“Sesame Street” صحبت به ما بچه ها در مورد نژاد پرستی. پدر و مادر نیاز به آموزش حفظ آن درس

“Sesame Street” میزبانی یک کنفرانس تاون هال ویژه با سی ان ان در COVID-19 ماه پیش. آن را آموزنده و مفید اگر کمی خشک در زمان: علم و پرنده بزرگ درخواست سانجی گوپتا و دیگر کارشناسان سوالاتی که بچه ها ممکن است در مورد ویروس. “Sesame Street” آن را ترسناک نیست در حالی که هنوز با تاکید بر جاذبه های این بیماری همه گیر. سپس آنها را به میزبانی یکی دیگر از چند هفته پیش این یکی در مورد نحوه صحبت کردن با کودکان خود در مورد نژاد پرستی. اما حتی اگر محتوا بچه-مناسب “با هم: ایستاده به نژاد پرستی” است که واقعا برای پدر و مادر. علم پدر را روشن و ملایم توضیح از زمان موج ضد نژادپرستی تظاهرات یکی از بسیاری از بزرگسالان آمریکایی ممکن است نیاز به شنیدن.

شیرین بزرگ چشم فرزندان خود خواهر و برادر و پدر و مادر ساخته شده است فیلم کوتاه از موجز و خوب تمرین سوالات نوع که بچه ها پرسیدن در همه جا. یک دختر و خواهر او در صفحه نمایش می پرسد چگونه می توانم پاسخ دوستان من زمانی که پاسخ آنها, ‘اما همه زندگی ماده’ در حالی که هنوز هم حفاظت از خودم ؟ قهوه ای, دوقلو, بپرسید, چرا مردم باید از رنگ های مختلف پوست? یک مادر می پرسد: من فکر کردم آموزش colorblindness کافی بود — باید چه کار کنم آموزش من سفید کودکان به جای ؟

تبلیغات:

پاسخ بودند واقعیت و مملو از داده های متنوع پانل از کارشناسان. مفید ترین چیز برای من به شنیدن به عنوان یک زن از رنگ بالا بردن نژادی مبهم کودک نو پا است که آن را هرگز خیلی زود شروع به این مکالمات و سن مناسب کودکان کتاب یک نقطه شروع عالی. این اولین بار نیست که (سفید) پدر و مادر در نظر گرفته اند که چگونه به صحبت کردن با کودکان خود در مورد نژاد پرستی. بیش از 50 سال پیش آقای راجرز غوطه ور خود را در یک kiddie استخر در کنار افسر کلمونس سیاه افسر پلیس شخصیت به بحث در مورد نژاد پرستی و تبعیض نژادی است. این بود که در زمانی که استخر های عمومی در جنوب خواهد بود و نه خشک و خالی تمام تابستان از اجازه سیاه و سفید بچه ها شنا.

من را دیده اند و شنیده ام چند استدلال به نگه داشتن بحث در مورد مسابقه و سفید برتری دور از “فرزندان ما است.” آنها می گویند که کودکان و نوجوانان نیاز به نگه داشتن بی گناهی خود و لذت بردن از کودکی خود. یکی عصبانی, ترول گفت که “بیمار برای شروع بچه ها جوان در نژاد پرستی” و یا به “سرزنش یک فرد است که مسئول برای 3.5 سال برای 400 سال مشکل است.” (وجود دارد بسیاری از مسائل را با بیانیه ای که من نمی خواهد شروع به شکستن آنها را. اما واقعا ؟ مسئول است؟) این صداها همه سفید. آن است که سفید کودکان آنها می خواهند برای محافظت از. این یک امتیاز به نگه داشتن اطلاعات در مورد سفید برتری دور از کودکان زمانی که آنها را غرق در آن به سادگی توسط آمریکا در سال 2020 است.

من نگه دارید از دیدن پست های رسانه های اجتماعی با این مضمون که “این امتیاز برای یادگیری در مورد نژاد پرستی به جای آن تجربه است.” چگونه بسیاری از بزرگسالان هستند فقط در حال حاضر باز کردن چشمان خود را به نژادی و بی عدالتی که امروز اینجا هستند و هرگز واقعا رفت دور ؟ که چگونه بسیاری از سال اول دانشجویان من در کلاس های درس من در سال 2014 که ادعا می کردند ما زندگی می کردند در مسابقه پس از امریکا به دلیل اوباما در کاخ سفید ؟ و زمانی که آنها اختصاص داده شده به تماشای اسپایک لی “انجام کار درست” آنها در مورد آن را به عنوان اگر آن را یک فیلم تاریخی: “در این زمان, نژاد پرستی بود و شایع…” وجود دارد طلاق از گذشته واقعیت و مجرمیت به منظور حفظ سفید بی گناهی.

تبلیغات:

زمانی که من هشت سال و سوار اتوبوس مدرسه, من نمی دانم که من تکرار شد نژادپرستانه جوک های ساخته شده درباره من و مردم من وقتی که من خواند “من چینی, me بازی شوخی من قرار دادن توالت در کک.” سلام درست است ؟ فقط برای خنده, بی گناه, بچه قافیه. چه کسی می دانست که من تقویت کلیشه ها در مورد سخنرانی الگوهای کینه توزی و کثافت? من فکر کردم که چون من نبود, چینی, که آن را در مورد من. این نوع از مشکل بچه-منطق که بدون کنترل می تواند تا بزرگسالی است. یک دوست به من گفت: “ما آموخته بودند چه نژاد پرستی مانند نگاه به عقب و سپس به جای آن از آنچه در آن می تواند مانند نگاه کنید در حال حاضر.”

