مهم نیست چه چیز دیگری اتفاق افتاده است و در حاصل کار دو تیم نشان می دهد برای سوپر باول LIV که wagging زبان بود به مقصد به هر کس صحبت کردن. گفت: زائده متعلق به ستاره پاپ شکیرا در نتیجه حصول اطمینان از آن بلافاصله رفت ویروسی برای درست و غلط دلایل بسته به یک تمایل به دریافت آنچه آنها دیدن. اما سردستهزنان خواننده اپرا در سمت چپ بدون شک به عنوان به آنچه که ما شاهد – شکیرا در لباس کبود و قرمز, رقص, انرژی در سراسر مرحله در Hard Rock ورزشگاه در میامی باغ تکیه در نزدیکی دوربین و دست تکان داد زبان او به او اجازه دهید شل با یک ululation.

بر خلاف آنچه چند scandalized یا اشتباه مردم ممکن است فکر او انجام نمی دهد که به نوبه خود در عرق دمار از طرفداران فوتبال. این یک فریاد به فرهنگ یکی از بسیاری از در طول روز یکشنبه 15 دقیقه عملکرد است که در آن شکیرا مشترک مرحله با جنیفر لوپز با هم تاریخ ساخت به عنوان اولین بار سکس با عنوان Super Bowl halftime نشان می دهد.

تبلیغات:

با توجه به آنچه شما دنبال آن بودند پر بود از گره به Latinx در خارج از کشور قسمت مساوی جشن جهان و اذعان همبستگی با مهاجران است. سپس دوباره یک فرد را به دانستن آنچه که آنها به دنبال در.

این واقعیت است که بخش بزرگی از شکیرا عملکرد صوتی در اسپانیایی نبود خارج از محل در میامی ذهن شما. بیش از چند اظهارات دیگر تبحر مندرج در آن عملکرد و اگر همه آنها پیچیده شد و در شادی این بود که یک حزب با یک هدف.

شکیرا, رقص, زبان یک مثال نخست — نبود زشت و ناپسند به هر بیننده آشنا با خاورمیانه روایات بسیاری از آنها را به توییتر به توضیح است که آنچه او انجام داد این است که به نام zaghrouta های شاد بیان در فرهنگ عربی. شکیرا که متولد کلمبیا است لبنان پدر که متولد شهر نیویورک و عملکرد خود را سبک ازدواج از مخلوط میراث.

تبلیغات:

رقص شکم توسط یک عنصر به عنوان او را تحت ناهمواری midriff گفت: ما در طول عملکرد خود را از بازدید مانند “Hips don’t Lie” اما او نیز گران با “Ojos Asi” در طول عملکرد یک آهنگ که شامل عربی شعر.

شکیرا نیز به عمد برجسته آفریقایی-لاتین رقصنده در گروه تئاتر که انجام کلمبیایی, رقص, از جمله Mapale و دیگری به نام Champeta در طول عملکرد خود را از “Waka Waka”.

شانس هستند که سیگنالینگ رفت و حق بر بسیاری از مخاطبان سر — و در حقیقت من نمی خواهد که آن را برداشت اگر من تا به حال چک کردن توییتر در طول و پس از عملکرد. اما این نوع از خفا خود را به عنوان یک قدرت اجتماعی و سیاسی بیانیه. یا در J. Lo را بخش کردند.

تبلیغات:

لوپز در حال برانکس-متولد و بزرگ شده توسط پورتوریکو پدر و مادر یکی از محبوب ترین جریان اصلی, لاتینا, هنرمندان چند دهه گذشته نوع ستاره است که قادر به فراتر از خود ریشه های فرهنگی در تلویزیون و فیلم نقش.

او فقط J. Lo در پایان این نوع عملکرد که مثل شکیرا شد را آتش — اما به احتمال زیاد امن نسخه از آن را ذخیره کنید برای اجتناب ناپذیر قطب رقص و کفل تکان دادن همراه با رپ سبک J. Balvin و اسم حیوان دست اموز بد. که بیشتر به ما یادآوری می کنند که او هنوز هم می تواند باز شکستن گردو در تحت قدرتمند abs در سن 50 و همچنین او احتمالا باید بدست نوعی از نامزدی برای “زرنگ.”

