سنا موافقت خود را با 2 تریلیون دلار بسته محرک است که لمس هر بخشی از اقتصاد ایالات متحده


A view of the Capitol's Rotunda is seen reflected on the side of an ambulance.

نمایی از ساختمان کنگره را برجک دیده می شود منعکس شده در کنار یک آمبولانس.

معاونت/گتی ایماژ

رهبران مجلس سنا و کاخ سفید آمد به یک توافق در اصل بر نزدیک به 2 تریلیون دلار بسته محرک در ساعات اولیه صبح روز چهارشنبه بی سابقه هزینه های لایحه با هدف تحکیم swaths بزرگ اقتصاد آمریکا به عنوان کشور معاملات با خرید اینترنتی از coronavirus بیماری همه گیر. “در گذشته ما یک معامله” رهبر اکثریت میچ مک کانل اعلام کرد مجلس سنا در کف حدود 1:30 a. m. “در اثر این جنگ به سطح سرمایه گذاری به ملت ما.” آخر جمله بندی از لایحه هنوز در حال ساخته اما متن است که انتظار می رود تا آماده شود بعد از آن صبح روز چهارشنبه با یک رای در سنا در بعد از ظهر. “این است که یک لحظه از جشن اما یکی از ضرورت” رهبر اقلیت چاک شومر گفت: از این معامله. “به همه آمریکایی ها من بگو: کمک در راه است.'”

پس از پنج روز به طور فزاینده ای acrimonious مذاکرات قانونگذاران در معرض خطر در تعدادی از مقررات است که می بینیم هزاران دلار در پرداخت های مستقیم به کم درآمد و با درآمد متوسط افراد فراگیر بیکاری حمایت در قالب ماه پرداخت برای کارگران است که گذاشته شده و یا به حال خود ساعت قطع وام (که در حال تبدیل به کمک های مالی تحت شرایط خاصی) برای کسب و کارهای کوچک آنها را شناور نگه دارید و تشویق آنها برای جلوگیری از تخمگذاری کردن کارگران و همچنین 500 میلیارد دلار بودجه برای کمک های مالی برای کسب و کار متحده است. دامنه این لایحه بسیار زیاد است دست زدن به هر بخشی از اقتصاد آمریکا است. آن است که نزدیک به سه برابر بزرگتر از 700 میلیارد دلار دارایی های مشکل امداد رسانی برنامه (TARP) گذشت پس از بحران مالی 2008. آن را نیز به مقدار “صدها میلیارد دلار بیشتر از کل ایالات متحده فدرال بودجه برای یک سال” نیویورک تایمز یادداشت “و مقامات دولت گفت: آنها امیدوار بودند که اثر آن در اقتصاد کتک خواهد بود نمایی بیشتر به عنوان آنجا که 4 تریلیون دلار.”

به صورت روزمره آمریکایی ها معامله خواهد ارائه 1200 دلار در پرداخت های مستقیم برای کارگران با درآمد تا $75 ، 000 در هر سال, اکثریت قریب به اتفاق نیروی کار آمریکا و همچنین به عنوان یک اضافی $500 برای هر کودک است. پرداخت خواهد بود از رده خارج و در سطح بالاتر درآمد و در پوش $99,000 چنین است که آمریکایی ها درآمد شش رقمی را دریافت نمی پرداخت. علاوه بر دموکرات ها تحت فشار قرار دادند و امن گسترش بیمه بیکاری که ارائه گذاشته کارگران 600 دلار در هفته به مدت چهار ماه.

یکی از نقاط چسبیده در مذاکره فقدان نظارت برای 500 میلیارد دلار از صندوق اجازه داده است که وزارت خزانه داری برای متفرق کردن پول در اختیار آن به قید وثیقه از صنایع بدون هر گونه بررسی در مورد چگونگی آن بود که صرف شده است. نسخه نهایی این لایحه شامل یک مکانیزم برای نظارت کنگره. شومر نیز گفت: دموکرات ها که این لایحه شامل مقررات خاص disallowing مغلوب ساختن پیشی جستن کسب و کار خانوادگی از دریافت یک کمک مالی. جمهوری خواهان در حال سرزنش دموکرات ها برای تاخیر در موافقت با این قانون اما واشنگتن پست گزارش جمهوری خواهان نیز در نظر گرفتن زمان خود را. “سناتور دموکرات بودند که فوق العاده دقیق چرا که آنها احساس قبلی بسیار کوچکتر و coronavirus امداد لایحه که [وزیر خزانه داری] Mnuchin مذاکره در عجله با [اسپیکر] پلوسی در این ماه تبدیل به مقررات مربوط به پرداخت مرخصی استعلاجی که اوباما مخالف—اما آنها که با اکراه پذیرفته شده” با توجه به پست. “در حال حاضر آنها می خواستند به دو و سه گانه-بررسی Mnuchin کار در مبادله مقابله با شومر با توجه به مخاطرات عظیم.”

این لایحه است که انتظار می رود به تصویب از طریق مجلس سنا در اوایل بعد از ظهر چهارشنبه خواهد شد اما پس از آن نیاز به رای گیری در خانه است که در حال حاضر در جلسه نیست. برخی از اعضای آن هستند در قرنطینه و یا در خانه در مناطق خود ساخت های بهداشتی و قانونی تدارکات پیشبرد معامله روی حیله و تزویر. یک راه حل ممکن است تصویب مقابله با اتفاق آرا رضایت یک تاکتیک معمولا این سایت متعلق به uncontroversial اقدامات قبل از خانه. خانه اعضای, اما, ممکن است بلک در لاستیک ماشین پرس یا لایحه ای از این اهمیت که در این صورت قانونگذاران را مجبور به بازگشت به سرمایه اجتماعی-فاصله رای دادن.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>