سیاتل معامله گر جو کارگران از ترس این شرکت برای مقابله به مثل در برابر آنها برای حضور در BLM اعتراض

در بعد از ظهر روز جمعه, ژوئن 12, خریداران مواد غذایی که مکرر معامله گر جو در کاپیتول هیل در سیاتل بودند ملاقات غیر منتظره ثبت نام ارسال شده به درب جلو. “امروز فروشگاه ما بسته در 1pm” این علامت به عنوان خوانده شده. “فروشگاه بسته خواهد شد به طور نامحدود شروع 6/13/2020.”

وی به عنوان یک شوک برای بسیاری در جامعه که با آن آشنا بودند همیشه محبوب فروشگاه مواد غذایی در یکی از سیاتل trendiest محله. هنوز هیچ کس بیشتر بود شوکه از معامله گر جو کارگران در 1700 خیابان مدیسون, همچنین شناخته شده به عنوان فروشگاه 130. به آنها اعلام شد مشکوک — به خصوص با توجه به این که ده ها تن از فروشگاه کارمندان بود که در هفته اجازه خواسته به زمان حضور سیاه و سفید زندگی می کند ماده تظاهرات. چیزی را اضافه نمی کند.

تبلیغات:

کارگران سالن صحبت کرد به توضیح است که اوایل هفته گذشته ده ها تن از فروشگاه کارکنان برنامه ریزی شده در حضور سیاه و سفید زندگی می کند توجه به اعتراض در روز جمعه, ژوئن 12. ارین یا که مشغول به کار در فروشگاه از اکتبر 2018 به عنوان یک عضو خدمه گفت: سالن در مصاحبه ای که او با نزدیک شدن توسط مدیریت بر ژوئن 11, درخواست اگر او در حال رفتن به شرکت در جمعه اعتراض. سوال در آمد و به عنوان دیگر همکاران بودند هماهنگی با مدیریت به شکل از چگونه برای برنامه ریزی مجدد کارکنان که برنامه ریزی شده بود به کار است که در روز, اما برنامه ریزی برای زمان دست به اعتراض زدند.

“به ما گفته شد که ما مشارکت خواهد بود از یک نوع بیماری رنج نبود و ما نمی خواهد و یا هر چیزی برای رفتن به اعتراض و مثل من گفت: خودم و دیگران به طور مستقیم با نزدیک شدن توسط مدیریت” و یا توضیح داد. “آن را مانند این ایده که” این درست است که ما از شما میخواهیم که این چیزی است که شما باید انجام دهید و آن را خوب به حمایت از این جنبش است.'”

پیتر رشته ای که مشغول به کار در فروشگاه به عنوان یک عضو خدمه برای بیش از یک سال گفت: هیچ نشانه ای است که مدیریت به نظر می رسید “irked” مردم در مورد مصرف این روز را در اعتراض به.

تبلیغات:

“آنها قطعا مانند” ما فقط می خواهم به می دانم به طوری که ما می توانیم برای آن برنامه ریزی,'” رشته گفت.

و یا گفت: دیگر اعضای خدمه مورد بحث بود حضور در این تظاهرات پیش از آن در هفته به مدیریت زمان برای سازماندهی برای غیبت. روز جمعه و یا همراه با دیگر همکاران دریافت یک ایمیل با جمله بندی های مشابه به ثبت نام ارسال شده در درب است که مشاهده شده است توسط سالن: فروشگاه بسته شد “نامحدود” با شروع در روز جمعه.

“بسیاری از ما واقعا اشتباه” یا گفت. “این به نظر می رسید به یک نتیجه مستقیم از ما حضور اعتراض.”

تبلیغات:

آنلاین درخواست هایی برای صرفه جویی در ذخیره و بازیابی شغل. ظرف 24 ساعت آن را به دست آورد بیش از 19,000 امضا. امروز آن را 24,000.

در بیانیه ای به سالن کنیا دوستان-دانیل سخنگوی معامله گر جو گفت: فروشگاه بسته شد چون به اندازه کافی وجود ندارد کارمندان به “اجرای فروشگاه” حاکی از این است که بیش از “تعداد” در زمان خاموش به اعتراض نسبت به برنامه ریزی شده است. اچ-دانیل گفت:”هیچ چاره ای جز به فروشگاه در اوایل به دلیل وجود دارد به اندازه کافی خدمه به اجرا فروشگاه.”

تبلیغات:

“در گذشته ما کشیده خدمه از مکان های دیگر در پاسخ به کمبود کارکنان, اما در آن موارد کمبود انتظار می رود شد و یا برنامه ریزی شده” اچ-دانیل گفت. “مندر این مورد آن برنامه ریزی نشده بود.”

