مجلس سنا خواهان فشار بر کاخ سفید و تقاضا به صندوق جدید FBI HQ نزدیک مغلوب ساختن پیشی جستن هتل: گزارش

روز دوشنبه ایران را coronavirus محرک پیشنهاد داد که شامل کمک های مالی برای ساخت یک جدید FBI دفتر مرکزی آن در واشنگتن دی سی — یک پیشنهاد است که می تواند برگ برنده سازمان مقدار زیادی از پول, اما در زمان رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل (R-KY) ،

در سی ان ان “OutFront,” خبرنگار فیل Mattingly اشاره کرد که جمهوری خواهان مجلس سنا خوشحال هستند با ورود ناگهانی.

تبلیغات:

“این لایحه [است] $1.75 میلیارد دلار جدید FBI ساختمان در آن گفت:” میزبان Erin Burnett. “این است که به نظر می رسد نامناسب برای قرار دادن گوشت خوک در یک لایحه بود.”

“این بوده است که عمده فلش نقطه از حزب جمهوری خواه مذاکرات طی چند روز گذشته بین کاخ سفید و جمهوری خواهان مجلس سنا گفت:” Mattingly “و اگر شما می خواهید بدانید که چگونه سنا جمهوری خواهان واقعا احساس می کنم در مورد آن, نگاهی به گوش دادن به آنچه که رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل تا به حال به می گویند.”

“خوب در مورد این پیشنهاد بدیهی است که ما تا به حال به یک توافق با دولت به منظور آغاز گفت:” مک کانل در کلیپ. “و آنها باید برای پاسخ به این سوال که چرا آنها اصرار داشتند که در آن شرط است.”

تبلیغات:

“اکثر رهبر است بسیار سست با کلمات خود را, اما او بسیار روشن قصد با آنچه که او گفت: وجود دارد این است که دولت پیشنهاد” گفت: Mattingly. “دولت سعی کردم به زور این پیشنهاد به این مذاکرات به من گفت که چند بار در طول چند هفته گذشته است. سناتور لیندزی گراهام رئیس قوه قضائیه کمیته گفت امروز ” من فقط نمی دانم که چرا ما در حال انجام این کار است.'”

سازمان دیده بان زیر:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی