مجلس سنا رای دادند تقریبا به طور کامل در امتداد خط حزب به تبرئه رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن از هر دو مقاله از اعلام جرم علیه او توسط مجلس نمایندگان.

تمام 53 سناتور جمهوریخواه رای به تبرئه مغلوب ساختن پیشی جستن به اتهام انسداد عدالت در حالی که میت رامنی از یوتا را شکست صفوف و رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن از سوء استفاده از قدرت. تمام 47 دموکرات (و دموکرات-وابسته و مستقل) از جمله سه میانه رو است که به نظر می رسید به در حصار — Joe Manchin غرب ویرجینیا Kyrsten Sinema از آریزونا و Doug Jones آلاباما — رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن در هر دو اتهامات عنوان شده علیه.

تبلیغات:

رای گیری نهایی شد 48 تا 52 در سوء استفاده از قدرت شارژ و 47 به 53 در انسداد کنگره شارژ. سنا نیاز به دو سوم رای — 67 آرا با رسیدن به حد نصاب به حذف رئیس جمهور از دفتر.

افکار عمومی در این موضوع شده است به همین ترتیب تقسیم با نیمی از رای دهندگان حمایت مغلوب ساختن پیشی جستن را حذف با توجه به نظر سنجی از فاکس نیوز و سی ان ان.

تهمت بود به اتهام سوء استفاده از قدرت برای فشار بر دولت اوکراین برای باز کردن تحقیقات از جو و هانتر بایدن با قطع کمک های نظامی اختصاص توسط کنگره است. او متهم بود با انسداد کنگره برای امتناع از ارائه اسناد و مدارک و یا اجازه می دهد تا شاهد به شهادت در خانه استیضاح پرس و جو. قبل از مجلس رای به طور مشابه کاهش یافت, حزب, خط, با, نزدیک به تمام دموکراتیک اکثریت رای گیری برای استیضاح رئیس جمهور

تبلیغات:

“من فکر می کنم در این مورد ساخته شده بود” رامنی گفته نیویورک تایمز پیش از رای دادن. “من معتقدم که تلاش برای فاسد در انتخابات برای حفظ قدرت است در مورد به عنوان فاحش حمله به قانون اساسی به عنوان را می توان ساخته شده است. و به همین دلیل آن است که یک جرم و بزه و من هیچ چاره ای تحت سوگند که من در زمان اما به بیان است که نتیجه گیری.”

رامنی اولین سناتور در تاریخ ایالات متحده برای رای دادن به محکوم کردن یک رئیس جمهور از حزب خود.

رامنی بعد گفته فاکس نیوز ” کریس والاس که او آماده است به صورت سیاسی واکنش خود را برای رای دادن.

تبلیغات:

“من به اندازه کافی گسترده شانه به آب و شخصی تغییر در زندگی حرفه ای من, سیاسی, و یا در غیر این صورت,” او گفت:. “اما آنچه که من نمی باید از این ظرفیت برای نادیده گرفتن وجدان من.”

سناتور. Doug Jones, D-Ala., یکی از آسیب پذیر ترین دموکرات ها رو دوباره انتخابات در یک قرمز دولت در این سال نیز رای به محکوم مغلوب ساختن پیشی جستن.

تبلیغات:

“پس از چند شب بی خوابی من با اکراه به این نتیجه رسیدند که شواهد و مدارک کافی برای محکوم کردن رئیس جمهور برای سوء استفاده از قدرت و انسداد کنگره,” او گفت:. “استیضاح تنها در بررسی چنین ریاست جمهوری تخلف است.”

Manchin آخرین دموکرات به او اعلام خواهد رای به محکوم گفت که “واقعا تصمیم دشوار” است که او ساخته شده است “اکراه.” Manchin ساخته شده خود را اعلام فقط چند دقیقه پس از معاون رئیس جمهور مایک پنس پیش بینی در یک مصاحبه رادیویی که برنده خواهد شد “احتمال تبرئه شد با دو حزبی رای مجلس سنای ایالات متحده.”

“شواهد ارائه شده توسط خانه مدیران از جمله تصویری شهادت شهود تحت سوگند در مجلس نمایندگان به وضوح پشتیبانی از اتهامات عنوان شده علیه رئیس جمهور در مقالات استیضاح,” Manchin در بیانیه ای گفت.

تبلیغات:

Sinema که اعلام نشده است که چگونه او را, رای, تا دقیقه قبل از تماس رول گفت: روشن بود که مغلوب ساختن پیشی جستن به نقض قانون است.

“امروز من رای به تصویب هر دو مقاله به عنوان کمترین وظیفه و بزرگترین عشق این است که به ملت ما قانون اساسی,” او گفت: Arizona Republic. “حقایق روشن; امنیت كمك نکردن از اوکراین در تلاش به نفع رئيس جمهور در مبارزات سیاسی. در حالی که کاخ سفید وکلای مدافع ادعا می کنند این رفتار جدی نیست, آن است که خطرناک به اصول اساسی دموکراسی آمریکایی به استفاده از قدرت دولت فدرال به صورت شخصی و یا سیاسی به دست آورید.”

