جمهوری خواهان مجلس سنا بودند هرگز به رای شاهدان

در هفته گذشته شده است وجود دارد بسیاری از حدس و گمان و پیش بینی — در مورد چگونه سنا جمهوری خواهان رای که آن را به تماس بیشتر با شهود سنا استیضاح محاکمه. اعتیاد به مواد مخدره پنهان چقدر از پیش تعیین شده نتیجه واقعا بود.

البته این توجه در برخی از راه های موجه با توجه به این بمب از سابق مشاور امنیت ملی جان بولتون که گفت که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به صراحت به او گفت در مورد عوض بین کمک های نظامی به اوکراین و سیاسی و تحقیقات و با توجه به نسخه خطی کتاب. مغلوب ساختن پیشی جستن دفاع وکلا تا به این نکته بارها و بارها با اشاره به نیاز به صورت مستقیم شاهد که شنیده بود در مورد اتهام در عوض از رئیس جمهور خود را — و بولتون به نظر می رسید آماده ارائه درست آن.

اما این روایت را تكذيب و به یکی ثابت در سراسر این دادگاه حتی به عنوان شواهد جدید جریان به تقویت حقایق: آمریکا وفاداری به مغلوب ساختن پیشی جستن.

رای گیری روز جمعه در برابر تماس شاهدان بیشتر کاملا قطاری از این پویا. این نتیجه که مسابقات بیشتر از نزدیک با آنچه که گزارش شده است گفت: در تمام طول.

رهبر اکثریت سنا میچ مک کانل پس از تمام کار های خود را و اولویت های روشن: او می خواست سریع محاکمه و او نمی خواهید هر گونه شهود. به علاوه او گفت که او بود و ساخت این طرح در قدم اهسته با کاخ سفید است.

“شما هیچ تفاوت بین موقعیت رئيس جمهور و موقعیت خود را به عنوان به چگونه که مسئولیت رسیدگی به این” مک کانل گفت: در طول یک فاکس نیوز ظاهر در ماه دسامبر.

مک کانل بیانیه قطاری که چگونه جمهوری خواه کنفرانس واکنش نشان داد در طول این محاکمه از جمله حتی برخی از نزدیک تماشا نوسان رای می گذاریم. اول دموکراتها استدلال بود بیش از حد “خسته کننده” و سپس نبود اطلاعات کافی برای نشان دادن عوض و در نهایت حتی اگر جرمی مرتکب این جرائم آنها نیست به اندازه کافی جدی به حکم استیضاح.

شایان ذکر است که این آخرین بحث این است که برخی از دموکرات های ساخته شده در دوران ریاست جمهوری بیل کلینتون دادگاه به عنوان هر چند آن دسته از اقدامات را شامل شهادت شهود.

سنای آمریکا تصمیم به رای دادن در برابر شاهدان احساس تکان دهنده با توجه به اینکه سابقه تاریخی و در پرتو اطلاعات جدید که ارائه شده است در این هفته است. اما در هنگام بررسی این که چگونه آنها به کار گرفته شده در این مجموعه مقالات — و شماری دیگر مغلوب ساختن پیشی جستن درگیری آن را تعجب آور نیست در همه.

جمهوری خواهان’ وفاداری در دادگاه پژواک متعدد موارد زمانی که آنها کاهش یافته است به شکستن با مغلوب ساختن پیشی جستن از او گرفته شده, اتاق کار, تا حد زیادی به این دلیل که او هنوز هم بسیار محبوب خواه پایه. به گفته های اخیر گالوپ نظرسنجی 89 درصد از جمهوری خواهان تایید از کار او انجام شده بود به عنوان رئیس جمهور.

سال گذشته ایالت تهم Tillis (R-NC) با تجربه چه اتفاقی می افتد زمانی که یک جمهوری خواه مخالف رئیس جمهور: پس از نوشتن مقاله ای در واشنگتن پست op-ed مخالفت با ملی اضطراری مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرده بود برای به دست آوردن بودجه برای خود مرزی دیوار Tillis تهدید به یک چالش اصلی و سرعت معکوس ، دیگران که صحبت کردن در برابر تهمت در گذشته مانند آلاباما در کنگره مارتا رابی و سابق کارولینای جنوبی در کنگره مارک سانفورد باید پرداخت قیمت در پای صندوقهای رای.

در مورد مسائل به عنوان متنوع به عنوان مغلوب ساختن پیشی جستن بیگانه نظرات در مورد قانونگذاران مجلس و رئیس جمهور اجرای ممنوعیت سفر به جمهوری خواهان باید خودداری کردند در مخالفت با مغلوب ساختن پیشی جستن با وجود قریب به اتفاق واکنش شدید عمومی. آنها به تایید قضات ایم که تلقی “بی حد و حصر” توسط کانون وکلای آمریکا و آنها به تایید دیوان عدالت که در مواجهه با اتهامات تجاوز جنسی به.

روز جمعه شاهد رای بود فقط آخرین نمونه از آنها را در ادامه به انجام همان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر

خرید کتاب زبان اصلی