حزب دموکرات توقف هاشمی “شرکت نجات” یک بار دیگر — می توانید آنها را نگه دارید شرکت ؟

برای دومین بار در کمتر از 24 ساعت تا حد زیادی متحد حزب دموکرات مجلس سنا جلسه روز دوشنبه متوقف جمهوری خواهان از پیشرفت نزدیک به 2 تریلیون دلار coronavirus بسته محرک اقتصادی که ترقی خواهان باید مشخص به عنوان یک کمک مالی برای شرکت های بزرگ امریکا است که برگ های مردم عادی را به خشک.

رویه حرکت در Coronavirus کمک های اولیه امداد و امنیت اقتصادی (مراقبت) عمل می کنند — که یکی از سنا دموکرات تمسخر به عنوان یک “رای” — شکست خورده توسط یک حاشیه 49-46 فقط با یک دموکرات ایالت Doug Jones, آلاباما, پیوستن به جمهوریخواهان در رای دادن بله.

تبلیغات:

رابرت رایش سابق وزیر کار خواست عمومی آمریکا به “گوش دادن به صاحب نظران تلاش برای چرخش” رای به عنوان یک حرکت بد توسط دموکرات ها در میان بهداشت جهانی بحران.

“سنا از حزب دموکرات بودند و حق رد کردن این شرکت ها نجات ایم” رایش.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل بود که سریع به سرزنش مجلس نانسی پلوسی برای نتوانست رای جمعه شب در واکنش با عصبانیت به دوم متوالی رویه شکست در دوشنبه متهم دموکرات “filibustering برنامه به نگه داشتن مردم در حقوق و دستمزد.”

تبلیغات:

حزب دموکرات — پیوستن تدریجی گروه های حمایت اتحادیه های کارگری و دیگران — را مورد انتقاد مراقبت عمل به عنوان یک کسب و کار پسند اندازه گیری را که ایجاد 500 میلیارد دلار “دوغاب صندوق” برای شرکت های بزرگ در حالی که برای محافظت از کارگران و یا ارائه بسیار مورد نیاز اقتصادی امداد رسانی به مردم است. به عنوان یک جایگزین برای آشنایی با اندازه گیری ترقی خواهان خواستار یک بسته محرک اقتصادی که مراکز نیازهای کارگران و آسیب پذیر.

“آمریکا اولویت دادن هیچ رشته متصل شده کمک مالی به صنعت و اجازه دادن به این ویروس گسترش shortchanging ارائه دهندگان مراقبت های بهداشتی و متحده” سن. کریس مورفی, D-Conn., توییتی پس از رای جمعه. “این دستور غذا برای فاجعه است. چرا بر روی زمین خواهد, حمایت از هر کسی که ؟ نوشتن یک لایحه است که متوقف می شود ویروس.”

در یک سخنرانی از طبقه سنا پیش از رای مورفی بیشتر توضیح مخالفت خود را با جمهوری خواه اندازه گیری.

تبلیغات:

“ما فکر نمی کنم قبض خود را کار می کند. ما فکر نمی کنم که این لایحه شده است که در پیش نویس توسط حزب اکثریت در حال رفتن برای رفع این مشکل گفت:” مورفی. “این ممکن است بسیاری از مردم ثروتمند اما آن را نمی باید از این منابع در آن امروز به مراقبت از آسیب پذیر ترین در این کشور و آن را به انجام کار اولیه در دست است که برای جلوگیری از این ویروس.”

رهبران دموکرات سنا در حال انتظار برای ادامه مذاکره با مغلوب ساختن پیشی جستن دولت بیش از ویژگی های جارو محرک اندازه گیری. در همین حال آمریکا انتظار می رود به پرده خود قانون در روزهای آینده.

تبلیغات:

“ما باید یک تعهد برای دریافت جزئیات بیشتر در حق آنها انجام می شود به سرعت” رهبر اقلیت سنا چاک شومر گفت: در یک سخنرانی در آمریکا هستند. “این بدان معنی نیست که کورکورانه یک جمهوری خواه-فقط بیل.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>