با توجه به دوستان-دانیل در حالی که فروشگاه بسته شد در روز جمعه شرکت فکر آن را هم خوب به آدرس “ایمنی و نگرانی های امنیتی در این فروشگاه شده اند بالا از ذهن برای سال گذشته است.”

“پس از بسته شدن و در حالی که فروشگاه بسته شد ما احساس آن زمان خوبی برای ارزیابی چگونه به بهترین آدرس این نگرانی و چه خواهد بود بهترین طرح در حال حرکت رو به جلو آن را به عنوان اولویت ما است به ما ارائه خدمه و مشتریان با یک خرید امن و محیط زیست” اچ-دانیل گفت. “در روز جمعه ما هنوز برخی مراحل نیاز گرفته شده برای رسیدگی به نگرانی ها و/یا چگونه با [sic] را.”

تبلیغات:

او افزود که آنها خواهد ساخت چند تغییرات به فروشگاه از جمله “بازسازی جریان و تغییر چگونه مشتریان ورود و خروج از فروشگاه است.”

“همانطور که همیشه مورد در هر غیر منتظره بسته شدن فروشگاه ما در ادامه به پرداخت ما خدمه خود را برای برنامه ریزی شیفت در طول این زمان” اچ-دانیل گفت.

در عین حال کارکنان گواه است که اعلام نشده, تعجب, عوض کردن بی سابقه است برای شرکت و معنا ندارد. یا می گوید در سالن که در گذشته فروشگاه تعطیلی توصیف شده است با زبان خاص نیست و اظهارات مبهم مانند یک مشاهده شده است که پیشنهاد کرد که کارکنان ممکن است به طور ناگهانی گذاشته است.

تبلیغات:

“همه ما فکر کردیم که ما در مورد از دست دادن شغل ما” و یا تاکید و اضافه کرد که او معتقد است این امکان وجود دارد که کارگران دخالت در اعتراضات می تواند نشانهای برای شرکت های بزرگ که این فروشگاه یک “سر چشمه” برای سازماندهی تلاش های است که می تواند در نهایت منجر به unionization. “ما تا به حال برخی از سازماندهی تلاش های قبل از تظاهرات به حال اتفاق افتاده است” و یا اضافه شده است. (سالن نوشت: در مورد همه گیر مرتبط با مسائل کار در معامله گر جو در ماه گذشته است.)

چنین سوء ظن خواهد بود نه بی سابقه ای برای یک شرکت مانند معامله گر جو. بسیاری از فروشگاه های مواد غذایی شرکت های ماهر در استفاده از مشاهده شواهد برای پیش بینی زمانی که کارگران به احتمال زیاد به سازماندهی و تشکیل یک اتحادیه. آمازون متعلق به کل مواد غذایی با استفاده از یک “نقشه حرارتی” به نمره های مختلف خود را تمام فروشگاه های مواد غذایی و مشخص است که در بالاترین خطر unionization.

در واقع یا به احساسات اکو در بیانیه دفتر از این سازمان در فروشگاه.

“آنچه که آنها واقعا معنی که آنها به استناد ‘پرسنل مسائل است که آنها را دیدم فروشگاه ما به عنوان یک نقطه داغ برای کارگر سازماندهی” بیانیه خود را می خواند. “TJs شرکت به شدت له شده کارگر سازماندهی برای سال و دارای سابقه طولانی از اقدامات تلافی جویانه.”

تبلیغات:

رشته گفت که او تا به حال شنیده هرگز هر گونه اخبار از عوض کردن قبل از دوشنبه, ژوئن 15.

“از دیدگاه من این یک سرپوش و پوششی و تلاش برای آنها را به مرتب کردن بر اساس به دست آوردن مجدد کنترل از روایت” رشته گفت. “قبل از جمعه آنها را تغییر داد تا به زبان خود شما می دانید — از روز جمعه خواستار آن یک “نامحدود بسته شدن’ روز دوشنبه خواستار آن یک ‘بسته شدن موقت.'”

کارگران که در اعتراض هنوز هم زندگی در برزخ است. رشته گفت: سالن که کارگران هنوز به دریافت هر گونه تضمین است که آنها استقبال خواهد شد پس از به روز رسانی.

“ما شنیده ایم که مدیر فروشگاه خواهد بود رسیدن به هر یک از ما و ما باید مثل یک در یک بحث با ما” رشته گفت. “ما دریافت نکرده ایم اطمینان که ما نخواهد بود انتقام در برابر برای سازماندهی و ما دریافت نکرده ایم اطمینان که ما در واقعیت بود که همه از ما استقبال خواهد شد بازگشت به فروشگاه — چون این واقعا چیزی است که ما می خواهیم این است که برای همه ما به این فرصت را به می آیند.”

is.gdu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>