جمهوری خواهان مجلس سنا می خواهید به اجازه شرکت Get Away With Murder


An employee gathers shopping carts
خارج شده در بربنک کالیفرنیا در روز چهارشنبه.
رابین بک/خبرگزاری گتی ایماژ

در شب دوشنبه رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل منتشر بهبود می یابد, قانون—مجلس سنای آمریکا به اصطلاح COVID-19 امداد بسته است. به جای حمایت از تلاش آمریکایی ها به عنوان COVID-19 موارد سنبله و خانواده ها صورت سراسری موج اخراج های آشنایی با قوانین دیگر کمک های بیکاری بیش از 30 میلیون بیکار آمریکایی ها اجازه می دهد تا اخراج حمایت منقضی و جرات ایمنی و بهداشت برای حمایت از کارگران و مصرف کنندگان است.

جمهوری خواهان مجلس سنا می دانم که آن را فوق العاده خطرناک برای فرستادن مردم به کار در میان یک بیماری همه گیر. اما طرح خود را شامل نمی شود و اتصال فدرال ایمنی استاندارد است که اتحادیه های کارگری در حال مبارزه برای. در واقع, آن را طراحی شده برای محافظت از ما در همه—آن را طراحی شده برای محافظت از شرکت های بزرگ خط پایین.

آمریکا شرکت ایمنی پیشنهاد معرفی شده در سنا را … John Cornyn به عنوان بخشی از بهبود بسته خواهد آن را غیر ممکن است برای مردم را به نگه داشتن شرکت های پاسخگو برای برش گوشه ها در اقدامات احتیاطی. این پیشنهاد را به نوار تقریبا هر گونه دعاوی مربوط به COVID-19 مواجهه با یک باریک استثنا برای سوء رفتار عمدی یا سهل انگاری ناخالص تعریف شده در استاندارد بسیار بالایی شاکیان می تواند تقریبا هرگز ملاقات کند.

حرص و آز شرکت های بزرگ در حال حاضر هزینه زندگی. در خارج—بزرگترین خصوصی کارفرما از کارگران سیاه پوست در امریکا—فقط یک در 10 کارگران گزارش که ماسک مورد نیاز و موجود در فروشگاه خود را. کارگران در آمازون انبارها گزارش که شرکت نمی تمیز کردن فریزر مناسب کارگران می پوشند باید بین استفاده می کند که این شرکت سخت سهمیه آن را غیر ممکن است برای کارگران اجتماعی به دور است. شرکت های هواپیمایی در حال حاضر رها احتیاطی اتخاذ شده در بهار بسته بندی هواپیماهای پر از مردم است. دولت آمریکا پیشنهاد می کشد دور ما آخرین خط دفاع که مدیران شرکت های بزرگ قرار داده و سود جلوتر از ما زندگی می کند.

ایمنی کارگر عمومی ایمنی: اگر شرکت دریافت یک پاس رایگان به قرار دادن کارگران زندگی در معرض خطر کارگران در معرض COVID-19 در این کار پس از آن می تواند گسترش ویروس خود را به جوامع بذر موج جدید این بیماری همه گیر. است که دقیقا چه اتفاقی افتاده است پس از رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن, مجبور, بسته بندی گوشت می آمد کارگران بازگشت به کار در تنگ گیاهان که در آن کارگران محروم بودند PPE دلسرد از در نظر گرفتن پرداخت مرخصی استعلاجی و قادر به اجتماعی فاصله در طول شیفت های طولانی. حداقل 24,000 COVID-19 موارد مرتبط با بسته بندی گوشت می آمد گیاهان که در آن کارگران به شدت سیاه و یا مهاجرت مردم ساخت حداقل دستمزد. اما ایمیل های به دست آمده توسط ProPublica بسته بندی گوشت می آمد نشان داد مدیران به مراتب بیشتر نگران سود خود را از کارگران زندگی می کند—و دست تکان داد و دور نگرانی های ایمنی با گفتن این که “اجتماعی فاصله احتیاط است که حس می کند تنها برای افرادی که با لپ تاپ.” بسته بندی گوشت می آمد کارگران در سراسر کشور به حال به شکایت کارفرمایان خود را پس از رد PPE یا دلسرد می شود از مصرف پرداخت مرخصی استعلاجی. اگر خواهان نوار کارگران قدرت را به نگه دارید بد کارفرمایان پاسخگو در همان زمان آنها آن را غیر ممکن است برای کارگران برای زنده ماندن در بیمه بیکاری آنها ارسال خواهد شد و کارگران به مرگ آنها.

حرص و آز شرکت های بزرگ در حال حاضر هزینه زندگی.

