به دنبال انتقام برای استیضاح شهادت مغلوب ساختن پیشی جستن به گزارش سرنگونی Vindman


National Security Council Ukraine expert Lieutenant Colonel Alexander Vindman takes the oath on Nov. 19, 2019.

شورای امنیت ملی اوکراین متخصص سرهنگ الکساندر Vindman طول می کشد سوگند on Nov. 19, 2019.

اندرو CABALLERO-رینولدز/گتی ایماژ

در حال حاضر که جمهوری خواهان مجلس سنا را به طور رسمی رای به رئیس جمهور اجازه می دهد مغلوب ساختن پیشی جستن به عمل خارج از قانون تهمت گزارش eyeing تلافی تمام کسانی که حرفه ای بندگان که شهادت خود را در استیضاح محاکمه. در بالای لیست ظاهر می شود سرهنگ سرهنگ الکساندر Vindman شورای امنیت ملی دستیار آورده است که نگرانی های خود را در مورد تهمت خواهان خارجی کمپین کمک در جولای 25, تماس با رئیس جمهور اوکراین به کاخ سفید مشاور ، Vindman یک کیف به دنیا آمد تابعیت شهروند آمریکایی بود که در تماس به عنوان شورای امنیت ملی را بالا متخصص در اوکراین است. Vindman شهادت در طول استیضاح جلسه تنظیم او مربع در مغلوب ساختن پیشی جستن تیررس برای تلافی.

در حال حاضر که استیضاح آزمایشی انجام شده است تهمت است که به دنبال انتقام و Vindman گزارش می تواند در راه خود را به عنوان اوایل به عنوان جمعه. ارشد مشاور در حال حاضر برنامه ریزی شده برای پایان دادن به روی لئامت دادن خود را در کاخ سفید در اوایل به عنوان Purple Heart گیرنده به اطلاع شورای امنیت ملی برنامه ریزی او در ترک پست خود را در پایان ماه. Vindman منصوب شد برای یک دوره دو ساله در جولای سال 2018 است. اما اجازه می دهد Vindman کسی که شهادت با اعتقاد راسخ به عنوان یک بنده به احترام خروج از مرحله ملی گفت: پس از قطعه خود را است چگونه تهمت جهان عمل می کند.

“مغلوب ساختن پیشی جستن است در مورد شکایت Vindman در خصوصی به راه او عینک خود را و انجام خود را در طول استیضاح پرس و جو” واشنگتن پست گزارش. “اما تهمت مشتاق به ایجاد یک نماد افسر ارتش به زودی پس از سنا تبرئه او از استیضاح اتهامات تایید توسط آمریکا… [Vindman] مطلع خواهد شد در روزهای آینده به احتمال زیاد روز جمعه توسط مقامات دولت که او در حال reassigned به یک موقعیت در وزارت دفاع در نظر گرفتن یک کلید رقم از این تحقیقات در خارج از کاخ سفید است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی