پلیس سیاتل اتحادیه بوت از شهرستان کار شورای

جورج فلوید تظاهرات آورده اند تجدید موشکافی به این بیماری همه گیر از خشونت پلیس و نژادپرستی در ایالات متحده به خصوص با توجه باربری در پلیس اتحادیه های کارگری است که از فاسد افسران پلیس. در حال حاضر در شهرستان کینگ کار شورای ائتلافی از بیش از 150 اتحادیه های کارگری است که نشان دهنده 100,000 کارگر در سیاتل پدر و مادر county اخراج شده اند سیاتل افسران پلیس صنفی (SPOG) این اتحادیه کارگری است که نشان دهنده پلیس سیاتل.

پس از تماس رول در چهارشنبه شب این هفته در شهرستان کینگ کار شورای — که مشخص به عنوان “بدن مرکزی از سازمان های کارگری در شهرستان کینگ واشنگتن” به دست آورد بیش از 45,000 رای موافق از بین بردن SPOG با توجه به محلی گزارش در شمال غربی.

تبلیغات:

در ژوئن 4th, شهرستان کینگ کار شورای اول اعلام کرد که این سازمان با توجه به این ایده که آن را مجددا بر تعهد خود به یک “ضد نژادپرستانه جنبش اتحادیه.”

“وجود دارد و شده است یک بیماری همه گیر از نژادپرستانه و خشونت پلیس هدف قرار دادن آمریکایی های سیاه و سفید ما خواهر و برادران و خواهران و برادران در جنبش کارگری ،” مارس سیمز وزیر خزانه دار دولت واشنگتن کار شورا در بیانیه ای گفت در اوایل این ماه. “به عنوان کارگری که ما با دیدن بی عدالتی آن است که تعهد ما به آن تماس بگیرید ،

در آن زمان پادشاه کانتی کار شورای تصویب قطعنامه ای خواستار SPOG به تأیید “که نژاد پرستی است یک مشکل ساختاری در جامعه ما و در اجرای قانون است.” شهرستان کینگ کار شورا نیز خواسته SPOG به شرکت در “یک کار مشغول به کار در فضای اختصاص داده شده به ترویج ایمنی در جامعه ما و در اجرای قانون با پرداختن به نژادپرستی در SPOG.”

تبلیغات:

اگر این شرایط برآورده نشده ژوئن 17, پادشاه کانتی کار شورای برنامه ریزی شده به reconvene.

“به عنوان یک جنبش کارگری ما اذعان کرد که نژادپرستی نهادی وجود دارد در درون ما و سازمان ما باید برای از بین بردن این نژادپرست سیستم های” نیکول اعطای اجرایی دبیر خزانه دار از کار شورا در بیانیه ای گفت. “ما دعوت به همکار ما اعضای اتحادیه در اداره پلیس سیاتل به مشترک ما کار از مبارزه با نژادپرستی در کار و در جامعه ما است.”

با توجه به نامه سرگشاده ای به قلم SPOG جمهور مایک سلن منتشر شده پس از چهار شنبه, رای حرکت بود “عمیقا ناامید کننده و در مورد.” سلن ادعا می کند که SPOG “خطاب” خواسته از شورای.

تبلیغات:

سلن نوشت:

پلیس سیاتل افسران عضو انجمن صنفی هستند کالیبر بالا افرادی که سوگند سوگند از خدمات. کار پلیس است که یک تماس است که بسیاری از می توانید انجام دهید. ما در حال حاضر به خطر زندگی ما برای نجات دیگران; در حالی که دیگران اجرا از خطر ما اجرا نسبت به آن است. به این کار می شود به طور فزاینده سیاسی و خطرناک است, من با اعتماد به نفس SPOG اعضای خود ادامه خواهد داد و به خدمت حرفه ای برای بهبود جامعه ما است.

در واقع این حرکت برجسته مسئولیت است که جنبش کارگری است وقتی که می آید به پلیس و اتحادیه های صنفی و انجمن حفاظت از پلیس در راه های مختلف از جمله حفظ انضباطی پرونده محرمانه و حفاظت از پلیس های فاسد از اخراج یا تحت پیگرد قانونی قرار. همچنین سیگنال های تغییر در جنبش کارگری است که به نظر می رسد با در نظر گرفتن یک نقش بزرگتر در پرداختن به نژادی و بی عدالتی در مسائلی که در حال حاضر برجسته در گفتمان سیاسی.

تبلیغات:

“نیروی کار می تواند نقش حیاتی همراه با جامعه ما و انتخاب رهبران در بازتعریف نقش اجرای قانون در جامعه ما با پیروی از رهبری از ما خواهران و برادران در جامعه گسترده تر” جو Mizrahi وزیر خزانه دار از UFCW 21 و عضو King County کار شورای اجرایی هیئت در بیانیه ای گفت. “سیستم پلیس در جامعه ما است که نشان داده به شکسته شود.”

از لحاظ تاریخی اتحادیه های کارگری شده اند ذاتی به حقوق مدنی جنبش. اتحادیه قرارداد به طور کلی تصریح دستمزد برابر برای اعضای اتحادیه کاهش شکاف دستمزد بین سفید و غیر سفید کارگران و زنان و مردان است. به عنوان Bhaskar Sunkara اشاره کرد در گاردین:

زن اعضای اتحادیه کسب درآمد $224 یک هفته بیش از غیر اتحادیه زنان کارگر است. آنها هنوز هم در حال پرداخت 12 درصد کمتر از همتایان مرد خود. که غیر قابل تحمل تقسیم, اما یکی که مقایسه خوبی به 18.4 درصد کمتر از غیر اتحادیه زنان درآمد. سود و حتی بیشتر قابل توجهی برای سیاه و لاتین زنان است. لاتین, اعضای اتحادیه را به خانه بیش از 36 درصد, لاتین, غیر-اعضای اتحادیه. برای زنان سیاه اتحادیه و اعضای آن را 23 درصد بیشتر از غیر اعضای اتحادیه.

در حالی که اتحادیه های کارگری در حال صراحت یک چیز خوب برای حقوق مدنی وجود دارد مقدار زیادی از نمونه هایی از اتحادیه های کارگری که در طرف اشتباه تاریخ است. به عنوان سالن نویسنده باب Hennelly نوشت: during جنبش حقوق مدنی وجود دارد برخی از اتحادیه های کارگری که در برابر ادغام.

تبلیغات:

در عین حال در این لحظه برابری نژادی و عدالت به نظر می رسد در بالای ذهن برای اتحادیه های کارگری در سراسر کشور است. در اوایل این ماه از انجمن صنفی نویسندگان امریکا در شرق (که در آن سالن نویسندگان و اتحادیه) به نام AFL-CIO کار فدراسیون است که نشان دهنده آنها به disaffiliate با اتحادیه بین المللی, پلیس انجمن.

“ما همچنین در دیگر عضو اتحادیه از AFL-CIO است که نشان میدهد افسران پلیس به شدت در نظر بگیرید که آیا کسانی که وابستگی تراز با اهداف ما کار جنبش” WGAE در بیانیه ای گفت. “ما مصرانه از افسران و کارکنان و رهبری در این اتحادیه متعهد به قرارداد که نه فرار از پاسخگویی برای انجام این کار از بین بردن نژاد پرستی در درون صفوف خود و رعایت وعده خود را برای خدمت و حفاظت از همه مردم به طور مساوی است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی