هفت متحده محدود کردن پست الکترونیکی-در رای گیری برای بزرگسالان جوان. که بر خلاف قانون اساسی.


Thousands of ballots sit in boxes as Utah County election workers process the mail-in ballots. Utah conducts elections entirely by mail.

هزاران نفر از رای نشستن در جعبه به عنوان یوتا کانتی انتخابات کارگران پردازش پست الکترونیکی-در برگه های رای. یوتا انجام انتخابات به طور کامل توسط ایمیل.

جورج فری/گتی ایماژ

26th متمم است که اغلب به عنوان یک یادگاری از جنگ ویتنام عصر زمانی که 18 ساله در اعتراض به این واقعیت است که آنها به اندازه کافی به پیش نویس اما نه به بازیگران در یک رای گیری. تصویب و در کمتر از 100 روز به اصلاحیه مندرج در قانون اساسی شهروندان حق رای در سن 18 سالگی ضربه زدن قوانین است که سن رای دادن در 21. برای چند دهه است که تضمین شد و به ندرت در دادگاه قابل استناد نیست پس از قانونگذاران به طور کلی افتخار آن است. اما امروز حق رای دشمنان بهره برداری از یک بیماری همه گیر به disenfranchise آمریکایی, اصلاح کرده نوظهور اهمیت: باید آن را جلوگیری متحده از تبعیض علیه جوانتر رای دهندگان با هر دو ظریف و بی پروایی نشان دادن تاکتیک.

تهدید coronavirus ایجاد تقاضای بی سابقه ای برای رای غیابی; بسیاری از قانونگذاران جمهوری خواه در پاسخ با تلاش برای محدود کردن دسترسی. قوانین وجود دارد در این کتاب برای کمک به آنها را در یک راستا است. در حال حاضر هفت کشور مجوز تنها سالمندان رای دهندگان به پست الکترونیکی خود را در برگه های رای: ایندیانا, لوئیزیانا, می سی سی پی در ایالت کارولینای جنوبی و تگزاس اعطای این امتیاز به رای دهندگان 65 و بالاتر; تنسی گسترش آن به کسانی که 60 سال; و کنتاکی تنها ارزانی آن را بر رای دهندگان از “پیشرفت سن.” (هیچ یک از این کشورها چشم پوشی خود محدودیت سنی برای انتخابات ماه نوامبر هر چند ایندیانا و کنتاکی را برای خود مقدماتی.) افراد جوان که می خواهند برای رای دادن از طریق پست باید یک دلیل از جمله به عنوان یک بیماری جدی و یا غیبت از دولت در روز انتخابات. عنوان مجله نیویورک اد کیلگور اشاره کرده است این قوانین به طور موثر محدود کردن رای گیری غایب به “مغلوب ساختن پیشی جستن-مصوب گروه” آمریکایی های قدیمی تر است که بسیار بیشتر احتمال دارد به رای حزب جمهوری خواه.

روز چهارشنبه رای گیری طرفداران حقوق واصل طرح دعوی در دادگاه فدرال در مقابل تگزاس محدودیت. آن است که به احتمال زیاد برای اولین بار در موجی از چالش های حفاظت از انتخابات. مگر اینکه قوه قضائیه فدرال تصمیم می گیرد به طور یک جانبه بازنویسی 26th متمم آن خواهد بود موظف به ابطال این قوانین است.

اگر چه آن است که اغلب به عنوان یک وعده ساده است که آمریکایی ها می توانید پس از تبدیل 18, 26th متمم است که در واقع گسترده ممنوعیت سنی-بر اساس رای گیری محدودیت. این اعلام کرد که حق رای “نباید انکار کرد و یا خلاصه” برای شهروندان 18 سال و بیش از “حساب سن.” به عبارت دیگر اصلاح می کند و نه فقط محافظت از 18 ساله توانایی برای رای دادن. آن را نیز منع هر گونه قانون که abridges بالغ شهروندان حق رای به دلیل سن خود را. اصلاح تاسیس یک سیاست در برابر قوانین است که یک بار در رأی خود را به دلیل جوانی منعکس کننده وحدت ملی است که بزرگسالان جوانتر سزاوار به طور کامل دسترسی برابر به انتخابات. به عنوان Yael Bromberg دقیق در مطالعه پیشگامانه از 26th اصلاحیه کنگره گفت: تا آنجا که با توجه به متمم قانون اساسی در سال 1971: سنا ابراز تمایل خود برای حذف “ویژه بار” در “مدارس” در حالی که مجلس نمایندگان به دنبال لغو هر گونه رای گیری قانون بود که “هدف یا اثر تبعیض آمیز در حساب سن.”

