“او هیچ چیزی نمی”: مریم تهمت کست شک در Ivanka نفوذ در کاخ سفید

اولین دختر Ivanka Trump به مدت طولانی سعی در به تصویر کشیدن خودش به عنوان یک “تعدیل” بر رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن اما رئیس جمهور خواهرزاده در حال حاضر خواستار B. S. در آن روایت است.

در مصاحبه با واشنگتن پست, مریم تهمت شاخه های پایین این تصور که Ivanka با این نسخهها کار در پشت صحنه به صاف کردن پدرش لبه های خشن و به جای آن می گوید که رئیس جمهور به دختر بزرگتر است بیشتر از یک توانمند از هر چیز دیگری.

تبلیغات:

“او هیچ چیزی نمی,” مریم مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “او فواره bromides در رسانه های اجتماعی اما در هر صورت او تلاش می کند به تاثیر و نتواند و یا فقط علاقه مند به داشتن یک تاثیر است.”

رئيس زاده افزود: “من نمی توانم فکر می کنم از یک چیز او را انجام داده نشان می دهد که او را در حد متوسط و یا تعدیل نفوذ است.”

او همچنین گفت که Ivanka و شوهرش جارد کوشنر گرفته اند و نقش رئیس جمهور رئیس توانمندسازها که پر شد با پدر خود فرد مغلوب ساختن پیشی جستن در طول دوران کودکی خود را.

تبلیغات:

دیگر تهمت توانمندسازها در مری مغلوب ساختن پیشی جستن چشم عبارتند از “ستاد که رفت فکر که آنها می تواند به نوعی از نفوذ تنها برای پیدا کردن که آنها نمی کند” و سناتور. میچ مک کانل (R-KY) که او گفت: “کاملا مایل به قرار داده تا با انواع فاحش رفتار برای دریافت دستور کار خود را از طریق.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>