دموکرات استدلال در دادگاه که مغلوب ساختن پیشی جستن را تبرئه خواهد جسور او را به تلاش برای تقلب دوباره در انتخابات ریاست جمهوری توسط درخواست کمک های خارجی. برخی از جمهوری خواهان استدلال کرد که مغلوب ساختن پیشی جستن چیزی اشتباه است در حالی که چند باید اذعان کرد گناه او اما استدلال می کرد که کارهای بدی انجام نمی رود به این سطح از حذف.

تبلیغات:

سناتور. لامار الکساندر R دنیاست. به نام تهمت رفتار “نامناسب” اما استدلال که “قانون اساسی نمی دهد سنا قدرت به حذف رئیس جمهور از دفتر و ممنوعیت او از این سال رای گیری به سادگی برای اقدامات نامناسب هستند.”

سناتور. لیزا Murkowski R-آلاسکا به نام تهمت رفتار شرم آور “و اشتباه است.”

“او منافع شخصی نیست نگاهی به سابقه بیش از کسانی که از این ملت بزرگ است,” او گفت: قبل از تعهد “به disenfranchise نزدیک به 63 میلیون آمریکایی و حذف او از انتخابات.”

سناتور. راب پورتمن, R-اوهایو به همین ترتیب استدلال کرد که رئیس جمهور نباید حذف از دفتر در طول هر سال یک انتخابات حتی اگر “من نمی پوشی این رفتار است.”

تبلیغات:

سناتور. جونی ارنست جمهوریخواه آیوا که چهره یک مشکل دوباره نبرد انتخابات در سال جاری گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن عمل “در شیوه ای اشتباه” اما استدلال آن نیست افزایش یابد به impeachable جرم “آیا دوست دارید آنچه را که رئیس جمهور انجام داده است یا نه.”

سناتور. سوزان کالینز R-مین, شاید, بیشتر در معرض خطر جمهوری وقت در سال 2020 انتخابات استدلال کرد که استیضاح در مجلس بوده است کافی است.

“من اعتقاد ندارم که رفتار ادعایی می رسد نوار بالا در قانون اساسی برای تغییر در انتخابات و از بین بردن بموقع رئیس جمهور منتخب,” او گفت:, و اضافه کرد: “من بر این باورند که رئیس جمهور آموخته است از این مورد است. رئیس جمهور شده است استیضاح — که یک درس بزرگ.”

استیضاح آزمایشی است و در حال حاضر بیش از, اما این بدان معنا نیست که نمایندگان مجلس به پایان رسید, بررسی مغلوب ساختن پیشی جستن اقدامات در اوکراین است. قضایی مجلس رئیس کمیته جری Nadler گفت: پیش از رای که کمیته است “به احتمال زیاد” به حکم سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که به بیرون درز کتاب مقاله مرتبط مغلوب ساختن پیشی جستن تقاضا برای اوکراین به منظور بررسی Bidens به طور مستقیم به کمک یخ.

تبلیغات:

“من فکر می کنم آن را به احتمال زیاد بله” Nadler گفت. “هنگامی که شما یک یاغی رئیس جمهور شما به ارمغان می آورد که به جلو, شما باید به کانون توجه است که شما باید برای حفاظت از قانون اساسی با وجود پیامدهای سیاسی.”

البته جمهوری خواهان برنامه ریزی برای رفتن جرم نیز هست. رئیس کمیته قضایی مجلس سنا لیندزی گراهام قول داد که او و همکارانش را بررسی Bidens و ناشناس whistleblower که شکایت منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح.

“من می خواهم به می دانم که چگونه تمام این مزخرفات آغاز شده … اگر خلاف کاران توسط یک کارمند سابق — وابسته — جو بایدن من فکر می کنم که مهم می باشد,” او گفت: فاکس نیوز. “من تو را در مقامات وزارت امور خارجه و از آنها بخواهید, ‘آیا شما چیزی در مورد تضاد منافع جو بایدن بود؟'”

با وجود کالینز’ پیش بینی که مغلوب ساختن پیشی جستن او آموخته درس تهمت وکیل رودی جولیانی اعلام کرد در NPR در روز سه شنبه است که او هنوز هم شکار خاک بر بایدن در اوکراین دقیقا اقداماتی که منجر به رئيس جمهور را استیضاح در وهله اول.

تبلیغات:

“او نمی گفت: من به آن را انجام دهد” جولیانی گفت: از رئیس جمهور.

مغلوب ساختن پیشی جستن به طور مشابه رد کالینز ” ادعا می کنند که او آموخته است که درس خود را با این استدلال به اخبار مجریان در روز سه شنبه است که او “هیچ چیز اشتباه است.” او یک بار دیگر در دفاع از گفتگوی تلفنی خود در ماه ژوئیه گذشته با رئیس جمهور اوکراین ولدیمیر Zelensky گفت: “این یک کامل تماس بگیرید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی