کوسه در حال حاضر “عملکرد منقرض شده” از صخره. که خبر بد برای ما اقیانوس

کوسه ها مشهور هستند به عنوان برخی از قوی ترین موجودات روی زمین هستند. نه تنها وجود آنها در یک فرم مشابه برای بیش از 300 میلیون سال جان سالم به در چندین سیاره گسترده انقراض رویدادهای اما کوسه تکامل یافته اند قادر به تعمیر خود به خود DNA — ساخت آنها بسیار مقاوم در برابر سرطان.

در عین حال نوع بشر ممکن است در نهایت سقوط این شکارچیان باستانی است که تبدیل به یک نماد درنده خویی در فرهنگ ما است. به عنوان یک نتیجه از دخالت انسان یاد ماهی است که “عملکرد منقرض شده” در تقریبا یک نفر از پنج نفر از صخره های تجزیه و تحلیل در سراسر جهان در یک مطالعه اخیر.

تبلیغات:

“ما مشاهده هیچ کوسه در حدود 20% از بررسی صخره های” نوشتن نویسندگان که در انجام این مطالعه به عنوان بخشی از جهانی FinPrint سازمان و انتشار مقاله خود را در طبیعت است. “کوسه صخره تقریبا به طور کامل وجود ندارد از صخره در چندین کشور و کوسه تخلیه شد و به شدت مرتبط با شرایط اجتماعی و اقتصادی مانند اندازه و نزدیکی نزدیکترین بازار حکومت ضعیف و تراکم جمعیت انسانی است.”

نویسندگان ایجاد می کند که مشکل از کوسه تخلیه است به طور مستقیم مرتبط به صید بی رویه — هر دو اتفاقی و برای کسانی که اقدام به پول از گوشت کوسه عمدی و پیشنهاد تعدادی از اقدامات است که می تواند اصلاح این وضعیت. این شامل احداث گرفتن محدودیت ایجاد کوسه پناهگاه و منع استفاده از تور و longlines. نویسندگان دریافتند که در مناطقی که این سیاست تا به حال اجرا شده وجود دارد به طور قابل توجهی درصد بالاتر از کوسه صخره.

“این نتایج نشان چند سیاست مسیر برای ترمیم و مدیریت reef shark جمعیت از مستقیم از بالا به پایین مدیریت ماهیگیری غیر مستقیم به بهبود شرایط حکومت” نویسندگان نوشت. “Reef shark جمعیت تنها یک شانس بهبودی با درگیر شدن کلید های اجتماعی-اقتصادی جنبه های گرمسیری شیلات.”

تبلیغات:

پروفسور کالین Simpfendorfer از دانشگاه جیمز کوک که مشغول به کار در مطالعه خود گفت کالج, روزنامه بود که او را تشویق توسط این واقعیت است که در استرالیا که در آن دانشگاه جیمز کوک واقع شده است و دارای صدای سیاست برای حفاظت از کوسه.

“ما تا وجود چنین سازمان ملل به عنوان federated States of Micronesia پولینزیای فرانسه و ایالات متحده است. این کشورها منعکس کننده ویژگی های کلیدی است که به ترتيب در ارتباط با جمعیت بالاتر از کوسه ها: به طور کلی به خوبی اداره می شود و یا ممنوعیت تمام کوسه ماهیگیری و یا داشتن قوی و مبتنی بر علم با مدیریت محدود کردن چگونه بسیاری از کوسه ها می تواند گرفتار شود” Simpfendorfer توضیح داد.

جودی آلن از بنیانگذاران و رئیس Paul G. Allen بنیاد خانواده که حمایت جهانی FinPrint پروژه تبلیغ این مطالعه به این روزنامه گفت: “داده های جمع آوری شده از اولین بررسی در سراسر جهان از کوسه ها در صخره های مرجانی می تواند راهنمای معنی دار حفاظت طولانی مدت برنامه ریزی برای حفاظت از کوسه صخره که باقی می ماند.”

