Shazad لطیف و مانی مونتانا را شبکه تلویزیونی داغتر محل آنها شایسته اعتبار بیشتر.

قسمت یادداشت ها

Shazad لطیف و مانی مونتانا پرداخت حق خود و از آن زمان به آنها شناخت آنها سزاوار است. از ام آی فایو به Penny Dreadful به Star Trek: کشف, Shazad نشان داده است او در این محدوده است. اما آن را به عنوان خاکستر تایلر که آسیب پذیری خود را و حسرت ما را ترک کاملا گرفتار است. مانی مونتانا کار کرده است راه خود را به دختران خوب از سال 2008 و شخصیت او ریو است که ارزش صبر کنید. مانی می سازد ریو ارتعاش به سختی کنترل می شود شور و نگه داشتن ما در لبه صندلی ما. بله Shazad و مانی در حال تشنگی شایسته, اما آنها هر دو فوق العاده با استعداد نیز هست و ما در حال آماده به تماشای ستاره های خود را افزایش است.

در این هفته تخته سنگ به علاوه Bim آگهی “توضیح خودتان” را به عنوان او تلاش می کند برای متقاعد کردن Nichole, بدنام برای او عشق یک مرد به دختران مردان طاس یک فرصت است. با چنین شواهد قانع کننده به عنوان بوریس Khodjoe سر پاتریک استوارت, Corey Stoll, و بیشتر می Bim پیروزی او را مورد ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>