نگه داشتن این ساختار نامرئی است نه نگه داشتن نژادپرستی از کودکان. این است که به جای عادی و تقویت سفید برتری. سفید کودکان به خصوص نیاز به دانستن چگونه به نقطه سیستماتیک نژادپرستی ضد سیاه, اظهارات بیگانه ستیزی در برابر قهوه ای مهاجران و مداوم microaggressions است که در ادامه به پوشیدن دور در روح مردم رنگ در هر روز است. آنها هستند که توان حفظ این سازه از سفید برتری نقاشی آنها را با یک کت تازه رنگ سفید گفت: “این همیشه اینجا بوده و آنها جدایی ناپذیر ساختار این ساختمان!” — در این استعاره ساختمان سفید supremacist ساختار بسیار شبیه به یک ایستگاه پلیس — مگر اینکه پدر و مادر و اعضای خانواده و مربیان شروع به جمع آوری این سفید کودکان متفاوت است.

به عنوان یک قهوه ای و Kentuckian به عنوان یک فرزند و نوه از Filipinx و مهاجران به عنوان یک کمی قهوه ای, دختر بچه در حال رشد در یک محله من مطرح نشده بود برای دیدن نژادپرستی یا سفید برتری. من اول دانش نژادپرستی بود که تجربه آن را از همسالان. من نمی فهمم چه مشکلی با من و من آرزو می کنم من تا به حال با رشد یک خانواده که قادر به کمک به بافت تجربه من.

تبلیغات:

زمانی که دوران کودکی من له به من گفت که او نمی تواند مثل من به خاطر “یک brownskin نمی تواند ازدواج whiteskin” من به خانه رفتم غمگین و نا امید, اما من به او اعتقاد داشتند. زمانی که یک دختر بچه در اتوبوس, از من پرسید اگر من در مکزیک و غیر قانونی من فقط گفت: نه. زمانی که مادر بزرگ من را ضد سیاه, اظهارات در مورد همسایگان خود با تاکید بر کلمه “آنها” من می دانستم که آن را مطلوب آنها خواهد بود.

من نمی دانم چند بار از من خواسته شد که در آن من بود از در دوران کودکی من, اما من تا به حال تنها تا کنون زندگی می کردند در یکی از شهرستان. سوال نفوذ زندگی من تا زمانی که من پاسخ خودکار. سوال این بود: چرا شما براون ؟ من یک قهوه ای, مادر, در حال حاضر بالا بردن نور قهوه ای پسر در همان شهر جایی که من متولد و بزرگ شده در یک حالت که در آن همه اما یکی از افسران پلیس که به کشته شدن Breonna تیلور هنوز شغل خود را. Kentuckians را بپرسید پسر من که در آن او را از. من می خواهم برای بالا بردن این کودک که ممکن است گاهی اوقات پاس سفید به نقطه و سفید برتری به احساس قدرت در خود هویت به ایستادن برای هر کسی که احساس می کند به حاشیه رانده شده و به رسمیت شناختن خود را امتیاز.

تبلیغات:

افسر Tou Thao شد, همدستی در قتل جورج فلوید. افسر پیتر لیانگ کشته Akai Gurley. ما می توانیم یکی دیگر از افزایش نسل از آمریکایی های آسیایی تبار و دوم و سوم و نسل چهارم مهاجران به حمایت و پشتیبانی سفید برتری به معنای واقعی کلمه ایستاده در حالی که سیاه و سفید آمریکایی ها به قتل رسیدند. فقط به خاطر اینکه ما را تجربه کرده اند سفید برتری و نژادپرستی به عنوان مردم رنگ این بدان معنا نیست که در گسل نیست. این به آن معنا نیست که ریزه از استعمار نیست هنوز هم ریشه دوانده در فرهنگ ما وقتی Filipinx پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ ما هشدار می دهند نه به “بیش از حد تاریک” و در آفتاب و یا هدیه ما پوست-لوسیون سفید کننده در تلاش برای ساخت آمریکا “زیبا تر است.” چیزهای کوچک ما و می گویند منجر به برتری. و اگر چه آن ممکن است به نظر می رسد صریح و روشن نیست, آن است که هنوز هم ضد و آن را بخشی از مشکل است.

به عنوان غیر آمریکایی های سیاه و سفید, ما نیاز به صحبت کردن با بچه های ما در مورد نژاد پرستی. فرزندان مهاجران و NBPOC این مسئولیت ما را به صحبت کردن با ما پدر و مادر و پدربزرگ و مادربزرگ در مورد سیاه و سفید زندگی می کند ماده استفاده از منابع مانند حسن Minhaj را “Patriot Act” یا آسیایی آمریکایی نامه ای برای سیاه و سفید زندگی می کند که ترجمه شده است در ده ها تن از زبان های آسیایی. ما باید تکلیف خودمان آموزش و خانواده های ما, ایستادن, صحبت کردن, اهدا; ما باید با در نظر گرفتن راه هایی که در آن اعمال ما پول و زبان منجر به سفید برتری و برخی از مسئولیت.

من می دانم که من نه تنها پدر و مادر از رنگ خارج وجود دارد تلاش برای حرکت به آینده گفتگو در مورد مسابقه و من تنها پدر و مادر از رنگ وجود دارد که خانواده خود اجتناب از صحبت کردن در مورد مسابقه. روشن است آنچه باید انجام شود. کثیف بخش آغاز شده است و تداوم این گفتگوها و کار به پاسخ که فرزندان ما نیاز به شنیدن به منظور ساخت تا استقامت خود را در صحبت کردن در مورد نژاد پرستی افتخار و سفید برتری. من می دانم که بیش از حد خواهد شد که این در حال انجام است و من خدا را شکر برای علم و پدرش برای داشتن رابطه جنسی خشن مکالمات است که پدر و مادر می تواند از یادگیری و گسترش بر.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>