تبلیغات:

دیگر پژوهشگر Damian چپمن گفت: رادیو فردا که این یک “بحران” مربوط به “کاربردی انقراض” برای کوسه ها که به طور معمول زندگی می کنند در نزدیکی صخره های که در حال حاضر کوسه-کمتر است. او استدلال کرد که این نه تنها خبر بد برای کوسه. با همکاری محقق مایک Heithaus با اشاره به این که “شما ممکن است فکر می کنم ‘هی بیایید خلاص شدن از شر شکارچیان آنها خوردن ماهی بنابراین ما می توانیم بیشتر, ماهی,’ اما آن را در واقع کار نمی کند که راه.” او استدلال کرد که دانشمندان در حال دیدن “است که شما نیاز به سالم کوسه جمعیت شما نیاز به سالم صخره های و که در نهایت کمک به مردم بیش از حد.”

سالن رسیده به گاوین Naylor, مدیر فلوریدا, برنامه برای کوسه تحقیقات و متصدی از فلوریدا موزه تاریخ طبیعی برای افکار خود را در مفاهیم.

تبلیغات:

“در بسیاری از کوسه ها می تواند به عنوان ‘نگهبان گونه که منعکس کننده اکوسیستم بهداشت و درمان به همان اندازه به عنوان هر چیزی — و ما به مدت طولانی شناخته شده است که شده است وجود دارد شدید صید بی رویه و تخریب زیستگاه در بسیاری از نقاط در سراسر جهان” Naylor گفت: سالن توسط ایمیل. “بنابراین عدم وجود کوسه در صخره شناسایی شده است که بیشتر همخوانی مدارک و شواهد از یک روند نگران کننده شده است که در حال انجام برای 50 سال گذشته.”

وقتی پرسیده شد که در مورد این تاثیر ممکن است در انسان Naylor گفت: “در کوتاه مدت از آن خواهد شد که عواقب آن برای در دسترس بودن از پروتئین (مشتق شده از ماهی) در سراسر جهان است. . . این عوارض شدید در کشور است که با تکیه بر دریایی ماهی به عنوان یک غذای منابع. در دراز مدت از آن خواهد شد به احتمال زیاد منجر به تنظیم مداوم دولت از اقیانوس سیستم شبکه مواد غذایی پویایی است که تاثیر می گذارد نسبت شکارچیان به شکار آن می تواند تاثیر رشد جلبک dinoflagellates و آب و هوا است.”

صید بی رویه نه تنها تهدید رو به کوسه ها. 1975 موجود از ویژگی های “آرواره ها” که به تصویر کشیده شده یک کوسه سفید بزرگ به عنوان آن وحشت کوچک New England جامعه دامن زده ضد کوسه احساسات در راه است که تحت تاثیر سیاست های عمومی. در غرب استرالیا, دولت اجرا گرفتن و کشتن سیاست برای کوسه ها که شنا در عرض سه مایل دریایی از ساحل برای خنثی کردن ظاهرا “rogue کوسه” یک سیاست است که به نظر می رسید که بسیاری از منتقدان به با الهام از تصورات غلط در مورد کوسه نکردم در Steven Spielberg کلاسیک. در واقع بسیاری از حملات کوسه در انسان (که نادر است) یا دفاعی و یا اتفاقی و هیچ شواهدی وجود ندارد که کوسه ها را معمولا بازگشت به سواحل به منظور حمله به مردم.

تبلیغات:

“موضع من این است که هیچ تصمیم دولت که برای جلوگیری از یک shark bite” کریستوفر نف یک مدرس در سیاست عمومی در دانشگاه سیدنی گفت: سالن در سال 2014. “من همیشه می گویم این تصمیم گیری شما را به تصمیم گیری های دولت را که به منظور تعیین سطح خود را از خطر است. هر سیاست باید مبتنی بر این فرض است که شما به اشتراک گذاری اقیانوس با کوسه ها. در ایالات متحده ما ” شنا در معرض خطر خود را.’ اقیانوس وحشی است; آن را به یک استخر.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>