ارسال نیروهای خود را به شهرهای آمریکا تنها باعث هرج و مرج بیشتر و آشفتگی


Barr, Trump, Esper, and Milley walk side by side in front of a crowd.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیاده روی با دادستان کل ویلیام Barr, وزیر دفاع علامت Esper رئیس ستاد مشترک ارتش علامت Milley و دیگران از کاخ سفید به دیدار سنت جان اسقفی کلیسا پس از منطقه پاک شد از مردم در اعتراض به مرگ جورج فلوید در روز دوشنبه.

معاونت/گتی ایماژ

به عنوان هزاران نفر از فعال وظیفه نیروهای بسیج برای سرکوب خشونت در پایتخت کشور و به طور بالقوه در شهرهای دیگر نیز آن را به ارزش پرسیدن دور از اولین بار در هفته های اخیر: چه جهنم می گذرد ؟

چند مسابقه است که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن دارای قدرت قانونی برای ارسال نظامی ایالات متحده بر روی خیابان های آمریکا. در اصل قدرت Comitatus قانون منع استفاده از نیروهای نظامی برای به اجرا درآوردن قوانین داخلی اما قوانین دیگر—به ویژه قیام عمل 1807 (تجدید نظر شده چندین بار در طول سال) و همچنین چندین اضطراری اساسنامه—اجازه می دهد برای استثنا قابل توجه و گریز برای رئیس جمهور به تصمیم می گیرید چه کسانی که استثنا هستند.

سوال این است که آیا او حق برای انجام این کار در اینجا و در حال حاضر.

آن را به سختی خواهد بود اولین بار رئیس جمهور فرستاده اند فعال-سربازان وظیفه به حل و فصل ناآرامی های داخلی است که دولت و پلیس محلی هستند قادر به رسیدگی است. در سال 1992 فرماندار کالیفرنیا خواسته برای ارتش و تفنگداران دریایی به آمده برقراری نظم در طول شورش وادار توسط پلیس, ضرب و شتم رادنی کینگ. در سال 1967 ارتش 82nd Airborne Division فرستاده شد به دیترویت برای آرام کردن شورش و یک سال بعد به سی پس از ترور مارتین لوتر کینگ جونیور

در زمان آشفتگی بسیار متفاوت است. مثلا 1968 شورش در واشنگتن و سه روز به غارت و چپاول و آتش سوزی—سمت چپ 13 نفر کشته و صدها نفر مجروح و هزاران نفر بازداشت و صدها blazes و تمام عیار از شهر مانده در آوار که در زمان دهه به تعمیر. به گفته رابرت قیصر سابق واشنگتن پست ایران را که تحت پوشش شورش 82nd وارد پس از خشونت تا به حال بسیار به پایان رسید. “آنها نمی در خیابان راه رفتن,” قیصر به یاد می آورد. “آنها عمدتا سوار در اطراف در کامیون های بزرگ است.”

امروز مشکلات به هیچ چیز از راه دور به طوری ویرانگر است. اما آنها را نشان می دهد که پلیس در بسیاری از شهرستانها در حال بیمار آموزش دیده برای استفاده—و یا بیشتر به نقطه, جلوگیری از استفاده از—به شدت زرادخانه های نظامی که بخش های خود را خریداری کرده اند و یا تحویل شده است توسط پنتاگون برای مقابله با تروریست های واقعی یا فرضی پس از 9/11 حملات. عمل بالا بردن آنقدر قدرت شلیک و محافظ بسیار دنده محافظ, برخی (هر چند دور از همه) از این پلیس با تکبر راه رفتن به مناطق psyched تا برای دیدار با دشمن را شکست دهد و به جای آن به دنبال فرصت هایی را برای خنثی کردن تنش است.

ارسال در ارتش و تفنگداران دریایی—نه صرف گارد ملی ذخیره که در حال حاضر مستقر شده و در برخی از شهرستانها اما فعال وظیفه گردان آموزش دیده برای مبارزه در مکان هایی مانند فلوجه عراق و افغانستان—تنها تشدید آشفتگی. نیروهای مسلح پرواز در یک شهر برای اولین بار نه هر دانش محلی صحنه و نه هیچ زمان و یا انگیزه ای برای دامنه تفاوت بین معترضان مسالمت آمیز و غارتگران و یا تحریک. و حضور خود را خواهد مشروعیت ما در مقابل آنها آسیب بیشتر gung-ho پلیس.

مغلوب ساختن پیشی جستن است دست تکان داد و دور از هر گونه نیاز برای ریز تنظیم کوبیدن کامل vulture از جمعیت در خیابان ها به عنوان “آنارشیست” “تروریست ها” و “بازندگان” و “lowlifes” و تاب تحقیر در “دموکرات” فرمانداران که برای وحدت یا درک به عنوان “خنده در سهام” و “ضعیف” آنها را تشویق به “گرفتن بسیار سخت تر است.”

همیشه مشتاق به برآوردن, رئیس, وزیر دفاع علامت Esper شاید در غش کردن نوستالژی برای روز خود را به عنوان یک افسر پیاده نظام در جنگ خلیج فارس قبل از حل و فصل را به یک رشته از میز کار صحبت کرد و از نیاز به کنترل “نبرد ” فضا” را به عنوان اگر کشور خود را در شهرستانها شد و تئاتر از جنگ های خارجی.

