراردادی.

تاکر هیچگاه رپ مغول خودش. اما او نمره یک پیروزی در مبارزه بود از دوستان خود ايميل. در ماه سپتامبر سال 1995 تایم وارنر به فروش سهام خود در برچسب پشت به موسسان تد زمینه و Jimmy Iovine.

خبرنگار: تایم وارنر در حال حاضر درگیر در یک ادغام مقابله با ترنر شرکت برش خود را سست از یکی از بحث برانگیز ترین و سودآور و منابع. تایم وارنر امروز اعلام کرد این فروش 50 درصد سهام خود در یک رکورد توزیع کننده متخصص در gangsta rap music.

اما تاکر پیروزی کوتاه بود. پس از تایم وارنر اخراج داگ Morris او در زمان کار در حال اجرا وصول پرونده. در عرض چند ماه وصول خریداری شده که 50 درصد سهام بود از دوستان خود ايميل به 200 میلیون دلار تور برچسب بنیانگذاران یک 90 میلیون دلار سود.

رپ بود در حال حاضر کسب و کار—و این به معنای آن است که بیش از حد با ارزش شامل. در اینجا دن Charnas. او نویسنده کتاب بزرگ بازپرداخت: تاریخچه کسب و کار از Hip-Hop.

دن CHARNAS: شما در حال رفتن به قادر به کشتن gangsta rap, قطعا, و شما نمی خوای قادر به کشتن هیپ هاپ به طور کلی. آن را فقط رفتن به مانند ضربت سخت زدن یک مول. اگر آن را می شود بیش از حد گرم شما tamp آن را. اما آن را به پاپ تا در جایی دیگر از آنجا که در نهایت آنچه واقعا اهمیت سرمایه و چقدر پول همه چیز را.

خرید ساخته شده بود از دوستان خود ايميل وصول یکی از بزرگترین و برچسب در صنعت موسیقی. تغییر نام گروه موسیقی جهانی امروز آن را بزرگترین. نه ماه پس از فروش بالای چهار اسلات در نمودار آلبوم بیلبورد متعلق به بوش بدون شک Snoop Doggy Dogg and Tupac—همه بود از دوستان خود ايميل هنرمندان.

تاکر عقب نشینی از انظار پس از این بود از دوستان خود ايميل فروش.

A. پیتر بیلی: او نه مراقبت از خودش سلامت راه او باید به دلیل تعهد خود را که او تا به حال به کار شما می دانید نگه داشتن, نگه داشتن مبارزه با این gangsta rap مسائل است. این که چگونه او به شدت در مورد آن احساس. بنابراین او او نیست انجام برخی از چیزهایی که او احتمالا باید باید انجام شود, سلامت و حکیم است.

توپاک شدت انتقاد کرد در تاکر در یک آهنگ به نام “How Do U Want It,” که به عنوان یک واحد در ماه ژوئن 1996.

“How Do U Want It”—2Pac

[از “How Do U Want It” توسط 2Pac]

این niggas بازی این کالی روز

C. Mitchell تاکر شما را از یک شخص ساده و معصوم

به جای کمک به یک nigga شما از بین بردن یک برادر

بدتر از دیگران

در سال 1997 تاکر واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر توپاک املاک و برچسب رکورد ادعا آهنگ برای او ایجاد ناراحتی عاطفی. کت و شلوار اخراج شد.

تاکر در سال 2005 درگذشت.

توپاک اشتباه بود زمانی که او گفت: نام او را محو. آن را زنده نگه داشته شده است در هیپ هاپ متن ترانه ها که تاکر قطعا باید متنفر بودم.

“Million Dollar Baby”—Lil Wayne

[از “Million Dollar Baby” توسط Lil Wayne]

نه من و نه در اصطلاحنامه

نمی تواند ممنوع من متاسفم از دست ندهید. Delores

“راک”—Lil’ Kim

[از “راک” توسط Lil’ Kim]

C. Mitchell T. پیچ و من می دانستم که هرگز او را

“بازی رپ”—D12

[از “بازی رپ” توسط D12]

امینم: از دولت

بگویید که C. Mitchell تاکر, شلخته بمکد

هفته آینده با سرعت کم رایت: توپاک و مرگ رفتن در این حمله.

Slow Burn یک تولید تخته سنگ به همراه لوح عضویت برنامه. شما می توانید برای ثبت نام تخته سنگ به علاوه به شنیدن یک جایزه قسمت از نشان می دهد در این هفته و در هر هفته در این فصل است.

در این هفته جایزه قسمت شما را بشنود تمدید مصاحبه با Kierna مایو یکی از اولین کارکنان نویسندگان در منبع مجله. من به او صحبت کرد در مورد مصاحبه C. Mitchell تاکر و در مورد پوشش اوایل روز هیپ هاپ. به شنیدن آن برای ثبت نام تخته سنگ به علاوه در slate.com/slowburn.

آهسته سوختگی تولید شده توسط من و کریستوفر جانسون, با تحریریه جهت با جاش لوین و گابریل راث. سوفی Summergrad ما است محقق. ترکیب ما مهندسین Jared پل و پل Mounsey. Donwill تشکیل شده ما آهنگ تم.

این آثار هنری به صورت Slow Burn توسط لیزا لارسون-واکر. با تشکر ویژه از تخته سنگ را Chau Tu, Derreck Johnson, Chris Molanphy, Lowen لیو, آلیسون بندیکت و جارد Hohlt.

شما می توانید یک لیست کامل از کتاب و مقاله و مستند مورد استفاده برای تحقیق این قسمت در صفحه نمایش ما.

و راه ما ایجاد یک لیست پخش Spotify در برای رفتن با این فصل است. ما در به روز رسانی آن در هر هفته با قسمت جدید و آهنگ های توپاک, Biggie و همکاران. آن را چک کنید هر هفته در لینک در نمایش یادداشت ها.

با تشکر برای گوش دادن.

سلام.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

خرید کتاب زبان اصلی