کارگران جنسی استرس و اضطراب و افسردگی در میان COVID-19 همه گیر

به عنوان غیر ضروری کسب و کار نزدیک به جلوگیری از گسترش این رمان coronavirus کارگران آمریکایی در حال تجربه اخراج پرداخت کاهش و تعداد زیادی از کل مالی و عدم قطعیت است. در حالی که در کتاب های کارگران در حال تشویق به فایل بیکاری و/یا احتمالا در حال کمک کنگره خانواده اولین Coronavirus پاسخ عمل آمریکایی, کارگران بعید است که برای بهره مندی از هر یک از این اقدامات است.

“کارگران جنسی نمی تواند فایل بیکاری و امکان دسترسی به چندین جنبه از اقتصاد رسمی مانند پرداخت مرخصی استعلاجی و بهداشت و درمان” امیلی Coombes, یک محقق و سازمان مستقر در لاس وگاس گفت: سالن یک ایمیل به در. “به طور کلی عمومی نیاز به دانستن است که نه تنها کارگران جنسی بودن آمار با گسترش این ویروس و پاسخ به یک رشد جهانی همه گیر بلکه چگونه کارگران جنسی هستند گم شده و از بسیاری از کلی گفتگو در مورد حمایت از کارگران از طریق خود انزوا.”

تبلیغات:

لاس وگاس تعطیل کرده است قرار دادن کارگران خدمات در یک وضعیت مخاطره آمیز — به خصوص کارگران جنسی. کار جنسی است که به شدت مخاطره آمیز کار به این معنی بسیاری از کارگران جنسی در حال حاضر در تلاش برای پایان می رسد دیدار قبل از همه گیر به خصوص کسانی که در حال حاضر به حاشیه رانده شده در جامعه است.

“سیاه و سفید, قهوه ای, ترانس و عجیب و غریب کارگران, کارگران جنسی که مسکن ناپایدار کارگران جنسی که بیمار یا زندگی با معلولیت هستند همه به خصوص در معرض خطر اثرات منفی,” Coombes گفت. “وجود دارد اساسا هیچ امن شبکه های ایمنی برای کارگران جنسی که وجود دارد این است که عظیم خاموش کردن و یا قرنطینه مانند یکی از ما در حال حاضر; چه جنس کار جوامع اغلب در نهایت با تکیه بر به دست آوردن است کمک های متقابل و بودجه اضطراری.”

Coombes کمک به سازماندهی یک صندوق کمک های متقابل برای کارگران جنسی در لاس وگاس از طریق GoFundMe. یک جستجوی سریع از “کارگران جنسی” و “COVID-19” در GoFundMe نشان می دهد بسیاری از دیگران را تبدیل به آنلاین جمع آوری کمک پلت فرم. در عین حال ایجاد و بازاریابی جمع آوری کمک است نه جهانی skillset; نه همه کارگران جنسی باید تجهیزات فنی و یا رسانه های اجتماعی استعداد محوری به طوری سریع است.

تبلیغات:

در بروکلین نیویورک کارگران جنسی در حال سازماندهی به عنوان بخشی از کارگران جنسی پروژه توسعه-ایالات متحده آمریکا (SWOP) در نهایت به شرکت در اجاره اعتصاب. آنها همچنین جمع آوری پول در GoFundMe برای یک صندوق کمک های متقابل. مولی سیمونز یک فصل نماینده SWOP گفت: سالن که زمان این جهانی همه گیر باعث می شود آن را دشوار است به ویژه برای کارگران جنسی به دلیل ژانویه و فوریه به طور معمول آهسته تر از ماه.

“این سال جدید که در آن مردم شروع به فکر کردن در مورد مالیات خود چیزهایی مانند آن, بنابراین ما در حال حاضر افرادی که مرتب در حال اجرا در مالی دود” سیمونز گفت. “نه تنها این بیماری همه گیر واقعا تخریب بسیاری از صنایع و مقدار زیادی از کار را برای ما به خصوص در مکان های خاصی, این درست است که زمان آمد به خصوص در مثل زمان واقعا خشن; بسیاری از مردم به طور ناگهانی محوری به مانند یک واقعا نامشخص مالی آینده که واقعا ترسناک است.”