تبلیغات:

اما وقتی که او 11-year-old daughter Emme در زمان به مرحله به خواندن مینیمالیستی نسخه از “بیایید با صدای بلند” و J. Lo گران به گروه کر از بروس اسپرینگستین را “Born in the U. S. A.” در حالی که با پوشیدن یک showgirl کیپ نسخه از پورتوریکو پرچم رندر در پر وجود دارد به وضوح چیزی دیگری که علاوه بر نمایش با شکوه و ادویه.

در نظر بگیرید که در لحظات قبل از آن فراوان پشت سر هم از آمریکا یک گروه کر کودکان لباس پوشیدن و در لباس سفید مزین با پرچم آمریکا به نظر می رسد تعدادی از آنها آواز از داخل درخشان حوزه است که می تواند دیده می شود به عنوان به خوبی درخشان حوزه است. آنها نیز شبیه قفس عمدی یادآوری است که در حالی که تمام این قدرت ستاره و آتش بازی اتفاق می افتد و امریکا هنوز قفل کردن مردم بی گناه.

به همین مرحله بود باور نکردنی همه کاره دور برگزار شد که بسیاری از تصاویر باور نکردنی از جمله برای یک لحظه ونوس نماد است.

تبلیغات:

اما هیچ اشتباه وجود دارد ادای احترام به کوبه برایانت: یک صلیب بزرگ در یک میدان غرق در رنگ های Los Angeles Lakers, طلا و بنفش.

The Super Bowl halftime show نبود همیشه یک مرحله برای اظهارات فراتر از سحر و جادو خالص به عنوان شاهزاده عملکرد در باران خواهد شد که هرگز به صدر; هر مجادلات رخ داده است که در سال گذشته (به یاد داشته باشید Boobgate?) شد اتفاقی.

اما پس از Beyoncé راهپیمایی و تحویل یک سال 2016 عملکرد بود که چیزی جز روح سیگنالینگ از جمله رقصنده در لباس پلنگ سیاه برتس و راه رفتن در یک X به معرفی آنچه شد و سپس او ضربه جدید “تشکیل” بینندگان نمی تواند اتصال بدون انتظار برای دیدن برخی از نوع nod در جهان فراتر از خاص زمین فوتبال در آن روز خاص.

تبلیغات:

این که یک سوپر باول وقوع روز قبل از فاسد سنا است به تبرئه یک فاسد, استیضاح رئیس جمهور که به تازگی گسترش ممنوعیت سفر به کشورهای آفریقایی کشورهای با اکثریت جمعیت مسلمان بدون ستاره است که یک فرد از رنگ می رفت تا روی صحنه بدون ساخت نوعی از بیانیه است. (حتی Bey خودش ساخته شده خود بیانیه ای از مخاطبان که در آن او و شوهر, Jay-Z که Roc Nation تولید سرگرمی باقی مانده نشسته در طول Demi Lovato عملکرد سرود ملی.)

درخشندگی چه شکیرا و J. Lo کشیده در تاریخ خود-ساخت نشان می دهد اما در ارائه در وعده دادن پربرکت تجربه سرگرمی در حالی که نمایش یک افتخار متعلق به فرهنگ های مختلف است که این دولت هدفمند غفلت (پورتوریکو) و یا vilifies (هر کشور دیگری با عمدتا قهوه ای یا سیاه جمعيت).

آنها همه این اظهارات از جهان-ضرب و شتم برای تلفن های موبایل به قومی را به رقص به سبک آفریقایی یا ضربه به گوش ما. آنها به ما یک عملکرد آمریکا شامل زبان آمریکایی ها می شود و آمریکایی ها که بی سر و صدا انجام کار نگه می دارد که آمریکا در حال اجرا است.

مخاطبان عمومی جهل از این مربوطه سیگنال های فرهنگی – صرفه جویی در اسپانیایی شعر و لوپز گریه از “Born In the U. S. A.” – نمی تواند به دور از برخی از درک ما از آنچه این دو هنرمند انجام شد. شکیرا و لوپز تنظیم شد ما مستقیم در داستان از چه امریکا و چه کسی آن را برای: زمین های مختلف مردم که صحبت می کنند بسیاری از زبان همه آنها مستحق کرامت و کانون توجه است.

تبلیغات:

در صورتی که بخشی تضعیف بسیاری از افراد شاید این نقطه است. و به هر حال که zaghrouta الگوی رفتاری است که محدود به یک مقدار طول عمر طولانی تر از حد وسط Maroon 5 سرفه تا سال گذشته

ترجمه مقاله انگلیسی به فارسی

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

خرید کتاب زبان اصلی