در ابتدا دادگاه به تصویب رسید این نمایش از اصلاح. برای مثال هنگامی که توجه کردن یک سیاست است که از حقوق خود محروم و دانش آموزان در محوطه دانشگاه نیوجرسی دیوان عالی کشور نوشت: در سال 1972 که متمم “شواهد به وضوح هدف نه تنها از گسترش حق رای دادن به رای دهندگان بلکه تشویق مشارکت خود را با حذف همه غیر ضروری مشکلات و موانع.” و دادگاه عالی ایالات متحده را تنها 26th متمم تصمیم Symm v. United States, زده کردن یک county سیاست است که به طور خاص دانشجویان به صورت ویژه بررسی زمانی که آنها ثبت نام به رای آنها را وادار به فاش کردن اطلاعات شخصی که ظاهرا کمک به ثبت و تعیین اینکه آیا آنها واجد شرایط. دادگاه دیگر باطل قوانین مشابه ساخته شده است که آن را مشکل تر برای دانشجویان برای رای دادن حتی زمانی که آنها هنوز به طور کامل disenfranchise آنها.

آن است که غیر ممکن است برای آشتی دادن این تصمیمات معاصر با قوانین ممنوع که بزرگسالان از سن معینی از رای گیری از طریق پست. در واقع جالب توجه است که چنین قوانین باقی می ماند در این کتاب نزدیک به نیم قرن پس از تصویب 26th متمم. امروز دادخواهی بیش از این اصلاح شامل آشکار تلاش برای سرکوب دانشجویان’ حق رای—به عنوان زمانی که فلوریدا اقدام به ممنوع اولیه رای گیری در سایت دانشگاه. (یک قاضی فدرال مسدود قانون به عنوان یک قانون اساسی مبتنی بر سن رای گیری تبعیض است.) اما قانون اساسی هیچ کمتر حفاظت به سن رای دهندگان 18-64 که مایل به رای دادن غایب. به عنوان رای گیری حقوق کارشناس Joshua A. داگلاس به من گفت گفت: “این یک ادعای قوی. 26th متمم نه تنها منع متحده از انکار حق رای بر اساس سن بیش از 18. این نیز آنها را منع از ‘abridging’ حق رای بر اساس سن. در عین حال این قانون تگزاس می کند که دقیقا: اعمال تبعیض آمیز قوانین رای گیری بر اساس سن.”

اگر آمریکایی ها نمی توانند از طریق پست در ماه نوامبر آنها را مجبور به انتخاب بین حفاظت از سلامت خود و اعمال حقوق قانونی خود. برخی از طرفداران در حال مبارزه در دادگاه دولت به گسترش غایب انتخابات با استناد به بحران بهداشت و درمان و دولت در سطح رای گیری حمایت. اما آنها با یک نبرد شدید در ایالات تگزاس که در آن قانونگذاران جذاب یک دادگاه ایالتی که اجازه رای دهندگان استناد coronavirus به عنوان بهانه ای برای رای دادن از طریق پست. خوشبختانه در هفت متحده—از جمله تگزاس—26th اصلاح سادگی وادار دادگاه های فدرال به اعتصاب سن محدودیت ها و باز کردن رای توسط پست به هر پیر و جوان است. دادگاه فدرال با انباشته دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن انتصاب ممکن است مخالفت خود را آشکار بی توجهی به سابقه اما دیوان عالی کشور نباید به آنها اجازه نوشتن متمم قانون اساسی از قانون اساسی است. متحده به سادگی هیچ قدرت برای تحمیل ویژه “بار” بر روی رای دهندگان که در جمعیتی مطلوب ترین برای مغلوب ساختن پیشی جستن.

تخته سنگ است که ساخت آن coronavirus پوشش رایگان برای همه خوانندگان. مشترک برای حمایت از ما روزنامه نگاری. شروع محاکمه آزاد خود را.

حمایت از این کار

کمک به ما پوشش مرکزی سوال: “چه تعداد?” تخته سنگ خود را به علاوه عضویت در صندوق خواهد شد کار ما در رای گیری مهاجرت gerrymandering و بیشتر از طریق 2020.

تاریخ تخته سنگ Plus

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>