“مردم واقعا هیچ نهادی حمایت همین دلیل است که ما مجبور به تکیه بر کمک های متقابل بیشتر از زمان” سیمونز اضافه شده است.

تبلیغات:

برای چای یک شرکت-فصل نماینده SWOP که ترجیح به استفاده از نام خانوادگی, چهار, تاریخ لغو شد در آغاز ماه مارس زمانی که اخبار در مورد COVID-19 پدید آمده است.

“برای من چیزی است که من به طور معمول نمی کار فوق العاده اغلب به طوری که چهار تاریخ لغو شده در یک یا دو هفته که بیشتر از درآمد” چای گفت. “به عنوان کسی که یک سرویس کامل با کارگر, من در واقع نمی بینیم که بسیاری از مشتریان و من استفاده می شود به نرخهای پایین در درآمد. . . . جشن و قحطی می آید که با این که مشابه با دیگر مشاغل آزاد, اما اگر ما همین حالا آماده — اگر من نمی باید برخی از نوع پس انداز, پس از آن من نمی پرداخت اجاره . . . . من فکر می کنم بسیاری از کارگران جنسی, اگر آنها می توانند چیزی را نجات داد اما آن نادر است.”

تبلیغات:

نه تنها اجتماعی فاصله موثر بر جنسیت اما اخراج تجربه مشتریان خود را تحت تاثیر این جریان کار می کنند.

“ما غیر ضروری خدمات در حس مثل ما نه یک رستوران و یا یک فروشگاه مواد غذایی” چای گفت. “بنابراین به عنوان به زودی به عنوان کسی که احساس خرج کردن آنها در حال رفتن به توقف و شروع به لغو.”

Maxine هالووی یک کارگر جنسی است که بر اساس در منطقه خلیج گفت: سالن او متوجه کاهش سرعت در ابتدای ماه مارس ، او همچنین با داشتن علائم COVID-19 — سرفه خشک و تنگی نفس است که نگران کننده به او.

تبلیغات:

“من در همه کار نمی کند و من تاکید دارم در مورد درآمد من از دست رفته و درآمد من ادامه خواهد داد به دست” هالووی گفت: سالن. “وجود دارد مقدار زیادی از استرس و اضطراب و افسردگی مورد آنچه که اتفاق خواهد افتاد بعدی; کار جنسی من است فرم اولیه درآمد و من یک مادر جدید.”

بلا رابینسون یک کارگر جنسی در رود آیلند که ایجاد یک مفید سند برای کارگران جنسی در کاهش آسیب در طول این زمان گفت: سالن در مصاحبه ای که او هنوز در حال تماس با مردان به دنبال کار اما او خود جدا. او را متوقف و در نظر گرفتن مشتریان در مارس 9.

“من این فرصت را به متن بازگشت و می گویند:” آیا شما را به تماشای اخبار?'” رابینسون گفت:, و اضافه کرد که او نگران است. “این در حال رفتن به تحت تاثیر قرار فقیرترین فقرا کارگران جنسی و ما این را دیدم با SESTA-FOSTA.”

تبلیغات:

SESTA-FOSTA مخفف دو لایحه بسته به نام “توقف را قادر می سازد جنسی قاچاقچیان عمل می کنند و اجازه می دهد متحده” و “قربانیان به مبارزه با قاچاق جنسی عمل” به تصویب در کنگره در سال 2018 به حال این اثر جانبی از حاشیه بسیاری از کارگران جنسی و کار خود را بیشتر خطرناک و دشوار است. به عنوان یک نتیجه از دوقلو صورتحساب Craigslist مجبور شد به شاتر آن تبلیغات شخصی بخش است. وابسته به عشق شهوانی, بررسی یک کار جنسی سایت بررسی شد و همچنین توقیف, همراه با بررسی یک سایت کارگران جنسی استفاده می شود به دامپزشک مشتریان بالقوه است. این سایت های مهم منابع است که بسیاری از کارگران جنسی معتقد کمک به اطمینان از ایمنی خود را به عنوان سالن که قبلا گزارش شده است.

بدون در نظر گرفتن بسیاری از کارگران جنسی سالن صحبت با امیدوار هستند در مورد سازماندهی در میان یک بحران است. “جامعه واقعا با هم می آیند” رابینسون گفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>