پس از آن وجود دارد ژنرال علامت Milley رئیس ستاد مشترک اختصاص داده شده توسط صدای شیپور برای هماهنگ کردن عملیات نظامی در شهرها و آمد و رفت در اطراف خیابان های سی شنبه شب در تمام نبرد را همراهی مغلوب ساختن پیشی جستن به عکس خود را-op در سراسر خیابان را از کاخ سفید در مقابل سنت جان کلیسای اسقفی که تعیین شده بود در آتش شب قبل از یک صحنه با تهمت های هیدرولیکی unopened مقدس که دستیاران خود را در حال حاضر memorialized به عنوان یک ساخته شده برای کمپین تصویری. در سمت چپ بر روی کف اتاق برش یک صحنه فقط چند دقیقه قبل از زمانی که پلیس با شلیک گاز اشک آور در صلح آمیز معترضان در میدان لافایت بنابراین رئیس جمهور می تواند ظاهر خود را آزادانه توسط بطری و یا خانه اش.

این معلوم نیست چه Milley انجام شد وجود دارد در وهله اول. از آنجا که Goldwater-نیکولز اصلاحات به تصویب رسید در سال 1986 رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا هیچ نقشی در عملیات نظامی است. آمریکا شمالی دستور ایجاد شد و در سال 2002 به دفاع از میهن (هر چند این فرض بود که ما ممکن است مورد حمله خارجی). اما این بالا انتخاب مجدد درام برای مغلوب ساختن پیشی جستن و بنابراین او می خواهد ملت افسر به بررسی صحنه است. این سر تکان دادن که Esper و Milley امضا برای این مناظر-جویدن نقش. مایکل هایدن بازنشسته چهار ستاره طور کلی مدیر سابق سازمان سیا و NSA, توییتی از رئیس ظاهر “من وحشت زده به او را در نبرد خود را در لباس” اضافه کردن “Milley (او یک ژنرال?!?) باید رفت به کلیسا با مغلوب ساختن پیشی جستن.”

دوباره رئیس جمهور می تواند انجام دهد این همه اگر او می خواهد. او می توانست به نام جارد کوشنر به تدبیر تاکتیک های نبرد, اگر او می خواهم می خواستم (چه کسی می داند شاید او است). اما از آن است که راه نامتناسب به بحران در دست است. این نظامی ممکن است به سرعت له مشکل هر چند آن را نیز ممکن است له بسیاری از مشروع معترضان و تماشاگران. آن را به احتمال زیاد خواهد شد طولانی تر و شدت اعتراض بیش از حد. در دراز مدت آن را بیشتر بی اعتبار ساختن نهادهای دولت ما و بیشتر splinter ما سیاست و جامعه است.

این البته چیزی است که تهمت می خواهد. رویترز گزارش روز یکشنبه که برخی از مقامات کاخ سفید توصیه او را به نگه دارید گوش دادن جلسات با شهرداران و رهبران جامعه و برای ارائه یک سخنرانی به ملت. اما همانطور که واشنگتن پست گزارش داد, آنها کاهش یافته و این ایده زمانی که آنها متوجه شدم مغلوب ساختن پیشی جستن به حال چیزی برای گفتن.

مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده است آن را بسیار روشن است که او هیچ علاقه ای آرام ملت و یا وحدت آن جناح. او زنگ زد خانواده جورج فلوید مرد کشته شده توسط پلیس در مینیاپولیس در وحشتناک ضبط شده حادثه ای که باعث تظاهرات. اما قربانی برادر Philonise فلوید بعد گفت که گفتگو “به طول انجامید احتمالا دو دقیقه” و تهمت “نیست به من فرصتی برای حتی صحبت می کنند. … من در تلاش بود به صحبت کردن با او, اما او فقط نگه داشته و مانند هل دادن من است.”

فاقد تمایل به پرداخت تا آنجا که خدمات لب به مفهوم آوردن مردم با هم مغلوب ساختن پیشی جستن است به جای بازگشت به پیش فرض خود استراتژی شلیک کردن پایگاه خود را. از این رو خود را عمل بالا بردن کتاب مقدس در مقابل سوخته کلیسا—هر چند تنها برای یک عکس-op حرکت Rt. Rev. Mariann زمانی مشخص اسقفی اسقف واشنگتن به نگرانی خود را به عنوان تاکتیک “ظالمانه” و “تضاد به تعالیم عیسی مسیح است.”

از این رو بیش از حد تهمت را ultratough شعارهای خود تماس بگیرید تا از سخت ترین سختی دیدن بدون نیاز—باور آن دیده می شود به عنوان یک عمل ضعف—سعی کنید در حل این بحران از طریق زیرک ترکیبی از مصالحه و گفتگو و سنتی اجرای قانون است. مخلوط ممکن است قابل قبول یک: بسیاری از معترضان را تقبیح کرده اند غارتگران و زمانی که ممکن است آنها را به پلیس.

تهمت می خواهد آتش و خونریزی بعد از آن او می خواهد به douse آن با بیشتر و اعتبار برای سوختن صلح است. این تنها مسیر تهوع ثبات است که مطابق با شخصیت او و در نتیجه تنها راه باز گشتند که در همه چیز او می کند این است که او یکی و تنها هدف.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>