مک کانل استدلال می کند که پیشنهاد خود را به سادگی ایجاد یک “بندر امن” برای شرکت هایی که مطابق با COVID-19 ارشاد. اما در عمل این شرکت ایمنی پیشنهاد پوشش گسترده در محدوده COVID-19-مربوط به ادعا با باریک استثنا برای سوء رفتار عمدی و سهل انگاری فاحش است که می تواند فوق العاده دشوار است برای کارگران و یا مصرف کنندگان را به اثبات برساند. و پیشنهاد خود را سرند با نقاط ضعف که بد بازیگران به راحتی می تواند بهره برداری.

آمریکا شرکت ایمنی پیشنهاد خواهد اجازه شرکت کردن قلاب برای COVID-19-مربوط به نقض ایمنی به عنوان طولانی به عنوان آنها “تلاش معقول و منطقی” به سوی انطباق (و نه شما می دانید واقعی انطباق) با مقررات دولت استانداردها و راهنمایی. اما در حال حاضر وجود دارد هیچ اتصال فدرال کارگر استانداردهای ایمنی برای بیماری همه گیر کوروناویروس و جمهوری خواهان لایحه بر خلاف آمریکا’ قهرمانان قانون شامل هیچ برنامه ای برای ساختن یک. حتی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری nonbinding راهنمایی ترک ممکن است کارگران را به خشک. فقط نگاه CDC راهنمایی برای بسته بندی گوشت می آمد گیاهان: به پیروی از گیاهان فقط باید به “نظر” دادن کارگران به اندازه کافی استراحت هم برای شستن و یا پاکسازی دست خود را به جای در واقع ارائه آن زمان و “مشورت” با یک حرارت, تهویه و تهویه مطبوع, مهندس, به جای در واقع نصب ایمن تهویه.

بدتر هنوز, بهبود عمل اجازه می دهد تا شرکت ها انتخاب کنید و را انتخاب کنید که قوانین آنها می خواهند به دنبال از فدرال و ایالتی و محلی هدایت. این خطرات ایجاد یک مسابقه به پایین به صورت متحده انجام حداقل برای محافظت از کارگران خود را. نگاهی به گرجستان که در آن رژیم صهیونیستی است. برایان کمپ ممنوع شهرستانها از صدور ماسک حکم. حتی اگر دولت فدرال صادر قوی و مبتنی بر علم کارگر ایمنی استاندارد اگر گرجستان صادر سهل انگاری استاندارد است که اجازه می دهد تا شرکت ها برای نگه داشتن قرار دادن کارگران در معرض خطر گرجستان بر اساس شرکت می تواند به سادگی انتخاب کردن به دنبال ضعیف تر استاندارد و استفاده از این پیشنهاد برای فرار از پاسخگویی در دادگاه.

آمریکا شرکت ایمنی پیشنهاد خواهد حتی نوار کارگران از قدرت اجرای طیف گسترده ای از نیروی کار و اشتغال حمایت از جمله حمایت های تحت قانون ضد تبعیض و قانون استاندارد نمایشگاه کار که مجموعه فدرال حداقل دستمزد.* شرکت می تواند ایمنی بدن را از دعاوی ناشی از این مهم حقوق مدنی حمایت تا زمانی که طرح دعوی در دادگاه مربوط به COVID-19 (با باریک استثنا به صورت عمدی تبعیض). که می تواند به این معنی است که یک دانش آموز کالج که مدرسه نمی تواند جای او را ناتوانی در یادگیری آنلاین قادر نخواهد بود به سو تحت قانون آمریکایی های معلول یا این که یک کارگر نمی تواند او را نگه دارید و کارفرما پاسخگو برای بازگشایی برنامه که نمی تواند جای او دوران بارداری.

اگر میچ مک کانل ها پیشنهاد می گذرد, اکتبر, بیمه بیکاری, بیمه پوشش خواهد فقط 70 درصد از دستمزد کارگران به دست آورده قبل از بحران. پس از چند دهه از راکد دستمزد بسیاری از خانواده های آمریکایی به سادگی نمی تواند زنده در 70 درصد از آنها قبل از دستمزد—و آنها انتخاب خواهد شد اما به سعی کنید برای رفتن به محل کار است که جمهوری خواهان مجلس سنا در حال تبدیل به اطراف. ما می تواند به کارگران حمایت آنها نیاز به ایمن ماندن. به جای آن جمهوری خواهان در حال ارسال آنها را به مرگ برای محافظت از یک شرکت خط پایین.

اصلاح ژوئیه 28 2020: این قطعه در اصل misidentified قانون استاندارد نمایشگاه کار به عنوان نمایشگاه کار و استاندارد عمل می کنند.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی