وزیر امور خارجه Pompeo, نکات, که ما ممکن است بعد از Infinite به طور مستقیم تهدید آزادی بیان

وزیر امور خارجه مایک Pompeo پیشنهاد که دولت ایالات متحده در فکر اقدام علیه پلت فرم های ویدئویی Infinite یک تهدید برای آزادی بیان به گفته کارشناسان که صحبت با سالن.

صحبت به رادیو فردا کانال Laura Ingraham در دوشنبه Pompeo توضیح داد که “با توجه به برنامه های چینی در مردم تلفن همراه, من می توانم به شما اطمینان دهم که ایالات متحده را دریافت کنید این یکی راست بیش از حد لورا. من نمی خواهم به خارج در مقابل رئیس جمهور, اما این چیزی است که ما به دنبال در.” او همچنین گفت که مردم تنها باید این برنامه را دانلود کنید “اگر شما می خواهید اطلاعات خصوصی خود را در دست حزب کمونیست چین.”

تبلیغات:

Infinite متعلق به ByteDance یک پکن-بر اساس شرکت حزب کمونیست چین. Infinite مدیر عامل شرکت کوین مایر آمریکایی است که قبلا برای دیزنی. در حالی که برنامه نویسان باید نگرانی در مورد Infinite را جمع آوری داده ها روش دامنه شناسایی داده است که کاربران ممکن است تسلیم شدن به Infinite است که تا حد زیادی شبیه به بسیاری دیگر از برنامه های رسانه های اجتماعی و مشابه در حوزه به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن سیاسی سازماندهی برنامه است که برای انتقاد از برداشت بیش از حد صمیمی داده های کاربر.

لئونارد M. Niehoff استاد از عمل در دانشگاه میشیگان دانشکده حقوق است که دارای تخصص در متمم اول قانون اساسی صحبت با سالن از طریق ایمیل در مورد Pompeo اظهارات. پس از اشاره کرد که آنها به اندازه کافی خاص برای او به چه معلوم اگر هر چیزی جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است و با توجه به انجام به Infinite, Niehoff استدلال کرد که “به حدی است که او را نشان می دهد یک ممنوعیت کامل بر روی یک پلت فرم رسانه های اجتماعی استفاده می شود که توسط شهروندان ایالات متحده برای برقراری ارتباط با صدها میلیون نفر از مردم در سراسر جهان پیشنهاد می برد ابراز نگرانی کردند تحت متمم اول قانون اساسی.” او اذعان کرد که مردم را متهم Infinite بودن یک فرم از نرم افزارهای جاسوسی و افزود: “آن را دشوار است به ارزیابی قانون اساسی از اقدامات بدون دانستن دقیقا همان چیزی است که دولت می خواهد به انجام و به همین دلیل آن را می خواهد به آن را انجام دهد.”

دیوید گرین آزادی های مدنی مدیر و کارکنان ارشد وکیل در بنیاد مرز الکترونیک ابراز مشابه نمایش به سالن.

تبلیغات:

“شد و در دولت به تصویب یک قانون است که ساخته شده آن را غیر قانونی برای ما افراد به استفاده از Infinite برای در غیر این صورت اهداف قانونی که قطعا افزایش جدی متمم اول قانون اساسی نگرانی — از آن خواهد بود مستقیم محدودیت در بیان موضوع به قوی ترین قانون اساسی بررسی” گرین توضیح داد.

Niehoff نیز گفت: سالن که مغلوب ساختن پیشی جستن بالقوه اقدامات علیه Infinite نمی توان از او جدا اخیر مجادلات با هر دو این سایت و دیگر رسانه های اجتماعی. ماه گذشته Infinite کاربران این سایت متعلق به صدها هزار بلیط برای یک مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین تجمع در تولسا با وجود داشتن هیچ وجه قصد حضور در یک اقدام که به نظر می رسید به علت مبارزات انتخاباتی به شدت غلو را پیش بینی مشارکت مردم است. تهمت نیز بسیار صریح در انتقاد از سیستم عامل رسانه های اجتماعی است که باید واقعیت-بررسی و یا در غیر این صورت او برگزار شد پاسخگو حتی با امضای یک فرمان اجرایی به مقابله به مثل در برابر توییتر.

“یکی از نگرانی های اصلی است که این بخشی از یک الگوی از اقدامات تلافی جویانه در برابر سیستم عامل رسانه های اجتماعی است که رئیس جمهور ندارد یا به دلیل چگونه پلت فرم تا به درمان خود را بیان و یا اینکه چگونه کاربران را مستقر روی پلت فرم در برابر او” Niehoff گفت: سالن. “یک شعار مرکزی از متمم اول قانون اساسی این است که دولت نمی تواند مقابله به مثل در برابر گفتار یا بلندگو بر اساس محتوا و یا دیدگاه. که به نظر من کاملا واضح است که انگیزه پشت فرمان اجرایی که پس از مغلوب ساختن پیشی جستن اختلاف با توییتر. سوال این است که آیا هدف از Infinite در همان رده.”

تبلیغات:

او افزود: “وجود یک طنز عمیق در اینجا کار می کنند. این دولت به شدت با استفاده از رسانه های اجتماعی برای انتشار پیام و تاثیر عمومی گفت و گو است. خود را به ظاهر غیر قابل مقاومت ضربه به ضربه زدن علیه و تهدید این اشخاص به نظر می رسد تقریبا آدمخوار. مگر اینکه البته این فقط یک مثال دیگر از Trumpian صدا و خشم ” است که در نهایت به معنای هیچ است.”

زمانی که سالن خواست گرین اگر ایالات متحده تا کنون به طور کامل دسترسی محدود به یک وب سایت و یا برنامه به جز زمانی که آنها انجام داده اند چیزهایی هستند که غیر قانونی او پاسخ داد که او نمی دانست که اتفاق می افتد.

تبلیغات:

“دولت ضبط شده است سرور و یا در غیر این صورت بسته ما بر اساس وب سایت به عنوان بخشی از تعقیب کیفری (دیدن Backpage به عنوان مثال)” گرین توضیح داد. “اما من نمی دانم که چگونه آنها را انجام دهد که غایب اتهامات جنایی.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>